40.000 meldingen van kindermishandelingen.quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:01 schreef Confetti het volgende:
[..]
Tja, een groot deel van de Nederlandse bevolking leeft in een vreedzame bubbel. Zeker het volk als die Primera-eigenares. Vrijwel alle volwassenen die in talkshows komen of een kantoorbaan hebben geen enkel idee hoeveel barbarisme en onbeschoftheid in onze jeugd zit.
Zeker onze Noord-Afrikaanse vrienden snappen allee de taal van de knuppel.
Het is al vaker gezegd, maar Den Haag straalt helemaal niet uit dat ze de wil heeft om de coronacrisis zo snel mogelijk op te lossen. En met coronacrisis bedoel ik niet alleen de medische kant (ziekenhuisbezetting) maar de volledige impact op economie, geestelijk welzijn, maatschappelijke ontwrichting noem maar op.quote:Op woensdag 27 januari 2021 12:44 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Er zijn maar weinig landen die afwijken van deze aanpak helaas. Meer dicht, meer dicht, meer beperkingen. Je zou toch eens wat experimenteren of maatwerk proberen te leveren. Je levert inderdaad al wat voorbeelden.
Uiteraard, de cijfers waren al aan het dalen vanaf 14 dec. Maar er komt een derde golf, dus we moeten vooral nog strenger ingrijpen en maatregelen verlengen. Maar vaccineren? Dat kunnen we echt niet sneller, want het moet zorgvuldig, we leggen in de tussentijd wel je data op straat, maar dat maakt niet uit he? Nog ff volhouden.quote:Op woensdag 27 januari 2021 12:13 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Precies waar iedereen al bang voor was dus. De cijfers dalen al wekenlang maar dat gaat men straks valselijk gooien op de avondklok.
Dat wordt een exportverbod denk ik.quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:06 schreef RipCity het volgende:
Farmaceut AstraZeneca heeft een vergadering met de Europese Commissie en vertegenwoordigers van de EU-lidstaten voor woensdagavond afgezegd. Dat heeft een woordvoerder van de commissie bevestigd. Het Brits-Zweedse bedrijf, dat met het dagelijks EU-bestuur overhoop ligt over de levering van het aantal afgesproken coronavaccins, zou volgens EU-bronnen weigeren openheid te verschaffen over de problemen met de productie en distributie van het middel.
Het afzeggen van de vergadering volgt op een interview van de topman van AstraZeneca, Pascal Soriot, dinsdag waarin hij stelt dat het bedrijf geen contractuele verplichting tot levering van 400 miljoen vaccins aan de EU-landen heeft maar dat het gaat om de belofte zich "in te spannen" voor levering. Hij zou willen volstaan met een schriftelijk antwoord op vragen van EU-commissaris Stella Kyriakides
Bij welke Multinational zal Hugo terecht komen?quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:06 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Uiteraard, de cijfers waren al aan het dalen vanaf 14 dec. Maar er komt een derde golf, dus we moeten vooral nog strenger ingrijpen en maatregelen verlengen. Maar vaccineren? Dat kunnen we echt niet sneller, want het moet zorgvuldig, we leggen in de tussentijd wel je data op straat, maar dat maakt niet uit he? Nog ff volhouden.
Of we daar wat mee opschieten is de vraagquote:Op woensdag 27 januari 2021 13:07 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat wordt een exportverbod denk ik.
Eens jaquote:Op woensdag 27 januari 2021 13:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het is al vaker gezegd, maar Den Haag straalt helemaal niet uit dat ze de wil heeft om de coronacrisis zo snel mogelijk op te lossen. En met coronacrisis bedoel ik niet alleen de medische kant (ziekenhuisbezetting) maar de volledige impact op economie, geestelijk welzijn, maatschappelijke ontwrichting noem maar op.
Waarom gaat het vaccineren zo traag? Waarom gaan we eerst mensen (90-plus) inenten die nooit op een IC komen terwijl het zogenaamd om de zorgdruk zou gaan? Waarom wordt er al sinds september alleen maar verzwaard en nergens een beetje versoepeld? Waarom zijn testevenementen opgeschort? Waarom wordt een onderzoek in voetbalstadions afgekapt? Waarom mochten er nog wekenlang vrolijk vluchten uit de UK binnenkomen?
NOSquote:Gaat overleg AstraZeneca nou wel of niet door?
De EU zegt dat AstraZeneca een overleg over de vaccinlevering heeft afgezegd, maar AstraZeneca ontkent dat. Volgens de farmaceut gaat het overleg vandaag wél door. Een woordvoerder van de EU zegt echter dat het overleg wel degelijk door de farmaceut is afgezegd.
Daarmee zijn de EU en AstraZeneca het nu over alles oneens, zelfs over de vraag of en wanneer de onenigheid besproken wordt.
Wat is je punt precies?quote:Op woensdag 27 januari 2021 12:26 schreef Elan het volgende:
Vraag me toch af of we niet doorslaan met die ziekenhuiscijfers als norm aanhouden om te kijken hoe we er voor staan tav Covid. In exact deze periode van 2018 waren er 3800 mensen met griep opgenomen en lagen er 811 mensen op de IC. Geplande zorg werd afgeschaald, spoed eisende hulp werd op veel locaties tijdelijk gesloten en mensen die te goed waren voor een ziekenhuis maar niet thuis konden blijven werden in een zorghotel gedumpt.
http://www.netwerkacutezo(...)e-van-zorgverleners/
"ff"quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:06 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Uiteraard, de cijfers waren al aan het dalen vanaf 14 dec. Maar er komt een derde golf, dus we moeten vooral nog strenger ingrijpen en maatregelen verlengen. Maar vaccineren? Dat kunnen we echt niet sneller, want het moet zorgvuldig, we leggen in de tussentijd wel je data op straat, maar dat maakt niet uit he? Nog ff volhouden.
Wat maakt het nog uit...We krijgen die vaccins toch waarschijnlijk niet.quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoe zit dat met die AZ-goedkeuring voor 29 januari? Komt dit ook op de helling nu?
Wat een shitshow.
Ook de schuld van de overheid. Stralen helemaal geen wil uit dit op te willen lossen.quote:
nee, dat gaat gewoon door...quote:Op woensdag 27 januari 2021 13:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoe zit dat met die AZ-goedkeuring voor 29 januari? Komt dit ook op de helling nu?
Wat een shitshow.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |