Mooi op tijdquote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:50 schreef trein2000 het volgende:
Politie zou onderweg zijn naar Urk.
We hebben hier wel een ruime definitie van test'straat'. Dit is een keet met wat hekken eromheenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ twitter ]
Vanavond een teststraat in de fik steken, vannacht afreageren op hun zusje.
Welkom op Urk.
Dat was de uitleg. Ze zijn zo fragiel dat het vaccin teveel voor ze is. Daar zitten we dan binnen voor...quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:50 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maar wacht. Laten we dit even in context blijven zeggen. Net als je zelf afentoe aangeeft dat er ook een hoop mensen zijn die overlijden met corona en er niet door, kan dat hier ook zijn.
Indien er 245 overleden zijn door het vaccin lijkt me dat absoluut onacceptabel. Indien er 245 overleden zijn kort nadat ze het vaccin hebben gekregen en er kan uitgelegd worden waarom is het een ander verhaal. Hou er rekening mee dat wereldwijd de meest kwetsbare mensen gevaccineerd worden, het kan zijn dat het teveel voor ze is.
Met zwaailichten? Meen jequote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:50 schreef alpeko het volgende:
Hier nemen ze de handhaving iig serieus. We hebben maar twee boa’s. Had ze nog nooit gezien. Maar ze reden net door onze doodlopende straat. Met zwaailichten. Maar per auto dus terwijl de geijkte hangplaatsen hier niet per auto bereikbaar zijn. Had ze hier niet verwacht eigenlijk.
Die documentaire van NOS stories was ook wel fascinerend. "Ja, zo doen we dingen gewoon op Urk" en dan de dag erna vooraan in de kerk zitten. Wonderlijke wereld.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:51 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ twitter ]
Vanavond een teststraat in de fik steken, vannacht afreageren op hun zusje.
Welkom op Urk.
Inteelt is gevaarlijker dan corona.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:53 schreef Momo het volgende:
[..]
Die documentaire van NOS stories was ook wel fascinerend. "Ja, zo doen we dingen gewoon op Urk" en dan de dag erna vooraan in de kerk zitten. Wonderlijke wereld.
Dat is deze hele crisis al het punt. En eigenlijk in elke 'grote' discussie nu.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:49 schreef miss_sly het volgende:
En een teststraat in de hens steken kan nooit. Of rellen.
Op z'n minst hoogst opmerkelijk dat er - volgens mij - 0 aandacht is besteed aan het feit dat in het VK de besmettingscijfers alweer een tijd aan het kelderen zijn.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:52 schreef mir1986 het volgende:
En dat alles vanwege de zogenaamde ‘Engelse mutatie’, die wel besmettelijker lijkt, maar niet virulenter is.
Maar de piek in de Londense ziekenhuizen correleert precies met Kerstmis.
En de bezetting van de IC’s in Londen is nu lager dan in januari vorig jaar.
Het probleem daar lijkt te komen, doordat Engelse verpleegkundigen minder inzetbaar zijn, doordat ze bij een positieve PCR-test verplicht thuis moeten blijven, waardoor de arbeidsproductiviteit daalt.
En het aantal positieve PCR-tests in Engeland daalt overigens alweer in hoog tempo.
Mijn vraag aan de minister is de volgende: heeft u deze zaken meegenomen bij het besluit om een avondklok op te leggen? En heeft u nu wél de nevenschade in kaart gebracht en afgewogen tegen de eventuele voordelen?
Brief van de FVD voor de voorzitter omtrent de avondklok. Wie kan mij heldere antwoorden op deze vragen geven? Kloppen deze conclusies?
Je hoort aan die gesprekken wat voor inteelt bende het daar is.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:55 schreef MissionPhailed het volgende:
Die gesprekken op die Urkstream
Ik was op Youtube aan het kijken, daar is het hele kanaal WebcamNL ineens offline: The youtube account associated with this video has been terminatedquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |