Nemesis 3 voor MSX...130 gulden. Met 3 maten gekocht en samen uitgespeeldquote:Op dinsdag 2 februari 2021 22:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
Die games voor coleco-vision waren allemaal rond de 100 gulden.
quote:Op woensdag 3 februari 2021 11:43 schreef WammesWaggel het volgende:
Super Mario 3 voor de NES was ook fl 99, dat was toen echt veel geld voor mensen
Ik had een vriend die was zo ziek goed in dat spelquote:Op woensdag 3 februari 2021 11:41 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Nemesis 3 voor MSX...130 gulden. Met 3 maten gekocht en samen uitgespeeld
Zat redditors die blijven kopen kopen kopen kopen.quote:
Sinds gamepass (xbox) koop ik eigenlijk geen fysieke games meer.quote:Op woensdag 3 februari 2021 11:13 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Zit er eigenlijk veel prijsverschil tussen online en fysiek? Want idd met de reden van doorverkopen zou ik wel een voorkeur hebben voor fysiek, voor zolang het nog mogelijk blijft
Hebzucht maakt blind denk ik. Je weet van tevoren dat alleen degenen die er vroeg bij zijn profiteren van zo'n bubbelquote:Op woensdag 3 februari 2021 14:35 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ik ken overigens meerdere mensen die in de gamestopbubbel zijn getrapt. En dat zijn niet per se domme mensen, gewoon hoogopgeleid, maar klaablijkelijk niet aan de faculteit Economie. Ik ben niet de enige hoor.
Combinatie van hebzucht, coronaverveling, extra spaargeld door minder uitgaven, en idealisme. Blind idealisme.quote:Op woensdag 3 februari 2021 14:42 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hebzucht maakt blind denk ik. Je weet van tevoren dat alleen degenen die er vroeg bij zijn profiteren van zo'n bubbel
Een truuk zo oud als het boek. Wel verboden marktmanipulatie dit.quote:Op woensdag 3 februari 2021 15:22 schreef slashdotter3 het volgende:
Kwam deze uitleg tegen van wat een Short Ladder Attack is:
https://www.nu.nl/economi(...)nde-koerssprong.html
short ladder attacks, waarbij kleine aantallen aandelen binnen zeer korte tijd heen-en-weer worden verkocht tussen hedgefunds voor een steeds lagere prijs, om het te doen lijken dat de prijs aan het dalen is? Het volume in verhandelde aandelen is schijnbaar erg laag in verhouding met de daling in prijs, dat wekt argwaan. Een analyse op reddit beschreef hoe er op die manier met 250 miljoen zo'n 5 biljoen aan waardedaling is veroorzaakt. Ook zijn er begrenzingen opgelegd zodat kleine beleggers nog maar een klein aantal aandelen kunnen kopen
Ik snap dat niet zo. Ik heb half-half het nieuws gevolgd en het leek mij als een soort protest-aktie om een hedgefunds failliet te krijgen, maar wel met in het achterhoofd dat al het geld dat je er in stopt waarschijnlijk kwijt bent, maar dat het leuk is om te doen.quote:Op woensdag 3 februari 2021 14:35 schreef sirdanilot het volgende:
Ik ken overigens meerdere mensen die in de gamestopbubbel zijn getrapt. En dat zijn niet per se domme mensen, gewoon hoogopgeleid, maar klaablijkelijk niet aan de faculteit Economie. Ik ben niet de enige hoor.
Puur gokken dit. Concreet: blijf er van af.quote:Op woensdag 3 februari 2021 15:43 schreef slashdotter3 het volgende:
Op zich blijft er nog genoeg te verdienen aan GME met day/swing traden. Elke dag gaat het met tientallen procenten omhoog en omlaag. Bij opening beurs gaat het altijd omhoog en in de loop van de dag daalt het weer.
Wat je zou kunnen doen is einde van de dag kopen en de volgende dag bij opening weer verkopen.
Gisteren sloot het op 90, vandaag bij opening op 111.
Als GME nog wekenlang zo doorgaat kan je misschien elke dag 10% hiermee kan maken.
Concreet: koop vanavond bij einde beurs als experiment 1x GME, zet daarna gelijk een Sell Limit Order voor 10 of 15% hoger. Eens kijken of je morgen winst maakt.
Inderdaad. Klinkt als gespreid inzetten bij roulette met waarschijnlijk betere odds.quote:Op woensdag 3 februari 2021 16:02 schreef LXIV het volgende:
[..]
Puur gokken dit. Concreet: blijf er van af.
Rood Testhouse. Ook zo'n belofte.quote:Op woensdag 3 februari 2021 11:06 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Rood Testhouse was ook zo'n mooie
Maar je hebt gelijk dat het anders is dan GME, hier boeit het bedrijf geen zak. Was puur een buitenkansje vanwege het grote aantal shorters. Bij de pennystocks gaat het meestal wel om het bedrijf
[..]
Waarom kocht je zo vroeg? Wat was je trigger?quote:Op woensdag 3 februari 2021 17:42 schreef Brede_meneer het volgende:
Ik heb op 19 dollar gemiddeld gekocht en op 95 dollar verkocht. Achteraf gezien had ik het te vroeg verkocht, maar met 80k (euro) winst mag ik niet klagen
Ik kocht het voor de memes. Mijn ervaring is dat meme stocks het meestal erg goed doen zolang je er vroeg bij bent.quote:Op woensdag 3 februari 2021 17:51 schreef LXIV het volgende:
[..]
Waarom kocht je zo vroeg? Wat was je trigger?
De mensen worden nooit wijzer. Het is altijd hetzelfde liedje. Nooit iets nieuws onder de zon. De ene keer is het Antonov, dan weer Dogecoin, dan weer GME. Er zijn slimmen die vullen hun zakken en dommen die betalen.quote:Op woensdag 3 februari 2021 17:51 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Rood Testhouse. Ook zo'n belofte.![]()
Wat je daaronder quote van user "Matjong" is hilarisch. Daarom was het zo genieten. Dat gedweep altijd met "De" CEO... daar keken ze altijd huizenhoog tegenop en stiekem wilden ze dat zelf ook zijn. Dat absurde blinde vertrouwen altijd. Als dekmantel-bedrijf waarvan de echte corebusiness het steeds maar weer uitgeven van waardeloze aandelen is is dat best knap, dat je zoveel blinde (en vooral domme) volgelingen aan je weet te binden.
Ik weet niet of hetzelfde fenomeen nu nog bestaat. De mensen zullen wel wijzer geworden zijn zou je zeggen.
All in gamestock today. To moon stay stonkquote:Op woensdag 3 februari 2021 18:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
De mensen worden nooit wijzer. Het is altijd hetzelfde liedje. Nooit iets nieuws onder de zon. De ene keer is het Antonov, dan weer Dogecoin, dan weer GME. Er zijn slimmen die vullen hun zakken en dommen die betalen.
Hoe vaak is hier al niet zo’n usertje geweest die trots meedeelde dat hij ging ‘belegggen’ en dan een paar maanden lang hectisch in allerlei derivaten en turbo’s handelde totdat hij zijn geld kwijt was. Als je dan zei dat hij beter kon spreiden, minder handelen, naar de fundamentals moest kijken kreeg je een grote mond terug. Ieder half jaar meldt zich weer zo’n nieuw usertje.
Lekker hoor, aankoop goed getimed en redelijk op tijd eruitquote:Op woensdag 3 februari 2021 17:59 schreef Brede_meneer het volgende:
[..]
Ik kocht het voor de memes. Mijn ervaring is dat meme stocks het meestal erg goed doen zolang je er vroeg bij bent.
En toen Ryan Cohen 12,9% van alle aandelen bemachtigde had ik door dat hij bloedserieus was om Gamestop om te toveren. Toen had ik mijn positie nog flink vergroot.
Nou nee hoorquote:Op woensdag 3 februari 2021 18:24 schreef Bart2002 het volgende:
De beurs was vroeger een "Heer" maar tegenwoordig een immorele slettenbak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |