Dat verschilt heel erg per supermarkt. De AH vlak bij mijn huis heeft alleen zo'n maf apparaat waar je dan je karretje in moet doen en je handen in een ding er naast. En dan komen er 3 druppels vloeistof uit. verder is er niks. 9 van de 10 mensen doet dit niet eens.quote:Op zaterdag 6 maart 2021 15:27 schreef christmastsunami het volgende:
Die mensen die werken in de supermarkt, zijn helden. Niemand vraagt of zij misschien ook niet een vitaal beroep hebben.
Verder vraag ik mij eigenlijk af waarom er ook niet een alcohol despenser bij de uitgang staat, of buiten, zodat ik me handen gewoon kan reinigen na het vastpakken van dingen die net iemand anders heeft aangeraakt.
Ik doe het nu met mijn eigen flacon. Maar die extra service kan er financieel makkelijk af.
Heeft waarschijnlijk meer zin dan alleen vooraf je handen reinigen.
Ik heb nooit begrepen waarom de vakken niet gevuld worden buiten openingstijden.quote:Op zondag 7 maart 2021 10:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
Mensen zijn er klaar mee. Steeds vaker woordenwisseling tussen klanten om het afstand houden.
Afstand houden gebeurd trouwens al heel lang niet meer, maar voor het winkelpersoneel blijft het ook lastig. Wij werken met een tijdschema en vooral in het weekend is dat vrij pittig. We kunnen onmogelijk wachten op meerdere klanten die de ingrediënten checken, of zoeken wat ze nodig hebben. Dan gebeurd het wel regelmatig dat wij ook de anderhalve meter niet in acht (kunnen) nemen.
Dan krijg je Russische supermarkten omdat tijdens openingstijden de vakken leeg zijn..quote:Op zondag 7 maart 2021 10:12 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
Ik heb nooit begrepen waarom de vakken niet gevuld worden buiten openingstijden.
Lege schappenfeestquote:Op zondag 7 maart 2021 10:12 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
Ik heb nooit begrepen waarom de vakken niet gevuld worden buiten openingstijden.
Ik vul geen vakken, ik werk zelf achter de broodafdeling en ook daar is het moeilijk om afstand te blijven houden. Binnen bepaalde tijden moet alles gebakken worden, in de vakken gelegd worden etc. Vooral op een zaterdag is dat tijdschema gewoon moordend en heb je geen tijd om te wachten op klanten tot ze uitgekeken of gezocht zijn.quote:Op zondag 7 maart 2021 10:12 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
Ik heb nooit begrepen waarom de vakken niet gevuld worden buiten openingstijden.
Dan maar geen klanten.quote:Op zondag 7 maart 2021 10:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vul geen vakken, ik werk zelf achter de broodafdeling en ook daar is het moeilijk om afstand te blijven houden. Binnen bepaalde tijden moet alles gebakken worden, in de vakken gelegd worden etc. Vooral op een zaterdag is dat tijdschema gewoon moordend en heb je geen tijd om te wachten op klanten tot ze uitgekeken of gezocht zijn.
Overdag moet je ook gewoon personeel rond hebben lopen in de winkel. Het is niet alleen vakkenvullen wat er gebeurdKlanten willen nog steeds aanspreekpunten een geen of weinig personeel overdag in de winkel werkt agressie en diefstal alleen maar in de hand. En er wordt al zoveel gestolen
Ik probeer alleen maar uit te leggen hoe het komt waardoor winkelpersoneel moeilijk afstand kan houden. Want dat is in deze reeks ook meermaals aan bod geweest.quote:
Ik snap het allemaal wel, maar waarom de vakken gaan vullen als het openingsuren zijn voor ouderen en kwetsbaren ?quote:Op zondag 7 maart 2021 10:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vul geen vakken, ik werk zelf achter de broodafdeling en ook daar is het moeilijk om afstand te blijven houden. Binnen bepaalde tijden moet alles gebakken worden, in de vakken gelegd worden etc. Vooral op een zaterdag is dat tijdschema gewoon moordend en heb je geen tijd om te wachten op klanten tot ze uitgekeken of gezocht zijn.
Overdag moet je ook gewoon personeel rond hebben lopen in de winkel. Het is niet alleen vakkenvullen wat er gebeurdKlanten willen nog steeds aanspreekpunten een geen of weinig personeel overdag in de winkel werkt agressie en diefstal alleen maar in de hand. En er wordt al zoveel gestolen
Wij vullen geen vakken op dat moment, maar misschien dat het elders wel gebeurd. Heeft alles te maken met hoe laat de vracht binnen komt en verdere planning.quote:Op zondag 7 maart 2021 11:16 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ik snap het allemaal wel, maar waarom de vakken gaan vullen als het openingsuren zijn voor ouderen en kwetsbaren ?
Die uren zijn zinloos als die ouderen nergens bij kunnen en dicht langs de vakkenvullers moeten lopen.
Klanten kunnen ook laten bezorgen. Doe ik ook. Nog nooit zo'n gemakkelijk leven gehad. Dan hoef je niet naar de supermarkt. Ok, het kost centen (abo half jaar is van 70 euro of zo), maar ja dat scheelt me veel ergernis (rondrennende kinderen, etc) en loop ik geen gevaar op besmetting.quote:Op zondag 7 maart 2021 10:30 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik probeer alleen maar uit te leggen hoe het komt waardoor winkelpersoneel moeilijk afstand kan houden. Want dat is in deze reeks ook meermaals aan bod geweest.
Ik kwam een tijdje geleden heel af en toe in de supermarkt als ik iets vergeten was te bestellen, maar asocialen zijn er altijd. Daar helpt zo'n karretje niets bij. Je hebt ze erbij die gaan aan de voorkant van hun karretje staan bijna tegen je aan. Heb ik nog nooit meegemaakt voor corona. Ik heb het gevoel dat ze dat expres doen.quote:Op zondag 7 maart 2021 10:32 schreef viagraap het volgende:
Zie dit topic nu pas. In 'mijn supermarkt' moet je een wagentje hebben en staan er spullen om die schoon te houden. De karretjes dragen bij aan afstand houden en iedereen heeft een mondkapje, maar verder is het alsof corona nooit gebeurd is.
Als ik dan in de ruimere supermarkt in de buurt van mijn ouders kom, waar de buurt bovendien minder arm is, moet ik altijd extra mijn best doen om wél afstand te houden enzo. Het zit gewoon niet in mijn systeem, omdat ik verder ook op weinig andere openbare plekken ben geweest dit jaar dan 'mijn' supermarkt waar het niet te doen is afstand te houden.
Ik bestel online en haal het dan op. En anders heel vroeg of heel laat naar de supermarkt.quote:Op zondag 7 maart 2021 14:11 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
Ik kwam een tijdje geleden heel af en toe in de supermarkt als ik iets vergeten was te bestellen, maar asocialen zijn er altijd. Daar helpt zo'n karretje niets bij. Je hebt ze erbij die gaan aan de voorkant van hun karretje staan bijna tegen je aan. Heb ik nog nooit meegemaakt voor corona. Ik heb het gevoel dat ze dat expres doen.
En als je je balkje na je spullen zet, zijn er, vooral bejaarden, die naar voren strompelen om vlak achter jou vast uit te laden.
Over het personeel, buiten kassamedewerkers om, vooral het vulpersoneel, vind ik ze onbeleefd. En wat ze ook doen: ze gooid die karren met dozen midden in het gangpad zodat niemand er meer langs kan.
De supermarkt is eerder een vloek dan een zegen. Daarom laten bezorgen.
Dat werkt ook. Toen ik nog ging ging ik vlak voor achten. Dan heb je letterlijk de hele supermarkt voor je alleen. Alleen de broodjuffrouw staat er, misschien is dat Sunshine wel.quote:Op zondag 7 maart 2021 14:14 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik bestel online en haal het dan op. En anders heel vroeg of heel laat naar de supermarkt.
Lol .... en dan gaan ze ook vanouds nog liever tijdens het spitsuur, omdat ze dat "gezellig" vindenquote:Op zondag 7 maart 2021 15:16 schreef soapie het volgende:
Bejaardenuurtje slaat ook nergens op, dat zijn tijden dat er nog geen bejaarde op staat. Bejaarden hebben over het algemeen in de ochtend veel tijd nodig om op te starten..... Voordat de steunkousen ed. aan zijn is het rond de middag.
Dit ja!quote:Op zondag 7 maart 2021 19:13 schreef kibo het volgende:
[..]
Lol .... en dan gaan ze ook vanouds nog liever tijdens het spitsuur, omdat ze dat "gezellig" vinden
In de ochtend en in de avond bijvullen dan valt dat mee. Voor en na sluitingstijd.quote:Op zondag 7 maart 2021 10:17 schreef Drass het volgende:
[..]
Dan krijg je Russische supermarkten omdat tijdens openingstijden de vakken leeg zijn..
Beide lijkt me overdreven.quote:Op zondag 7 maart 2021 19:47 schreef Megumi het volgende:
[..]
In de ochtend en in de avond bijvullen dan valt dat mee. Voor en na sluitingstijd.
Zo werd er tot voor kort gewerkt.quote:
Niet vervelend bedoeld maar als ze thuiszorg hebben, kan dat inderdaad rustig tot 12.00 duren en dan kunnen ze niet weg.quote:Op zondag 7 maart 2021 15:16 schreef soapie het volgende:
Bejaardenuurtje slaat ook nergens op, dat zijn tijden dat er nog geen bejaarde op staat. Bejaarden hebben over het algemeen in de ochtend veel tijd nodig om op te starten..... Voordat de steunkousen ed. aan zijn is het rond de middag.
Precies wat ik bedoelde....quote:Op woensdag 17 maart 2021 18:35 schreef macca728 het volgende:
[..]
Niet vervelend bedoeld maar als ze thuiszorg hebben, kan dat inderdaad rustig tot 12.00 duren en dan kunnen ze niet weg.
En wie gaat er met zulk koud weer om 7 uur boodschappen halen. Waarbij je paden volstaan met palletten en het in wezen nog onveiliger is.
Wij hebben hier ook een Russische supermarkt in de straatquote:Op zondag 7 maart 2021 10:17 schreef Drass het volgende:
[..]
Dan krijg je Russische supermarkten omdat tijdens openingstijden de vakken leeg zijn..
Hij is stiekum toch wel leukquote:Op vrijdag 19 maart 2021 21:31 schreef Nober het volgende:
Zwaagdijk.
[ afbeelding ]
https://twitter.com/Fransje53229178/status/1372953130816704520
Degene die dit geplakt heeft en de mensen die dit een sterke tekst vinden hebben echt het IQ van een paasei.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 21:31 schreef Nober het volgende:
Zwaagdijk.
[ afbeelding ]
https://twitter.com/Fransje53229178/status/1372953130816704520
Dat systeem gebruikte ik ook al een jaar, maar heb gemerkt dat het niet waterdicht is. Soms zegt ie 'heel rustig' en dan kom ik daar en is het dringen geblazen. of 's avonds, geeft ie aan dat het toch flink druk is, maar ik heb toch voer nodig, is die hele zaak uitgestorven.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 22:02 schreef christmastsunami het volgende:
met google kan je zien hoe druk het dagelijks is, in een supermarkt en wanneer er weinig mensen zijn.
Sowieso moeten ze iedere ziekte bevestigen met een test op de een of andere manier.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 22:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Degene die dit geplakt heeft en de mensen die dit een sterke tekst vinden hebben echt het IQ van een paasei.
Yup. Kanker heb je ook pas wanneer je je laat onderzoeken.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 07:38 schreef vipergts het volgende:
[..]
Sowieso moeten ze iedere ziekte bevestigen met een test op de een of andere manier.
Daarom haal ik sowieso al nooit verse broodjes en noten bij de selfservice bij de Lidlquote:Op zaterdag 20 maart 2021 16:57 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik ben vanaf het begin van deze reeks al actief in dit topic.
Ondanks dat ik zelden een supermarkt bezoek.
Ben nu bij vriend en daar moet ik wel naar de supermarkt af en toe. De AH is hier letterlijk 3x struikelen en je staat middenin de zaak.
Gisteren heb ik toch wel het meest ranzige gezien. Vrouw voor mij zonder mondkapje, oké prima, likt even aan haar vingers voordat ze een plastic tasje ging pakken. Ze pakte er 1 teveel en hangt die dus weer terug.
Dit had ik voor corona trouwens ook smerig gevonden.
Blij dat ik altijd een eigen tas bij me heb
Ik zag hier laatst ook eentje zonder mondmasker lopen. Heel stoer ook.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 16:57 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik ben vanaf het begin van deze reeks al actief in dit topic.
Ondanks dat ik zelden een supermarkt bezoek.
Ben nu bij vriend en daar moet ik wel naar de supermarkt af en toe. De AH is hier letterlijk 3x struikelen en je staat middenin de zaak.
Gisteren heb ik toch wel het meest ranzige gezien. Vrouw voor mij zonder mondkapje, oké prima, likt even aan haar vingers voordat ze een plastic tasje ging pakken. Ze pakte er 1 teveel en hangt die dus weer terug.
Dit had ik voor corona trouwens ook smerig gevonden.
Blij dat ik altijd een eigen tas bij me heb
Heb je hem een laatste waarschuwing gegeven?quote:Op zaterdag 20 maart 2021 17:20 schreef vencodark het volgende:
Mijn broertje blijft dus ook stug zonder mondkapje naar de winkel gaan. Zolang niemand er wat van zegt...
Dwars is dwars.
Nee, moet hij zelf weten.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 17:26 schreef Nober het volgende:
[..]
Heb je hem een laatste waarschuwing gegeven?
Ja sorry dat ik laatst 2 pakken ipv 1 pak wc papier heb meegenomen de andere pak was voor mijn moeder.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 21:47 schreef Zwolsboy het volgende:
1 zelfscanners werken soms niet goed of vallen zomaar uit
2 best veel mensen in de winkel
3 mensen welke samen boodschappen doen, stiekem 2 winkelwagens en samen lopen.
4 af en toe hamsters gespot, spreek ze toch aan medewerkers!
Nee, hier staat het gewoon aan als achtergrondmuziek. Maar telkens die reclames over dat corona beginnen nu wel erg irritant te worden.quote:Op woensdag 17 maart 2021 10:29 schreef Nober het volgende:
Staat in jullie supermarkten de radio ook heel zachtjes dan wel uit?
Laten bezorgen ga ik dus nooit doen. Het kost extra geld, je moet op vaste momenten thuis zijn om te wachten op je boodschappen en het personeel pakt ook nooit de aanbiedingen, Ik ga gewoon dagelijks naar de winkel juist omdat ik de aanbiedingen en gratis producten zoek. Scheelt echt klauwen met geld.quote:Op zondag 7 maart 2021 14:04 schreef Scheepskok het volgende:
[..]
Klanten kunnen ook laten bezorgen. Doe ik ook. Nog nooit zo'n gemakkelijk leven gehad. Dan hoef je niet naar de supermarkt. Ok, het kost centen (abo half jaar is van 70 euro of zo), maar ja dat scheelt me veel ergernis (rondrennende kinderen, etc) en loop ik geen gevaar op besmetting.
Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik zo iemand ben, maar niet omdat ik dat wil. Ik heb al verschillende mondkapjes geprobeerd, verschillende methodes om mijn brillenglazen te coaten, maar ze blijven beslaan. Ik kan gewoon niet anders dan dat ding onder mijn neus te houden...quote:Op zaterdag 10 april 2021 19:51 schreef herverwijderd het volgende:
Tis meestal druk als ik er ben en steeds meer mensen dragen een mondkapje op hun kin of vlak onder hun neus, zowel klanten als medewerkers. Ik vind het prima verder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |