Idd bij haar en Kaag krijg je het gevoel dat ze het voor zichzelf doen. baantjescarrousel. Niet dat ze zich echt in gaan zetten voor 'het volk' maar er vooral zelf beter van willen worden. Gaan beide helemaal inzakken.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 11:19 schreef tiki het volgende:
Ploumen kwam niet sterk over. Ze is waarschijnlijk veel te 'lief' voor deze functie en kan zich ook niet goed en helder uitdrukken.
Dat is jammer, want ik ben zeker ook voor meer vrouwen aan de top. Maar dan wel graag vrouwen die sterk overkomen, een duidelijke visie hebben en die helder kunnen uitdragen.
Je kon wel zien dat ze heel erg blij is met deze promotie. Dat leek al toen haar naar een eerste reacties na het aftreden van Ascher werd gevraagd.
Ze wilde (vanzelfsprekend) niet vooruit lopen op de vraag wie de nieuwe lijsttrekker zou worden, maar ik zag haar ogen al glimmen en had een onderdrukte grijns op haar gezicht.
Dit gaat niks worden met de verkiezingen voor de PvdA denk ik.
Het is een eerlijk en realistisch verhaal, maar ergens vind ik het ook niet sterk om je als handhavende macht zó kwetsbaar op te stellen als hij deed. Ze zouden op z’n minst de schijn nog op kunnen houden dat ze gaan handhaven.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 23:44 schreef Tegan het volgende:
Ik kijk nu terug. Pff, wordt haast moedeloos als je die man van de politie hoort. Wel een duidelijk verhaal van hem.
Ook weer die schijt Wouter en BLM.quote:Op woensdag 20 januari 2021 19:24 schreef Szura het volgende:
Vanavond weer Lasbril Eerdmans![]()
@:zipportal
Oude foto van Wouter, die is zelf met z’n tondeuse aan het werk geweestquote:Op woensdag 20 januari 2021 19:26 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Ook weer die schijt Wouter en BLM.
[ twitter ]
Ik kijk Op1 wel. Van Rossem genot.
Zijn zeikerige stemmetje/mondje blijft altijd behouden.quote:Op woensdag 20 januari 2021 19:27 schreef Szura het volgende:
[..]
Oude foto van Wouter, die is zelf met z’n tondeuse aan het werk geweest
Net als bij iedere grote carrier bestaat de vloot van KLM uit een combinatie van gekochte toestellen en geleasede toestellen.quote:Op donderdag 21 januari 2021 22:28 schreef svann het volgende:
KLM heeft niet eens zijn vliegtuigen in eigendom.
Ze worden in Ierland gehuurd, dacht ik.
Dat bedrijf subsidiėren we dus eigenlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |