Een Dames WC na een feest oifzo lijkt wel een combinatie tussen een oorlogzone en een slachthuisquote:
Als 'wie zeurt krijgt een beurt' echt opgeld zou doen, zou Nathalie zo onderhand helemaal aan baklappen genaaid moeten zijn.quote:Op maandag 11 januari 2021 19:34 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Is er ook al eens een dag geweest dat Nathalie niet zeurt?
ja maar hier zijn cameras daar moeten ze zittenquote:Op maandag 11 januari 2021 19:36 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Een Dames WC na een feest oifzo lijkt wel een combinatie tussen een oorlogzone en een slachthuis
Ik denk er helemaal niet aan.quote:Op maandag 11 januari 2021 19:37 schreef mario390 het volgende:
[..]
ja maar hier zijn cameras daar moeten ze zitten
denk je dat ze over schweben?
Els heeft matties???quote:Op maandag 11 januari 2021 19:37 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
De Matties van Els hebben videoland aangeschaft
Hij besteed er goed aandacht aanquote:
Nee joh, het schijnen meestal dames te zijn die vies zijn op het toiletquote:Op maandag 11 januari 2021 19:32 schreef mario390 het volgende:
[..]
ik zeg de jowi of de komische thomas
En lekker aan het zingenquote:Op maandag 11 januari 2021 19:39 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Hij besteed er goed aandacht aan
in public staan de meiden over de wcquote:Op maandag 11 januari 2021 19:38 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ik denk er helemaal niet aan.
Een hele show !quote:
Die hebben dus in full HD kunnen zien hoe haar gezicht geswaffeld werd door Thea.quote:Op maandag 11 januari 2021 19:37 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
De Matties van Els hebben videoland aangeschaft
Hij heeft vast wat anders gehoord in de dagboekkamer dan dat hij de meest geliefdepersoon is in de buitenwereld. Had anders de hele dag al zijn excuus kunnen maken.quote:Op maandag 11 januari 2021 19:29 schreef Sestra666 het volgende:
dat vind ik dan weer zwak van theo.. hij wordt nu bangsta achter je uitspraken dan, sukkel
hier zijn kameras dat werden ze niet doenquote:Op maandag 11 januari 2021 19:39 schreef D. het volgende:
[..]
Nee joh, het schijnen meestal dames te zijn die vies zijn op het toilet
En hoe ze steeds in haar neus zitquote:Op maandag 11 januari 2021 19:40 schreef BB-King het volgende:
[..]
Die hebben dus in full HD kunnen zien hoe haar gezicht geswaffeld werd door Thea.
staan ?quote:Op maandag 11 januari 2021 19:40 schreef mario390 het volgende:
[..]
in public staan de meiden over de wc
of ze staan op de bril ,en dat werden
ze hier in huis niet doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |