Dit verzon hij zelf he.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 14:54 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Biden een dictator? Andere communistische wereldleiders? Bewijzen van fraude?
Maar het verhaal van ras dat nu ten onrechte de wereld in wordt geholpen is inderdaad schrijnend. Schrikbarend wat voor bizarre narratieven er worden verzonnen door bepaalde media outlets. Het allerergste is nog wel dat dit enkel voor meer verdeeldheid gaat zorgen.
Helaas doet de president elect die de verbinding wou opzoeken hier ook heel hard aan mee. Van Harris had ik dit wel verwacht maar niet van Biden die het land bijeen wou brengen.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 14:54 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Biden een dictator? Andere communistische wereldleiders? Bewijzen van fraude?
Maar het verhaal van ras dat nu ten onrechte de wereld in wordt geholpen is inderdaad schrijnend. Schrikbarend wat voor bizarre narratieven er worden verzonnen door bepaalde media outlets. Het allerergste is nog wel dat dit enkel voor meer verdeeldheid gaat zorgen.
Voor dat zooitje ongeregeld bij het capitool is dat nog veel te zacht uitgedrukt.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:02 schreef Bocaj het volgende:
And the Cancel Culture will go on...
Ik heb die Anderson Cooper van CNN altijd een soort Android gevonden... (Een soort Commander Data van StarTrek)
Eng mannetje... Maargoed, CNN beschouwt de Trumpaanhangers dus ook weer als Deplorabels...
Onzin, voor het merendeel gewone mensen zoals jij en ik...quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:16 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Voor dat zooitje ongeregeld bij het capitool is dat nog veel te zacht uitgedrukt.
Met een hoop republikeinse Trump stemmers valt prima die verbinding te maken, maar met de groep die bij het capitool was valt net zo min te praten als met een aantal users hier.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:14 schreef Chivaz het volgende:
Helaas doet de president elect die de verbinding wou opzoeken hier ook heel hard aan mee. Van Harris had ik dit wel verwacht maar niet van Biden die het land bijeen wou brengen.
Nog interessanter is hoe de media omgaat met Bidens uitspraken, ik verwacht nog veel meer wegkijken en goedpraten van de media de komende 4 jaar.
Nou, aangezien je nieuw bent op BNW zal ik even wat uitleggen.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:19 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Onzin, voor het merendeel gewone mensen zoals jij en ik...
(Raddraaiers heb je overal en ook daar...)
Jij mischien, ik hou mij verre van dit soort "evenmenten". Normale mensen geloven niet in samenzweringen waar geen enkel bewijs voor geleverd kan worden zoals Trumps fraude gelul wat zijn eigen advocaten voor de rechter niet eens durven te herhalen.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:19 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Onzin, voor het merendeel gewone mensen zoals jij en ik...
(Raddraaiers heb je overal en ook daar...)
De dubbele standaard is er, die zal ook blijven en ik vrees enkel erger worden. Dat kan een desastreuze uitwerking hebben op de VS. Nog vele malen erger dan de huidige polarisatie.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Helaas doet de president elect die de verbinding wou opzoeken hier ook heel hard aan mee. Van Harris had ik dit wel verwacht maar niet van Biden die het land bijeen wou brengen.
Nog interessanter is hoe de media omgaat met Bidens uitspraken, ik verwacht nog veel meer wegkijken en goedpraten van de media de komende 4 jaar.
quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:24 schreef Chivaz het volgende:
[ twitter ]
De samenzweringstheorieën die rondgaan dat Antifa volk tussen de Trumpers rond liepen zijn dus gewoon waar. Neemt natuurlijk niet weg dat die idioten op rechts nog steeds verantwoordelijk zijn voor hun daden.
CNN ontkent...quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:24 schreef Chivaz het volgende:
[ twitter ]
De samenzweringstheorieën die rondgaan dat Antifa volk tussen de Trumpers rond liepen zijn dus gewoon waar. Neemt natuurlijk niet weg dat die idioten op rechts nog steeds verantwoordelijk zijn voor hun daden.
Doen! Ik sta overal achter en schaam mij niet.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:30 schreef theguyver het volgende:
Mooie is, stel het word weer eens aangehaald ben jij een mooi schoolvoorbeeld kan ik naar dit topic wijzen!
Eens, alleen is de grens al zeker een paar jaar geleden overschreden met het circus rond Kavanaugh. Ik vind dat de media ook een kwalijke rol heeft gespeeld de afgelopen vier jaar. Aan de ene kant het geweld en intimidatie van politici goed praten en normaliseren met uiteindelijk dit als gevolg. Ik denk dat er de komende paar jaar geen verzoening gaat komen tenzij de economie weer aantrekt en er een nieuwe verbindende leider opstaat.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:26 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Met een hoop republikeinse Trump stemmers valt prima die verbinding te maken, maar met de groep die bij het capitool was valt net zo min te praten als met een aantal users hier.
& dan gaat pappen en nathouden echt niet werken. Gewoon keihard met de waarheid confronteren. Laat ze zien en voelen dat dit echt niet kan. Er is een grens overschreden. Je verdenkingen uit je in de rechtzaal binnen een democratie, "trial by combat" is voor despoten in 3de wereld landen.
Helaas zal er een groep blijven die je never nooit niet overtuigd krijgt van hun totale ongelijk. So be it.
Als de republikeinen slim genoeg zijn om Trump politiek buiitenspel te zetten, is het sowieso een stuk makkelijker om tot verzoening te komen. Zowel binnen het land als binnen de republikeinse partij.
Als schreeuwer langs de zijlijn zonder 'voter base' heeft ie stukken minder invloed.
Daar ben ik dus bang voor, er is niemand die de media een halt toeroept. De Democraten spinnen er garen bij, de media verdient een hoop geld met sensatie en de tegenstander voelt zich steeds minder gehoord. Dit kan inderdaad nog goed fout gaan de komende jaren.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:34 schreef Dejannn het volgende:
[..]
De dubbele standaard is er, die zal ook blijven en ik vrees enkel erger worden. Dat kan een desastreuze uitwerking hebben op de VS. Nog vele malen erger dan de huidige polarisatie.
Eerlijk gezegd zul je mij daar ook niet gauw vinden... maar ik begrijp ze volkomen!quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:33 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Jij mischien, ik hou mij verre van dit soort "evenmenten". Normale mensen geloven niet in samenzweringen waar geen enkel bewijs voor geleverd kan worden zoals Trumps fraude gelul wat zijn eigen advocaten voor de rechter niet eens durven te herhalen.
Dat zou ook op zich wel kunnen aangezien er voor verkiezingen etc zijn.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 16:44 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar ben ik dus bang voor, er is niemand die de media een halt toeroept. De Democraten spinnen er garen bij, de media verdient een hoop geld met sensatie en de tegenstander voelt zich steeds minder gehoord. Dit kan inderdaad nog goed fout gaan de komende jaren.
Biden liet eens een keer vallen dat hij een Republikein als Vice President wou hebben, dat zou misschien niet eens zo’n slecht idee zijn om dat als regel in te voeren. De verliezer van de verkiezingen moet dan maar genoegen nemen met een rol als Vice President.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |