Ik vind het wel heel positief dat hij zo creatief is met zijn schoenen. Jammer dat die creatieve trait zich niet doorzet naar andere takkenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:16 schreef Predator40 het volgende:
[..]
kunnen we nu nou niet eens positief denken ?
Hugo volgt een cursus toveren as we speak.
oh ja, de systemen waren toen nog niet op ordequote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:18 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Feitelijk sinds 26 december, toen de eerste vaccins in Nederland aankwamen.
Je weet toch ook dat het onmogelijk is om meer te prikken dan dat er geleverd word? Dus het is ook nooit goed, al prikken ze vanaf de lopende band bij de fabriek?quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:17 schreef Predator40 het volgende:
[..]
zolang er meer vaccins geleverd worden dan er geprikt worden kan dat niet als excuus gebruikt worden lijkt me.
correctie: zolang er veel meer geleverd word dan we prikkenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:20 schreef zalkc het volgende:
[..]
Je weet toch ook dat het onmogelijk is om meer te prikken dan te leveren? Dus het is ook nooit goed, al prikken ze vanaf de lopende band bij de fabriek?
Ja, want ondertussen produceert die fabriek gewoon door. Hij staan in een eu land, dus dat is makkelijk af te dwingen.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
want dan gaat het allemaal sneller natuurlijk?
We hadden al op ruim 1 miljoen kunnen zitten.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:17 schreef Predator40 het volgende:
[..]
in 18 dagen tijd.....indrukwekkend
164k/25/18=346,4 vaccinaties per priklocatie per dag.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
Laatste tussenstand: 164.000 eerste prikken in Nederland.
We hadden ook allemaal op een terras kunnen zitten als we ons aan de maatregelen hadden gehouden. Hoe graag je soms ook wil, de werkelijkheid is weerbarstig.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:21 schreef _serial_ het volgende:
[..]
We hadden al op ruim 1 miljoen kunnen zitten.
de meeste prikken zijn gedaan in de ziekenhuizen binnen een paar dagen.....toch ?quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
164k/25/18=346,4 vaccinaties per priklocatie per dag.Dat zijn er bij een werkdag van 8u maar 45 per uur. Als je je boos maakt kun je dat, bij wijze van spreken, met 1 prikker per priklocatie nog af.
Dat denk ik niet.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:24 schreef zalkc het volgende:
[..]
We hadden ook allemaal op een terras kunnen zitten als we ons aan de maatregelen hadden gehouden. Hoe graag je soms ook wil, de werkelijkheid is weerbarstig.
Als AZ inderdaad miljoenen vaccins geëxporteerd heeft ten nadele van de EU die flink geïnvesteerd hebben, dan hebben ze wel heel wat uit te leggen ja.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:21 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Ja, want ondertussen produceert die fabriek gewoon door. Hij staan in een eu land, dus dat is makkelijk af te dwingen.
En andere bedrijven (zeker als je ook een export ban instelt inderdaad) weten ook weer even wie ze als eerste moeten helpen - EU landen waar ze grotendeels in zitten.
Als wij dan allemaal gevaccineerd zijn, plus nog een voorraadje, dan en alleen dan kunnen we ze gaan toestaan om voor de rest van de wereld te produceren.
Ontwikkelingshulp voor afrika en zo is normaal fijn, maar nu even niet. Tot 2022.
Zij produceren een deel in de EU en de rest wereldwijd, het kan best zo geweest zijn dat een deel van de productie buiten de EU bestemming EU had dus je weet helemaal niet of dit de betere oplossing is, dat hangt allemaal van de productiecapaciteit van binnen en buiten de EU af.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:21 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Ja, want ondertussen produceert die fabriek gewoon door. Hij staan in een eu land, dus dat is makkelijk af te dwingen.
En andere bedrijven (zeker als je ook een export ban instelt inderdaad) weten ook weer even wie ze als eerste moeten helpen - EU landen waar ze grotendeels in zitten.
Als wij dan allemaal gevaccineerd zijn, plus nog een voorraadje, dan en alleen dan kunnen we ze gaan toestaan om voor de rest van de wereld te produceren.
Ontwikkelingshulp voor afrika en zo is normaal fijn, maar nu even niet. Tot 2022.
Volgens het nieuwe vaccin dashboard krijgen we voorlopig ook maar 200k vaccins per week binnenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:53 schreef Predator40 het volgende:
voorlopig gaat dat vaccineren bij de GGD niet heel veel sneller worden trouwens volgens het laatste nieuws van vandaag:
GGD GHOR verwacht dat de GGD's in de loop van februari wekelijks 200.000 mensen kunnen inenten. Dat aantal moet in de maanden daarna verder oplopen.
hopelijk mogen de huisartsen snel gaan prikken !
Interessant dashboard wel eigenlijkquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:30 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Volgens het nieuwe vaccin dashboard krijgen we voorlopig ook maar 200k vaccins per week binnen
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/vaccinaties
quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zij produceren een deel in de EU en de rest wereldwijd, het kan best zo geweest zijn dat een deel van de productie buiten de EU bestemming EU had dus je weet helemaal niet of dit de betere oplossing is, dat hangt allemaal van de productiecapaciteit van binnen en buiten de EU af.
Uiteraard is druk uitoefenen goed maar daarmee moet je niet jezelf in de voet schieten, uiteindelijk gaat het erom dat je zo snel mogelijk je volume geleverd krijgt.
we prikken er voorlopig ook maar 70.000 per week.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:30 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Volgens het nieuwe vaccin dashboard krijgen we voorlopig ook maar 200k vaccins per week binnen
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/vaccinaties
De UK doet er 250 per minuutquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
164k/25/18=346,4 vaccinaties per priklocatie per dag.Dat zijn er bij een werkdag van 8u maar 45 per uur. Als je je boos maakt kun je dat, bij wijze van spreken, met 1 prikker per priklocatie nog af.
Optie 3 zou interessant zijn ja, echter we zien nog steeds (al maanden) dat de opnamecijfers hoog blijven en de ziekenhuisbezetting neemt maar héél langzaam af. Dus dit scenario lijkt voorlopig (helaas) nog niet van toepassing vrees ik.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:30 schreef aartstyle het volgende:
Kleine brainstorm sessie van mijn kant.
Optie 3:
Het virus muteert naar een veel lichtere variant die wel besmettelijker is. Tel daarbij op de al opgebouwde groepsimmuniteit en de druk van de zorg zal snel afnemen.
Natuurlijk kunnen we ook een hoop rampscenario's bedenken, maar zelfs zonder vaccin zijn er nog voldoende redenen om te denken dat we er voor de herfst uitkomen.
traag maar als er toch niet geleverd gaat worden maakt dit tempo weinig uitquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:33 schreef Predator40 het volgende:
[..]
[..]
we prikken er voorlopig ook maar 70.000 per week.
Dan wachten we gewoon tot er 34 miljoen vaccins zijn. Is nog efficienter.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
traag maar als er toch niet geleverd gaat worden maakt dit tempo weinig uit
Yup, my point dus in de vorige post die ik maakte. Opnames blijven hoog, en zodoende de bezetting dus ook. Neemt niet tot nauwelijks af. Dus van mildere variant of meer resistentie is nog geen sprake denk ik.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:35 schreef Predator40 het volgende:
24u toename aantal opnamen: 247 (bewezen COVID-19)
Weektoename aantal opnamen: 1405 (bewezen COVID-19)
Week tot week stijging: -7,6%
Bezetting op verpleegafdelingen: 1786 (verdacht of bewezen COVID-19)
Bron: Stichting NICE, dinsdag 26 januari om 13:30
Stabilisatie "genot"
Zorgvuldigheid eerst. En je hebt de vergaderingen niet meegeteld.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
164k/25/18=346,4 vaccinaties per priklocatie per dag.Dat zijn er bij een werkdag van 8u maar 45 per uur. Als je je boos maakt kun je dat, bij wijze van spreken, met 1 prikker per priklocatie nog af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |