abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_197543940
quote:
5s.gif Op donderdag 21 januari 2021 03:22 schreef Vallon het volgende:

[..]

Welke ouder gaat zijn kind doelgericht bewust de nare/ahrde kanten van het leven (aan)leren ?

In het beste geval, leren "wij" onze kinderen dat ze binnen hun mogelijheden vooral zelf verantwoordelijk zijn en laten wij ze het eerst zelf (gecontroleerd) proberen ipv te gaan helicopteren.
Genoeg ouders die dat doen.
Wantrouwend ten opzichte van alles.
pi_197543942
In mijn baan heb ik veel overheersende ouders gezien en veel ouders die alles maar loslaten.
pi_197543957
Maar goed, terug naar het onderwerp :)
pi_197543974
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 03:21 schreef RichardHammond het volgende:

[..]

We zitten gewoon in een hele complexe situatie. We kunnen de maatregelen nu nog niet laten varen, want dan loopt het gierend uit de klauwen. Het gevoerde beleid heeft echter wel hele vervelende neveneffecten. Nu ben ik al wat ouder (29 jaar) en zit in de afrondende fase van mijn studie. Heb de vakken die normaal na stage worden gegeven afgelopen jaar al naar voren gehaald, maar nu moet ik toch echt stage lopen en vervolgens afstuderen. Waar je normaal gesproken met mijn studie TB na een belletje een stage hebt is het nu gewoon praktisch onmogelijk. Snap ook heel goed dat bedrijven niet zitten te wachten op een duo stage. Ze hebben wel andere dingen aan hun hoofd en mijn stage kan niet 100% vanuit huis worden uitgevoerd. Het zorgt er echter wel voor dat mijn studie stagneert en de rekeningen blijven gewoon komen.

Nu ben ik een laatste keuzevak aan het afronden en je merkt gewoon dat het niveau keihard naar beneden is gedonderd. Mensen zijn het ook spuugzat en dat merk je tijdens het online college. Iedereen houdt de camera uit en het is een en al passiviteit. Iedere vraag die de docent stelt resulteert in een hele ongemakkelijke stilte. :s) Lessen waar normaal twee blokuren voor staan worden nu binnen één blokuur afgeraffeld en je moet jezelf maar zien te redden.

Durf van mijzelf wel te zeggen dat ik een positief ingesteld persoon ben, maar na bijna een jaar vind ik het wel een keer mooi geweest. De mensen die zeggen dat je je niet aan moet stellen zijn vaak ook mensen die een contract voor onbepaalde tijd hebben en al gesetteld zijn. Ondertussen betaal ik de hoofdprijs voor een gedeelde bovenwoning, wordt tweemaandelijks een forse incasso gestuurd voor het collegegeld en is voor mijn gevoel mijn volgende levensstap verder weg dan ooit. Nu red ik mijzelf gelukkig financieel wel, maar veel studenten om mij heen zijn hun baantje in de horeca kwijt en zitten letterlijk klem. Ondertussen wordt er voor iedere groep kwistig met (geleend) geld gestrooid, maar de studenten/jongeren kunnen de tering krijgen. Het is bij studenten/jongeren veelal geen kwestie van onwil, maar eerder een gevoel van onmacht. Jammer dat het zo gaat.
Goed gezegd.
zie email 27 oktober
pi_197543978
Doorgaan, vooral doorgaan
pi_197543979
Iedereen kent die uitspraak, geef niet op :)
  donderdag 21 januari 2021 @ 03:36:29 #132
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_197543981
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 03:21 schreef RichardHammond het volgende:
We zitten gewoon in een hele complexe situatie. We kunnen de maatregelen nu nog niet laten varen, want dan loopt het gierend uit de klauwen. Het gevoerde beleid heeft echter wel hele vervelende neveneffecten. Nu ben ik al wat ouder (29 jaar) en zit in de afrondende fase van mijn studie.
Vervelend en ik hoor ook dat (t)huisgeklonken studenten het een stuk lastiger hebben omdat ze het "ritme" en elkaar missen om te gebruiken als steun voor (zelf)relfectie met hun studie.

Inzake "dan loopt het gierend uit de klauwen" is de vraag qua Covid19 gerechtvaardigd waar dat vandaan blijft komen, wie dat blijft ongekaderd blijft duiden en/of maatregelen nog wel proportioneel zijn.
Het "we" moet geen "je" kom daardoor in de shit worden.

Ik vind het tamelijk onzinnig om een student (of wie dan ook) langdurig van zijn te kiezen levenspad te houden omdat een deel van de bevolking, een "risico" heeft waarvoor ze moeten worden beschermd doordat anderen gedwongen worden om zich af te zonderen.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_197544115
Viroloog Erasmus MC stelt dat het allemaal wel meevalt met die Britse variant en noemt het bewijs voor de avondklok niet overtuigend: https://www.tubantia.nl/b(...)vertuigend~a6d7878e/

Ben erg benieuwd wat D66 gaat doen. Die hebben zich best wel ingegraven.
zie email 27 oktober
  donderdag 21 januari 2021 @ 04:55:09 #134
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_197544130
Ja hoor. Een nieuwe California variant, CAL.20C. Het houdt niet op. :')
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_197544147

Ik heb dit nummer zo vaak geplugd op dit forum.

Zo voelen veel mensen zich tijdens de corona epidemie, zo voelden sommige mensen zich al lang daarvoor.
Je moet je altijd aanpassen aan society en haar rules, nu geldt het voor iedereen (al kan je daar ook over twijfelen).

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 21-01-2021 05:07:37 ]
pi_197544161
Voor iedereen die gelooft dat de Britse variant 40-60% besmettelijker is:

Deze schatting/conclusie komt van Neil Ferguson nav door hem en zijn team gemaakte rekenmodellen.


Dit zelfde team voorspelde in maart, ook gepubliceerd middels een Imperial report dat er in de UK binnen 3 maanden 55.000 covid doden zouden vallen, en dat 81% van de Britse en Amerikaanse bevolking besmet zou raken en er binnen 3 maanden in de VS 2,2 miljoen doden ten gevolge van covid zouden vallen.

Nog wat meer referenties van deze club:

In 2005 zei Ferguson dat tot 200 miljoen mensen zouden kunnen worden gedood door vogelgriep.
Uiteindelijk stierven tussen 2003 en 2009 wereldwijd slechts 282 mensen aan de ziekte.


In 2009 voorspelden Ferguson en zijn imperiale team dat de varkensgriep een sterftecijfer had van 0,3 procent tot 1,5 procent. Zijn meest waarschijnlijke schatting was dat het sterftecijfer 0,4 procent was. Volgens een schatting van de regering , gebaseerd op het advies van Ferguson, was een 'redelijk worstcasescenario' dat de ziekte zou leiden tot 65.000 doden in het VK.
Uiteindelijk doodde de varkensgriep 457 mensen in het VK.


In 2002 voorspelde Ferguson dat tussen de 50 en 50.000 mensen waarschijnlijk zouden overlijden door blootstelling aan BSE (gekkekoeienziekte) in rundvlees. Hij voorspelde ook dat dat aantal zou kunnen oplopen tot 150.000 als er ook een schapenepidemie was . In het VK zijn er slechts 177 sterfgevallen als gevolg van BSE.

[ Bericht 0% gewijzigd door Za op 21-01-2021 05:26:06 ]
pi_197544163
Voorspellingen hebben we niet zo veel aan.

Ik schat in dat mijn voorspellingen beter waren als je me terug leest.
pi_197544165
Sterker nog, dat voorspel ik, loep me maar ^^
pi_197544166
Mijn voorspelling was, dit gaat 2-3 jaar duren dan is het weg.
pi_197544188
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 02:18 schreef IxCalypso het volgende:
Als ouders hun kinderen nooit leren dat het leven niet alleen maar rozengeur en maneschijn is, dan pas creëer je ellende.
Ja, dat is zo. Maar deze situatie is voor een ouder erg lastig.

Ik heb drie kinderen in de leeftijden van 11, 16 en 19.
De laatste studeert, 2de jaar. Heeft 2 uur online les per week. Dat was het.
Hij heeft al maanden geen gebouw, docent of medestudent gezien. Is ondertussen zwaar gedemotiveerd en heeft geen flauw benul waar hij het nog voor doet. Hij is zijn bijbaan ook al maanden kwijt en vind geen ander werk. Het collegegeld moet wel iedere maand betaald worden.
Hij kan zijn vrienden niet/nauwelijks meer zien, niet naar de sportschool, niet uitgaan.
Doordat er geen perpectief is hangt hij met zijn ziel onder de arm op zijn kamer.

Wat ik ook zeg, het komt niet meer aan.
Ga er maar aan staan als moeder. Ik kan ook niet in de toekomst kijken.
pi_197544197
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 05:37 schreef lily het volgende:

[..]

Ja, dat is zo. Maar deze situatie is voor een ouder erg lastig.

Ik heb drie kinderen in de leeftijden van 11, 16 en 19.
De laatste studeert, 2de jaar. Heeft 2 uur online les per week. Dat was het.
Hij heeft al maanden geen gebouw, docent of medestudent gezien. Is ondertussen zwaar gedemotiveerd en heeft geen flauw benul waar hij het nog voor doet. Hij is zijn bijbaan ook al maanden kwijt en vind geen ander werk. Het collegegeld moet wel iedere maand betaald worden.
Hij kan zijn vrienden niet/nauwelijks meer zien, niet naar de sportschool, niet uitgaan.
Doordat er geen perpectief is hangt hij met zijn ziel onder de arm op zijn kamer.

Wat ik ook zeg, het komt niet meer aan.
Ga er maar aan staan als moeder. Ik kan ook niet in de toekomst kijken.
Ik zei niet dat het makkelijk was.
pi_197544201
Ik heb ook echt te doen met gezinnen die het echt moeilijk hebben nu.
Echt. Ik heb geluk met mijn eigen gezin geloof ik, dus dan is het al makkelijker praten.

Maar ik heb mijn dochter een bepaalde opvoeding gegeven, niet te streng maar ook niet te los.
En daar geloof ik heilig in, maar ook ik weet dat dat niet voor elk kind geldt.
En ook voor ouders is het moeilijk.
pi_197544203
Ouder zijn is moeilijk, eigenlijk altijd, en nu extra.
pi_197544209
Het is een enorme verantwoordelijkheid.
pi_197544211
Het kan enorm leuk zijn, maar als het tegenzit kan het ook tegen je werken en enorm zwaar zijn.
pi_197544213
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2021 05:55 schreef IxCalypso het volgende:
Het kan enorm leuk zijn, maar als het tegenzit kan het ook tegen je werken en enorm zwaar zijn.
Zoals het leven eigenlijk altijd is, leuk en zwaar tegelijk.
pi_197544218
Zo is het nou eenmaal, ik zie het leven niet als 1 groot feest, ik zie het als ups en downs.

Ik las laatst iets over dat mensen die een voorkeur hadden voor apocalypstische movies en series beter kunnen dealen met deze pandemie. Omdat ze er onbewust al op voorbereid zijn.

Ik ben een grote The Walking Dead fan ^^
pi_197544220
Lost ook.
pi_197544222
Waar mensen moeten zien te overleven, de relaxten overleven bijna altijd, de raddraaiers niet altijd ;)

Maar goed das fictie, al geloof ik ergens wel in dat onderzoek.
pi_197544224
Ik zit weer in de sc stand. Ik ga zo slapen, als ik begin te praten hou ik soms niet op ^^

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 21-01-2021 06:04:22 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')