En 20 vliegtuigen per dag is honderden tot duizenden reizigers per dag.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:25 schreef Elan het volgende:
[..]
3x24 = 72.
Het is amper drie uur vliegen dus kan er in de tussentijd nog vanalles gebeuren, zowel in de contacten die je aangaat als in de ontwikkeling van een eventuele symptomen..
Je moet toch in quarantaine?quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:26 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En 20 vliegtuigen per dag is honderden tot duizenden reizigers per dag.
En dat doen ze allemaal natuurlijk.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En daarna is er 10 dagen quarantaine bij aankomst in Nederland verplicht juist om die reden. Dat wilde je toch er aan toe voegen of niet?
Voordeel is dat we wereldwijd de griep zo goed als verslagen hebbenquote:Op woensdag 13 januari 2021 12:23 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Benieuwd naar het aantal ziekmeldingen van januari 2020 want ik denk dat het gewoon een populaire tijd is om 'ziek' te zijn.
Die is zo weer terug als de anderhalve meter verleden tijd is.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:27 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Voordeel is dat we wereldwijd de griep zo goed als verslagen hebben
Thuisquarantaine blijkbaar, je kan dus nog steeds medebewoners besmetten, die weer anderen besmetten.quote:
Is niet verplicht, het is een dringend advies. Je weet wel, die waar mensen zich altijd goed aan houden.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En daarna is er 10 dagen quarantaine bij aankomst in Nederland verplicht juist om die reden. Dat wilde je toch er aan toe voegen of niet?
In theorie niet, in de praktijk ja natuurlijk.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:28 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Thuisquarantaine blijkbaar, je kan dus nog steeds medebewoners besmetten, die weer anderen besmetten.
Maar zo werkt het natuurlijk niet he. Je mag als handhaver niet zeggen tegen ouderen 'loopt u maar door' en tegen jongeren 'komt jij maar eens even hier'.quote:Het Outbreak Mangement Team (OMT) adviseerde het kabinet een avondklok te overwegen om bijeenkomsten van groepen jongeren tegen te gaan, zo blijkt uit een op woensdag gepubliceerd advies.
"Het OMT ziet momenteel geen aanleiding de lockdown aan te scherpen", is te lezen in het document dat op maandag werd gedeeld met het kabinet. "Het OMT adviseert wel gerichte aanvullende maatregelen te nemen voor het tegengaan van bijeenkomsten van (grote) groepen jongeren."
Een voorbeeld van zo'n maatregel is een avondklok, schrijft het OMT. "In landen om ons heen heeft men in dit verband hiervoor gekozen, maar alternatieven zouden wellicht mogelijk zijn."
Jongeren hebben op het moment de grootste bijdrage aan de verspreiding van het coronavirus. Volgens het OMT blijkt uit de media dat jongeren regelmatig activiteiten ondernemen waarbij zij "buiten in parken of thuis in groepen samenkomen en waarbij er geen controle of handhaving op de basisregels mogelijk is."
Daarbij maakt het OMT zich zorgen over de Britse variant van het coronavirus, waarvan in het Verenigd Koninkrijk een belangrijke verspreiding werd waargenomen onder jongeren.
Kabinet heeft OMT gevraagd om advies over avondklok
Na de persconferentie van dinsdag is duidelijk geworden dat het kabinet nog geen maatregelen tegen groepsvorming onder jongeren heeft genomen. Wel is het OMT om een spoedadvies gevraagd over het invoeren van een avondklok.
Eerder heeft een meerderheid van de Tweede Kamer uitgesproken tegen de invoering van de avondklok te zijn. Daarnaast is er ook veel weerstand van de burgemeesters.
Schiphol en KLM gaan boven alles, ook boven gezondheid.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:31 schreef TheFreshPrince het volgende:
Het is allemaal net weer iets te makkelijk / vrijblijvend. Die UK variant gaan we hier wel massaal krijgen, verwacht ik.
Evolutieleer geld ook gewoon voor virussen. Dus de stammen die zich het best verspreiden zullen altijd boven komen drijven.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:31 schreef TheFreshPrince het volgende:
Het is allemaal net weer iets te makkelijk / vrijblijvend. Die UK variant gaan we hier wel massaal krijgen, verwacht ik.
Sorry, hoor, maar we kregen covid hier vanuit Italie, niet vanuit China.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:31 schreef TheFreshPrince het volgende:
Het is allemaal net weer iets te makkelijk / vrijblijvend. Die UK variant gaan we hier wel massaal krijgen, verwacht ik.
Als we corona vanuit China hier konden krijgen, lukt het met deze maatregelen uit de UK ook wel.
Dat betekent niet dat je ze moet uitnodigen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:34 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Evolutieleer geld ook gewoon voor virussen. Dus de stammen die zich het best verspreiden zullen altijd boven komen drijven.
Ja stel je voor dat je grote bedrijven ook aan zou pakken. Bah.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:34 schreef Confetti het volgende:
Ik word doodmoe van die leugens van Rutte. Vliegverbod wilde hij niet want drastische gevolgen voor..goederenvervoer. Hij weet natuurlijk dat dat geen ene fuck te maken heeft met personenvervoer. Net als het sluiten van de lansgrenzen er niet voor zou zorgen dat er een vrachtwagen minder binnen zou komen.
Denk dat wij het al veel eerder hadden hoor. Italië was een katalysator.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Sorry, hoor, maar we kregen covid hier vanuit Italie, niet vanuit China.
Maakt het uit. Boos zijn we!quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Sorry, hoor, maar we kregen covid hier vanuit Italie, niet vanuit China.
Maakt toch niet uit via welke landen het hier gekomen is? Er zullen wss wel meer landen tussen hebben gezeten voor het in Italië was.quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Sorry, hoor, maar we kregen covid hier vanuit Italie, niet vanuit China.
Wat stel je voor?quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Maakt toch niet uit? Er zullen wss wel meer landen tussen hebben gezeten voor het in Italië was.
Het gaat erom dat het hier wel komt als je niet bereid bent om te voorkomen dat het hier komt.
Dit is onzin. Personenvervoer bevat ook goederen, ook wel belly transport genoemd. Dus voordat we andere uitmaken voor leugenaar..quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:34 schreef Confetti het volgende:
Ik word doodmoe van die leugens van Rutte. Vliegverbod wilde hij niet want drastische gevolgen voor..goederenvervoer. Hij weet natuurlijk dat dat geen ene fuck te maken heeft met personenvervoer. Net als het sluiten van de lansgrenzen er niet voor zou zorgen dat er een vrachtwagen minder binnen zou komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |