het gaat ook helemaal niet om het blokje om of de hond uitlaten, ze willen de bezoekjes/feestjes verminderen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:37 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Dat kan maar ik vind het symboolpolitiek. Iedereen gaat nu minder gespreid wandelen. Het lost het probleem niet op, het vergroot juist de kans op besmetting
Ik doe het. Dus waarom moet ik het dan nu eerder doen?quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:39 schreef RipCity het volgende:
[..]
Komop als je eerlijk bent gaat er echt 0.0000001% na 9’en wandelen voor de lol met dit weer als je geen hond hebt.
Er heerst een vervelend virus. Daarom moeten er vervelende beperkende maatregelen (al is iedereen niet over het nut ervan eens) worden genomen die iedereen treffen en beperken. Bij die iedereen hoor jij ook bij.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:43 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Ik doe het. Dus waarom moet ik het dan nu eerder doen?
Maar de mensen die er nu al vol schijt aan hebben blijven dat gewoon doen natuurkijk. Je raakt hier alleen de rest mee die amper een probleem vormen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:42 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het gaat ook helemaal niet om het blokje om of de hond uitlaten, ze willen de bezoekjes/feestjes verminderen.
logisch ook aangezien de meeste besmettingen thuis gebeuren.
(bron: het RIVM en nog een aantal andere )
Ik denk wel dat het thuiswerken en een verplichte quarantaine meer zou helpen dan een avondklok.
dit ja, maargoed we kunnen nu lekker klagen en compleet over de zeik gaan dat we opgesloten worden.....quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:39 schreef RipCity het volgende:
[..]
Komop als je eerlijk bent gaat er echt 0.0000001% na 9’en wandelen voor de lol met dit weer als je geen hond hebt.
Jah precies. Maar zou het erg dom vinden deze heftige maatregel constant stilletjes te verlengen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:29 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ze zeggen tot 9 feb, ik denk persoonlijk tot maximaal 1 maart mits de cijfers blijven dalen.
disclaimer: daar heb ik geen bron voor, dit is een gevoel...)
Dat is totaal niet relevant; in andere landen zeiken ze ook. Altijd dat maar terugvallen op dat het "Nederlands" zijnquote:Op woensdag 20 januari 2021 10:52 schreef Predator40 het volgende:
[..]
dit ja, maargoed we kunnen nu lekker klagen en compleet over de zeik gaan dat we opgesloten worden.....
we zijn tenslotte nederlanders
achter de voordeur kan en mag helemaal niks, werkgevers kunnen ze niet aanpakken, een quarantaine plicht ( als je positief bent of als je terug komt van een reis ) is amper mogelijk dus dan proberen ze het maar zo.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:47 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Maar de mensen die er nu al vol schijt aan hebben blijven dat gewoon doen natuurkijk. Je raakt hier alleen de rest mee die amper een probleem vormen.
Ze kunnen beter inzetten op buiten ipv binnen. Dat doet meer dan alleen maar verbieden en contacten proberen te verminderen.
na tig landen bezocht te hebben ben ik wel tot de conclusie gekomen dat we best wel een apart volkje zijn wat betreft het klagen hoor en meerdere met mij.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:55 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Dat is totaal niet relevant; in andere landen zeiken ze ook. Altijd dat maar terugvallen op dat het "Nederlands" zijn
Ik geloof oprecht als je inzet op buitenactiviteiten en dat stimuleert, je een alternatief faciliteert waar je meer resultaat mee boekt dan van die ingrijpende maatregelen om iets anders gedaan mee te krijgen, zoals een avondklok of basisscholen dicht.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:55 schreef Predator40 het volgende:
[..]
achter de voordeur kan en mag helemaal niks, werkgevers kunnen ze niet aanpakken, een quarantaine plicht ( als je positief bent of als je terug komt van een reis ) is amper mogelijk dus dan proberen ze het maar zo.
net zoals de scholen sluiten omdat men dan meer thuis blijft werken
Dat denken we alleen maar. Net als de mythe dat we 'eigenwijs' zijn. Allemaal onzin. Nederlanders zijn een van de meest gehoorzame volkeren ter wereld. Iedereen die ooit in het buitenland geweest weet dat.quote:Op woensdag 20 januari 2021 10:57 schreef Predator40 het volgende:
[..]
na tig landen bezocht te hebben ben ik wel tot de conclusie gekomen dat we best wel een apart volkje zijn wat betreft het klagen hoor en meerdere met mij.
en natuurlijk klagen ze in andere landen ook dat ontken ik ook niet.
De avondklok heeft vrijwel geen impact, behalve dan dat het mogelijk "het gevoel van urgentie" bij mensen weer duidelijk zou kunnen maken. Het is ook in landen om ons heen nauwelijks effectief gebleken, dus ja. Het enige wat je hier mee bereikt is dat een heleboel mensen in de weerstand gaan zitten en zich in z'n geheel niet meer aan de maatregelen houden. Wat dat betreft juich ik het alleen maar toe. Allicht dat een massaal negerende bevolking het gevoel van urgentie om op te schieten met vaccineren bij onze prutsende overheid aanzwengelt.quote:Op woensdag 20 januari 2021 09:01 schreef Shaar12 het volgende:
Ik heb zelf persoonlijk niet zo heel veel last van de avondklok, maar ik vind het wel een hele bizarre maatregel. Maar goed, we krijgen hem, dus dan kunnen we ons er maar beter gewoon aan houden, des te eerder kunnen we weer versoepelen.
ah dan zal ik het wel verkeerd hebben na +/- 20 andere landen/culturen meegemaakt te hebben.quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:06 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dat denken we alleen maar. Net als de mythe dat we 'eigenwijs' zijn. Allemaal onzin. Nederlanders zijn een van de meest gehoorzame volkeren ter wereld. Iedereen die ooit in het buitenland geweest weet dat.
Ook dezr avondklok gaat massaal nageleefd worden.
in eerste instantie wel maarja je weet wat er gebeurd is in het verleden ....quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:11 schreef popje het volgende:
En 8-13% mogelijke invloed op de R... dat is echt heel weinig. Dan gaan we van 0,98 naar 0,9...
Is het trouwens zo dat deze maar gaat gelden tot 9 februari?
Het wordt ingevoerd tot 9 februari. En het zou de tweede maatregel zijn, na de sluiting van bibliotheken, die na de oorspronkelijke einddatum niet verlengd wordt.quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:11 schreef popje het volgende:
En 8-13% mogelijke invloed op de R... dat is echt heel weinig. Dan gaan we van 0,98 naar 0,9...
Is het trouwens zo dat deze maar gaat gelden tot 9 februari?
Niet alleen dat, maar ook de winst die er mee geboekt wordt. 8%. Dat is echt helemaal niets, als je dan op een R van 0,98 zit zou je net boven de 0.90 uitkomen en dat is als het ook werkelijk de impact heeft die men verwacht dat het heeft. Wat je in werkelijkheid zal zien is dat het spitsuur word bij de supermarkten omdat iedereen opeens in een veel korter tijdsbestek zijn boodschappen moet gaan doen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:16 schreef Bananenpap het volgende:
Ik had tot nu toe begrip voor de maatregelen, maar met de avondklok is het relativeren voor mij toch wel een beetje op. Zeker omdat die deadlines toch elke keer als zoethoudertje worden gegeven, alsof de situatie rond de Britse variant op 9 februari opeens niet meer bestaat. Zolang het vaccineren op een slakkentempo gaat, ga je met een avondklok het virus niet kunnen indammen. Dan moet je accepteren dat de huidige maatregelen momenteel voor een langzame daling zorgen.
Dat heb ik dus ook Merkel is er gewoon open over, voor april wordt het gewoon niet beter PUNT. In Nederland is het gewoon ja 9 februari mensen dan mogen we weer naar de kroegquote:Op woensdag 20 januari 2021 11:16 schreef Bananenpap het volgende:
Ik had tot nu toe begrip voor de maatregelen, maar met de avondklok is het relativeren voor mij toch wel een beetje op. Zeker omdat die deadlines toch elke keer als zoethoudertje worden gegeven, alsof de situatie rond de Britse variant op 9 februari opeens niet meer bestaat. Zolang het vaccineren op een slakkentempo gaat, ga je met een avondklok het virus niet kunnen indammen. Dan moet je accepteren dat de huidige maatregelen momenteel voor een langzame daling zorgen.
idd in de persco van 9 feb gaan ze zeggen: Gefeliciteerd Nederland! Omdat iedereen massaal 's avonds is thuisgebleven hebben we het voor elkaar! De kinderen mogen weer naar school! Helaas zijn we er nog niet. om ook de rest van de samenleving op te starten moeten we nog 'even' volhouden. Daarom verlengen we de huidige maatregelen iig tot 1 maart. We hebben dan meer cijfers over de Britse variant. We weten dat er vertraging zit in de cijfers en we moeten eerst 3 weken aankijken hoe het gaat met de opening van de scholen. We zullen eind februari dit nagaan en dan een beslissing nemen. Houd vol en was je handen kapot en 1.5 meter afstand! Toedeledokie!quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:24 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook Merkel is er gewoon open over, voor april wordt het gewoon niet beter PUNT. In Nederland is het gewoon ja 9 februari mensen dan mogen we weer naar de kroeg![]()
Glazenbol bij mij is in de week van 9 februari basisscholen weer open, avondklok tot eind februari, de rest pas in april.
Merkel werd gisteren ook al weer teruggefloten door de deelstaten. Zij mag dan wel willen dat de boel dichtblijft tot april, maar de deelstaten hebben daarover het laatste woord.quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:24 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook Merkel is er gewoon open over, voor april wordt het gewoon niet beter PUNT. In Nederland is het gewoon ja 9 februari mensen dan mogen we weer naar de kroeg![]()
Glazenbol bij mij is in de week van 9 februari basisscholen weer open, avondklok tot eind februari, de rest pas in april.
Vergeet niet de middelvinger.quote:Op woensdag 20 januari 2021 11:28 schreef RipCity het volgende:
[..]
idd in de persco van 9 feb gaan ze zeggen: Gefeliciteerd Nederland! Omdat iedereen massaal 's avonds is thuisgebleven hebben we het voor elkaar! De kinderen mogen weer naar school! Helaas zijn we er nog niet. om ook de rest van de samenleving op te starten moeten we nog 'even' volhouden. Daarom verlengen we de huidige maatregelen iig tot 1 maart. We hebben dan meer cijfers over de Britse variant. We weten dat er vertraging zit in de cijfers en we moeten eerst 3 weken aankijken hoe het gaat met de opening van de scholen. We zullen eind februari dit nagaan en dan een beslissing nemen. Houd vol en was je handen kapot en 1.5 meter afstand! Toedeledokie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |