Filmpje van die motoragent die werd omsingeld en moest rennen dan. Staat een topic terugquote:Op zondag 24 januari 2021 23:48 schreef Slobeend het volgende:
[..]Want jij hebt alles gezien op alle plekken? Ik ben onder de indruk.
[ afbeelding ]
Ja, neem aan dat het toch voornamelijk lui uit Enschede zelf zijn dus dan moeten ze dat gebouw toch kennen.quote:
Nauwelijks schade zo te horenquote:Op zondag 24 januari 2021 23:45 schreef schommelstoel het volgende:
LIVE | Ziekenhuis in Enschede bekogeld door relschoppers
Dit gaat echt te ver.
Pak deze mensen op en zet ze voor een lange tijd vast, pak gelijk hun uitkering ook af.
Dat ze eens verslag gaan doen van het tuig dat daar relt ipv altijd weer die focus op Thierry.quote:
Dat was echt een heel oud filmpje.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:50 schreef Fugue het volgende:
[..]
Filmpje van die motoragent die werd omsingeld en moest rennen dan. Staat een topic terug
Snap ik ook nooit, lekker alles openbaar op je snapstory zettenquote:Op zondag 24 januari 2021 23:51 schreef Fok-it het volgende:
Wel prachtig hoe alle zelfbenoemde Feestboek journalisten met hun urenlange streams ervoor zorgen dat de politie een stuk makkelijkere taak heeft om deze raddraaiers van hun bed te lichten.
Wat zou Bi-den doen?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:43 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En beiden moet je je oren niet naar laten hangen.
Thierry en tuig zijn redelijk onlosmakelijk met elkaar verbonden.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:51 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dat ze eens verslag gaan doen van het tuig dat daar relt ipv altijd weer die focus op Thierry.
Daar gaat het niet om...quote:
Mee eens, gelukkig geen schade daar.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om...![]()
Het idee alleen al.
Die was weer verwijderd van Twitter, ik kon m niet zien. Iemand ander linkje?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:50 schreef Fugue het volgende:
[..]
Filmpje van die motoragent die werd omsingeld en moest rennen dan. Staat een topic terug
Ja die Miep die er in eindhoven op aangesproken werd begreep het ook niet en verdraaide het naar dat zij het echte nieuw bracht en de Nos alleen maar nep-nieuws verspreidde ter wijl een vriend van haar helemaal over de zeik ging.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:51 schreef Fok-it het volgende:
Wel prachtig hoe alle zelfbenoemde Feestboek journalisten met hun urenlange streams ervoor zorgen dat de politie een stuk makkelijkere taak heeft om deze raddraaiers van hun bed te lichten.
Oud filmpje, niet relevant voor nu.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:53 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Die was weer verwijderd van Twitter, ik kon m niet zien. Iemand ander linkje?
Ja bizar toch. Dit was iemand van de `andere soort media''quote:Op zondag 24 januari 2021 23:53 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ja die Miep die er in eindhoven op aangesproken werd begreep het ook niet en verdraaide het naar dat zij het echte nieuw bracht en de Nos alleen maar nep-nieuws verspreidde ter wijl een vriend van haar helemaal over de zeik ging.
Schijnt oud te zijn. Ik kan hem ook niet meer vindenquote:Op zondag 24 januari 2021 23:53 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Die was weer verwijderd van Twitter, ik kon m niet zien. Iemand ander linkje?
Verkiezingen in aantocht héquote:Op zondag 24 januari 2021 23:46 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Oh het is de schuld van Geert?
Ongekend dit weer.
Mssn moet Thierry dit soort gebeurtenissen ook niet aangrijpen voor zn verkiezingscampagne, en als hij dat wel doet er morgen in de kamer over moet debatteren ipv onderbuikse twitterberichten het net op te poepen.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:51 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dat ze eens verslag gaan doen van het tuig dat daar relt ipv altijd weer die focus op Thierry.
Dat spuitje wat vandaag (helaas) een lekke band had?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:54 schreef VacaLoca het volgende:
Ziekenhuis aanvallen zou genoeg reden voor een héél ander spuitje dan een vaccin mogen zijn.
Ze heeft geen werkgevers verklaring, dan gewoon oppakken of boete uitdelen.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja bizar toch. Dit was iemand van de `andere soort media''
Alsof ze in een parallelle wereld leeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |