Altijd zonde als een kat over je huiswerk heen loopt.quote:Op maandag 25 januari 2021 20:07 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Zelfde kat die vroeger over zijn huiswerk liep ja
Heb je eindelijk het lijstje ingevuld is het zo matigquote:Op maandag 25 januari 2021 19:59 schreef Flippiee het volgende:
[..]
AAAmaaaaaaa
[..]
Echt een smoes voor jou
Wat had je verwacht?quote:Op maandag 25 januari 2021 20:18 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Heb je eindelijk het lijstje ingevuld is het zo matig
Ik weet dat je daar niets van meentquote:Op maandag 25 januari 2021 20:21 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Wat had je verwacht?
Of is het omdat je in mijn foe lijstje staat?
Goeie zelfbescherming ditquote:Op maandag 25 januari 2021 20:23 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik weet dat je daar niets van meent
Dat klopt ook welquote:Op maandag 25 januari 2021 20:23 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik weet dat je daar niets van meent
Zeker weer een vrouwenseriequote:Op maandag 25 januari 2021 18:25 schreef Fok-it het volgende:
Zo nieuwe aflevering Euphoriagod kijken
Samen met je moederquote:Op maandag 25 januari 2021 20:33 schreef Solotovski het volgende:
Fok it kijkt wel vaker zulke wijvenseries
Ha echt hequote:Op maandag 25 januari 2021 20:33 schreef Solotovski het volgende:
Fok it kijkt wel vaker zulke wijvenseries
Noodbevel in gedeelte Harderwijk, helemaal aan andere kantquote:Op maandag 25 januari 2021 20:36 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Ben jij nog wezen rellen met je maten?
Haha. Begon het ook niet te kriebelen? Toch een lekker uitje met een snuifje op. Denk dat Kiid ook op de straat te vinden was, te doen alsof hij Goku is.quote:Op maandag 25 januari 2021 20:36 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Noodbevel in gedeelte Harderwijk, helemaal aan andere kant
Maar nee, ik zit lekker thuis
Kiidquote:Op maandag 25 januari 2021 20:42 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Haha. Begon het ook niet te kriebelen? Toch een lekker uitje met een snuifje op. Denk dat Kiid ook op de straat te vinden was, te doen alsof hij Goku is.
Noel heeft dat echt knap gedaan, dacht dat we er nooit meer van af zouden komen.quote:Op maandag 25 januari 2021 20:44 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kiid![]()
Die houdt zich schuil in het woonwagenkamp
Nah man, kansloos volkquote:Op maandag 25 januari 2021 20:42 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Haha. Begon het ook niet te kriebelen? Toch een lekker uitje met een snuifje op. Denk dat Kiid ook op de straat te vinden was, te doen alsof hij Goku is.
Nee, zeker nietquote:Op maandag 25 januari 2021 20:56 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Zit je donderdag ook weer met het puntje op de stoel voor Marble Mania
Afschietenquote:Op maandag 25 januari 2021 20:48 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Welke aanpak zou jij hanteren tegen de relschoppers
Ik vond het vorige keer wel spannendquote:Op maandag 25 januari 2021 20:58 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Nee, zeker niet
Chevy wel denk ik
Dit meen je nietquote:Op maandag 25 januari 2021 21:01 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Ik vond het vorige keer wel spannend
quote:Op maandag 25 januari 2021 21:03 schreef Fok-it het volgende:
Ik had nog nooit van Marble Mania gehoord
Ik kijk nu Marble ManiaDit kan echt niet
Haha je zegt Winston omdat de achternaam te lastig is voor jequote:Op maandag 25 januari 2021 21:05 schreef Fok-it het volgende:
Vooral die WinstonWat een uitgezaaide tumor in je nek is dat zeg
Ja wie heeft dat verzonnen danquote:Op maandag 25 januari 2021 21:06 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Haha je zegt Winston omdat de achternaam te lastig is voor je
quote:Op maandag 25 januari 2021 21:06 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Haha je zegt Winston omdat de achternaam te lastig is voor je
Doel behaald dan tochquote:Op maandag 25 januari 2021 21:12 schreef Mortaxx het volgende:
Wordt weer eens een post van me verwijderd in nws
Ik ben er mee opgehouden toen ik een onderdeel zag waarin Jack commentaar deed alsof het Spel Zonder Grenzen wasquote:Op maandag 25 januari 2021 21:19 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Voor wie ben je. Wesley, Ronald of Gio
Daarom gelijk een voorbeeld stellen en direct een flink aantal afschietenquote:Op maandag 25 januari 2021 21:28 schreef Fok-it het volgende:
Als het nog een paar avonden zo doorgaat duurt het niet lang voor er met scherp geschoten wordt. Dit gaat echt niet minderen
We zijn geen bananenrepubliekquote:Op maandag 25 januari 2021 21:43 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Daarom gelijk een voorbeeld stellen en direct een flink aantal afschieten
quote:Op maandag 25 januari 2021 21:43 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Daarom gelijk een voorbeeld stellen en direct een flink aantal afschieten
Ik heb zin om deze te TR'enquote:Op maandag 25 januari 2021 21:47 schreef Mortaxx het volgende:
Door mensen als fokkie die dit soort gedrag vergoelijken gaat het land kapot
Kan je over Flippiee klagenquote:
Paul zou wel banverzoek sturen danquote:Op maandag 25 januari 2021 21:54 schreef Mortaxx het volgende:
Zou wel mooi zijn als je een tr zet en je krijgt Paul
Mag toch niet meer. FOK! refreshed 3.0. Landverrader-posts dit datquote:
???quote:Op maandag 25 januari 2021 22:15 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Wanneer ga je een move maken
Beetje vreemd dat je de climax weglaat. Iedereen zit vol spanning te wachtenquote:
Ik zei enkel dat hij van een balkon mocht vallen.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Beetje vreemd dat je de climax weglaat. Iedereen zit vol spanning te wachten
Dit lijkt mij gerechtvaardigdquote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:33 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Ik zei enkel dat hij van een balkon mocht vallen.
Was te verwachten Chev.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Helaas gefriendzoned door die Griekse chick. Al is het misschien wel beter. Ze was een wat wild meisje, zeker vergeleken bij mij. Maar het is wel een amusant persoon dus dat is altijd meegenomen op de App
Wat een onverwachte wending! Ik hoop dat je hier niet net als Osodevo een gefrustreerd topic voor zult aanmakenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Helaas gefriendzoned door die Griekse chick. Al is het misschien wel beter. Ze was een wat wild meisje, zeker vergeleken bij mij. Maar het is wel een amusant persoon dus dat is altijd meegenomen op de App
De kans was sowieso al gering, ze vond me eng en zei dat ze schreeuwend weg zou rennen als ze me tegenkwam. Dat viel dus nog mee vergeleken met andere vrouwen waarmee ik heb gechat. (lol)quote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:52 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Was te verwachten Chev.
Nu maar eens op beschikbare vrouwen richten, vast wel ergens een leuke Bea die werkt op een kinderboerderij.
Ik begin die jongen steeds beter te begrijpen.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wat een onverwachte wending! Ik hoop dat je hier niet net als Osodevo een gefrustreerd topic voor zult aanmaken
Nee tochquote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De kans was sowieso al gering, ze vond me eng en zei dat ze schreeuwend weg zou rennen als ze me tegenkwam. Dat viel dus nog mee vergeleken met andere vrouwen waarmee ik heb gechat. (lol)
Ik had ooit een juf Bea. NOOIT MEER BEA!
[..]
Ik begin die jongen steeds beter te begrijpen.
Valt allemaal reuze mee dan idd.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
De kans was sowieso al gering, ze vond me eng en zei dat ze schreeuwend weg zou rennen als ze me tegenkwam. Dat viel dus nog mee vergeleken met andere vrouwen waarmee ik heb gechat. (lol)
De pijn en verdriet is groter dan mij!quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:01 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee tochIncels zijn af in het leven
En toch is die pijn beter dan de illusie.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:03 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De pijn en verdriet is groter dan mij!
Wtf heb je gezegd dat ze schreeuwend weg zou rennenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 12:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De kans was sowieso al gering, ze vond me eng en zei dat ze schreeuwend weg zou rennen als ze me tegenkwam. Dat viel dus nog mee vergeleken met andere vrouwen waarmee ik heb gechat. (lol)
Ik had ooit een juf Bea. NOOIT MEER BEA!
Of wtf heeft ze gezienquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wtf heb je gezegd dat ze schreeuwend weg zou rennen![]()
Lijkt me ook niet echt friendzone dan.
Waar heb je het overquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:05 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
En toch is die pijn beter dan de illusie.
Gekscherend uiteraard. (hoop ik)quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wtf heb je gezegd dat ze schreeuwend weg zou rennen![]()
Lijkt me ook niet echt friendzone dan.
Dacht dat de Grieken van behaardheid hieldenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:51 schreef Fok-it het volgende:
Misschien vielen die dickpics toch niet echt lekker
Geen idee wat de toon is in jullie gesprekken.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Gekscherend uiteraard. (hoop ik)
Meestal ouwehoerend, soms serieusquote:Op dinsdag 26 januari 2021 13:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Geen idee wat de toon is in jullie gesprekken.
Prachtigquote:Op dinsdag 26 januari 2021 14:58 schreef Fok-it het volgende:
Pijnlijke waarheid is beter dan een pijnloos bedrog
Ik doe dat normaal ook niet maar voel me misschien ook beetje rebelsquote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:51 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ben die vieze taal niet van je gewend
Net zo fake als je tan zekerquote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:54 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Hoe kom je hier nu bij. Al mijn notes zijn fake
Met dit soort opmerkingen raak je nooit uit haar foe-lijstjequote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:14 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Je probeert wel erg hard bij @:flippie
Dan is dat maar zo. Op mijn leeftijd verander je niet meer en moet je het er maar mee doenquote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Met dit soort opmerkingen raak je nooit uit haar foe-lijstje
Zal niet aan het werk zijn!quote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:52 schreef scrupuleus het volgende:
Neeltje is nogal afwezig.
Vast aan het rellen.
Na deze opmerking dacht ik even dat het over Naatje gingquote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:53 schreef Mortaxx het volgende:
Hij
[..]
Zal niet aan het werk zijn!
(lol)
Wat zou er van naatje terecht komen na z'n fopstudiequote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:13 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Na deze opmerking dacht ik even dat het over Naatje ging
Je kan altijd wel ergens terecht met filosofiequote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:15 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wat zou er van naatje terecht komen na z'n fopstudie
Hij lijkt mij idd meer een levensgenieter dan sky, ook meer nuchter. Al zijn ze beide pretentieus.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:23 schreef Fok-it het volgende:
Het is niet zoiets als politicologie (lol)
Oh grappig. Ik vind Sky meer overkomen als een echte student. Naatje is meer iemand die met zijn huisgenoten avondenlang intellectuele gesprekken voert en mijmert over het leven in de natuurquote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:25 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Hij lijkt mij idd meer een levensgenieter dan sky, ook meer nuchter. Al zijn ze beide pretentieus.
Ja eens.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:29 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh grappig. Ik vind Sky meer overkomen als een echte student. Naatje is meer iemand die met zijn huisgenoten avondenlang intellectuele gesprekken voert en mijmert over het leven in de natuur
quote:
Nah. Je bent alleen zelf verantwoordelijk voor het leven wat je leidt.quote:
Achja er zal altjd een deel teleurgesteld zijn, acceptatie dan het bestequote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nah. Je bent alleen zelf verantwoordelijk voor het leven wat je leidt.
Veel te toxic die gemeenschap.
Teleurstelling is geen probleem. Blijven hangen in zelfmedelijden wel.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:44 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Achja er zal altjd een deel teleurgesteld zijn, acceptatie dan het beste
Ik vind dat altijd zo'n kneuzenopmerking.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:47 schreef Fok-it het volgende:
Aus der Kriegsschule des Lebens. — Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.
Eentje voor @:Naatje_1
Het is vooral een kneuzenopmerking omdat het verworven is tot een popcultuur dingetje.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:49 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd zo'n kneuzenopmerking.
Maar wellicht voel ik de levensvreugde niet om het te behappen.
Ik vind het iets te agressief ofzoquote:Op dinsdag 26 januari 2021 21:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Het is vooral een kneuzenopmerking omdat het verworven is tot een popcultuur dingetje.
In essentie is het juist perfect en omarmt het zelfs tegenspoed
Atta boyquote:
Animatiequote:Op dinsdag 26 januari 2021 23:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De animatiefilm of de live-action?
Je zou al je vrije tijd maar besteden aan een act onlinequote:Op dinsdag 26 januari 2021 23:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
Dat is me even een opluchting, Kluun weer terug. Fantastisch.
Ik vind het echt geweldigquote:Op woensdag 27 januari 2021 00:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je zou al je vrije tijd maar besteden aan een act online
Zonde manquote:
Al die mensen die er helemaal mad om worden zijn nog het mooistquote:
Kijk je ook bollywood films of is dat niet authentiekquote:Op woensdag 27 januari 2021 01:24 schreef Mortaxx het volgende:
Prachtig inderdaad. Hou echt van die authentieke Pakistaanse volksmuziek
@Kluun1985quote:Op woensdag 27 januari 2021 01:06 schreef Mortaxx het volgende:
Ik kan wel genieten van de filmpjes van Abid. Erg mooi hoe iedereen zo enthousiast is en letterlijk met geld strooit om hun waardering te uiten
Ben nooit naar bed geweest met Flipje. Weet van niks.quote:
Row row fight the power. Beetje investeren in Gamestop en AMC toch.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:52 schreef scrupuleus het volgende:
Neeltje is nogal afwezig.
Vast aan het rellen.
Had ban, maat.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 20:53 schreef Mortaxx het volgende:
Hij
[..]
Zal niet aan het werk zijn!
(lol)
Hee heb je al een move gemaakt jullie doen zo leuk met elkaarquote:
Maar wel over gefantaseerd?quote:Op woensdag 27 januari 2021 20:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ben nooit naar bed geweest met Flipje. Weet van niks.
Wat had je gedaan?quote:Op woensdag 27 januari 2021 20:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ben nooit naar bed geweest met Flipje. Weet van niks.
[..]
Row row fight the power. Beetje investeren in Gamestop en AMC toch.
[..]
Had ban, maat.
Zelfs dat niet.quote:Op woensdag 27 januari 2021 20:43 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Hee heb je al een move gemaakt jullie doen zo leuk met elkaar
[..]
Maar wel over gefantaseerd?
Foto van je piel gepost in KPD en ze dachten dat het cp was.quote:
Zooooquote:Op woensdag 27 januari 2021 21:47 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zelfs dat niet.
[..]
Foto van je piel gepost in KPD en ze dachten dat het cp was.
Kan je alleen maar van leren.quote:Op woensdag 27 januari 2021 23:59 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ontzettend heftige race gehad op Spanje zeg. Fout na fout in de beginfase, met als dieptepunt een spin na de eerste bocht in ronde 5.
Daarna een lang gevecht voor plek 13 (). Hij bleef maar voor me rijden maar kon hem op het eind nog pakken.
Zweette me het schompes, kwam zelfs in mn oog terecht
Inderdaad, was ook nog maar de eerste race dat ik buiten de punten finish. Maar ik baalde wel zeg!quote:Op donderdag 28 januari 2021 05:59 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Kan je alleen maar van leren.
Het is niet alsof je nu moet vrezen voor je stoeltje.
Dat gaat nog wel wat maandjes duren vermoedelijkquote:
Wou al zeggen, zit al zolang thuisquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat gaat nog wel wat maandjes duren vermoedelijk
Balen.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat gaat nog wel wat maandjes duren vermoedelijk
Mwah, `zoals altijd' ben ik het niet helemaal mee eensquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:27 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Balen.
Ik baal wel enorm dat Nederland zoals altijd weer achter alle feiten aanloopt en de downie van de klas is.
Had van de week lekker gekookt trouwens, boh. Water loop me nog in de mond. Eet je weleens zoete aardappel?quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat gaat nog wel wat maandjes duren vermoedelijk
Hoorde het van mijn oude vrienden ook. Allemaal kantoorbanen en dus hele tijd thuis. Positief omdat ze jonge kinderen hebben. Maar negatief omdat ze jonge kinderen hebben.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:27 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Wou al zeggen, zit al zolang thuis
Denk jij ook al vanaf het begin zo in maart of niet?quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:27 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Wou al zeggen, zit al zolang thuis
Hm nee, heb er zelf nog nooit mee gekookt. Vind het opzich best lekker hoor. Wat heb je gemaakt?quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Had van de week lekker gekookt trouwens, boh. Water loop me nog in de mond. Eet je weleens zoete aardappel?
[..]
Hoorde het van mijn oude vrienden ook. Allemaal kantoorbanen en dus hele tijd thuis. Positief omdat ze jonge kinderen hebben. Maar negatief omdat ze jonge kinderen hebben.
Ik heb zat schoenen. Heb 2 paar waar ik uit ga kiezen, afhankelijk van welk pak er het beste staat. Heb een paar nette, klassiekere heel donker blauwe. En paar wat meer patserschoenen van zo'n slangenleer.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mwah, `zoals altijd' ben ik het niet helemaal mee eensMaar nu met de vaccins maken ze geen goede beurt nee, erg chanant.
Had je nou al nieuwe schoenen?
Ik had een Marokkaanse tajine gemaakt met kikkererwten, wortel, ui en zoete aardappel. Wat zout, komijnzaad, kurkuma en chilipoeder erdoor. Citroen en rozenwater erover. Serveren met couscous met selderij, peterselie en bieslook.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:33 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm nee, heb er zelf nog nooit mee gekookt. Vind het opzich best lekker hoor. Wat heb je gemaakt?
Zo koekoekquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:34 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Afgelopen jaar voor iets van 750 euro aan schoenen gekocht. Moet nu wel even gaan dimmen, lijk Watertornado wel.
Klinkt goed.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:37 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik had een Marokkaanse tajine gemaakt met kikkererwten, wortel, ui en zoete aardappel. Wat zout, komijnzaad, kurkuma en chilipoeder erdoor. Citroen en rozenwater erover. Serveren met couscous met selderij, peterselie en bieslook.
Welkom bij de linzenclub.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:37 schreef Fok-it het volgende:
Gister werd er voor me gekookt. Erg lekkere vegetarische Indiase dahl met linzen en aardappel
Zal zondag worden denk ik. Nu geen licht en morgen weer overdag werken.quote:
Gekke jongen dat je bent.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Klinkt goed.Geen fan van couscous alleen.
Heb nu die Instant Pot he, en currys zijn nog wel redelijk karwij om te maken, dus eerst maar even wat simpele rijst en pasta gerechten maken. En af en toe een AVGtjequote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zal zondag worden denk ik. Nu geen licht en morgen weer overdag werken.
[..]
Gekke jongen dat je bent.
Moet je dit vragen voor mortaxxquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:51 schreef Kaneelstokje het volgende:
@:Flippiee ben je nog met je vriend samen?
Ja die verhalen hoor ik ookquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Had van de week lekker gekookt trouwens, boh. Water loop me nog in de mond. Eet je weleens zoete aardappel?
[..]
Hoorde het van mijn oude vrienden ook. Allemaal kantoorbanen en dus hele tijd thuis. Positief omdat ze jonge kinderen hebben. Maar negatief omdat ze jonge kinderen hebben.
Yepquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:32 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Denk jij ook al vanaf het begin zo in maart of niet?
Jawohlll.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:51 schreef Kaneelstokje het volgende:
@:Flippiee ben je nog met je vriend samen?
Karwij lolquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Heb nu die Instant Pot he, en currys zijn nog wel redelijk karwij om te maken, dus eerst maar even wat simpele rijst en pasta gerechten maken. En af en toe een AVGtje
De 30 gepasseerd en nog niet zelf durven vragen of een vrouw vrijgezel isquote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:57 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Moet je dit vragen voor mortaxx
Zegt me niks. Zal ik vast gemist hebben tijdens banleef.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Heb nu die Instant Pot he, en currys zijn nog wel redelijk karwij om te maken, dus eerst maar even wat simpele rijst en pasta gerechten maken. En af en toe een AVGtje
Ik gebruik altijd karwij voor mijn curry's? ;squote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:01 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja die verhalen hoor ik ook
[..]
Yepj
[..]
Jawohlll.
[..]
Karwij lol
Leuk verjaardagscadeautjequote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:02 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zegt me niks. Zal ik vast gemist hebben tijdens banleef.
Ja, maar je bent nu veel thuis, tijd zat om curry te maken toch. Lekker naar de Turk voor een paar bakken specerijen en gaan met die banaan. Echt een enorm verschil met pakjes. Helemaal als je geen poeders koopt, maar zaden die je zelf roostert. Eventueel vijzelen.
Je kunt karwij best gebruiken als vervanger van komijnzaad.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:03 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik gebruik altijd karwij voor mijn curry's? ;s
[ afbeelding ]
Nee oke dat was wel heel erg
Mortaxx is bij de vrouwen veel populairder dan ik. Zou een stomme zet zijn.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:57 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Moet je dit vragen voor mortaxx
Hoor van veel mensen die deze tijd veel bij elkaar zijn, dat de relaties struggles ondervinden.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:01 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja die verhalen hoor ik ook
[..]
Yepj
[..]
Jawohlll.
[..]
Karwij lol
Niet dat ik me bewust ben. Jullie wel?quote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je kunt karwij best gebruiken als vervanger van komijnzaad.
[..]
Mortaxx is bij de vrouwen veel populairder dan ik. Zou een stomme zet zijn.
[..]
Hoor van veel mensen die deze tijd veel bij elkaar zijn, dat de relaties struggles ondervinden.
Geen last van?
Wil liever weten of ze een zusje heeftquote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:01 schreef Fok-it het volgende:
[..]
De 30 gepasseerd en nog niet zelf durven vragen of een vrouw vrijgezel is
Misschien kan je wachten tot ze een dochter krijgt dit jaar. Kan je op je 48ste weer jong hertje daten als ze 18 wordtquote:Op vrijdag 29 januari 2021 23:56 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wil liever weten of ze een zusje heeft
Moet kunnenquote:Op zaterdag 30 januari 2021 00:02 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien kan je wachten tot ze een dochter krijgt dit jaar. Kan je op je 48ste weer jong hertje daten als ze 18 wordt
Heerlijk hoe jij in oplossingen denktquote:Op zaterdag 30 januari 2021 00:02 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien kan je wachten tot ze een dochter krijgt dit jaar. Kan je op je 48ste weer jong hertje daten als ze 18 wordt
Wow ik ben niet zwangerquote:Op zaterdag 30 januari 2021 00:02 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien kan je wachten tot ze een dochter krijgt dit jaar. Kan je op je 48ste weer jong hertje daten als ze 18 wordt
Hoe langer de lockdown hoe groter de kansquote:
Kan beter wel nu zwanger raken, dan kan ik volgend voorjaar als corona beetje voorbij is weer skiën.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe langer de lockdown hoe groter de kans
Wist niet dat jij van het skiën wasquote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:20 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Kan beter wel nu zwanger raken, dan kan ik volgend voorjaar als corona beetje voorbij is weer skiën.
Vind het heerlijkquote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:21 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wist niet dat jij van het skiën was
En geen snowboarder gelukkigquote:
Dat verleer je niet.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:24 schreef Fok-it het volgende:
Al lang niet meer geskied. Ben benieuwd of ik het nog een beetje zou kunnen.
Hm, als ik nu weer latten onder me heb zie ik mezelf anders niet heel snel de zwarte pistes weer bestormenquote:
Aangezien fietsen al misgaat, lijkt me dat geen heel verstandig plan.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:24 schreef Fok-it het volgende:
Al lang niet meer geskied. Ben benieuwd of ik het nog een beetje zou kunnen.
quote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:32 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Aangezien fietsen al misgaat, lijkt me dat geen heel verstandig plan.
Wat let jequote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:20 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Kan beter wel nu zwanger raken, dan kan ik volgend voorjaar als corona beetje voorbij is weer skiën.
Nou toen ik weer kwam kijken had hij net zn hand gebrokenquote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:32 schreef Mortaxx het volgende:
Bijzonder hoe prof ondanks zijn lange periodes van afwezigheid altijd van alles op de hoogte is
Pols*quote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:33 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Nou toen ik weer kwam kijken had hij net zn hand gebroken
Kan ook de leeftijd zijn natuurlijkquote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Pols*
Maar in mijn verdediging heb ik tijdens al mijn ski-vakanties nooit wat gebroken dus misschien is de fiets gewoon lastiger
Dat weet ik wel zekerquote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:36 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Kan ook de leeftijd zijn natuurlijk
Après-skiën levert doorgaans ook geen blessures op.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Pols*
Maar in mijn verdediging heb ik tijdens al mijn ski-vakanties nooit wat gebroken dus misschien is de fiets gewoon lastiger
Nee, geen ruzie of iets. Maar wel lekker dat we af en toe even uit elkaars vaarwater kunnen zijn.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 22:13 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Niet dat ik me bewust ben. Jullie wel?
Echt goed apres-skiën wel hoor HAHAHAHAquote:Op zaterdag 30 januari 2021 14:37 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Après-skiën levert doorgaans ook geen blessures op.
Ook nooit geopereerd? Ziekenhuisbezoekje?quote:Op zaterdag 30 januari 2021 20:48 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik heb nog nooit wat gebroken
Behalve mijn hart dan HAHAHAHA
Misschien moet je wat voorzichtiger worden.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 20:57 schreef Fok-it het volgende:
2 gebroken polsjes, 3 oogoperaties, 2 ooroperaties, en een bijna afgesneden vinger.
Heb mijn portie hopelijk nu wel voorgoed gehad in die schijtoorden
Oor ook niet. En eerste polsbreuk ook niet want toen werd ik als kind in een wilde bui van de trap gedonderd door mijn broertjequote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:01 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Misschien moet je wat voorzichtiger worden.
Al ga ik er even van uit dat je aan die oogoperaties niks kon doen.
Je Lupin-tip was niet zo best, maat.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:03 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oor ook niet. En eerste polsbreuk ook niet want toen werd ik als kind in een wilde bui van de trap gedonderd door mijn broertjeIk ben juist vanwege mijn ogen super voorzichtig altijd
Oh vind je? Ik vond hem best leuk wel. Geen topkwaliteit maar aardige afwisseling. Wanneer ga je Euphoria kijken? Ook 2de special was weer top. Ook aardig hoog lewd-gehalte wel.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je Lupin-tip was niet zo best, maat.
Wat een matige serie zeg.
Ik ga geen specials kijken, pas een heel seizoen wanneer het erop staat.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:23 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh vind je? Ik vond hem best leuk wel. Geen topkwaliteit maar aardige afwisseling. Wanneer ga je Euphoria kijken? Ook 2de special was weer top. Ook aardig hoog lewd-gehalte wel.
Wel kijken voor je seizoen 2 kijkt dan want volgt elkaar op. En je mist anders weer hoop cinematografisch genotquote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ga geen specials kijken, pas een heel seizoen wanneer het erop staat.
Maar dat Lupin zat vol met plotholes johvreselijk irritant ook dit soort personages van "Kijk mij eens iedereen te slim af zijn" terwijl hij ook aan de lopende band domme dingen doet (en de rest nog dommer). Lijkt op La Casa de Papel in dat opzicht. Alleen die acteur is wel een baas.
Dit is Marvel-retoriek, en er is een reden waarom ik die films haat.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:29 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mja, met die wegkijk series hoef je ook niet erg te letten op een vlekkeloos verhaal toch?
Fair enough. Nu schommelen mijn tips ook wel erg hier op FOK!quote:Op zaterdag 30 januari 2021 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dit is Marvel-retoriek, en er is een reden waarom ik die films haat.
Ik kan mijn brein niet uitzetten als ik iets kijk, als personages gigantisch dom doen terwijl ze gepresenteerd worden als een meesterbrein erger ik me daar alleen maar aan (lol)
Hm geopereerd weet ik niet eens. Bezoekjes wel voor mijn ogen. Ik zag dubbelquote:Op zaterdag 30 januari 2021 20:55 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ook nooit geopereerd? Ziekenhuisbezoekje?
Je gaat toch niet gelijk naar het ziekenhuis als je eens biertje teveel op hebt (lol)quote:Op zaterdag 30 januari 2021 22:32 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hm geopereerd weet ik niet eens. Bezoekjes wel voor mijn ogen. Ik zag dubbel
Als kind was dat, jaar of 4-5quote:Op zaterdag 30 januari 2021 22:33 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je gaat toch niet gelijk naar het ziekenhuis als je eens biertje teveel op hebt (lol)
Staat niet op je bucket list nee?quote:
Nee dat staat zeker niet op mijn emmerlijst.quote:
Bovenaan jouw lijstje staat vast je eigen F1-autoquote:Op zaterdag 30 januari 2021 22:58 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee dat staat zeker niet op mijn emmerlijst.
Geeft Chevy dan niet om het klimaat?quote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bovenaan jouw lijstje staat vast je eigen F1-auto
Hij is niet zo woke als jij neequote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:13 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Geeft Chevy dan niet om het klimaat?
Nee joh een eigen hoeft niet per sé. Wel leuk voor in de tuin.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bovenaan jouw lijstje staat vast je eigen F1-auto
Is toch niet nodig als iedereen overstapt op elektrischquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:15 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Privébezit van auto's moet verboden worden
Kost dat grapje?quote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee joh een eigen hoeft niet per sé. Wel leuk voor in de tuin.
Maar een ritje in een F1 bolide lijkt me echt vetdat kan bij Renault.
15Kaatjes maar.quote:
Teringjantjequote:
Komen 20 man aan te pas om dat ding ook maar aan te zetten. Daarom hoef ik zo’n apparaat ook niet privé te bezitten.quote:
Hoe denk jij dat stroom wordt opgewektquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:20 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Is toch niet nodig als iedereen overstapt op elektrisch
Wat is je puntquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:41 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Hoe denk jij dat stroom wordt opgewekt
Qua uitstoot toch echt niet hoor lol. Waar haal je dat vandaanquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:42 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dat elektrische auto's net zo vervuilend zijn
Elektriciteit moet worden opgewekt. Hier komt CO2 bij vrij. Elektrische auto's zijn dus ook vervuilendquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Qua uitstoot toch echt niet hoor lol. Waar haal je dat vandaan
Ja `dus ook'. Niet `net zo erg'.quote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:48 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Elektriciteit moet worden opgewekt. Hier komt CO2 bij vrij. Elektrische auto's zijn dus ook vervuilend
Wat een elektrische auto doet is de “vervuiling” overplaatsen van de auto zelf naar de kolencentralequote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Qua uitstoot toch echt niet hoor lol. Waar haal je dat vandaan
Och nu moet het opeens tot 3 cijfers achter de komma overeenkomenquote:
Deze post blijft dan evengoed bsquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:20 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Is toch niet nodig als iedereen overstapt op elektrisch
Het hout uit de Amazone gaat ons naar de 0 gram co2 uitstoot brengenquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:50 schreef Mortaxx het volgende:
Lekker bomen kappen in Canada of Brazilië. Deze naar Nederland verschepen en hier verbranden
Groenlinkse stroom
Het is dan ook niet dat ik serieus reageer wanneer je je act opvoert Mortiequote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:51 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Och nu moet het opeens tot 3 cijfers achter de komma overeenkomen
[..]
Deze post blijft dan evengoed bs
Minder dan de helft is wel wat anders dan tot 3 cijfers achter de kommaquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:51 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Och nu moet het opeens tot 3 cijfers achter de komma overeenkomen
[..]
Deze post blijft dan evengoed bs
Vergeet niet dat de kobalt voor de accu's door Gambiaanse kinderhandjes uit de grond wordt gehaaldquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wat een elektrische auto doet is de “vervuiling” overplaatsen van de auto zelf naar de kolencentrale
Ach geldt ook voor je smartphonequote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:54 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Vergeet niet dat de kobalt voor de accu's door Gambiaanse kinderhandjes uit de grond wordt gehaald
En je kledingquote:Op zondag 31 januari 2021 00:13 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ach geldt ook voor je smartphone
En je etenquote:
Als er op mijn bakje bami Made in China staat heeft hij wel erg lang buiten de koelkast gestaan (lol)quote:
Bakje bami is wel werelds maatquote:Op zondag 31 januari 2021 00:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als er op mijn bakje bami Made in China staat heeft hij wel erg lang buiten de koelkast gestaan (lol)
Al lang geen bami meer op. Vond dat altijd toch een stuk minder lekker dan nasiquote:Op zondag 31 januari 2021 00:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Bakje bami is wel werelds maat
Ik vind zo’n bak magnetronbami echt genotquote:Op zondag 31 januari 2021 00:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Al lang geen bami meer op. Vond dat altijd toch een stuk minder lekker dan nasi
Dat moet je niet doenquote:Op zondag 31 januari 2021 01:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik vind zo’n bak magnetronbami echt genot
Krijg je daar kanker van of zoquote:
En de batterijen kunnen nog niet goed gerecylced wordenquote:Op zaterdag 30 januari 2021 23:48 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Elektriciteit moet worden opgewekt. Hier komt CO2 bij vrij. Elektrische auto's zijn dus ook vervuilend
Ging ook over de uitstoot van co2. Voor Mortaxx straks beweert dat ik heb gezegd dat elektrisch rijden totaal niet vervuilend is lolquote:Op zondag 31 januari 2021 12:24 schreef Flippiee het volgende:
[..]
En de batterijen kunnen nog niet goed gerecylced worden
Zelfde trouwens voor batterijen van mobiele telefoons
Ik heb een heel lekker recept gevonden voor een Indiase curryquote:Op zondag 31 januari 2021 12:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ging ook over de uitstoot van co2. Voor Mortaxx straks beweert dat ik heb gezegd dat elektrisch rijden totaal niet vervuilend is lol
Wat voor?quote:Op zondag 31 januari 2021 12:41 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik heb een heel lekker recept gevonden voor een Indiase curry
Ziet er goed uit ja. Beetje de veggie variant van tikka masalaquote:
Ik heb daar geen kanker van gekregen, zover ik weet (lol)quote:Op zondag 31 januari 2021 11:04 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Krijg je daar kanker van of zo
Heb liever een tuintje op mijn hartquote:
Nou nou nou!quote:Op zondag 31 januari 2021 18:28 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Heb liever een tuintje op mijn hart
Bedankt, hierdoor snapte ik Mortaxx’ postquote:
Graag gedaan makkerquote:Op zondag 31 januari 2021 18:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nou nou nou!
[..]
Bedankt, hierdoor snapte ik Mortaxx’ post
Heb je geen leuke buurvrouwen, en /of woon je nog steeds op die niet denderende plek.quote:Op zondag 31 januari 2021 19:31 schreef Fok-it het volgende:
Ik heb geen tuin en geen hart, bij wie kan ik aansluiten?
Check en checkquote:Op zondag 31 januari 2021 19:39 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Heb je geen leuke buurvrouwen, en /of woon je nog steeds op die niet denderende plek.
Hoe weet jij dat ik mijn haar nooit kam?quote:Op zondag 31 januari 2021 19:45 schreef scrupuleus het volgende:
Dit jaar ga je een leuke vrouw vinden fokkie, je lijkt mij toch wel geschikt.
Beetje je haar kammen en blijven lopen, komt helemaal goed.
O heb ik nog nooit gedaan, stukje projectiequote:Op zondag 31 januari 2021 19:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat ik mijn haar nooit kam?
Heb je een lijstjequote:Op zondag 31 januari 2021 19:48 schreef Fok-it het volgende:
Maar aardig van je maat![]()
Al zei ik al, vrouwtje staat niet heel erg hoog op lijstje op moment.
Hmmquote:
Zal toch wel moeten. Kan hier niet nog jarenlang wonenquote:Op zondag 31 januari 2021 19:58 schreef scrupuleus het volgende:
Aan jezelf werken?
Een leuke woning lijkt mij lastig
Dus in september 2021 ben je écht 30 kilo afgevallen?quote:Op zondag 31 januari 2021 19:51 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hmm
Niet per se, andere woning en nog een stuk meer aan mezelf werken staan wel stuk hoger dan een relatie in ieder geval
Nou halloquote:Op zondag 31 januari 2021 20:03 schreef Fugue het volgende:
[..]
Dus in september 2021 ben je écht 30 kilo afgevallen?
Al aan het oefenen?quote:Op zondag 31 januari 2021 20:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
Nieuwe woning is goed idee.
Hier kan geen kleine bij komen.
Prima, prima. Stamppotje op net, straks nog even wandelingetje maken voor ik straks anders neer wordt geschotenquote:
quote:Op maandag 1 februari 2021 19:10 schreef Fok-it het volgende:
Nog even een schattig honten filmpje om de week goed te beginnen
Honten
Niet zo zuur doen joh jeetjeminaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |