Als we maar niet nog zo'n golf maatregelen krijgenquote:Op zondag 24 januari 2021 15:21 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Jep. maar aangezien dat we op een moordend tempo aan het vaccineren zijn, komt er waarschijnlijk nog een aardige 3e golf.
Dat denk ik ook. Al is het mijn taak om altijd positief te zijn (username), ik faal nogal hardquote:Op zondag 24 januari 2021 15:20 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Misschien ben ik een pessimist geworden, maar ik verwacht het niet meer. Althans, niet op korte termijn.
Denk dat we beetje blijven sukkelen met deze getallen tot er effecten van het vaccineren gaan intreden, ofwel het wordt op een gegeven moment lente en het seizoenseffect treedt in werking.
Dam moet je falen in pessimistisch zijn 😉quote:Op zondag 24 januari 2021 15:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Al is het mijn taak om altijd positief te zijn (username), ik faal nogal hard
Blij zijn is niet hetzelfde als positief zijn. Je kan nog steeds een vrolijk humeur hebben en tegelijkertijd erkennen dat we nu in een kutsituatie zitten, die uiteindelijk gewoon beter zal worden.quote:Op zondag 24 januari 2021 15:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Al is het mijn taak om altijd positief te zijn (username), ik faal nogal hard
Gewoon Urk aan Duitsland geven. Zeggen: Urk heeft ook een strand, komt helemaal goed.quote:Op zondag 24 januari 2021 15:25 schreef groenen het volgende:
3 besmettingen op Urk, zal de komende week nog verder dalen
AD en positief over coronaquote:Op zondag 24 januari 2021 15:27 schreef Noordzijde het volgende:
Het AD is ook positief:
Er zijn 4924 nieuwe besmettingen vastgesteld. Dat zijn er minder dan het gemiddelde van afgelopen week en 547 minder dan gisteren. Gisteren nam het aantal ook af, met 299. De daling zet dus door en neemt zelfs toe.
True true.quote:Op zondag 24 januari 2021 15:26 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Blij zijn is niet hetzelfde als positief zijn. Je kan nog steeds een vrolijk humeur hebben en tegelijkertijd erkennen dat we nu in een kutsituatie zitten, die uiteindelijk gewoon beter zal worden.
gewoon het ijsselmeer een paar meter hoger .....opgelost.quote:Op zondag 24 januari 2021 15:27 schreef chratnox het volgende:
[..]
Gewoon Urk aan Duitsland geven. Zeggen: Urk heeft ook een strand, komt helemaal goed.
Hoe is dat positief? Op het moment dat je gaat afdwingen dat ze leveren wat er in het contract staat gaan ze dat leveren, en geen druppel meer. Net als nu in de VS, waar ze zeggen: Er kunnen 6 vaccinaties uit een dosis, dus we voldoen aan ons contract, doei.quote:Op zondag 24 januari 2021 15:29 schreef eragon2890 het volgende:
Kijk, dit is goed:
https://www.france24.com/(...)19-vaccine-contracts
Idc hoe, contract is getekend, dwing ze gewoon om te leveren.
Lukte met pfizer idd ook wat hij zegt.
Dreig met boetes, meer kopen bij concurrentie, gedwongen vrijgeven van de patenten (dat zou een ramp zijn voor die bedrijven), nationalisatie van fabrieken die ze hebben in eu zoals in puurs of heel AstraZeneca zelf (is een Zweeds, dus eu, bedrijf), etc.
Geloof me, dan kunnen ze ineens heel snel leveren. Misschien ten koste van dat covax gebeuren, maar iets verteld me dat de who en de landen in Afrika dan toch echt minder een vuist kunnen maken dan de eu en dat dat ook minder dichtgetimmerd is juridisch.
Leveren krengen. Or else. Fijn om te zien dat de eu het ook zo ziet.
Ziet er prima uit, maakt deze ietwat druilerige dag weer een beetje goed!quote:Op zondag 24 januari 2021 15:16 schreef LTVDK het volgende:
#COVID19NL statistieken t.o.v. gisteren:
Positief getest: 4.924
Totaal: 948.933 (+4.891 ivm -33 corr.)
Perc. positief 18 jan - 20 jan: NA%
Opgenomen: 165
Huidig: 1.667 (+34)
Opgenomen op IC: 42
Huidig: 680 (+7)
Overleden: 30
Totaal: 13.540
https://twitter.com/mzelst/status/1353345966502535168
Derde golf incomingquote:Op zondag 24 januari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Kom overigens net van het strand. KAOLO druk jongens, lijkt wel zomer
Een geultje in de dijk is voor een groot deel van Urk al voldoendequote:Op zondag 24 januari 2021 15:30 schreef Predator40 het volgende:
[..]
gewoon het ijsselmeer een paar meter hoger .....opgelost.
Er is toch file richting Zandvoortquote:Op zondag 24 januari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Kom overigens net van het strand. KAOLO druk jongens, lijkt wel zomer
Strandverbod op de agenda.quote:Op zondag 24 januari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Kom overigens net van het strand. KAOLO druk jongens, lijkt wel zomer
Ja echt, boulevard overvol, parkeerplaatsen overvol. Lekker manquote:Op zondag 24 januari 2021 15:35 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Er is toch file richting Zandvoort
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |