quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:27 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers dat je niet meer mee kunt bieden. Dit zijn de leukste rondes. Vorig jaar ook al na 2 rondes klaar, dat was niets aan.
Zeker waar. Was ook wel bang dat het niet genoeg zou zijn.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:37 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat was een van de beste renners die nog over waren.
Hahahaquote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:35 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
https://streamable.com/zykrz5
Wel een beetje spijt dat ik vorige ronde al 2 kneuzen heb gekozen voor in het team.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:27 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers dat je niet meer mee kunt bieden. Dit zijn de leukste rondes. Vorig jaar ook al na 2 rondes klaar, dat was niets aan.
Maar misschien was mijn bod wel wat te hoog.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zeker waar. Was ook wel bang dat het niet genoeg zou zijn.
Ik dacht dat er nog 1 andere wasquote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:38 schreef DecoAoreste het volgende:
Molard was de enige uit de top 100 van CQ die nog vrij was. Blij dat ik die links heb laten liggen in ieder geval.
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:35 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
https://streamable.com/zykrz5
Heb je hier ook een toelichting bij?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:36 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Had een @:Mani89 -bod kunnen zijn.
Oh, dan heb ik me ergens verkeken.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik dacht dat er nog 1 andere was
Ik heb alleen de PCS ranking van vorig jaar ff naast de renners gepleurd in de sheet. Vijf minuten werk.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
Deze editie heb ik geen research gedaan, gewoon op goed geluk wat renners gekozen. Ben benieuwd of dat een betere tactiek is
Waarom zou je daar voor gaan.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:40 schreef wimderon het volgende:
Zal ik de naam Jempy Drucker laten vallen?
Maar die doet alleen nog maar sprints aantrekken.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 22:40 schreef wimderon het volgende:
Zal ik de naam Jempy Drucker laten vallen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |