Bron: https://www.ad.nl/show/ha(...)or-hbo-max~aef7d986/quote:‘Harry Potter-serie in de maak voor HBO Max’
Een live-actionserie over de wereld van Harry Potter zou volgens bronnen van The Hollywood Reporter in de maak zijn. Op dit moment wordt er volgens THR gezocht naar schrijvers die aan de serie willen meewerken. De serie is bedoeld voor streamingdienst HBO Max.
Het productieproces bevindt zich nog in het allervroegste stadium. Er zijn volgens het vakblad dan ook nog helemaal geen contracten en dergelijke getekend, maar er zouden wel gesprekken worden gevoerd met potentiële schrijvers. Ook zouden er al ‘brede ideeën’ zijn gedeeld over hoe het universum van de beroemde tovenaarsleerling vertaald moet worden naar het format van een tv-serie.
Het zou voor het eerst zijn dat er een tv-serie over Harry Potter wordt gemaakt. Van de zeven boeken van de Britse schrijfster J.K. Rowling zijn wel acht films verschenen. Daarnaast werd het universum uitgebreid met drie spin-offs over het Fantastic Beasts and Where To Find Them-studieboek van de tovenaarsleerling.
Vind het wel meevallen. Na HP zelf alleen Fantastic Beasts gemaakt en met zo'n groot universum zou het zonde zijn daar geen gebruik van te maken.quote:
Wat wordt bedoeld met 'live-action' eigenlijk?quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:20 schreef maxi-mus het volgende:
Live-action ben ik niet zo'n fan van.
Gewoon zoals de films ook zijn, met acteurs.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:21 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Wat wordt bedoeld met 'live-action' eigenlijk?
Ik lees het nu ja, ik dacht iets anders. Waarom ze dat overal nu noemen is mij een raadsel dan.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gewoon zoals de films ook zijn, met acteurs.
Oh, oké, gekke term danquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gewoon zoals de films ook zijn, met acteurs.
Jij bracht me in de war!quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:22 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik lees het nu ja, ik dacht iets anders.
quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:22 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik lees het nu ja, ik dacht iets anders. Waarom ze dat overal nu noemen is mij een raadsel dan.
Dan geef je alle mensen die het willen zien met poppen geen valse hoop.quote:
Aha, 'live-action' verklaard! Geen tekenfilm, geen poppenspelquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
[..]
Dan geef je alle mensen die het willen zien met poppen geen valse hoop.
quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:26 schreef GGMM het volgende:
Ik dacht ook dat dit met poppen was.
Ik ben behoorlijk teleurgesteld nu
@Scrummiequote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:30 schreef aTypisch het volgende:
JK Rowling is transfoob las ik laatst. Wie wil nog kijken naar fantasieën van haar?
Jaquote:
Eens.quote:Op woensdag 27 januari 2021 15:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja
Naar dat gejank ga ik niet zitten luisteren natuurlijk. (na 1:05 weggekllikt)
Dan kijkt ze lekker niet
Ja, want alle mensen met een andere kijk op de wereld mogen geen inkomen meer hebben, ofzo.quote:Op woensdag 27 januari 2021 15:23 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Eens.
Ik heb het iets langer volgehouden, maar moest wel lachen dat ze iets riep van 'wij willen niet kijken naar iets waar Rowling geld voor krijgt'. Jammer dat die interviewster toen niet zei 'ja, dan kijk je niet'.
Ik ook maat, ik ook.quote:Op woensdag 27 januari 2021 15:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, want alle mensen met een andere kijk op de wereld mogen geen inkomen meer hebben, ofzo.
Tot zover had ik het al niet volgehouden overigens. Dat gezeik tegenwoordig daar erger ik me dood aan.
Je moet eens in discussie gaan met die mensjes op Reddit als je er iets genuanceerder naar kijkt, heb je zo 40-45 downvotes aan je broek (lol)quote:Op woensdag 27 januari 2021 15:23 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Eens.
Ik heb het iets langer volgehouden, maar moest wel lachen dat ze iets riep van 'wij willen niet kijken naar iets waar Rowling geld voor krijgt'. Jammer dat die interviewster toen niet zei 'ja, dan kijk je niet'.
Oh ik wilde dit net posten ja, wat vreselijk zeg. Geen woord over wat het daadwerkelijk inhoudt (want dat is 'te ingewikkeld' ofzo) maar wel even stellen dat 'de Harry Potter' fan hier niet op zit te wachten. Pleurt op.quote:
Ik had minstens het dubbele aan karma kunnen hebben daar volgens mij als ik niet af en toe iets positiefs over mijn grote vriend Trump had gezegd. Reddit is echt een heel eng platformquote:Op woensdag 27 januari 2021 16:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je moet eens in discussie gaan met die mensjes op Reddit als je er iets genuanceerder naar kijkt, heb je zo 40-45 downvotes aan je broek (lol)
Ja preciesquote:Op woensdag 27 januari 2021 18:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Oh ik wilde dit net posten ja, wat vreselijk zeg. Geen woord over wat het daadwerkelijk inhoudt (want dat is 'te ingewikkeld' ofzo) maar wel even stellen dat 'de Harry Potter' fan hier niet op zit te wachten. Pleurt op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |