Ja of Sigur Rós al snap ik dat dat te is voor Radio 2.quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:56 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Kwam ik ook pas een paar weken terug achter.
Wel mooi nummer maar ik had dan toch liever Of Monsters And Men gehad.
nee natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:57 schreef Diaan73 het volgende:
@:peaceman is de thee al klaar? Dan kom ik beneden.
Beter witte ruis, dan blauwequote:Op zaterdag 26 december 2020 08:56 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Soort van witte ruis. T'is niet slecht gemaakt, maar er blijft geen milliseconde van hangen.
Dat is alweer zolang geleden....quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:55 schreef peaceman het volgende:
[..]
We hebben ze nog live gezien op BKS
wil je er een appelbeignet bij? Ik ben mn bakkerspakketen van too good to go aan het wegvretenquote:Op zaterdag 26 december 2020 08:57 schreef Diaan73 het volgende:
@:peaceman is de thee al klaar? Dan kom ik beneden.
Ben geen vrouw he?!quote:
Dadi Freyrquote:Op zaterdag 26 december 2020 08:57 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Of Hatari!
Nee doe maar niet trouwens
quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:58 schreef Poppejans het volgende:
[..]
wil je er een appelbeignet bij? Ik ben mn bakkerspakketen van too good to go aan het wegvreten
quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:56 schreef Dven het volgende:
Vraag me toch af wat voor afgevlakt en ongelaagd hoopje mens je moet zijn om iets van Beyoncé als de beste muziek ooit gemaakt ziet en dan helemaal bagger over all the single ladies terwijl ze zelf 's nachts gewoon weer veilig in bed naast haar Zwarte Platvis kruipt.
Nee dankje. Ik vind appelbeignets niet lekker. Maar wel lief dat je vraagt.quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:58 schreef Poppejans het volgende:
[..]
wil je er een appelbeignet bij? Ik ben mn bakkerspakketen van too good to go aan het wegvreten
quote:Op zaterdag 26 december 2020 08:59 schreef Dven het volgende:
Musekliek is ook irritant. Fantastische band hoor maar wat stemmen ze ook belachelijk veel bagger van Muse in de lijst
Heb ook op hen gestemdquote:Op zaterdag 26 december 2020 08:59 schreef Dven het volgende:
Musekliek is ook irritant. Fantastische band hoor maar wat stemmen ze ook belachelijk veel bagger van Muse in de lijst
Ik vind Muse best een fijne band, maar er staat een beetje teveel van ze in de lijst.Maar dat geldt voor wel meer artiestenquote:Op zaterdag 26 december 2020 08:59 schreef Isorden het volgende:
Vind dit zo'n onnodige cuffer van Muse... leuk nummer... niet in hun uitvoering
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |