Als de EU ze niet goedkeurt, dan kunnen ze de lading vaccins ook wel ergens anders kwijt. Op dit moment is elk vaccin gewoon welkom.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:33 schreef eragon2890 het volgende:
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210123_97989806
Beter sleept de eu ze uit het vuur ja, idc hoe, van mijn part doen ze wat Israel deed en betalen gewoon meer. Zelfs binnen het rijtje rijke landen dat überhaupt geld heeft voor vaccins staan wij namelijk hoog op de lijst.
Van mijn part worden ze twee keer zo duur omdat we alles en iedereen moeten overbieden, idc, hier met die dingen!
En daarbij kan het idd zeker helpen als de EMA volgende week braaf goedkeuring geeft ja...
Mag hoor, alleen weer een mooi voorbeeld dat altijd anderen het fout doen. De persoon waar het over ging heeft misschien ook goed opgelet maar toch ging het fout, net zoals dat het bij jou fout kan gaan. Maar toch kun jij wel dingen volgens de regels doen en een ander persoon niet, klinkt hypocriet.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee hoor, ik val - gezien mijn leeftijd - tot een risico groep en sluit mezelf echt niet op. Waarom zou ik ? Ik let wel goed op dat ik niks doe wat anderen in (besmettings)gevaar kan brengen.
Ik kan dat rondreizen gewoon niet begrijpen. Dat is onnodig onvoorzichtig in de huidige tijd. Ik begrijp dat mijn mening daarover hier niet populair is, maar ik blijf er toch bij.
Ik zou dat idd doen. Ik zou liever zelf lijden dan risico's nemen. Dat wél doen zie ik dus als asociaal.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:35 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Dus je zou je familieleden in een land liever laten creperen aan bv kanker zonder je nog een keer te zien (je moeder bv, als voorbeeld), terwijl het wel mag?
Zeer sociaal van je! 👍
Elke keer als jij naar de albert heijn gaat breng je het land in gevaarquote:Op zondag 24 januari 2021 10:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee hoor, ik val - gezien mijn leeftijd - tot een risico groep en sluit mezelf echt niet op. Waarom zou ik ? Ik let wel goed op dat ik niks doe wat anderen in (besmettings)gevaar kan brengen.
Ik kan dat rondreizen gewoon niet begrijpen. Dat is onnodig onvoorzichtig in de huidige tijd. Ik begrijp dat mijn mening daarover hier niet populair is, maar ik blijf er toch bij.
Daarom moeten we ze dus goedkeuren, zsm, zodat wij ze wel allemaal krijgen! Dat bedoel ik!quote:Op zondag 24 januari 2021 10:35 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Als de EU ze niet goedkeurt, dan kunnen ze de lading vaccins ook wel ergens anders kwijt. Op dit moment is elk vaccin gewoon welkom.
waarschijnlijk werk of familie omstandigheden. je mag niet zomaar even op reis aangezien de grenzen dicht zijn.quote:Op zondag 24 januari 2021 09:56 schreef deedeetee het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)as-in-nederland.html
Wat ik nu niet kan begrijpen is waarom die mensen van dat eiland afgaan ? Wat bezielt je om dit risico te nemen ?
Of het nu om zaken gaat of familie bezoek, niet doen !
We hebben het hier over mijn mening hé. Ik bepaal niks voor een ander, ik veroordeel alleen het gedrag.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:36 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Mag hoor, alleen weer een mooi voorbeeld dat altijd anderen het fout doen. De persoon waar het over ging heeft misschien ook goed opgelet maar toch ging het fout, net zoals dat het bij jou fout kan gaan. Maar toch kun jij wel dingen volgens de regels doen en een ander persoon niet, klinkt hypocriet.
Alsof jij voor anderen kunt bepalen wat onnodig onvoorzichtig is als je de redenen niet kent.
in tegenstelling tot nederland wilt nieuw zeeland corona buiten de deur houden, alles is ook weer open daar zonder beperkingen.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:01 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Net alsof je dood neervalt met corona.
quote:Op zondag 24 januari 2021 10:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Elke keer als jij naar de albert heijn gaat breng je het land in gevaar
Het ging me er natuurlijk om dat je je moeder eenzaam laat creperen. Jij lijd niet, jij laat haar lijden zodat jij je beter voelt.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:38 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik zou dat idd doen. Ik zou liever zelf lijden dan risico's nemen. Dat wél doen zie ik dus als asociaal.
"Ik oordeel niet over mensen, maar dan moeten ze wel normaal doen".quote:Op zondag 24 januari 2021 10:41 schreef deedeetee het volgende:
Ik bepaal niks voor een ander, ik veroordeel alleen het gedrag.
Wat is een veiligheidsrisicogebied?quote:Op zondag 24 januari 2021 10:37 schreef Zipportal het volgende:
Amsterdam: Museumplein vanaf 11.00 uur ’veiligheidsrisicogebied’
https://www.telegraaf.nl/(...)ligheidsrisicogebied
Omdat ze ook een groot gedeelte van de vaccins in India produceren, die hebben bepaalde eisen eraan gesteld.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:39 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Daarom moeten we ze dus goedkeuren, zsm, zodat wij ze wel allemaal krijgen! Dat bedoel ik!
Er werden er een miljard gemaakt dit jaar geloof ik voor midden en lage lonenlanden, misschien kunnen we die alsnog opkopen nu de onze vertraging oplopen 😃
Denk dat de eu dat ook gaat proberen Al zeggen ze het niet letterlijk 😂
Nee, dat is een veiligrisicogebiedquote:Op zondag 24 januari 2021 10:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wat is een veiligheidsrisicogebied?
Een gebied waar je veilig risico kan nemen
in een pandemie, al 10 maanden......quote:Op zondag 24 januari 2021 10:44 schreef _serial_ het volgende:
- Rellen in Urk
- Ongeregeldheden in Stein
- Museumplein en centrum Eindhoven rampgebied
- Verkeersrazzia bij checkpoint Zaltbommel
En het is nog niet voorbij
Waar zijn we in beland mensen...
Mensen die teststraten in de fik zetten mogen echt wel levenslang achter slot en grendelquote:Op zondag 24 januari 2021 10:44 schreef _serial_ het volgende:
- Rellen in Urk
- Ongeregeldheden in Stein
- Museumplein en centrum Eindhoven rampgebied
- Verkeersrazzia bij checkpoint Zaltbommel
En het is nog niet voorbij
Waar zijn we in beland mensen...
Dag 1 avondklok.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:44 schreef _serial_ het volgende:
- Rellen in Urk
- Ongeregeldheden in Stein
- Museumplein en centrum Eindhoven rampgebied
- Verkeersrazzia bij checkpoint Zaltbommel
En het is nog niet voorbij
Waar zijn we in beland mensen...
quote:Op zondag 24 januari 2021 10:44 schreef _serial_ het volgende:
- Rellen in Urk
- Ongeregeldheden in Stein
- Museumplein en centrum Eindhoven rampgebied
- Verkeersrazzia bij checkpoint Zaltbommel
En het is nog niet voorbij
Waar zijn we in beland mensen...
Ik heb die discussies ook wel 's gehad. Neemt niet weg dat ze er wel gekomen zijn, en dat (een deel van) de camera's openbaar beschikbaar zijn. Dan is het natuurlijk vervelend dat ze net op 't moment dat een ingrijpende maatregel genomen wordt verdwijnen omdat Youtube vindt dat het niet voldoet aan hun voorwaarden. Wat de reden daarachter is kunnen we alleen naar gissen, maar we kunnen er niets meer aan veranderen dat ze er zijn.quote:Op zondag 24 januari 2021 08:11 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Toen ik een tiener was, hadden we discussies over de wenselijkheid van videosurveillance in uitgaansgebied. De camera's werden als een inbreuk op vrijheid gezien. Nu vinden we het klaarblijkelijk censuur als we geen beelden van de openbare ruimte hebben. Het kan verkeren.
Mijn moeder heeft me opgevoed die zou mij gelijk geven.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:43 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Het ging me er natuurlijk om dat je je moeder eenzaam laat creperen. Jij lijd niet, jij laat haar lijden zodat jij je beter voelt.
Plottwist: De agent was presymptomatisch en heeft bij de toch wat tumultueuze aanhouding ook de arrestant besmet.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:49 schreef Haags het volgende:
[..]
[ twitter ]
Vergeet deze agent niet, wat zal hij trots zijn bedje in zijn gestapt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |