Nah, zelfs als je geen maatregelen oplegt gaat de economie kapot. Wellicht nog een stuk harder ook.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:25 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Vergelijkbaar als met terrorisme eerdaags. Is alleen te verslaan door onze privacy op te geven. Corona is alleen te verslaan door de economie te vernietigen.
Uitstel van executie. Als de steunpakketen straks verdwijnen, dan valt alles met bosjes om. En wie weet hoe lang dit nog gaat duren.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:24 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Voorlopig houd onze samenleving nog altijd aardig stand, vind je niet? Inclusief het feit dat we nog steeds zo eigenwijs als de pest zijn.
Nou, ik zie het, het hele MKB is weg. Oh....wacht....quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:25 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Vergelijkbaar als met terrorisme eerdaags. Is alleen te verslaan door onze privacy op te geven. Corona is alleen te verslaan door het MKB te vernietigen.
Door een virus met rond 0.3% dodelijkheid? Dacht het niet. De shutdown is dodelijker.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:26 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Nah, zelfs als je geen maatregelen oplegt gaat de economie kapot. Wellicht nog een stuk harder ook.
En die worden de laatste dagen weer vollerquote:
Jij had serieus de verwachting dat wij halverwege januari al klaar zouden zijn ja? Sorry, maar dat ligt toch echt aan jou. Die perspectief is er gewoon en 2021 gaat uiteindelijk beter worden, maar niet in januari, ook niet in februari.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:20 schreef 4-elements het volgende:
Ja, 2021 zou echt beter worden, zeiden ze. We hebben perspectief, want we krijgen een vaccin, zeiden ze. Maar voorlopig blijft het één doffe ellende...
Je spreekt jezelf tegen. Als er steunpakketten zijn die de boel overeind houden dan is het omvallen dus geen doel van de regering.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:27 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Uitstel van executie. Als de steunpakketen straks verdwijnen, dan valt alles met bosjes om. En wie weet hoe lang dit nog gaat duren.
"Er werkten in totaal 2.193 Nederlanders mee aan dit onderzoek."quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:25 schreef chratnox het volgende:
[..]
Hier is het hele onderzoek trouwens: https://065.wpcdnnode.com(...)21-ieno-research.pdf
Pagina 4:
[..]
Daarom.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:24 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Eerst maar eens volle bak vaccineren en effect zien bij de gevaccineerde mensen.
Met een beetje ambitie en een miljoen per week, moet eind mei klaar zijn best te doen zijn.
Na, wat, 10 maanden nog niet weten dat het in Nederland nog nooit om het covid dodental is gegaan qua maatregelen is wel knap, eigenlijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:28 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Door een virus met rond 0.3% dodelijkheid? Dacht het niet. De shutdown is dodelijker.
Het gaat ook niet om de dodelijkheid. Het is wel treurig dat zoiets basaals je - een jaar verder inmiddels - ontgaat.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:28 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Door een virus met rond 0.3% dodelijkheid? Dacht het niet. De shutdown is dodelijker.
Het gaat uitstekend met de volksgezondheid ja. Heb nog nooit zoveel sippe gezichten gezien op straat als ik de hond uitlaat. Dit gaat echt niet goedkomen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:23 schreef CR7 het volgende:
[..]
Het gaat om de volksgezondheid jonge. Volksgezondheid wordt alleen uitgedrukt in bezette ziekenhuisbedden natuurlijk.
Ik doe daar ook aan mee, het maakt geen ruk uit of je deze enquete wel of niet invulde of je zo'n bon kreeg, ik heb er legio gedaan vorig jaar en kreeg helemaal niks.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:28 schreef _serial_ het volgende:
[..]
"Er werkten in totaal 2.193 Nederlanders mee aan dit onderzoek."
"Het grootste deel van de deelnemers (2.147) is afkomstig uit het I&O Research Panel"
"Het I&O Research Panel werkt met een beloningssysteem. Bij deelname aan onderzoek spaart u punten, afhankelijk van de lengte en moeilijkheidsgraad van de vragenlijst. Deze punten kunt u – vanaf een bepaalde drempelwaarde – inwisselen voor een Bol.com-bon of een donatie aan een goed doel."
Nope, maar of je wel of geen reguliere zorg kan leveren als land zijnde is wel een heel belangrijk onderdeel van je volksgezondheid om maar even iets te noemen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:24 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Volksgezondheid is alleen of iemand wel of geen corona heeft?
Nee.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:28 schreef bloodymary1 het volgende:
Vandaag staat mijn gemeente op nr. 2 in de lijst van aantal besmettingen per zoveel personen. Er zijn 269 mensen besmet. Aantal doden 0, aantal in het ziekenhuis 0. Begint het eigenlijk niet echt op een griepje te lijken?
Het enige probleem is nu wel de 'angst' voor de Engelse variant.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Daarom.
Dit gaat echt geen verloren jaar worden, zelfs als je alleen de scherpe randen er af zou halen kan er al gigantisch veel. Dat hebben we vorig jaar tenslotte ook gezien. Medio juli leefden we bijna alsof er geen virus meer was
Dat wordt nog veel erger als niemand meer aanspraak kan maken op de zorg natuurlijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:29 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het gaat uitstekend met de volksgezondheid ja. Heb nog nooit zoveel sippe gezichten gezien op straat als ik de hond uitlaat. Dit gaat echt niet goedkomen.
Als we naar het VK kijken dan is dat wel terecht, overigens. We moeten vermijden dat die variant hier huis gaat houden.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:30 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het enige probleem is nu wel de 'angst' voor de Engelse variant.
Januari 2021 en wij zijn nog steeds dingen aan het uitleggen die in maart 2020 al duidelijk hadden moeten zijn. Niet. Te. Geloven.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Na, wat, 10 maanden nog niet weten dat het in Nederland nog nooit om het covid dodental is gegaan qua maatregelen is wel knap, eigenlijk.
Als iets slecht is voor de volksgezondheid, zijn het die angstcampagnes op diverse media wel.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:29 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het gaat uitstekend met de volksgezondheid ja. Heb nog nooit zoveel sippe gezichten gezien op straat als ik de hond uitlaat. Dit gaat echt niet goedkomen.
Maar ook het mentale aspect moet mee genomen worden en een hele lange periode of zo'n strenge lockdown als sommigen wensen is gewoon voor de een veel zwaarder als de ander.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:30 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Nope, maar of je wel of geen reguliere zorg kan leveren als land zijnde is wel een heel belangrijk onderdeel van je volksgezondheid om maar even iets te noemen.
Dat vond ik een apart stukje, dus ik ben even verder gaan kijken:quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:28 schreef _serial_ het volgende:
[..]
"Er werkten in totaal 2.193 Nederlanders mee aan dit onderzoek."
"Het grootste deel van de deelnemers (2.147) is afkomstig uit het I&O Research Panel"
"Het I&O Research Panel werkt met een beloningssysteem. Bij deelname aan onderzoek spaart u punten, afhankelijk van de lengte en moeilijkheidsgraad van de vragenlijst. Deze punten kunt u – vanaf een bepaalde drempelwaarde – inwisselen voor een Bol.com-bon of een donatie aan een goed doel."
Het is dus een gecertificeerd onderzoekspanel, daar twijfel ik niet aan. Qua onderzoek lijkt het me wel oké, het lijkt me dat je een hele kleine groep hebt en het risico loopt iedere maand dezelfde mensen te vragen.quote:Hartelijk welkom op de website van het I&O Research Panel. Via het I&O Research Panel kunt u uw mening geven over actuele onderwerpen. Door mee te doen, heeft u invloed op het beleid en de producten van onze opdrachtgevers. Met het I&O Research Panel doen we onderzoek voor overheid en bedrijven die de mening van hun burgers en klanten belangrijk vinden. Het I&O Research Panel is gecertificeerd volgens ISO 20252:2019 (appendix A) en telt ruim 28.000 actieve panelleden.
quote:Enkele toelichtingen:
“Avondklok instellen, demonstraties niet toestaan. Familiebezoeken beperken tot maximaal 1 per dag.”
PVV-stemmer
“Alleen essentiële winkels open, geen stiekeme trucs; bloemenwinkel die buiten kraam opzet is zo’n
voorbeeld. Nog strenger hierop handhaven. Ook geen afhaaltrucs meer.”
CDA-stemmer
“Burgerlijke ongehoorzaamheid krijgt te veel kans. Strengere maatregelen en deze handhaven zal
meer effect hebben.”
CDA-stemmer
“Het huidige probleem is dat mensen in de huidige lockdown nog steeds te veel mensen zien en minder
vanuit thuis werken. De lockdown zou verder aangescherpt kunnen worden door niet een maximum
aan het aantal mensen per dag te stellen, maar aan het aantal mensen dat je gedurende de periode
mag treffen. Een persoonlijke bubbel.”
D66-stemmer
“Alle winkels dicht, behalve supermarkten. Iedereen verplicht thuiswerken, nu voelen sommige
werknemers zich nog onder druk van hun baas verplicht om naar het werk te gaan. Scholen langer
dicht en ook geen noodopvang. Alleen op straat om een frisse neus te halen, verder niet. Kinderen ook
niet onderling laten spelen.”
GL-stemmer
“Buitenshuis verplicht mondkapje, maar dat had al in maart/april gemoeten. Veel te laat. Komt door
RIVM die heeft altijd gezegd heeft geen zin, is niet bewezen dat het helpt. Nu 8 maanden later, ja, laten
we het toch maar doen.”
PVV-stemmer
“Absoluut thuis werken!!! niet meer reizen met trein, vliegtuig. Strenger handhaven. Bijv. die
profvoetballertjes die lekker in hun thuisland, Brazilië, op vakantie zijn geweest en niet in de verplicht
quarantaine gaan, hoge boetes geven. Hogere boetes bij het niet dragen van mondkapjes, illegale
bezoekers van feestjes enz. Indien nodig bepaalde streken, steden in totale lockdown. Dat hadden ze
eind febr/begin maart 2020 met mijn provincie Brabant al moeten doen!!!”
SP-stemmer
Jij kan de volksgezondheid meten aan de hand van sippe gezichten op straat? Kom op man, jij maak je serieus met de dag belachelijker hier. Sorry dat ik even zo direct ben, maar moest hardop lachen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 23:29 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het gaat uitstekend met de volksgezondheid ja. Heb nog nooit zoveel sippe gezichten gezien op straat als ik de hond uitlaat. Dit gaat echt niet goedkomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |