abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_8067497
15 februari is er een demonstratie in Amsterdam tegen de Nederlandse deelname aan de oorlog in Irak. Gezien redelijke verrotte tweede-kamer verdeling, zal het wel zover komen... Wie komt er ook demonstreren? En als je niet komt, WAAROM DAN NIET ?!?

Bedenk dat door de boycot al miljoenen kinderen zijn gestorven wegens gebrek aan medicijnen en dergelijke uit de westerse landen, waarom doen wij mee aan de Amerikaanse machtslust en aggressiviteit?? Is een aanval op Irak de oplossing voor de onschuldigen??

Laat het niet achterwege, verzet heeft zin !!

Keep the stupid sentence please
pi_8067561
Ik kom niet, het is te ver weg :p
pi_8067598
Ik kom niet omdat Saddam Hoessein een dictator is die zijn eigen volk terroriseert en er niet voor schuwt om andere volken te bestoken met raketten en wat voor wapens dan ook.

Die man moet gestopt worden.

Het liefst dmv een spion die hem vermoord maar dan nog krijg je niet de complete regering daar omver. Hoe tragisch een oorlog ook is het is het enige middel dat nog hulp kan bieden volgens mij

[Dit bericht is gewijzigd door erikh op 23-01-2003 14:55]

pi_8067602
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:52 schreef DJ.KRIZZ het volgende:
Ik kom niet, het is te ver weg :p
yep
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_8067608
Ik kom niet omdat ik denk dat dit weinig invloed heeft op het gedachten goed van de nederlandse politiek.

Maar ik ben wel tegen een oorlog tegen irak, maar ik denk dat wij als nederland weinig invloed op amerika uit kunnen oefenen. Ze gaan die oorlog toch wel voeren, of ik dat nu wil of niet.

pi_8067620
Er is toch nog helemaal niet beslist of we meedoen?

"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_8067648
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
En als je niet komt, WAAROM DAN NIET ?!?
Omdat ik zo'n typische apathische zak ben die het allemaal niet echt kan schelen.
Ik en mijn leger van stokstaartjes.
  donderdag 23 januari 2003 @ 14:57:04 #8
6766 logray
Catch you on the flip side
pi_8067650
Ik kom niet omdat als oorlog de enige manier is om Saddam weg te krijgen het zo maar moet.

Trouwens het verhaal van de miljoenen kinderen lijkt me ook wat overdreven aangezien de populatie van irak ongeveer 22.400.000 mensen bedraagd.

bron: http://populations.com/country.asp?ID=78

Meso-ICT. Computerhulp, -installatie en onderhoud in Hoorn e.o.
Bezoek http://www.meso-ict.nl voor meer informatie.
  donderdag 23 januari 2003 @ 14:57:49 #9
7921 X-Ray
is opgekankerd
pi_8067661
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
Is een aanval op Irak de oplossing voor de onschuldigen??
De 100.000en die vergast en vermoord zijn door Saddam zelf vergeet je zeker even?
Nou dag he allemaal
Niet te veel huilen he?
Gegen die Mauer und Abschießen
  FOK!fotograaf donderdag 23 januari 2003 @ 14:57:52 #10
25504 Ronhui
Ja...Dus...?
pi_8067662
Ik kom niet, het is wel weer tijd voor een nieuwe oorlog. Ik word een beetje ziek van al die herhalingen van die documentaires op discovery
pi_8067676
erikh, helemaal met je eens

alleen jammer dat amerika dat geen reet uitmaakt, zij pakken hem puur om economische redenen, en niet om humanitaire redenen

Life is too short not to have fun
  donderdag 23 januari 2003 @ 14:58:40 #12
2283 speedcore
uw reclame hier
pi_8067680
SPAM

SLOTJE

opinions are like assholes. they all stink except for mine, which smells like roses
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:00:25 #13
34055 DJKlungel
Grof met Pof!!!
pi_8067707
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
Bedenk dat door de boycot al miljoenen kinderen zijn gestorven wegens gebrek aan medicijnen en dergelijke uit de westerse landen
Het land moet zelf ook in princiepe genoeg voedsel en medicijnen hebben om zelfstandig te kunnen zorgen dat er niet zoveel doden vallen. Alleen Sadam heeft liever dat dat niet bij de mensen komt omdat dat dan zogenaamd door het westen komt. Dit is dus niet waar. En miljoenen kinderen ... dat valt ook wel mee ... zoveel mensen wonen er ook weer niet dat er miljoenen kinderen kunnen overlijden ...
Het is jammer dat ze tijdens de golfoorlog niet doorgegaan zijn ... ik vind dat ze nu een keer moeten doorzetten en niet half werk moeten doen. Natuurlijk moeten ze wel de iraakse bevolking proberen te beschermen. En als de oorlog afgelopen is proberen het land weer wat op te knappen en een democratie te laten worden (wat veel tijd zal kosten).

Maar wat ik wou zeggen ... ik kom dus niet!

KTMestreech / DPC_Team_Switch / DPC
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:00:35 #14
38980 DonnieDarko
Don't try to fix me
pi_8067712
Ik kom niet...ik zal het proberen uit te leggen

Ik ben opzich tegen oorlog, dus ook die in irak.
maar we zijn aangesloten bij de vn en
als de vn gaat meehelpen is het niet verantwoord
om nee te zeggen.
Stel dat er oorlog komt in Nederland...wie komt ons dan helpen?

In de 2e wereldoorlog zijn ook amerikaanse levens gesneuveld toen ze in Nederland vochten tegen de Duitsers....Amerika heeft toen ook jonge mannen opgeofferd voor onze vrijheid...misschien is dit wel een tijdje geleden en hebben wij ( de jongere generatie) geen flauw benul hoe verschrikkelijk die oorlog is geweest...wil dat nog niet zeggen dat we dit zomaar moeten vergeten. Amerika heeft ons toen geholpen...misschien dat Amerika in de toekomst ons ook weer helpt...maar als wij nu nee zeggen tegen Amerika...dat zeggen ze waarschijnlijk ook nee tegen ons....

Het is maar een redenatie...maar ik vond 'm voor mijzelf wel duidelijk....
voor wat, hoort wat toch?

DD

I'm not broken
pi_8067716
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
Bedenk dat door de boycot al miljoenen kinderen zijn gestorven wegens gebrek aan medicijnen en dergelijke uit de westerse landen
Bij mijn weten is er een oil-for-food programma opgezet waarmee Irak beperkt olie mag verkopen om voedsel en medicijnen te kunnen kopen. Dat Saddam die centjes liever ergens anders aan uitgeeft is niet de schuld van de Westerse landen.

Wat moeten we anders doen? Hem belonen voor het onderdrukken en vermoorden van zijn eigen volk en het bedreigen van zijn buren? Ow wacht, we sturen Femke Halsema wel langs om hem onder druk te houden.

"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:01:02 #16
40893 Vuilnisbak
Beetje vreemd, maar wel lekker
pi_8067719
Ik kom ook niet, omdat:
1) ik geef er allemaal maar weinig om;
2) als de VS willen, doen ze het toch: ik sta er achter;
3) Saddam stout is;
3) het de ver-van-m'n-bed-sjo is (klinkt aso, maar ik ben tenminste eerlijk)
Scott me up, Beamy...
pi_8067722
Ik kom niet, beetje koud om te demonstreren en het is te ver..
The Only Reality Is A Fake Reality
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:01:26 #18
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_8067726
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
Bedenk dat door de boycot al miljoenen kinderen zijn gestorven wegens gebrek aan medicijnen en dergelijke uit de westerse landen
Bedenk dat Saddam Hoessein deze mensen express laat dood gaan zodat de publieke opinie tegen het Westen is. Irak krijgt genoeg medicijnen en voedsel.
quote:
waarom doen wij mee aan de Amerikaanse machtslust en aggressiviteit?? Is een aanval op Irak de oplossing voor de onschuldigen??
Dat zullen we maar moeten vragen aan de onschuldigen die onder de tirannie van Saddam Hoessein leven.
kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:01:42 #19
2957 Meister
Food & Beverage Consumer
pi_8067728
Ik vraag me af hoeveel mensen actievoeren tegen een aanval op Irak uit anti-amerikanisme. Soms lopen onze belangen (het verwijderen van een gevaarlijke dictator, zowel voor buurlanden als voor delen van de eigen bevolking) parallel met die van de VS, naar mijn bescheiden mening. Ik ben er natuurlijk niet blij mee dat het Iraakse volk ongetwijfeld weer het meeste te lijden zal hebben, maar ik denk dat de tijd om Saddam definitief te verwijderen toch is gekomen.

[Dit bericht is gewijzigd door Meister op 23-01-2003 15:04]

  donderdag 23 januari 2003 @ 15:03:30 #20
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_8067756
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 15:01 schreef Meister het volgende:
Ik vraag me af hoeveel mensen actievoeren tegen een aanval op Irak uit anti-amerikanisme. Soms lopen onze belangen (het verwijderen van een gevaarlijke dictator, zowel voor buurlanden als voor delen van de eigen bevolking) parallel met de van de VS, naar mijn bescheiden mening. Ik ben er natuurlijk niet blij mee dat het Iraakse volk ongetwijfeld weer het meeste te lijden zal hebben, maar ik denk dat de tijd om Saddam definitied te verwijderen toch is gekomen.
De meeste mensen die tegen een oorlog zijn, zijn dit omdat de oorlog wordt gevoerd door de V.S. De V.S zijn 'the root of all that's evil' en daar zal tegen gevochten worden.
kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:03:49 #21
43959 MetalMessiah
Messiahs die young
pi_8067762
Ik doe niet nooit mee omdat er door allerlei lieden allerlei zaken bij worden gesleept die los staan van de discussie. Daamee wens ik niet geassocieerd te worden.

De eerste posting is daar een goed voorbeeld van: de demonstratie tegen de oorlog gaat opeens ook over het embargo.

Dan heb ik het nog geen eens over de:
- feitenkennis van de gemiddelde goedwillende gelegenheids demonstrant (het handelsembargo laat juist medicijnen en voedsel voor de bevolking toe)
- de geweldadigheid van de gemiddelde beroepsdemonstrant (op 15 februari gaat weer heel wat winkels worden geplunderd).

Je kunt niet alles hebben, maar wel niets...
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:04:19 #22
39738 Tha_Don
Version 1.00.24
pi_8067770
Kan het Iraakse volk nog meer lijden dan? Ze hebben nu al nauwelijks eten en slecht onderwijs. Misschien dat een nieuwe, democratische regering daar wat vooruitgang in kan brengen.

Verder vind ik het goed dat al die landen in de regio zien dat het eens afgelopen moet zijn met dictators en kortzichtige islamieten. Ik ga dus niet demonstreren!

Ken je word? Dan ben je nu ook een internet-nerd!
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:06:28 #23
14843 Merkowitz
Loismustdie@yahoo.com
pi_8067805
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
Is een aanval op Irak de oplossing voor de onschuldigen??
JA

Het iraakse volk wordt geleid door een man die schijt heeft aan zijn eigen mensen en aan de internationale gemeenschap. Hij helpt stelselmatig zijn eigen volk om zeep en doet zelfs proeven met chemische wapens op zijn eigen volk.

Het feit dat er duizenden mensen sterven door een gebrek en medicijnen ligt wederom aan 1 man. Saddam staat de normale betrekkingen tussen het westen en irak in de weg. Zonder saddam, geen handelsboycot.

Meneer Saddam is een bewezen agressor [ongestraft gebleven voor het binnenvallen van koeweit en daardoor verantwoordelijk voor duizenden doden.]

Die man moet gewoon weg uit irak. Dat zal al die 'onschuldige' mensen een beter leven garanderen.

Oorlog is op een gegeven moment de laatste manier om dit voor elkaar te krijgen. Dat er door oorlog mensen doodgaan, dat is gewoon de realiteit. Waar gehakt wordt.............

Maar wat heb jij liever

Een vrij volk, een kans op een menswaardig bestaan, handelsbetrekkingen met het westen en GEEN oorlog meer

of

Leven onder een dictator, die stelselmatig het eigen volk uitmoord, leven terwijl je weet dat elk moment de bommen je huis kunnen platleggen. Slechte voorzieningen, geen handel met andere landen waardoor het land stelselmatig achterblijft op zo ongeveer alle gebieden.

Stewie Griffin: Jo-LENE! I have an army to raise and I must get to Managua at once! I require a window seat and an in-flight Happy Meal. BUT NO PICKLES! OH, GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!
pi_8067832
Ik kom ook niet.

Aangezien er geen oorlog in Irak is om tegen te demonstreren. Of heb ik wat gemist?

Radio, zoals radio bedoeld is
pi_8067900
Is er een reiskostenvergoeding
pi_8067917
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
15 februari is er een demonstratie in Amsterdam tegen de Nederlandse deelname aan de oorlog in Irak. Gezien redelijke verrotte tweede-kamer verdeling, zal het wel zover komen... Wie komt er ook demonstreren? En als je niet komt, WAAROM DAN NIET ?!?

Bedenk dat door de boycot al miljoenen kinderen zijn gestorven wegens gebrek aan medicijnen en dergelijke uit de westerse landen, waarom doen wij mee aan de Amerikaanse machtslust en aggressiviteit?? Is een aanval op Irak de oplossing voor de onschuldigen??

Laat het niet achterwege, verzet heeft zin !!


Bedenk ook dat door niets doen al heel veel onschuldige burgers zijn vermoord, ook kinderen. Tis kiezen of delen, ik persoonlijk weet niet wat de beste oplossing is. Maar jij wel blijkbaar. Leg dus ff uit, want jouw argumentatie schiet hier echt tekort.
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:14:07 #27
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_8067927
Ik ga wel.
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:23:57 #28
7921 X-Ray
is opgekankerd
pi_8068085
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 15:14 schreef robh het volgende:
Ik ga wel.
Heb je ook gedemonstreerd tegen de vergassingen en bombardementen van Saddam op zijn eigen bevolking?
Nou dag he allemaal
Niet te veel huilen he?
Gegen die Mauer und Abschießen
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:25:05 #29
40878 BOT
Casual Outside - Hardcore insi
pi_8068107
Nee sorry dan geef ik een feest
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:42:52 #30
30961 Knaller
knalt er op los
pi_8068359
Op m'n verjaardag ga ik niet demonstreren...
"A single rose can be my garden, a single friend my world."
pi_8068464
Ik kreeg net op school ook dit mailtje toegestuurd (ja dat sturen ze bij ons op school gewoon naar alle leerlingen en docenten.

15 FEBRUARI: STOP DE OORLOG TEGEN IRAK!

1. Demonstreer zaterdag 15 februari

Na de anti-oorlogsmars van een miljoen mensen in Florence in
november is besloten tot het organiseren van een Europese Dag Tegen Oorlog op zaterdag 15 februari 2003. Die dag zal in heel Europa ­ waaronder ook in Nederland ­luid geprotesteerd worden tegen de oorlog tegen Irak. De landelijke demonstratie begint om 13.00 uur vanaf de Dam in Amsterdam.
In de aanloop zal op 18 januari op vliegbasis Volkel een burgerinspectie
worden uitgevoerd naar de Amerikaanse kernwapens die daar liggen
opgeslagen.
Inmiddels is de oproep voor 15 februari wereldwijd aan het worden:
zo zal die dag ook in o.a. Ramallah, New York, Manilla en Cairo tegen de oorlog worden gedemonstreerd.

2. Demonstreer als de oorlog begint

Als Bush zijn oorlog eerder begint zal overal in het land ook meteen
worden gedemonstreerd: in Amsterdam om 19.00 uur bij het Amerikaanse consulaat aan het Museumplein. In Groningen om 20.00 uur bij de Martinitoren. Ook in andere steden zal men de straat opgaan.
De tweede zaterdag na het begin van de oorlog zal in Amsterdam
ook landelijk gedemonstreerd worden.

3. Mobiliseer NU mee aan het verzet

Het succes van deze demonstraties hangt af van hoeveel mensen
lokaal meebouwen: met posters en flyers verspreiden, met meetings en
bussen organiseren. Doe daarom mee en neem NU contact op met de IS.
Stuur een mail of bel met een van onze lokale afdelingen. Meer informatie via onze site.
Meer informatie over het Platform Tegen De Nieuwe Oorlog ­ dat de
demonstratie op 15 februari organiseert en waar de IS bij is
aangesloten ­ vind je op http://www.wereldcrisis.nl
http://www.internationalesocialisten.org

Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  donderdag 23 januari 2003 @ 15:49:45 #32
572 Sniper
Gull Catcher
pi_8068468
Demonstratie is niet nodig joh!

Bos gaat in zin eentje de oorlog tegenhouden. Althans zijn best daar voor doen. Zei ie gister.

Dus: de partijleider van de kleinste partij in een (waarschijnlijke) coalitie in een nietig kabouterland ergens bij Denemarken zal de wereldleiders wel eens de waarheid vertellen. Go Wout!

  donderdag 23 januari 2003 @ 16:01:04 #33
37950 JAM
Sic transit gloria mundi.
pi_8068698
Ik kom wel.
"The world will note that the first atomic bomb was dropped on Hiroshima, a military base."
pi_8068745
Ik kom niet, ik heb de waterpokken
en daarbij helpt het toch niets...
  donderdag 23 januari 2003 @ 16:06:40 #35
32686 G1Ace
Be only the best you can be
pi_8068828
als het nou een demonstratie voor de oorlog zou zijn, dan zou ik wel komen
Saddam is een tiran, die een gevaar is voor zijn eigen bevolking en voor de hele wereld
En hoe eerder hij weg is, hoe beter voor de mensheid en voor de Iraakse bevolking
August 1998- March 2018
The exile ends, and a hero will return home
  donderdag 23 januari 2003 @ 16:07:30 #36
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_8068848
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:54 schreef erikh het volgende:
Ik kom niet omdat Saddam Hoessein een dictator is die zijn eigen volk terroriseert en er niet voor schuwt om andere volken te bestoken met raketten en wat voor wapens dan ook.

Die man moet gestopt worden.

Het liefst dmv een spion die hem vermoord maar dan nog krijg je niet de complete regering daar omver. Hoe tragisch een oorlog ook is het is het enige middel dat nog hulp kan bieden volgens mij


The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  donderdag 23 januari 2003 @ 16:07:52 #37
19775 Slam
The True AoD
pi_8068857
Ik hou niet van demonstreren, ik ga liever aan het werk.
Es ist geil ein Arschloch zu sein!!!!
  donderdag 23 januari 2003 @ 16:32:22 #38
39109 wok
Oost-Indisch Doof
pi_8069366
ik kom niet, omdat ik in het buitenland zit

ik ben overigens tegen de oorlog omdat:

1. er is nog geen enkel bewijs gevonden dat Irak banden heeft met terroristen
2. Er zijn geen massavernietigingswapens gevonden (die oude, lege warheads tellen natuurlijk niet)
3. Saddam is een dictator, die inderdaad duizenden gedood heeft. Maar vergeet niet dat de VS Turkije wel 'gesteund' heeft toen zij de Koerden aan het uitmoorden waren. Ze zijn daar door de VN voor op hun vingers getikt, maar er werd niet ingegrepen. Het een praat het ander niet goed, maar het is duidelijk dat de VS (zoals gewoonlijk) een eigen agenda heeft, die niks met humaitaire doeleinden te maken heeft, maar gewoon met macht in het Midden-Oosten
De VS zijn altijd haantje de voorste als er wat te halen valt, als ze geen interesse hebben, laten ze de bevolking gewoon stikken

4. Iemand herinnert zich nog Afghanistan? Is de bevolking er beter op geworden? Nee, ze hebben nog steeds niks. Wie garandeert me dat de bevolking er (naast alle gegarandeerde oorlogsslachtoffers) niet op achteruit gaat. Bovendien zit Saddam er, net als de Taliban door de Amerikanen. Nu ze hun waarde voor de VS hebben verloren, is het oprotten geblazen.

5. Bush is gewoon duidelijk uit op wraak voor zn vader. De VN resoluties kunnen hem geen ruk schelen, de hele mening van de VN lappen ze aan hun laars. Denk je dat ze zich terugtrekken als er niks gevonden wordt?

6. De VS zeggen dat Irak hun steeds heeft aangevallen door hun vliegtuigen neer te schieten in de No-Fly zones. Deze zijn door de VS
neergezet, en zijn nooit door de VN goedgekeurd. De No-fly zones zijn dus niet-wettelijk.
analogie: ze dringen in je huis, omdat ze vinden dat ze dat mogen. Als jij ze er vervolgens probeert uit te zetten, omdat ze er wettelijk niet mogen komen, zeggen ze dat je ze uitlokt, om je vervolgens uit je eigen huis te zetten, ondertussen een deel van je gezin erbij om het leven te brengen.


Saddam is geen fijne vent, integendeel. De VS heeft op het moment geen enkel recht om Irak binnen te vallen

  donderdag 23 januari 2003 @ 16:34:18 #39
39109 wok
Oost-Indisch Doof
pi_8069407
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 16:07 schreef Slam het volgende:
Ik hou niet van demonstreren, ik ga liever aan het werk.
jij werkt liever, op zaterdag?
pi_8069445
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 16:34 schreef wok het volgende:

[..]

jij werkt liever, op zaterdag?


liever niet maar ik zal toch zo nu en dan moeten werken (maar ik heb persoonlijk niks tegen demonstreren)
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  donderdag 23 januari 2003 @ 16:38:03 #41
10881 Gwunnik
TIM the enchanter...
pi_8069479
Ik doe mijn best, wil heel graag komen maar moet waarschijnlijk werken (zal kijken of ik vrij kan krijgen) en moet helemaal vanuit Nijmegen komen

Ik heb ook al een aantal keer mee gedaan aan de maandelijkse demonstratie tegen de oorlog hier in Nijmegen, en nu wil ik het wel eens in het groot doen

Ik hoop dat er veel mensen komen, dit is een belangrijke zaak. En voor alle mensen die komen

-- There are some who call me...... ... ... 'Tim' ... (!)
  donderdag 23 januari 2003 @ 17:03:30 #42
19775 Slam
The True AoD
pi_8070009
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 16:34 schreef wok het volgende:

[..]

jij werkt liever, op zaterdag?


ja ik heb er zelfs zelf voor gekozen
Es ist geil ein Arschloch zu sein!!!!
pi_8070124
Ik niet. Ik zie de mensen in Irak liever bevrijd worden van onderdrukking door een geweldadige dictator.

Ik zou het egoistisch vinden om de mensen in Irak te laten stikken, alleen vanwege anti-Amerikaanse gevoelens.

De grote steden veranderen in sociaal compleet geruïneerde multiculturele getto's. Een blijvende herinnering aan falend links beleid....
pi_8070180
Dit heeft dus helemaal geen zin, als er iemand beslist of er oorlog tegen Irak komt, dan is en blijft dat George Bush Jr.
Demonstreren is echt volledig nutteloos...
  donderdag 23 januari 2003 @ 17:17:40 #45
34355 Farzin
Weg en opgetieft.
pi_8070279
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 17:12 schreef ilona-scuderia het volgende:
Dit heeft dus helemaal geen zin, als er iemand beslist of er oorlog tegen Irak komt, dan is en blijft dat George Bush Jr.
Demonstreren is echt volledig nutteloos...
Ja, laten we onze kop in het zand steken en er niets van zeggen.
pi_8071476
Nee dus.
Kapitalisatie is de beste remedie tegen ideologische inhoud. - Zodiakk.
FA Jump: webicon weggehaald wegens wachtwoord beveiliging
  donderdag 23 januari 2003 @ 18:43:11 #47
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8071659
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:54 schreef erikh het volgende:
Ik kom niet omdat Saddam Hoessein een dictator is die zijn eigen volk terroriseert en er niet voor schuwt om andere volken te bestoken met raketten en wat voor wapens dan ook.

Die man moet gestopt worden.


Dus dan gaat Amerika ipv Saddam zelf wat bommetjes op het land gooien?
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 23 januari 2003 @ 18:57:58 #48
7921 X-Ray
is opgekankerd
pi_8071987
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 18:43 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Dus dan gaat Amerika ipv Saddam zelf wat bommetjes op het land gooien?


Ach, die zijn tenminste nog hoofdzakelijk gericht op militaire doelen, ipv burgers en nomaden. En niet gevuld met mosterdgas...
Nou dag he allemaal
Niet te veel huilen he?
Gegen die Mauer und Abschießen
  donderdag 23 januari 2003 @ 19:00:53 #49
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8072054
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 18:57 schreef X-Ray het volgende:
Ach, die zijn tenminste nog hoofdzakelijk gericht op militaire doelen, ipv burgers en nomaden. En niet gevuld met mosterdgas...
Ach ja.... en dat er hier en daar een zooitje mensen perongeluk sneuvelen moeten we er dan maar bijin calculeren!
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8072411
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 19:00 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Ach ja.... en dat er hier en daar een zooitje mensen perongeluk sneuvelen moeten we er dan maar bijin calculeren!


Mr. Scanman, I'm not saying we wouldn't get our hair mussed. But I do say... no more than ten to twenty million killed, tops. Uh... depended on the breaks.
General Turgidson
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
pi_8072467
Ik kom als er een tegenbetoging is.
  donderdag 23 januari 2003 @ 19:21:28 #52
37508 dunc
Serve Extra Cold
pi_8072651
ill be there.. met wat andere mensen.

Demonstreren is goed, gezellig, en ik woon toch vlakbij :p

Het leek zo'n goed idee...
pi_8072810
hippies
  donderdag 23 januari 2003 @ 19:28:53 #54
9926 Jenga
maar dan anders
pi_8072848
Ik weet niet of ik kom.

Enerzijds is Hussein een dictator waarvan het het beste is voor vele mensen als ie vertrekt. Hij is een misdadig leider

Anderzijds is het onnodig om daarvoor een oorlog te voeren die tienduizenden, zo niet honderdduizenden, veelal onschuldige soldaten het leven zal kosten. Als je Hussein van de troon af wil hebben, vermoord hem dan, en desnoods zijn getrouwen, maar ga geen oorlog voeren met alle doden van dien als dat niet 100% nodig is.

Andere reden is dat ik het niet zie zitten dat Amerika Irak ombouwt tot hun 51e staat. Het is daarbij godsgruwelijk hypocriet dat ze Noord-Korea met rust laten terwijl dat land nota bene toegeeft met een kernwapenprogramma bezig te zijn, wanneer een paar lege rakethulzen al genoeg reden zijn om een oorlog tegen Irak te doen starten.

Deze sjors is niet de enige eikel
  donderdag 23 januari 2003 @ 19:30:11 #55
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8072883
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 19:13 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Mr. Scanman, I'm not saying we wouldn't get our hair mussed. But I do say... no more than ten to twenty million killed, tops. Uh... depended on the breaks.
General Turgidson


Nou, 10 tot 20 miljoen is misschien wat veel. Maar Bush hoopt vast toch wel stiekum een klein beetje revanche te kunnen nemen op 11 september.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8072895
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 19:28 schreef Jenga het volgende:
Ik weet niet of ik kom.

Enerzijds is Hussein een dictator waarvan het het beste is voor vele mensen als ie vertrekt. Hij is een misdadig leider

Anderzijds is het onnodig om daarvoor een oorlog te voeren die tienduizenden, zo niet honderdduizenden, veelal onschuldige soldaten het leven zal kosten. Als je Hussein van de troon af wil hebben, vermoord hem dan, en desnoods zijn getrouwen, maar ga geen oorlog voeren met alle doden van dien als dat niet 10% nodig is.

Andere reden is dat ik het niet zie zitten dat Amerika Irak ombouwt tot hun 51e staat. Het is daarbij godsgruwelijk hypocriet dat ze Noord-Korea met rust laten terwijl dat land nota bene toegeeft met een kernwapenprogramma bezig te zijn, wanneer een paar lege rakethulzen al genoeg reden zijn om een oorlog tegen Irak te doen starten.


Precies, al weet ik wel zeker dat ik niet ga, of Nederland nu wel of niet mee doet is totaal irrelevant, de Amerikanen doen toch wat zij willen en ik betwijfel of het ontbreken, of juist niet, van steun ook maar enige rol speelt in hun beslissing.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
pi_8073257
Soms is oorlog nou eenmaal noodzakelijk.
  donderdag 23 januari 2003 @ 19:50:52 #58
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8073350
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 19:30 schreef Tia_Tijger het volgende:
Precies, al weet ik wel zeker dat ik niet ga, of Nederland nu wel of niet mee doet is totaal irrelevant, de Amerikanen doen toch wat zij willen en ik betwijfel of het ontbreken, of juist niet, van steun ook maar enige rol speelt in hun beslissing.
En dan gaat het verschrikkelijk uit de hand lopen? Met gevolgen die we nu nog totaal niet kunnen overzien misschien?
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8073771
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 19:30 schreef scanman01 het volgende:
Nou, 10 tot 20 miljoen is misschien wat veel. Maar Bush hoopt vast toch wel stiekum een klein beetje revanche te kunnen nemen op 11 september.
Ik denk dat het mogelijk een goed idee is als je de film gaat kijken waar Dr. Strangelove hier uit quote. Dan zou je op z'n minst de cijfers niet al te serieus nemen.

Clemenceau said war was too important to be left to the generals. When he said that, 50 years ago, he might have been right. But today, war is too important to be left to politicians. They have neither the time, the training, nor the inclination for strategic thought.

"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_8073848
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 19:50 schreef scanman01 het volgende:

En dan gaat het verschrikkelijk uit de hand lopen? Met gevolgen die we nu nog totaal niet kunnen overzien misschien?


Wat bedoel je precies?
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
  donderdag 23 januari 2003 @ 20:42:42 #61
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8074637
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 20:06 schreef Litpho het volgende:

[..]

Ik denk dat het mogelijk een goed idee is als je de film gaat kijken waar Dr. Strangelove hier uit quote. Dan zou je op z'n minst de cijfers niet al te serieus nemen.


Lol.......... Geloof me, die cijfers nam ik ook niet serieus hoor.
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 23 januari 2003 @ 20:44:11 #62
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8074667
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 20:09 schreef Tia_Tijger het volgende:
Wat bedoel je precies?
Een groot deel van de wereld is nu tegen een oorlog in Irak... en dat zit Amerika enorm dwars. Ik kreeg opeens allemaal angstaanjagende beelden in mijn hoofd van amerika tegen de rest van de wereld... Zal wel overdreven zijn.... toch?

[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 23-01-2003 20:58]

My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8074675
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 20:42 schreef scanman01 het volgende:
Lol.......... Geloof me, die cijfers nam ik ook niet serieus hoor.
Natuurlijk geloof ik je wel .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  donderdag 23 januari 2003 @ 20:58:13 #64
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8074925
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 20:44 schreef Litpho het volgende:
Natuurlijk geloof ik je wel .
Gelukkig!
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8074948
Als het niet op een zaterdag of zondag was geweest was ik zeker gekomen.
For great justice!
pi_8075835
Vanwege Scanmans fotootje van Jack uit The Shining en zijn kennis in het filmgedeelte van het forum, nam ik aan dat ie de quote uit Dr Strangelove (van dezelfde regisseur) ook wel zou herkennen.
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
  donderdag 23 januari 2003 @ 21:57:34 #67
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8075990
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 21:49 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Vanwege Scanmans fotootje van Jack uit The Shining en zijn kennis in het filmgedeelte van het forum, nam ik aan dat ie de quote uit Dr Strangelove (van dezelfde regisseur) ook wel zou herkennen.
En die kende ik dus ook. Niet in de laatste plaats omdat ik George C.Scott ook enorm bewonder als acteur!
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8076021
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 21:57 schreef scanman01 het volgende:
En die kende ik dus ook. Niet in de laatste plaats omdat ik George C.Scott ook enorm bewonder als acteur!
[off-topic]
En terecht! Eeuwig zonde dat de man niet meer comedy heeft gedaan, maar ja, na Kubrick als regisseur kan het eigenlijk alleen maar slechter worden.
[/off-topic]
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_8076041
Ik kom als nederland meedoet zonder mandaat van de VN
Wel een mandaat dan kom ik niet, we zijn niet voor niets lid, als je samen een resolutie aanneemt steun je dat.
Anders ben je gelijk aan landen die tegen hun gerichte resoluties niet uitvoeren.
Ben je dan toch tegen , moet je uit de VN stappen.
pi_8077640
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 21:57 schreef scanman01 het volgende:

[..]

En die kende ik dus ook. Niet in de laatste plaats omdat ik George C.Scott ook enorm bewonder als acteur!


Als Generaal Patton:

"Now I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor dumb bastard die for his country."

Sorry, ik ga nu weer echt on-topic: Ik kom niet.

"Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
  donderdag 23 januari 2003 @ 23:22:22 #71
16701 scanman01
Today's a good day
pi_8077972
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 23:07 schreef Dr_Strangelove het volgende:

[..]

Als Generaal Patton:

"Now I want you to remember that no bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor dumb bastard die for his country."

Sorry, ik ga nu weer echt on-topic: Ik kom niet.


Ook een gewéldige film!
En ook even on-topic: Ik kom ook niet!
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_8079104
ik niet
Winnaar Peter Niemeyer-award 2006
Op woensdag 7 maart 2007 01:24 schreef TerroRobbie het volgende:
Ga je ook nog eens nuttigs melden? :{
  vrijdag 24 januari 2003 @ 10:40:25 #73
43959 MetalMessiah
Messiahs die young
pi_8082801
Ja, ik kom!

Lekker stenen gooien, auto's bekrassen en winkels plunderen voor het goede doel!

Je kunt niet alles hebben, maar wel niets...
  vrijdag 24 januari 2003 @ 10:55:01 #74
22259 Fogerty
slapende account
pi_8082999
Er circuleert ook al een online petitie, zou zoiets nu enige zin hebben? Op zich komen de lijsten met namen wel bij de Verenigde Naties terecht (elke keer als de lijst 500 namen telt moet je een kopie daarheen mailen en weer bij 1 beginnen). Maar ik stel mij dan altijd zo voor dat de secretaresse die mailtjes ontvangt, delete en verder gaat met haar werk

Bij de mail-acties van Amnesty International kan ik me nog voorstellen dat het werkt, omdat zo'n regering/ambassadeur tot zijn grote schrik bemerkt dat verdorie de wereld weet dat die ene vakbondsleider spoorloos verdwenen is.
Maar bij de Verenigde Naties weten ze allang dat er best wel wat mensen zijn die het niet eens zijn met een oorlog tegen Irak, geen schrik- of wakkerschudeffect dus, tenzij het er echt miljoenen worden.

Hieperdepiep hoera!
  vrijdag 24 januari 2003 @ 10:57:24 #75
32871 Ludwig
Seniel, Jong en Snel
pi_8083043
Alle linkse bomenknuffelaars bij mekaar. Het geitenwollensokken gehalte zal wel erg hoog liggen..

Denk toch eens na mensen. Al die anti-Amerikaanse onzin! Durf te wedden dat 75% van jullie Amerika alleen kent uit de films en van TV. Nee dat is een objectief beeld!

the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
  vrijdag 24 januari 2003 @ 11:00:56 #76
22259 Fogerty
slapende account
pi_8083097
quote:
Op vrijdag 24 januari 2003 10:57 schreef Ludwig het volgende:
Denk toch eens na mensen. Al die anti-Amerikaanse onzin! Durf te wedden dat 75% van jullie Amerika alleen kent uit de films en van TV. Nee dat is een objectief beeld!
Ik hoop dat je niet denkt dat CNN en Bush WEL een objectief beeld schetsen
Hieperdepiep hoera!
pi_8083103
-edit- post verwijderd

[Dit bericht is gewijzigd door Kozzmic op 24-01-2003 23:57]

  vrijdag 24 januari 2003 @ 11:08:13 #78
32871 Ludwig
Seniel, Jong en Snel
pi_8083187
quote:
Op vrijdag 24 januari 2003 11:00 schreef Fogerty het volgende:

[..]

Ik hoop dat je niet denkt dat CNN en Bush WEL een objectief beeld schetsen


Nee maar een paar maanden in Amerika leven plus 9 vakanties wel een beetje meer...
the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
  vrijdag 24 januari 2003 @ 11:12:25 #79
22259 Fogerty
slapende account
pi_8083246
quote:
Op vrijdag 24 januari 2003 11:08 schreef Ludwig het volgende:
Nee maar een paar maanden in Amerika leven plus 9 vakanties wel een beetje meer...
Dat heeft jou een hoop geleerd over Irak?

Ontopic: ik heb de petitie toch maar even doorgestuurd, onder het mom van 'baat het niet, dan schaadt het niet'

Hieperdepiep hoera!
  vrijdag 24 januari 2003 @ 12:42:29 #80
3878 Vork
Manisch creatief
pi_8084489
Zoals het er naar uitziet ben ik er wrs. wel bij.
  vrijdag 24 januari 2003 @ 13:23:50 #81
24099 Tia_Tijger
Demonisator :)
pi_8085294
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 20:44 schreef scanman01 het volgende:

Een groot deel van de wereld is nu tegen een oorlog in Irak... en dat zit Amerika enorm dwars. Ik kreeg opeens allemaal angstaanjagende beelden in mijn hoofd van amerika tegen de rest van de wereld... Zal wel overdreven zijn.... toch?


Mwah, dat zal wel meevallen denk ik alhoewel er ongetwijfeld wat wrijving zal zijn op politiek gebied de komende tijd.
De VS laat zich niet tegenhouden vermoed ik, niet met de huidige haviken op kritieke posten zoals Defensie maar de andere kant is dat ook nieman nou zo blij is met Saddam dat zij hem actief verdedigen.

Het zal wel neerkomen op een soort 'gedoogbeleid' in de trant van "we zijn het er niet echt mee eens maar we gaan er ook niets aan doen".

You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
pi_8085468
-edit- post verwijderd

[Dit bericht is gewijzigd door Kozzmic op 24-01-2003 23:55]

  vrijdag 24 januari 2003 @ 15:09:45 #83
36718 ghettoman
In the ghetto .....
pi_8087426
quote:
Op donderdag 23 januari 2003 14:49 schreef VivaLaRevolution het volgende:
En als je niet komt, WAAROM DAN NIET ?!?
Omdat ik wel wat beters te doen heb dan mee te lopen met geitenwollesokken en zelfmoordterrorist-sympathisanten.
Tsja .....
pi_8087730
ach al zouden er miljoenen mensen vergast worden door hoessein de meeste mensen zijn toch tegen de oorlog alleen maar omdat het amerika is die er wat van durft te zeggen. (was het initiatief b.v. uitgegaan van australie/ canada of een ander land dan zou het een totaal ander verhaal zijn)

Feitelijk is de grondslag van dit soort demonstraties een anti amerika gevoel wat eingelijk geen haar beter is dan alle haat die het midden oosten tegen amerika koestert.

  vrijdag 24 januari 2003 @ 23:42:03 #85
45237 Vuur
We are not alone
pi_8096502
van de geschiedenis moeten we leren,
hier komt even een korte "qoute" die je overal kunt vinden

1939
De Britse Minister Chamberlain keert terug uit Duitsland met een niet-aanvals-verdrag tussen Duitsland en Groot Brittanië.
Later zou blijken dat Hitler dit verdrag nooit zou erkennen.

volgens mij zit meneer hoessein wel een beetje in het straatje van Hitler

- Relax - It's just a phase - You'll grow out of it -
pi_8259292
Ja sorry maar ik ben heb erge koppijn om het hele topic door te lezen, maar weet misschien iemand waar het te doen is? en of er een website bestaat?
" tonight we proved once more that the true strength of our nation comes not from our the might of our arms or the scale of our wealth, but from the enduring power of our ideals: democracy, liberty, opportunity, and unyielding hope."
pi_8259546
quote:
Op maandag 3 februari 2003 20:06 schreef febster het volgende:
Ja sorry maar ik ben heb erge koppijn om het hele topic door te lezen, maar weet misschien iemand waar het te doen is? en of er een website bestaat?
Het is op zaterdag 15 februari - stoet vertrekt om 13.00 uur vanaf De Dam in Amsterdam. Ik ga mijn tuinbroek en mijn geitenwollensokken maar eens strijken.

Waarom heeft iedereen het over anti-Amerika gevoelens? Ik ben als pacifist principieel tegen iedere vorm van oorlog en geweld, of het nou vanuit Amerika, Luxemburg of Soedan wordt georganiseerd.

lees meer op : www.wereldcrisis.nl

pi_8271775
ik kom NIET omdat ik niet tegen een oorlog met Irak ben
sterker nog
ik ben voor.

Saddam Hoessein loopt al 12 jaar met de hele wereld te sollen en moet nu gewoon gestopt worden. De koek is op en oorlog lijkt het enige middel te zijn.

De openingspost lijkt wel het GroenLinks-standpunt tijdens de verkiezingsmanifestaties: GEEN oorlog en GEEN economische boycot. Maar we moeten ze wel op een andere manier onder druk zetten.:?
Gaan we met z'n allen boos kijken en luistert hij dan wel?

  Overall beste user 2022 dinsdag 4 februari 2003 @ 14:50:29 #89
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_8272012
Ik kom niet omdat ik in Zwitserland woon en het me te ver weg is.

Bovendien ben ik niet per definitie tegen een oorlog. Hoewel die mening na het zien van stapels lijkenzakken en verschroeide steden en het niet vangen van Saddam wel zal worden aangepast.

I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_8272058
Ik moet mijn auto wassen.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_8272143
"I was once asked why I don't participate in anti-war demonstrations. I said that I will never do that, but as soon as you have a pro-peace rally, I'll be there."

Mother Teresa.

If you fear for the morality of your wives, educat. of your childr., the solidarity of your armchairs, privatized prisons, factory farms and the secu. of the state...then you are right. But what can you do?You are rotten, and the fire has been lit
  Overall beste user 2022 dinsdag 4 februari 2003 @ 14:57:55 #92
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_8272223
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 14:51 schreef Strolie75 het volgende:
Ik moet mijn auto wassen.
Een echte Nederlander, met normen en waarden en gedegen kennis van de autowascultuur, doet dat tussen 9 en 11 uur op de zaterdagochtend. Dat betekent dat je prima om 13.00 uur kunt demonstreren, Strolie.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_8272270
's Zaterdags ligt deze jongen tussen 9 en 11 nog in zijn nest.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  Overall beste user 2022 dinsdag 4 februari 2003 @ 15:01:20 #94
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_8272320
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 14:59 schreef Strolie75 het volgende:
's Zaterdags ligt deze jongen tussen 9 en 11 nog in zijn nest.
Cursusje inburgeren heb je nodig.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_8272346
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 15:01 schreef Ulx het volgende:
Cursusje inburgeren heb je nodig.
Hey, ik ben eerst Limburger en dan pas Nederlander!
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  Overall beste user 2022 dinsdag 4 februari 2003 @ 15:05:48 #96
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_8272459
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 15:02 schreef Strolie75 het volgende:

[..]

Hey, ik ben eerst Limburger


Shit, Duitsland heeft geen inburgeringscursussen.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  dinsdag 4 februari 2003 @ 15:14:11 #97
22259 Fogerty
slapende account
pi_8272695
Als ik zeker zou weten dat het niet weer gewoon een volslagen mislukte missie wordt zou ik niet eens tegen deze oorlog zijn denk ik.
Maar ook al wist ik zeker dat ik 100% tegen ben, dan nog is 9 uur op zaterdagochtend aan de andere kant van het land gewoon een achterlijk tijdstip.
Hieperdepiep hoera!
pi_8275938
Nee, de regering die meewerkt aan deze oorlog is door de meerderheid van het volk gekozen, zo werkt onze democratie.
Daardoor vind ik niet dat de mening van een groepje mensen niets uit maakt.
  dinsdag 4 februari 2003 @ 19:22:01 #99
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_8277992
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 15:05 schreef Ulx het volgende:
Shit, Duitsland heeft geen inburgeringscursussen.
Klappe halten schweinenhund!!!

enfin: Ik kom niet omdat ik in mn nest lig en geen zin heb tussen die stinkende uitzuigers te lopen.

Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
pi_8279161
Ik volg de vlagverbrandingen, rellen, plunderingen en haatzaaierij wel op TV.

Want dit wordt natuurlijk géén vredesdemontratie, maar een anti-VS gebeuren met een vies, grimmig en negatief karakter, waar niet de naieve vredesidioot, maar de aggressieve oosterling toonaangevend zal zijn.

During the first half of the 20th century, Duke Paoa Kahinu Mokoe Hulikohola Kahanamoku emerged as the world's consummate waterman, its fastest swimmer and foremost surfer, the first truly famous beach boy
pi_8285107
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 20:12 schreef Berserker het volgende:
Ik volg de vlagverbrandingen, rellen, plunderingen en haatzaaierij wel op TV.

Want dit wordt natuurlijk géén vredesdemontratie, maar een anti-VS gebeuren met een vies, grimmig en negatief karakter, waar niet de naieve vredesidioot, maar de aggressieve oosterling toonaangevend zal zijn.


En uiteraard zal ook dit weer de oorzaak zijn van de aanwezige marokkanen.
If you fear for the morality of your wives, educat. of your childr., the solidarity of your armchairs, privatized prisons, factory farms and the secu. of the state...then you are right. But what can you do?You are rotten, and the fire has been lit
  woensdag 5 februari 2003 @ 11:59:43 #102
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_8288643
ja ik kom toch denk ik wel... het is niet niks....
pi_8288772
Ik kom niet want ik ga niet meelopen met een zooi kuddedenkers die zo verblind zijn door hun anti-Amerikanisme dat ze een dictator als Saddam op een voetstuk plaatsen. Bovendien is een oorlog op grond van een VN-resolutie en onder VN-vlag legitiem.
It is much easier to be critical than to be correct.
  woensdag 5 februari 2003 @ 13:38:15 #104
22259 Fogerty
slapende account
pi_8290240
Hoe laat komen ze eigenlijk met de bewijzen? Dan zet ik even de TV aan.
Hieperdepiep hoera!
  woensdag 5 februari 2003 @ 15:41:44 #105
8502 BAZZA
Was de dader een Marokkaan?
pi_8293059
Nee ik niet
"Arabs: apart from oil - which was discovered, is produced and is paid for by the West - what do they contribute?" "Can you think of anything? Anything really useful?... No, nor can I..."
pi_8293133
quote:
Op woensdag 5 februari 2003 12:08 schreef Meneer_Aart het volgende:
Ik kom niet want ik ga niet meelopen met een zooi kuddedenkers die zo verblind zijn door hun anti-Amerikanisme dat ze een dictator als Saddam op een voetstuk plaatsen. Bovendien is een oorlog op grond van een VN-resolutie en onder VN-vlag legitiem.
To hell with Kyoto!
  woensdag 5 februari 2003 @ 15:54:23 #107
37950 JAM
Sic transit gloria mundi.
pi_8293304
Hmm, mijn problemen met de oorlog zijn toch de volgende.
  • Alle doden, gewonden, menselijk leed, etc. etc.
  • De machtspositie die de VS op economisch terrein kan veroveren ivbm de olie.
  • De hypocrisie dat de VS wel in Irak dictators wil weren met wapens, maar niet in Tibet, Noord-Korea, Centraal Afrikaanse Republiek, and the list goooesss on.
  • De algemene stabiliteit in de regio, op zowel politiek en economisch gebied.
  • De vraag wat er met Irak en de Iraki's gebeurd ten tijde van een na-oorlogs machtsvacuuüm.
  • Ik zie liever een praktijk die in zoveel landen al heeft gewerkt, namelijk vanuit de bevolking en het land zelf het regime (op eeen vreedzame manier) omver te werpen. Om een vrij recent voorbeeld te noemen; Bosnië.

    "The world will note that the first atomic bomb was dropped on Hiroshima, a military base."
    pi_8293406
    quote:
    Op woensdag 5 februari 2003 12:08 schreef Meneer_Aart het volgende:
    Bovendien is een oorlog op grond van een VN-resolutie en onder VN-vlag legitiem.

    Een oorlog is never nooit niet legitiem
      woensdag 5 februari 2003 @ 16:06:56 #109
    30560 2Mini
    Official Logo
    pi_8293568
    ik niet...
    Camera 1... 1!
    pi_8294276
    Noppe, ik kan dan niet. Dan ben ik nl in Utrecht voor trance energy.
    SAPPIG!! SAPPIG!! "Shit negro, that's all you had to say!"
      woensdag 5 februari 2003 @ 16:45:44 #111
    6467 QyRoZ
    Just Q it!
    pi_8294360
    Ik denk dat ik wel kom. Even kijken hoe het zit qua financiën voor een treinkaartje, maar de wil is er.
    For great justice!
      woensdag 5 februari 2003 @ 16:46:39 #112
    23604 J-Will
    Hou je klep dicht!
    pi_8294384
    Dan ben ik jarig.
    Maar aangezien iedereen dan per se naar die demonstratie wil zal ik jullie niet tegenhouden, dan maar geen groot feest
    Anders krèdde een poar patse!
    met dank aan SF
    http://nba-fan.blogspot.com
      woensdag 5 februari 2003 @ 17:01:42 #113
    36718 ghettoman
    In the ghetto .....
    pi_8294718
    quote:
    Op woensdag 5 februari 2003 15:54 schreef JAM het volgende:


    Ik zie liever een praktijk die in zoveel landen al heeft gewerkt, namelijk vanuit de bevolking en het land zelf het regime (op eeen vreedzame manier) omver te werpen. Om een vrij recent voorbeeld te noemen; Bosnië.


    Nou en het ging me daar toch vreedzaam in Bosnie.
    Tsja .....
      woensdag 5 februari 2003 @ 21:00:02 #114
    37950 JAM
    Sic transit gloria mundi.
    pi_8299652
    quote:
    Op woensdag 5 februari 2003 17:01 schreef ghettoman het volgende:

    [..]

    Nou en het ging me daar toch vreedzaam in Bosnie.


    De Amerikaanse, Franse en andere bombardementen (het niet vredige aspect) heeft ook niets meegeholpen aan de omverwerping van Milosevic, steker nog, het heeft Milosevic toen sterken in zijn schoenen gezet omdat veel mensen toen afhankelijk werden van het huidige regime qua voedse, medicijnen en dergelijke.

    De omverwerping van het regime, met de bestrorming van het Parlement en de TV-studios, verliep wél zonder doden en gewonden, en dat heeft wél het regime omver geworpen.

    "The world will note that the first atomic bomb was dropped on Hiroshima, a military base."
    pi_8312608
    mmm, ik ga iig hierheen

    maar misschien dus ook wel naar amsterdam
    meerijden met nra?!

    06-09 | Bastille Schoonhoven | Apres SKA Party, met de hardheid
    pi_8313288
    quote:
    Op woensdag 5 februari 2003 15:58 schreef SCH het volgende:

    [..]


    Een oorlog is never nooit niet legitiem


    Oh, dus de Amerikanen hadden in WO2 thuis moeten blijven?
    It is much easier to be critical than to be correct.
    pi_8314917
    Heb liever dat je in Irak wonen gaat dan hier demonstreren dat die diktator aan de macht blijven moet.

    Moet eerlijk zeggen dat ik ook liever geen oorlog zie maar SOMS is het te behalen doel zo belangrijk dat een oorlog een mogelijkheid wordt. De prijs van een oorlog (economisch en sociaal) is altijd zo hoog dat het een moeilijke keuze is en blijft.

    TRUE
    pi_8315009
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 15:15 schreef Meneer_Aart het volgende:

    [..]

    Oh, dus de Amerikanen hadden in WO2 thuis moeten blijven?


    Ze hebben nogal wat slachoffers gemaakt idd.

    Maar toen was er al sprake van een oorlog, dat is nu niet het geval.

    pi_8316579
    quote:
    Op woensdag 5 februari 2003 15:58 schreef SCH het volgende:

    [..]


    Een oorlog is never nooit niet legitiem


    nooit niet betekent dus dat je het ligitiem vindt?
    pi_8316735
    leuk bed8 maar is een beetje nutteloos..
    de regering doet toch wel wat ze willen... hebben ze de nederlanders niet voor nodig..
    Op dinsdag 26 juni 2007 22:26 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
    dutchmage, ouwe kaenker taalpurist! O+
    -webicon verwijderd, veel te groot, niet terugplaatsen-
      donderdag 6 februari 2003 @ 18:08:56 #121
    8369 speknek
    Another day another slay
    pi_8316950
    Ik kom niet. Ik heb belangrijkere zaken te doen. Zoals rukken.
    They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
      donderdag 6 februari 2003 @ 18:13:34 #122
    19597 Skull
    Stay hungry!
    pi_8317019
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 16:32 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Ze hebben nogal wat slachoffers gemaakt idd.

    Maar toen was er al sprake van een oorlog, dat is nu niet het geval.


    Meneer, u bent een idioot.
    I don't even know what I'm doing here.
    pi_8318428
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 18:13 schreef Skull het volgende:

    [..]

    Meneer, u bent een idioot.


    Pardon???????
    spreek voor jezelf
      donderdag 6 februari 2003 @ 19:32:56 #124
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8318517
    Nog nooit van OilforFood gehoord?
    Wat een Lamers op de Dam zeg. Laten we dan allemaal onze kop in het zand steken. Jullie geven allemaal een teken af naar toekomstige dictators dat wij toch wel over ons heen laten lopen.

    What's next? Noord-Korea? Ik zie de chemische "warheads" serieus binnen nu en 8 jaar overvliegen.

    Wees niet zo dom mensen! Saddam is geen lieverdje, bomenknuffelen heeft bij die gast geen zin!

    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      donderdag 6 februari 2003 @ 19:33:51 #125
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8318547
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 17:45 schreef F_ortuyn het volgende:

    [..]

    nooit niet betekent dus dat je het ligitiem vindt?


    Het is Legitiem en ja! oorlog kan wel degelijk legitiem zijn!
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      donderdag 6 februari 2003 @ 19:36:41 #126
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8318622
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 16:32 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Ze hebben nogal wat slachoffers gemaakt idd.

    Maar toen was er al sprake van een oorlog, dat is nu niet het geval.


    Wij waren vijftig jaar geleden te vergelijken met de Irakezen van nu en de Amerikanen hadden toen ook economische belangen. So who gives a fuck! Wij moeten ook van die olie leven en de irakese bevolking ook. Het is een win/win situatie!
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
    pi_8318639
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:33 schreef Ludwig het volgende:

    [..]

    Het is Legitiem en ja! oorlog kan wel degelijk legitiem zijn!


    Leg uit - als Amerika nu een oorlog begint dan maken ze zich automatisch schuldig aan misdaden - er is geen lopende oorlog dus zij zijn de beginnende partij.
      donderdag 6 februari 2003 @ 19:37:55 #128
    21247 Thedoctor
    Asskisser optima forma!!!!
    pi_8318661
    Check!! Zeker demonstreren zaterdag!!!

    En daarna even flink uit mijn bol op Ruigoord!!

    Levens motto: sit back, relax and enjoy the ride
    "Put the fun back in fundametalism"
    pi_8318670
    ik doe ook mee, ik heb al een groot spandoek gemaakt met "Hup Sadam, hak ze in de pan"

    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
    pi_8318724
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:37 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Leg uit - als Amerika nu een oorlog begint dan maken ze zich automatisch schuldig aan misdaden - er is geen lopende oorlog dus zij zijn de beginnende partij.


    ja precies, als ik een school binnenval en alle kinderen onder schot hou, en vervolgens grijpt de politie in dan zijn zij ook degene die zijn begonnen

    lekker kromme redenering weer van jou, maar dat zijn we wel gewend

    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
    pi_8318774
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:37 schreef Thedoctor het volgende:
    Check!! Zeker demonstreren zaterdag!!!

    En daarna even flink uit mijn bol op Ruigoord!!


    gezien je sig begrijp ik dat je meedoet
    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
      donderdag 6 februari 2003 @ 19:49:13 #132
    46276 DirektAktie
    Wantrouwen, zgn. fatsoen.
    pi_8318920
    Ik denk er nog over na, helaas zal het me een flinke duit kosten.
      donderdag 6 februari 2003 @ 19:51:06 #133
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8318965
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:40 schreef Wisp het volgende:

    [..]

    ik doe ook mee, ik heb al een groot spandoek gemaakt met "Hup Sadam, hak ze in de pan"


    Wij snappen elkaar. Zullen we daar samen heen gaan om dat spandoek ook echt te laten zien? Lijkt me wel een mooie actie! Ben toch in Amsterdam dan...
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
    pi_8319101
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:51 schreef Ludwig het volgende:

    [..]

    Wij snappen elkaar. Zullen we daar samen heen gaan om dat spandoek ook echt te laten zien? Lijkt me wel een mooie actie! Ben toch in Amsterdam dan...


    goed plan, keb wel zin om wat linkse vrienden te maken, kan handig zijn als je iemand moet laten opruimen
    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
    pi_8319329
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:40 schreef Wisp het volgende:

    [..]

    ja precies, als ik een school binnenval en alle kinderen onder schot hou, en vervolgens grijpt de politie in dan zijn zij ook degene die zijn begonnen

    lekker kromme redenering weer van jou, maar dat zijn we wel gewend


    Amerika is binnengevallen en wordt onder schot gehouden? Wauw, vertel
    pi_8319365
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 20:08 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Amerika is binnengevallen en wordt onder schot gehouden? Wauw, vertel


    nee sadam houd zijn burgers bij wijze van spreken onder schot, amerika komt als gevolg daarvan ingrijpen
    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
    pi_8319436
    quote:
    Op donderdag 23 januari 2003 15:00 schreef Strolie75 het volgende:

    [..]

    Ow wacht, we sturen Femke Halsema wel langs om hem onder druk te houden.


    Ik ben het verder wel met je eens. Deze man moet voor eens en voor altijd gestopt worden, want zolang hij daar de macht heeft komt er geen rust in het midden oosten.

    It's in the air tonight
    pi_8319467
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 20:14 schreef Summertime het volgende:

    [..]

    Ik ben het verder wel met je eens. Deze man moet voor eens en voor altijd gestopt worden, want zolang hij daar de macht heeft komt er geen rust in het midden oosten.


    als je ziet wat die terroristen nu al aanrichten qua aanslagen e.d moet je nagaan wat er gebeurd als ze ook nog kernwapens/biologische wapens hebben

    mensen die tegen oorlog zijn hebben gewoon stront in hun ogen (ook wel bekend als links), of zijn ultra dom

    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
    pi_8319487
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 20:10 schreef Wisp het volgende:

    [..]

    nee sadam houd zijn burgers bij wijze van spreken onder schot, amerika komt als gevolg daarvan ingrijpen


    Jij denkt dat Bush het zo goed voorheeft met de Irakeze burgers en uit meelij en compassie de grote bevrijder gaat spelen, ja - als je in sprookjes gelooft
    pi_8319565
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 20:17 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Jij denkt dat Bush het zo goed voorheeft met de Irakeze burgers en uit meelij en compassie de grote bevrijder gaat spelen, ja - als je in sprookjes gelooft


    ja wat kan bush het nou schelen dat Sadam bijna kernwapens heeft, wat maakt het uit als Sadam een paar kernbommen op europa en USA gooit, geeft toch niets

    het is bekend dat sadam al eerder kernbommen probeerde te maken, er zijn nu sterke aanwijzingen dat ie dat opnieuw aan het doen is

    je moet wel extreem naïef zijn om hem zijn gang te laten gaan

    [url=http://4aal.nl/muziek.php][Muziek collectie][/url] [url=http://www.democrates.net/index.php][Democrates][/url] [url=http://www.retecool.com][Retecool][/url] [url=http://4aal.nl/tv/tv.php][TV gids][/url]
    pi_8319638
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 20:22 schreef Wisp het volgende:

    [..]

    ja wat kan bush het nou schelen dat Sadam bijna kernwapens heeft, wat maakt het uit als Sadam een paar kernbommen op europa en USA gooit, geeft toch niets

    het is bekend dat sadam al eerder kernbommen probeerde te maken, er zijn nu sterke aanwijzingen dat ie dat opnieuw aan het doen is

    je moet wel extreem naïef zijn om hem zijn gang te laten gaan


    Ja - jij hebt meer vertrouwen in Bush dan in Hoessein (jij mag hem blijkbaar bij zijn voornaam aanspreken, ik ken hem iets minder goed ). Bush wil gewoon oorlog - maakt niet uit met wie. Wie een oorlog begint, neemt een enorme verantwoordelijkheid op zich en neemt het bewuste risico tien tot honderdduizenden slachtoffers te maken. Kernbommen zijn overal in de maak, ook in de VS - dus als we alle landen die daar mee bezig zijn aan gaan vallen.................... Of gaan we alle landen die de mensenrechten schenden een lesje lezen - de VS staan vrij hoog in de top schendingen van mensenrechten,
      vrijdag 7 februari 2003 @ 09:54:34 #142
    17062 Labtech
    I have a Cunning Plan !
    pi_8326858
    hum, waar verheug ik me het meest op...Op de demonstatie of op de rellen afterwards....
    ben benieuwd of de hakenkruizen van vorig jaar ook weer uit de kast gehaald worden..
    Nee, ik zal echt uitkijken naar die zatermiddag, als de ME de binnenstad van A'dam leegveegt en een zooitje tuig dat het woord demonstratie niet eens kan spellen met de knuppel het leidseplein af mept.
    Echte diehards gebruiken postduiven
    pi_8326888
    quote:
    Op vrijdag 7 februari 2003 09:54 schreef Labtech het volgende:
    hum, waar verheug ik me het meest op...Op de demonstatie of op de rellen afterwards....
    ben benieuwd of de hakenkruizen van vorig jaar ook weer uit de kast gehaald worden..
    Nee, ik zal echt uitkijken naar die zatermiddag, als de ME de binnenstad van A'dam leegveegt en een zooitje tuig dat het woord demonstratie niet eens kan spellen met de knuppel het leidseplein af mept.
    Je haalt verschillende issues door elkaar. Die demo ging over Israel en Palestina. Deze gaat over de oorlog tegen Irak.

    Rellen? Tuurlijk joh - de gemiddelde leeftijd zal 55+ zijn, dat is echt tuig inderdaad

    pi_8339840
    quote:
    Op vrijdag 7 februari 2003 09:59 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Je haalt verschillende issues door elkaar. Die demo ging over Israel en Palestina. Deze gaat over de oorlog tegen Irak.

    Rellen? Tuurlijk joh - de gemiddelde leeftijd zal 55+ zijn, dat is echt tuig inderdaad


    De Internationale Socialisten en andere idioten zijn doorgaans geen 55+.
    It is much easier to be critical than to be correct.
    pi_8340417
    quote:
    Op vrijdag 7 februari 2003 21:31 schreef Meneer_Aart het volgende:
    De Internationale Socialisten en andere idioten zijn doorgaans geen 55+.
    Tja - als jij dat idioten noemt. Zij leveren echt geen knokploegen en zo. Ze waren ook niet verantwoordelijk voor het lichtelijk uit de hand lopen van de Israel-Palestina demonstratie in Amsterdam.

    Maar er zijn ook oude internationale socialisten. En de gemiddelde leeftijd ligt echt vrij hoog. Veel mensen die de WO2 hebben meegemaakt maken zich grote zorgen.

      zaterdag 8 februari 2003 @ 02:11:16 #146
    18442 KlasgenootVanDikke
    We zijn Dikke kwijt
    pi_8344799
    Nee, kom niet

    Maar wat denkt amerika wel niet dat ze zomaar daar een foute regering (dictator, okay) kan afzetten?????? Échte reeële dreiging is er toch niet, anders had Irak allang een paar nukes op Amerika of Israël afgevuurd... En er zijn nog zo ontzettend veel andere landen met een fout regime, laat ze zich daar dan ook maar eens druk over maken....
    Daarbij komt nog, zo'n demonstratie levert écht niks op, ja, 3000 man op de dam, allemaal op tv, olé.... Ik heb op 22 januari laten horen wat ik er van vind, toen had je invloed, niet door ergens heel hard te gaan roepen...

    Dag Dikke, veel succes met je carrière..
      zaterdag 8 februari 2003 @ 02:12:16 #147
    44554 Aapje88
    www.geileapen.nl
    pi_8344810
    nee natuurlijk ben ik er niet bij...
    www.geileapen.nl de gekste!!
    pi_8345388
    Ik kom niet omdat de oorlog tegen irak een noodzakelijk kwaad is geworden door acties van de VS in het verleden.

    De VS spelen al decennia lang een heel smerig spelletje in de wereldpolitiek en nu het ze tegen hun keert keert het zich ook tegen hun bondgenoten, oa NL dus. We hebben geen keuze meer.

      dinsdag 11 februari 2003 @ 14:25:06 #149
    3305 Phat Lip
    Heeft geen dikke lip.
    pi_8411661
    Ik ga erheen want Diana Ozon staat dan in Paradiso
    pi_8412414
    Ik ga niet. Beetje dom lopen demonstreren is leuk, maar als links zelf geen betere oplossingen aandraagt voor het probleem Saddam, gaat het gewoon weer als vanouds om het zeiken om te kunnen zeiken.
    M.a.w. overal tegenaan schoppen, en zelf geen reëele oplossingen aandragen. En ik hou niet zo van zeikende mensen met initiatiefloze en wereldvreemde ideëen.
    pi_8413494
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 14:54 schreef oheng het volgende:
    Ik ga niet. Beetje dom lopen demonstreren is leuk, maar als links zelf geen betere oplossingen aandraagt voor het probleem Saddam, gaat het gewoon weer als vanouds om het zeiken om te kunnen zeiken.
    M.a.w. overal tegenaan schoppen, en zelf geen reëele oplossingen aandragen. En ik hou niet zo van zeikende mensen met initiatiefloze en wereldvreemde ideëen.
    Er is voor een beetje demonstrant helemaal geen Saddam probleem. Saddam kan 1 miljoen Irakezen doodschieten, de demonstrant kan dat met een rein geweten negeren, aangezien hij/zij geen enkele morele verantwoordelijkheid hoeft te nemen van de daden van een Irakese tiran.

    Mocht er echter een onschuldige Irakees een Amerikaanse bom op zijn hoofd krijgen heeft de demonstrant meteen een enorm schuldgevoel. Als inwoner van een land dat bongenoot (of slaafse volgeling van Bush, afhankelijk van hoe je het bekijkt) van die VS is, ben je dan mede-verantwoordelijk. Op die manier zijn de nog te vallen doden bij de eventuele Amerikaanse aanval reden tot demonstreren, en kunnen de hele werkelijke Irakese slachtoffers van hun eigen regime de demonstranten geen ene moer schelen.

      dinsdag 11 februari 2003 @ 15:36:10 #152
    21551 tvlxd
    kerngeleerde
    pi_8413584
    Van mij mag je demonstreren. Maar zo'n demonstratie is niks voor mij.
    Een demonstratie waar geheid weer rascistische, anti-amerikaanse en anti-semitische uitspraken worden gedaan. Waar Israel en Amerika vergeleken worden met hakenkruizen. Waar Bush en Sharon uit worden gemaakt als terrorist, nazi, of iets dergelijks. Waar iedereen met een keppeltje op in elkaar getrapt wordt.
    En ik vind het bijzonder jammer dat GL en SP daar aan mee doen.
    kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
    1 kernfysicus
    pi_8416288
    Precies CeeJee, als ze nou eens met een betere oplossing zouden komen, zou ik daarvoor best willen demonstreren, en als dit soort demonstraties eens voor de verandering niet op een ongenuanceerde anti-Amerika / anti-joden / anti-regerings rel uitdraaien. Verder heb ik de indruk dat mensen die ik spreek en die ernaartoe gaan dat alleen doen om "erbij" te horen.
    Naja, moeten ze ook zelf maar weten, in het andere kamp zullen daar ook wel een paar van bijzitten.

    (ik lees nu ook dat er optredens zijn, ben ik de enige die vind dat als je voor zo'n belangrijke en serieuze zaak demonstreert, je daar niet zoiets lichts en vermakelijks bij moet halen als muziek? Ik bedoel: als je lekker uit je bol gaat op goede muziek, dan kan het toch niet zo hoog bij je zitten.... Ik vind het vrij luguber allemaal, oorlog is geen lolletje, er gaan hoe dan ook een hoop irakezen sterven. Maar ja, ik zal wel gek wezen ofzo. Ik zal wel te zwaarmoedig denken over demonstraties en ze te serieus nemen. Veel plezier zaterdag voor degenen die wel gaan, lekker feesten over de ruggen van duizenden dode Irakezen )

    pi_8416355
    Ik kom ook demonstreren....

    ...vóór de oorlog

    Als ik Xanthippe onder de duim heb, dan heb ik geen moeite in de omgang met andere mensen
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:34:08 #155
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8416362
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 15:32 schreef CeeJee het volgende:

    [..]

    Er is voor een beetje demonstrant helemaal geen Saddam probleem. Saddam kan 1 miljoen Irakezen doodschieten, de demonstrant kan dat met een rein geweten negeren, aangezien hij/zij geen enkele morele verantwoordelijkheid hoeft te nemen van de daden van een Irakese tiran.

    Mocht er echter een onschuldige Irakees een Amerikaanse bom op zijn hoofd krijgen heeft de demonstrant meteen een enorm schuldgevoel. Als inwoner van een land dat bongenoot (of slaafse volgeling van Bush, afhankelijk van hoe je het bekijkt) van die VS is, ben je dan mede-verantwoordelijk. Op die manier zijn de nog te vallen doden bij de eventuele Amerikaanse aanval reden tot demonstreren, en kunnen de hele werkelijke Irakese slachtoffers van hun eigen regime de demonstranten geen ene moer schelen.


    Ik zat eraan te denken met het volgende spandoek op te komen dagen:
    "Go go Saddam,hak het gewetenloze Europa in de pan!".

    Europa is gewoon een groepje mietjeslanden die niets durft aan te pakken. Al gebeurd het allemaal onder onze neus (Joegoslavie/Duitsland).

    Europeanen zijn wat dat betreft heel makkelijk: Laat de Amerikanen het lekker opknappen want dan hebben we gelijk een zondebok voor de verschrikkelijke beelden die we op televisie te zien krijgen.

    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:37:54 #156
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8416457
    quote:
    Op donderdag 6 februari 2003 19:57 schreef Wisp het volgende:

    [..]

    goed plan, keb wel zin om wat linkse vrienden te maken, kan handig zijn als je iemand moet laten opruimen


    Vrienden hahahahha.... Ja die Linkse lieden ruimen wel eens meer op dan alleen maar de afval in het milieu
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:41:56 #157
    21551 tvlxd
    kerngeleerde
    pi_8416548
    . 'Links' heeft niks met tegen een oorlog zijn te maken. .
    kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
    1 kernfysicus
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:45:03 #158
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8416618
    Toevallig zijn vrijwel alle linkse lieden wel tegen de oorlog. Noem het toeval....
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:45:53 #159
    21551 tvlxd
    kerngeleerde
    pi_8416635
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:45 schreef Ludwig het volgende:
    Toevallig zijn vrijwel alle linkse lieden wel tegen de oorlog. Noem het toeval....
    Je stelling klopt niet.
    kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
    1 kernfysicus
    pi_8416657
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:45 schreef Ludwig het volgende:
    Toevallig zijn vrijwel alle linkse lieden wel tegen de oorlog. Noem het toeval....
    Eventjes bewijs graag. In de 2e kamer zijn alleen de SP en GL fel tegen trouwens...
    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:47:54 #161
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8416677
    Noem 1 politieke partij die links is maar wel voor de oorlog is!
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:48:18 #162
    32871 Ludwig
    Seniel, Jong en Snel
    pi_8416689
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:45 schreef tvlxd het volgende:

    [..]

    Je stelling klopt niet.


    Oh?
    the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
      dinsdag 11 februari 2003 @ 17:48:30 #163
    21551 tvlxd
    kerngeleerde
    pi_8416694
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:47 schreef Ludwig het volgende:
    Noem 1 politieke partij die links is maar wel voor de oorlog is!
    Ik dacht dat je het over linkse mensen had.

    -edit-
    En ik zie 'vrijwel' nu in je zinnetje staan. Nou, daar doe ik geen uitspraken over.

    [Dit bericht is gewijzigd door tvlxd op 11-02-2003 17:49]

    kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
    1 kernfysicus
    pi_8416707
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:47 schreef Ludwig het volgende:
    Noem 1 politieke partij die links is maar wel voor de oorlog is!
    PvdA.
    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
    pi_8417134
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:48 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    PvdA.


    Net hoe de wind waait, eerst voor de patriots en vandaag weer tegen.
    To hell with Kyoto!
      dinsdag 11 februari 2003 @ 18:08:51 #166
    21551 tvlxd
    kerngeleerde
    pi_8417156
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 18:07 schreef George_Bush het volgende:

    [..]

    Net hoe de wind waait, eerst voor de patriots en vandaag weer tegen.


    Het lijkt wel een politieke partij.
    kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
    1 kernfysicus
    pi_8417202
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 18:07 schreef George_Bush het volgende:

    [..]

    Net hoe de wind waait, eerst voor de patriots en vandaag weer tegen.


    Als puntje bij paaltje komt, dan doen ze lekker mee met JP!
    En da's maar goed ook!
    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
    pi_8417338
    quote:
    Op dinsdag 11 februari 2003 17:47 schreef Ludwig het volgende:
    Noem 1 politieke partij die links is maar wel voor de oorlog is!
    De PKK
      woensdag 12 februari 2003 @ 10:40:46 #169
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8430571
    Ik kom met een paar mensen en een spandoek. Het minste wat ik kan doen tegen de belachelijke buitenlandse politiek van de VS.

    Een leuk artikel uit nieuw zeeland over de misleidingen van Bush:
    http://www.scoop.co.nz/mason/stories/HL0302/S00061.htm

    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8430702
    ik hoop dat het de 15de bitter koud is met een lekkere snijdende wind.
    To hell with Kyoto!
      woensdag 12 februari 2003 @ 11:56:03 #171
    36038 Shaman
    retro-progressief
    pi_8432012
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 10:47 schreef George_Bush het volgende:
    ik hoop dat het de 15de bitter koud is met een lekkere snijdende wind.
    George Bush hoopte ook op een brede steun voor zijn oorlog van de veiligheidsraad, dat kwam ook niet uit, goeie kans dus dat het de vijftiende windstil en 25 graden wordt
    pi_8432430
    I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it!
    pi_8433355
    Wat een lollig postertje.
    To hell with Kyoto!
      woensdag 12 februari 2003 @ 13:07:20 #174
    21551 tvlxd
    kerngeleerde
    pi_8433413
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 13:04 schreef George_Bush het volgende:
    Wat een lollig postertje.
    Wel lief he? Ook hoe het vizier op die onschuldigen en kinderen staat gericht Want iedereen weet natuurlijk dat het eerste wat op de hitlist van het Boze Amerika staat, de onschuldigen en kinderen zijn en die zullen dan ook express geraakt worden.
    kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
    1 kernfysicus
      woensdag 12 februari 2003 @ 14:25:46 #175
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8435473
    Een bericht in de Guardian over de anti-war demonstraties komende zaterdag in Engeland:

    http://www.guardian.co.uk/antiwar/story/0,12809,893937,00.html

    <snip>
    The eyes and ears of the world will be fixed on the London streets and on Hyde Park. The size and fury of the demonstration will have an impact on real events the like of which I have not experienced in a lifetime of protest. Hyde Park will once again host a demonstration, like that of the Reform League in 1867 or the suffragettes in 1908, that can change the whole course of politics. Go to it.
    </snip>

    Oh, en 91% van de Britten zijn tegen de oorlog zonder een nieuwe VN resolutie:
    http://www.express.co.uk/story.html?story=1&r=31278984541275356

    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8436287
    Jullie zeggen allemaal van:
    Bush is een engerd, hij wil onschuldige burgers dood bombarderen.

    Maar die Saddam is ook echt geen lieverdje hoor.
    Het is een dictator, die zijn volk in een ijzere greep houdt, iedereen die een weerwoord tegen hem heefgt wordt zonder pardon afgeschoten. Hij heeft zelfs mosterdgas op zijn eigen bevolking gebruikt. Door zijn mening zijn miljoenen irakezen arm en zitten ze bijna zonder medicijnen.
    Dit volk moet bevrijdt worden van zijn dictator!!!!!!!!!!!!!

    Maar hoe...........................................................

    Don't fight a fight you think you can win.
      woensdag 12 februari 2003 @ 15:17:14 #177
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8436807
    Ik ben het humanitaire argument voor een oorlog zo ontzettend beu: een land aanvallen omdat de mensen het daar zo naar hebben onder een bepaald regime. Als je zo graag mensen wil helpen uit solidariteit en mededogen: doe wat aan hongersnoden, het gebrek aan scholing, het gebrek aan medische zorg, de groter wordende kloof tussen arm en rijk. Genoeg problemen om op te lossen zonder dat er landen aangevallen hoeven worden.

    Ga niet een land nog verder vernietigen dan al is gebeurd door economische sancties en Golfoorlog I onder het mom van het helpen van mensen. De VS vallen Irak *NIET* aan omdat ze zich druk maken over een gebrek aan mensenrechten of een slechte regering van Irak.

    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
      woensdag 12 februari 2003 @ 15:35:24 #178
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8437257
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 15:17 schreef Perrin het volgende:
    Ik ben het humanitaire argument voor een oorlog zo ontzettend beu: een land aanvallen omdat de mensen het daar zo naar hebben onder een bepaald regime. Als je zo graag mensen wil helpen uit solidariteit en mededogen: doe wat aan hongersnoden, het gebrek aan scholing, het gebrek aan medische zorg, de groter wordende kloof tussen arm en rijk. Genoeg problemen om op te lossen zonder dat er landen aangevallen hoeven worden.

    Ga niet een land nog verder vernietigen dan al is gebeurd door economische sancties en Golfoorlog I onder het mom van het helpen van mensen. De VS vallen Irak *NIET* aan omdat ze zich druk maken over een gebrek aan mensenrechten of een slechte regering van Irak.


    Hulde voor deze heldere vingerwijzing!

    Ben ook helemaal met je eens.

    Wedden dat na een eventuele oorlog mensen hier wéér gaan zeiken over asielzoekers.

    pi_8437345
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 14:57 schreef DePurpereWolf het volgende:
    Maar die Saddam is ook echt geen lieverdje hoor.
    Het is een dictator, die zijn volk in een ijzere greep houdt, iedereen die een weerwoord tegen hem heefgt wordt zonder pardon afgeschoten. Hij heeft zelfs mosterdgas op zijn eigen bevolking gebruikt. Door zijn mening zijn miljoenen irakezen arm en zitten ze bijna zonder medicijnen.
    Dit volk moet bevrijdt worden van zijn dictator!!!!!!!!!!!!!

    Maar hoe...........................................................


    quote:
    A War Crime or an Act of War?
    It was no surprise that President Bush, lacking smoking-gun evidence of Iraq's weapons programs, used his State of the Union address to re-emphasize the moral case for an invasion: "The dictator who is assembling the world's most dangerous weapons has already used them on whole villages, leaving thousands of his own citizens dead, blind or disfigured."

    The accusation that Iraq has used chemical weapons against its citizens is a familiar part of the debate. The piece of hard evidence most frequently brought up concerns the gassing of Iraqi Kurds at the town of Halabja in March 1988, near the end of the eight-year Iran-Iraq war. President Bush himself has cited Iraq's "gassing its own people," specifically at Halabja, as a reason to topple Saddam Hussein.

    But the truth is, all we know for certain is that Kurds were bombarded with poison gas that day at Halabja. We cannot say with any certainty that Iraqi chemical weapons killed the Kurds. This is not the only distortion in the Halabja story.

    I am in a position to know because, as the Central Intelligence Agency's senior political analyst on Iraq during the Iran-Iraq war, and as a professor at the Army War College from 1988 to 2000, I was privy to much of the classified material that flowed through Washington having to do with the Persian Gulf. In addition, I headed a 1991 Army investigation into how the Iraqis would fight a war against the United States; the classified version of the report went into great detail on the Halabja affair.

    This much about the gassing at Halabja we undoubtedly know: it came about in the course of a battle between Iraqis and Iranians. Iraq used chemical weapons to try to kill Iranians who had seized the town, which is in northern Iraq not far from the Iranian border. The Kurdish civilians who died had the misfortune to be caught up in that exchange. But they were not Iraq's main target.

    And the story gets murkier: immediately after the battle the United States Defense Intelligence Agency investigated and produced a classified report, which it circulated within the intelligence community on a need-to-know basis. That study asserted that it was Iranian gas that killed the Kurds, not Iraqi gas.

    The agency did find that each side used gas against the other in the battle around Halabja. The condition of the dead Kurds' bodies, however, indicated they had been killed with a blood agent that is, a cyanide-based gas which Iran was known to use. The Iraqis, who are thought to have used mustard gas in the battle, are not known to have possessed blood agents at the time.

    These facts have long been in the public domain but, extraordinarily, as often as the Halabja affair is cited, they are rarely mentioned. A much-discussed article in The New Yorker last March did not make reference to the Defense Intelligence Agency report or consider that Iranian gas might have killed the Kurds. On the rare occasions the report is brought up, there is usually speculation, with no proof, that it was skewed out of American political favoritism toward Iraq in its war against Iran.

    I am not trying to rehabilitate the character of Saddam Hussein. He has much to answer for in the area of human rights abuses. But accusing him of gassing his own people at Halabja as an act of genocide is not correct, because as far as the information we have goes, all of the cases where gas was used involved battles. These were tragedies of war. There may be justifications for invading Iraq, but Halabja is not one of them.


    In fact, those who really feel that the disaster at Halabja has bearing on today might want to consider a different question: Why was Iran so keen on taking the town? A closer look may shed light on America's impetus to invade Iraq.

    We are constantly reminded that Iraq has perhaps the world's largest reserves of oil. But in a regional and perhaps even geopolitical sense, it may be more important that Iraq has the most extensive river system in the Middle East. In addition to the Tigris and Euphrates, there are the Greater Zab and Lesser Zab rivers in the north of the country. Iraq was covered with irrigation works by the sixth century A.D., and was a granary for the region.


    http://www.nytimes.com/2003/01/31/opinion/31PELL.html?pagewanted=1
      woensdag 12 februari 2003 @ 15:51:26 #180
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8437597
    Wie die wapens ook heeft gebruikt, het blijft vreselijk. Maar niet minder vreselijk dan een Daisy Cutter:

    <snip>
    Daisy cutters are 15,000 pound fuel-air bombs, which explode just prior to hitting the ground at a height of from 1-6 feet and are designed to kill everything within a square mile radius of the impact point. These weapons are the largest conventional bomb the United States military has in its arsenal.
    </snip>

    Ze worden allemaal gebruikt om zo veel mogelijk mensen te vermoorden..

    Biologische en nucleaire wapens zijn in mijn ogen wel een soort buitencategorie, die kunnen een belachelijk groot gebied bestrijken, zeker als er virussen worden gebruikt die erg besmettelijk zijn in het geval van biologische wapens.

    Laten we hopen dat die niet (meer) gebruikt worden de komende maanden/jaren/eeuwen.

    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8439255
    quote:
    Daisy cutters are 15,000 pound fuel-air bombs, which explode just prior to hitting the ground at a height of from 1-6 feet and are designed to kill everything within a square mile radius of the impact point. These weapons are the largest conventional bomb the United States military has in its arsenal.
    Die mogen zo voor mij zo op die demonstratie inzetten
      woensdag 12 februari 2003 @ 17:07:03 #182
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8439490
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 16:56 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Die mogen zo voor mij zo op die demonstratie inzetten


    Als het een grapje is, vind ik 'm niet grappig. Als je het serieus meent, is er iets goed met je mis. Demonstreren is, samen met stemmen, een van de steunpilaren van de democratie. Als je dat niet serieus neemt, neem je de democratie niet serieus.
    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8439520
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 17:07 schreef Perrin het volgende:

    [..]

    Als het een grapje is, vind ik 'm niet grappig.


    Dat is dan jou probleem.
    Wie zegt trouwens dat het een grapje is
    Die Daisy Cutters zijn op zulke momenten verrekte handig.
    pi_8439969
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 16:56 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Die mogen zo voor mij zo op die demonstratie inzetten


    pi_8441077
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 15:35 schreef Nyrem het volgende:


    Wedden dat na een eventuele oorlog mensen hier wéér gaan zeiken over asielzoekers.


    Als de oorlog voorbij is hoeven er geen mensen meer te vluchten uit Irak.
    To hell with Kyoto!
    pi_8441111
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 16:56 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Die mogen zo voor mij zo op die demonstratie inzetten


    Laat die hippies toch lekker demonstreren, het zal toch geen zak helpen.
    To hell with Kyoto!
    pi_8445235
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 16:56 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Die mogen zo voor mij zo op die demonstratie inzetten


    WMB mag jij sterven aan mosterdgas
    Mja als we dan toch bezig zijn
    "I'm trained not to see beautiful women, because they might distract me from my mission."
    pi_8445907
    Laten we hopen dat er tijdens zo'n demonstratie flink gereld gaat worden. In het kader van:
    Wij zijn linkse mensen, wij zijn tegen elke vorm van geweld, wij weten wat de wereld nodig heeft.

    Het lijkt de omgekeerde wereld wel! Dat ze maar eens demonstreren tegen Saddam H.

    Als laatste; ik zal zeker niet meedoen aan welke demonstratie of stille tocht dan ook. Volgens mij hebben dat soort acties vooral met sociale processen te maken, meer dan met een 'statement' maken.

    High hopes and aspirations, and years, above my station
    Maybe
    but all this time I've tried to walk with dignity and pride
    pi_8450739
    Tegen de oorlog zijn maakt discussieren wel een stuk makkelijker.
    De voordelen van tegen de oorlog zijn:

    -Bewijzen niet nodig. Je kan roepen dat er 10.000 of 25.000 doden in Afghanistan zijn gevallen, dat er 500.000 gaan vallen in Irak en dat alle Irakese wapens door Amerika zijn geleverd. Niemand die het soort bewijzen zal vragen dat voor de oorlog zijn vereist.

    -Consequente argumenten ook niet. Afhankelijk waar de discussie over gaat kunnen er passende argumenten worden gezocht, die elkaar rustig tegen mogen spreken. Als het over Irak gaat is de VS alleen geïntresseerd in olie, en als het over Israël gaat heeft de joodse lobby alle touwtjes in handen. Amerika was fout door Irak te steunen, en is nu net zo fout door het aan te vallen. Irak heeft niets met Al-Quaida te maken, maar Al-Quaida zal elke aanval op Irak voor ze gaan vergelden. De VS is oppermachtig, en staat aan de rand van de afgrond. Bin Laden kunnen ze niet eens pakken, maar al zijn tapes zijn vervalst.

    -Discrimineren mag ! Over Amerikanen en Israëliers mag je roepen wat je wil, niemand zal je poster met hakenkruizen en Bush/Sharon van je afpakken.

    -Alles dat je tegenspreekt is gelogen ! Een ex VN-inspecteur die zegt dat Irak wapens verbergt is een leugenaar in dienst van de VS, een andere voormalig inspecteur die wat anders zegt een held en bewijs (daar gaan we weer) dat Irak geen WMD's heeft. Chirac is tegen de VS en een held, Blair is voor de VS en een schoothondje. Eerst bewijzen eisen, en alles dat er dan wordt aangeboden als vervalsingen afdoen.

    -Geen oorlog zonder de VN ! En als de VN toch een oorlog authoriseert doen ze dat onder druk van de VS, en blijf je gewoon tegen.

    -Tegen geweld. Behalve tegen MacDonalds, banken, auto's, joden, politie, spiegelruiten en andere onderdrukkers.

    [Dit bericht is gewijzigd door CeeJee op 13-02-2003 09:19]

    pi_8450747
    Ik wil best in Emmen gaan demonstreren, maar niet in Amsterdam
    It has to mean something
    Could never mean more than a sacrifice
    pi_8451785
    quote:
    Op woensdag 12 februari 2003 21:52 schreef Thundertje het volgende:

    [..]

    WMB mag jij sterven aan mosterdgas
    Mja als we dan toch bezig zijn


    Doodverwensing gericht tegen een persoon (namelijk mij), en dat mag niet op Fok... BAN!!
    pi_8451814
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 10:32 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Doodverwensing gericht tegen een persoon (namelijk mij), en dat mag niet op Fok... BAN!!


    En vragen om een ban ook niet. .
    [ontopic]
    Ik ga wsl ook mits het niet belachelijk koud is of keihard regent..
    -
      donderdag 13 februari 2003 @ 11:35:36 #193
    38042 Maerycke
    Ja, wat nou weer?
    pi_8453331
    Ik ga ook.. omdat ik tegen een oorlog ben die door een stel rechtse rakkers is geinitieerd om een "foutje" van de pappa van de huidige president van de united states alsnog goed te kunnen maken.

    Ik ben tegen diezelfde oorlog omdat het in mijn ogen niet noodzakelijk is dat een heel land met bommen wordt platgegooid terwijl er andere oplossingen zijn om een dictator van z'n plek te krijgen.

    De redenen die aangevoerd worden door de VS zijn eveneens toepasbaar op zo vele andere landen, maar die hebben helaas geen grote olievoorraad onder de grond.

    Ondanks dat de aanslag van 11 september de aanleiding zijn voor deze oorlog zijn de connecties tussen Al Queda en Irak totaal niet aangetoond.

    Al met al genoeg redenen om tegen een oorlog te zijn tesamen met nog vele andere, maar dan wordt het wel een erg lang verhaal.

    Tot de 15e

      donderdag 13 februari 2003 @ 12:22:46 #194
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8454313
    Zie je daar
    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8457997
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 09:18 schreef CeeJee het volgende:
    Tegen de oorlog zijn maakt discussieren wel een stuk makkelijker.
    De voordelen van tegen de oorlog zijn:

    -Bewijzen niet nodig. Je kan roepen dat er 10.000 of 25.000 doden in Afghanistan zijn gevallen, dat er 500.000 gaan vallen in Irak en dat alle Irakese wapens door Amerika zijn geleverd. Niemand die het soort bewijzen zal vragen dat voor de oorlog zijn vereist.

    -Consequente argumenten ook niet. Afhankelijk waar de discussie over gaat kunnen er passende argumenten worden gezocht, die elkaar rustig tegen mogen spreken. Als het over Irak gaat is de VS alleen geïntresseerd in olie, en als het over Israël gaat heeft de joodse lobby alle touwtjes in handen. Amerika was fout door Irak te steunen, en is nu net zo fout door het aan te vallen. Irak heeft niets met Al-Quaida te maken, maar Al-Quaida zal elke aanval op Irak voor ze gaan vergelden. De VS is oppermachtig, en staat aan de rand van de afgrond. Bin Laden kunnen ze niet eens pakken, maar al zijn tapes zijn vervalst.

    -Discrimineren mag ! Over Amerikanen en Israëliers mag je roepen wat je wil, niemand zal je poster met hakenkruizen en Bush/Sharon van je afpakken.

    -Alles dat je tegenspreekt is gelogen ! Een ex VN-inspecteur die zegt dat Irak wapens verbergt is een leugenaar in dienst van de VS, een andere voormalig inspecteur die wat anders zegt een held en bewijs (daar gaan we weer) dat Irak geen WMD's heeft. Chirac is tegen de VS en een held, Blair is voor de VS en een schoothondje. Eerst bewijzen eisen, en alles dat er dan wordt aangeboden als vervalsingen afdoen.

    -Geen oorlog zonder de VN ! En als de VN toch een oorlog authoriseert doen ze dat onder druk van de VS, en blijf je gewoon tegen.

    -Tegen geweld. Behalve tegen MacDonalds, banken, auto's, joden, politie, spiegelruiten en andere onderdrukkers.


    Inderdaad!
    To hell with Kyoto!
      donderdag 13 februari 2003 @ 16:33:26 #196
    3542 Gia
    User under construction
    pi_8459800
    Ik kan niet, mijn petekind is jarig.

    Anders was ik echt komen kijken, hoor!

    pi_8460538
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 10:33 schreef Dr.Daggla het volgende:

    [..]

    En vragen om een ban ook niet. .
    [ontopic]
    Ik ga wsl ook mits het niet belachelijk koud is of keihard regent..


    Ik hoop dat het keihard regent en dat het de koudste dag van het jaar wordt
    pi_8460648
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 17:01 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Ik hoop dat het keihard regent en dat het de koudste dag van het jaar wordt


    ben ik tegen ik ben dan net een weekendje op vakantie en ik wil op een terras kunnen zitten met appeltaart dat hoort zo
    Ik hoop dus op een mooie zonnige dag en ik wens degenen die wel gaan demonstreren veel succes!
    Als het niet wil branden moet je beter stoken.
    pi_8461867
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 17:01 schreef Refragmental het volgende:

    [..]

    Ik hoop dat het keihard regent en dat het de koudste dag van het jaar wordt


    Dan demonstreer ik lekker vanaf m'n bed mee. .
    -
      donderdag 13 februari 2003 @ 19:22:15 #200
    16851 Afwezig
    Tuig van de richel
    pi_8463193
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 09:18 schreef CeeJee het volgende:
    Tegen de oorlog zijn maakt discussieren wel een stuk makkelijker.
    De voordelen van tegen de oorlog zijn:

    -Bewijzen niet nodig. Je kan roepen dat er 10.000 of 25.000 doden in Afghanistan zijn gevallen, dat er 500.000 gaan vallen in Irak en dat alle Irakese wapens door Amerika zijn geleverd. Niemand die het soort bewijzen zal vragen dat voor de oorlog zijn vereist.

    -Consequente argumenten ook niet. Afhankelijk waar de discussie over gaat kunnen er passende argumenten worden gezocht, die elkaar rustig tegen mogen spreken. Als het over Irak gaat is de VS alleen geïntresseerd in olie, en als het over Israël gaat heeft de joodse lobby alle touwtjes in handen. Amerika was fout door Irak te steunen, en is nu net zo fout door het aan te vallen. Irak heeft niets met Al-Quaida te maken, maar Al-Quaida zal elke aanval op Irak voor ze gaan vergelden. De VS is oppermachtig, en staat aan de rand van de afgrond. Bin Laden kunnen ze niet eens pakken, maar al zijn tapes zijn vervalst.

    -Discrimineren mag ! Over Amerikanen en Israëliers mag je roepen wat je wil, niemand zal je poster met hakenkruizen en Bush/Sharon van je afpakken.

    -Alles dat je tegenspreekt is gelogen ! Een ex VN-inspecteur die zegt dat Irak wapens verbergt is een leugenaar in dienst van de VS, een andere voormalig inspecteur die wat anders zegt een held en bewijs (daar gaan we weer) dat Irak geen WMD's heeft. Chirac is tegen de VS en een held, Blair is voor de VS en een schoothondje. Eerst bewijzen eisen, en alles dat er dan wordt aangeboden als vervalsingen afdoen.

    -Geen oorlog zonder de VN ! En als de VN toch een oorlog authoriseert doen ze dat onder druk van de VS, en blijf je gewoon tegen.

    -Tegen geweld. Behalve tegen MacDonalds, banken, auto's, joden, politie, spiegelruiten en andere onderdrukkers.


    Ach, dit zijn voor mij persoonlijk niet de redenen om tegen een oorlog te zijn eigenlijk. Persoonlijk zal het me namelijk een worst wezen of die Saddam chemische en biologische wapens heeft, of kernwapens. Ik ben niet 100% overtuigd dat ie ze heeft, maar ik zal er niet van staan te kijken als ie ze heeft. Maar op de een of andere manier maak je mij niet wijs dat andere landen (bv. Rusland, Pakistan, India & de VS) geen soortgelijke wapens hebben. Ik ben geen kenner op militair gebied, en wil het ook helemaal niet zijn, maar het feit dat Saddam chemische en biologische wapens heeft, is niet een reden voor mij om een oorlog te beginnen. Mochten er mensen zijn die dit wel een reden vinden, laat ze dan eerst maar eens met die wapens naar buiten komen, zodat ik ze ook kan zien, anders geloof ik het ook niet.
    Wat betreft de medewerking van Irak: Persoonlijk zie ik niet waarom Irak zou moeten meewerken. Welk ander land op de aarde moet openheid geven over alle bezittingen en staatsprojecten? Niet echt veel in ieder geval, en zeker geen grootmachten. Ik vind het als een lul op een drumstel slaan dat de VN uberhaupt daar is om inzicht te krijgen in het wapenarsenaal en de staatsprojecten.
    Ondanks mijn stelling tegen de oorlog ben ik ook tegen het bewind van Saddam, maar ik vind niet dat Saddam door oorlog afgezet moet worden. Er zijn vast andere oplossingen, en als ze er niet zijn moeten ze maar gemaakt worden.

    En dus ontopic: De oorlog komt er toch wel. Dus een demonstratie zal weinig uithalen. Maar het hoeft van mij niet de oorlog te voorkomen, maar het kan misschien andere mensen die nog niet overtuigd zijn duidelijk maken dat een oorlog niet de goede manier is. De enige reden waarom ik niet ga, is dat ik geen geld meer heb en een week OV heb. Ik hoop wel dat er een heleboel mensen wel gaan

    Chuck Norris' hand is the only hand that can beat a royal flush
    pi_8463810
    hmm, een demonstratie tegen geweld... Ik ben benieuwd of de demonstratie zelf zonder geweld zal verlopen...
      donderdag 13 februari 2003 @ 19:51:50 #202
    4283 nietzman
    Geen zin meer.
    pi_8463823
    Ik. Of iig hangen in het vondelpark. We zien wel, zolang het maar gezellig is.
    Ik ga naar huis.
    pi_8463866
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 19:51 schreef 13pm het volgende:
    hmm, een demonstratie tegen geweld... Ik ben benieuwd of de demonstratie zelf zonder geweld zal verlopen...
    ..en zonder hakenkruizen en swastika's...

    Het zal mij verbazen. Denk dat de gemiddelde neo-nazi een stijve plasser krijgt van al die vlaggen bij die demonstratie.

    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
      donderdag 13 februari 2003 @ 22:20:16 #204
    37401 M.ALTA
    The Truth is Gold
    pi_8467521
    Wie organiseert deze demonstraties ?

    De Illuminati

    Morgen, dat beloof ik, gaat alles beter. Dan schijnt de zon, en dan zingen de vogels, dan waait er weer een frisse wind. [url]http://www.niburu.nl[/url] * [url]http://www.rense.com[/url] * [url]http://www.daanspeak.com[/url]
    pi_8467545
    Ik ben er. Met een ander internetkliekje.
    For great justice!
    pi_8468538
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 19:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    ..en zonder hakenkruizen en swastika's...

    Het zal mij verbazen. Denk dat de gemiddelde neo-nazi een stijve plasser krijgt van al die vlaggen bij die demonstratie.


    Ik ben ook benieuwd hoeveel vlaggen van de VS in de fik gaan.
    'vreedzame demonstratie', yea right.
      vrijdag 14 februari 2003 @ 09:52:14 #207
    42151 LuQas
    Dum spiro spero
    pi_8473201
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 22:20 schreef M.ALTA het volgende:
    Wie organiseert deze demonstraties ?

    De Illuminati


    En als dat zou is, wat zou er mis mee zijn?
    Afrika Paprika
      vrijdag 14 februari 2003 @ 11:00:59 #208
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8474220
    quote:
    Ik ben trots op ons land: Rotterdamse Haven - Schiphol - Philips - Royal Dutch - Unilever - ING Groep
    Ik ben trots op ons land: vrijheid van meningsuiting, tolerantie, discussieren over onderwerpen en niet alleen je eigen mening pushen, goed onderwijs, goede zorg, niet te grote kloof tussen arm en rijk, actief meewerken aan humanitaire problemen wereldwijd, inzet voor milieuzaken, respect voor de rechten van de mens.
    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
      vrijdag 14 februari 2003 @ 11:50:34 #209
    38042 Maerycke
    Ja, wat nou weer?
    pi_8475258
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 11:00 schreef Perrin het volgende:

    [..]

    Ik ben trots op ons land: vrijheid van meningsuiting, tolerantie, discussieren over onderwerpen en niet alleen je eigen mening pushen, goed onderwijs, goede zorg, niet te grote kloof tussen arm en rijk, actief meewerken aan humanitaire problemen wereldwijd, inzet voor milieuzaken, respect voor de rechten van de mens.


    Ik heb zo het gevoel dat sommige mensen wel eens vergeten dat juist die punten de dingen zijn die de cultuur van Nederland bepalen en niet het feit dat er bijvoorbeeld rijst of couscous op tafel staan ipv aardappelen.

    pi_8475726
    quote:
    Op donderdag 13 februari 2003 19:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    ..en zonder hakenkruizen en swastika's...

    Het zal mij verbazen. Denk dat de gemiddelde neo-nazi een stijve plasser krijgt van al die vlaggen bij die demonstratie.


    Maar je hebt jammer genoeg waarschijnlijk wel gelijk

      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:20:28 #211
    28173 Kling
    Sterf! Eventueel.
    pi_8475837
    Wie neemt er lucifers mee? Er moeten natuurlijk wel wat Amerikaanse vlaggen en Uncle Sam-poppen worden verbrand.
    pi_8475869
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:15 schreef F_ortuyn het volgende:

    [..]

    Maar je hebt jammer genoeg waarschijnlijk wel gelijk


    Laten we hopen dat het een grote teringboel wordt, dan kan iedereen zien hoe vredelievend die pacificisten en AEL-wannabe's zijn!
    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
    pi_8475953
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    Laten we hopen dat het een grote teringboel wordt, dan kan iedereen zien hoe vredelievend die pacificisten en AEL-wannabe's zijn!


    dat hebben we al gezien bij die pro Palestina betoging
      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:32:23 #214
    38042 Maerycke
    Ja, wat nou weer?
    pi_8476102
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    Laten we hopen dat het een grote teringboel wordt, dan kan iedereen zien hoe vredelievend die pacificisten en AEL-wannabe's zijn!


    Nou.. als er inderdaad een klein aantal idioten bij zijn die slechts gekomen zijn om te rellen, dan kun je er inderdaad vanuit gaan dat alle mensen die daar zijn om tegen de oorlog te demonstreren eigenlijk oorlogszuchtige machtswellustingen zijn....

    Lijkt me toch niet helemaal een realistische weergave he?

    Dat is ongeveer hetzelfde als alle andere generaliserende opmerkingen die er inmiddels gemaakt zijn ...

    [Dit bericht is gewijzigd door Maerycke op 14-02-2003 12:35]

      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:34:29 #215
    43784 Dr_Strangelove
    We'll meet again
    pi_8476144
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    Laten we hopen dat het een grote teringboel wordt, dan kan iedereen zien hoe vredelievend die pacificisten en AEL-wannabe's zijn!


    Je hoopt dus dat het uit de hand loopt?

    Hoop je toevallig ook nog stiekem op een paar gevalletjes "Rene Steegmans", omdat dat goed van pas kan komen om de veiligheidspunten van je politieke partij er doorheen te krijgen....?

    "Patriotism is the last refuge of a scoundrel"
      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:45:00 #216
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8476377
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:34 schreef Dr_Strangelove het volgende:

    [..]

    Je hoopt dus dat het uit de hand loopt?

    Hoop je toevallig ook nog stiekem op een paar gevalletjes "Rene Steegmans", omdat dat goed van pas kan komen om de veiligheidspunten van je politieke partij er doorheen te krijgen....?


    precies, mensen als Cherrymoontraxx leeft liever in een samenleving waar een klimaat van angst wordt geschapen.
      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:45:14 #217
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8476385
    Meer dan 150.000 Australiërs betogen tegen oorlog 14-02-2003


    Minstens 150.000 mensen hebben vrijdag in de Australische stad Melbourne gedemonstreerd tegen de dreigende oorlog met Irak en de mogelijke Australische deelname daaraan.

    De organisatoren schatten het aantal demonstranten nog hoger dan de politie, namelijk 200.000. De antioorlogsdemonstratie was de grootste in Australië sinds dertig jaar, toen Australische militairen aan de kant van de Amerikanen vochten in Vietnam.

    Voor de komende dagen staan in verschillende Australische steden en ook elders in de wereld meer grote demonstraties tegen de oorlog gepland.

    De Australische premier John Howard steunt de Amerikaanse president George W. Bush in diens harde opstelling tegenover de Iraakse leider Saddam Hussein. Hij zegt nog geen besluit te hebben genomen over de inzet van Australische militairen bij een eventuele Amerikaanse aanval, maar heeft al wel 2.000 militairen naar het Golfgebied gestuurd om zich op mogelijke gevechten voor te bereiden.

    Howard sprak deze week met Bush in Washington en later met de Britse premier Tony Blair in Londen. Vrijdag was hij in Jakarta voor overleg met de Indonesische president Megawati Sukarnoputri.


    © 2002 Novum Nieuws / Associated Press


    Als alles in verhouding gaat, dan krijgt Amsterdam het heel heel druk Zaterdag

    pi_8476551
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:45 schreef Nyrem het volgende:

    [..]

    precies, mensen als Cherrymoontraxx leeft liever in een samenleving waar een klimaat van angst wordt geschapen.


    Dat maak jij er van

    De demonstranten moeten zich niet anders voor doen dan ze werkelijk zijn!

    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:55:07 #219
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8476632
    quote:
    De demonstranten moeten zich niet anders voor doen dan ze werkelijk zijn!
    En wie weet dat nu beter dan Cherrymoontraxx de meester-generaliseerder?!
    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8476657
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    Dat maak jij er van

    De demonstranten moeten zich niet anders voor doen dan ze werkelijk zijn!


    Dus jij bent teleurgesteld als het niet uit de hand gaat lopen? Is inderdaad een wat merkwaardige redenatie.

    Ik heb een lichte vrees dat het uit de hand kan lopen, maar hoop van ganser harte dat het een rustige demonstratie wordt.

      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:56:05 #221
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8476658
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    Dat maak jij er van

    De demonstranten moeten zich niet anders voor doen dan ze werkelijk zijn!


    m.a.w. demonstranten willen het liefste oorlog?
      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:56:39 #222
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8476675
    Voorlopige lijst van vredesdemonstraties op 15 feb, per continent

    AFRICA:

    Cairo - Cape Town - Durban - Johannesburg - Kigali - Niamey -
    Rabat - Reunion Island

    ASIA/MIDDLE EAST:

    Baghdad - Bahawalpur - Bangkok - Beirut - Dili - Faisalabad -
    Gojranwala - Hong Kong - Hyderabad - Islamabad - Istanbul -
    Jakarta - Kansai - Karachi - Kharian - Kuala Lumpur - Kumamoto -
    Lahore - Larkana - Layya Muharraq - Manama - Mandi Bahaudin -
    Manila - Matsumoto - Multan - Naha - Okara Osaka - Otsu -
    Peshawar - Qasur - Ramallah - Sahiwal - Sargodha - Seoul -
    Sheikhupura - Tel Aviv - Tokyo

    EUROPE:

    A Coruna - Aix-en-Provence - Albacete - Alicante - Amsterdam -
    Andorra - Antwerp - Athens - Barcelona - Belfast - Bergen -
    Berlin - Berne - Bilbao - Bodoe - Brussels - Budapest - Cadiz -
    Castellon - Ciudad Real - Cluj-Napoca - Coimbra - Copenhagen -
    Cordoba - Cuenca - Dublin - Evora - Faro - Girona - Glasgow -
    Gothenburg - Granada - Guadalajara - Helsinki - Hereford -
    Huelva - Huesca - Isafjordur - Jaen - Joensuu - Jyvaskyla - Kiev
    - Kristiansand - Kuopio - Lancaster - Lillehammer - Lisbon -
    Ljubljana - Lleida - London - Longyearbyen - Luxembourg - Madrid
    - Malaga - Malmo - Marseille - Moscow - Murcia - Nokia - Oslo -
    Oulu - Oviedo - Palma de Mallorca - Pamplona - Paris - Patras -
    Pontevedra - Porto - Poznan - Prague - Puertollano - Reykjavik -
    Rodos - Rome - Rovaniemi - Salamanca - San Sebastian - Santander
    - Savolinna - Seinajoki - Sevilla - Shetland - Skopje - Sofia -
    Stavanger - Stockholm - Talavera de la Reina - Tallinn -
    Tarragona - Teruel - Thessaloniki - Toledo - Tromsoe - Trondheim
    - Turku - Valencia - Valetta - Vienna - Vigo - Vilnius - Volos -
    Warsaw - Wroclaw - Zagreb - Zaragoza

    LATIN AMERICA & CARIBBEAN:

    Bahia - Buenos Aires - Havana - Kingston, Jamaica - Lima -
    Martinique - Mexicali - Mexico City - Montevideo - Quito - Rio
    de Janiero - Rio Grande do - Sol - San Jose, CR - San Juan -
    Santiago - Santo Domingo - Sao Paulo -

    USA and CANADA:

    Akron - Asheville - Atlanta - Austin - Bakersfield - Baltimore -
    Bellingham - Bisbee - Blacksburg - Bloomington - Boise -
    Brampton - Butler - Calexico - Calgary - Canmore - Cape C od -
    Cape Girardeau - Carbondale - Charleston - Charlotte -
    Charlottesville - Chicago - Chico - Coburg - Colorado Springs -
    Columbia, MO - Columbia, SC - Corpus Christi - Cortez -
    Cranbrook, BC - Dallas - Detroit - Durango - Edmonton - Encino -
    Eugene - Fayetteville - Fi llmore - Flagstaff - Fort Wayne -
    Fresno - Galveston - Grand Junction - Grand Rapids - Halifax -
    Hamilton - Hilo - Honolulu - Houston -Huntington - Indianapolis
    - Jefferson City - Juneau - Kamloops - Kelowna - Kingston -
    Knoxville - Lancaster - Lansing - Las Cruces - Las Vegas -
    Lawrence, KS - Lethbridge - Lincoln - London - Long Beach - Los
    Angeles - Louisville - Macomb - Madison - Melbourne - Memphis -
    Minneapolis - Miami - Milwaukee - Montpelier - Montreal - Mount
    Vernon, OH - Nanaimo - Naples - New Orleans - New York City -
    Newark, DE - Norfolk, VA - North Newton - Olympia - Orange -
    Orangeville - Orlando - Ottawa - Palm Desert - Parry Sound -
    Pensacola - Philadelphia - Phoenix - Pittsboro - Portland, ME -
    Portland, OR - Port Perry - Portsmouth - Prince Albert - Raleigh
    - Regina - Richland Center - Rolla - St. Augustine - St. Louis -
    Salem - Salt Lake City - Sacramento - San Diego - San Francisco
    - San Jose - San Luis Obispo - Santa Barbara - Santa Cruz -
    Santa Fe - Santa Monica - Sarasota - Saskatoon - Savannah -
    Seattle - Sitka - Sonora - South Bend - South Haven - Spokane -
    Starkville - St. John's - Sudbury - Tacoma - Tallahassee -
    Tehachapi - Temple - Thornbury - Toronto - Tulsa - Vallejo -
    Vancouver, B.C. - Victoria - Wausau - Waterloo - Wilkes-Barre -
    Williamsburg - Williamsport - Wilmington - Windsor - Winnipeg -
    Youngstown

    OCEANIA:

    Adelaide - Aotearoa - Auckland - Brisbane - Bundaberg - Byron
    Bay - Canberra - Christchurch - Dunedin - Geelong - Gisborne -
    Greymouth - Hamilton, NZ - Hastings - Hobart - Kelowna -
    Launceton - Lismore - Melbourne - Nelson - Newcastle - Opotiki -
    Palmerston North - Perth - Rockhampton - Rotorua - Sydney -
    Takaka - Tauranga - Timaru - Wanganui - Wellington - Whakatane -
    Wollongong

    ANTARCTICA:

    McMurdo Station

    pi_8476746
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:56 schreef Nyrem het volgende:

    [..]

    m.a.w. demonstranten willen het liefste oorlog?


    Als ik jou was zou ik de lokale basisschool eens even contacteren, kan nog net voor het weekend, om je vaardigheden begrijpend lezen eens wat bij te spijkeren...
    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
      vrijdag 14 februari 2003 @ 12:59:56 #224
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8476768
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:59 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

    [..]

    Als ik jou was zou ik de lokale basisschool eens even contacteren, kan nog net voor het weekend, om je vaardigheden begrijpend lezen eens wat bij te spijkeren...


    Hahahaha als dat je verweer is, good luck!
      vrijdag 14 februari 2003 @ 13:00:10 #225
    15352 Nyrem
    Wag the dog
    pi_8476777
    pi_8476818
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:59 schreef Nyrem het volgende:

    [..]

    Hahahaha als dat je verweer is, good luck!


    Ach, je opmerking sloeg als een lul op een drumstel. Beetje maken wat je wilt horen. Ik zou echt wat doen aan je vaardigheden van begrijpend lezen.

    Oh ja, in dat Peter R De Vries-topic zit ik al een tijdje te wachten op die bewijzen van je waaruit blijkt dat Peter R De Vries een crimineel is, zoals jij zegt....

    FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
    Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
    pi_8478888
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 11:00 schreef Perrin het volgende:

    [..]

    Ik ben trots op ons land:


    quote:
    vrijheid van meningsuiting
    Zolang het maar niet rechts is, en als je echt gevaarlijk word, wordt je doodgeschoten (Fortuyn). Als bijvoorbeeld een linkse (milieu) groepering een aanslag pleegt (shell stations, BASF, Makro, en meer) gebeurt er niets tegen ze.
    quote:
    tolerantie
    Werkt voor geen meter, in de VS hebben ze in sommige delen zero-tolerance, en dat werkt heel goed. De criminaliteit daalt als een gek in NYC en andere gebieden.
    quote:
    discussieren over onderwerpen en niet alleen je eigen mening pushen
    Als we nou ook wat gaan doen en niet alleen maar over dingen gaan praten. En volgens mij ken ik een paar milieu groeperingen die procedures en rechtzaken zo veel mogelijk opstarten om veel vertraging toe te brengen aan dingen waar ze het niet mee eens zijn.
    quote:
    goed onderwijs, goede zorg
    Yea right, we hebben een heel groot leraren tekort, en de onderwijs en zorg zijn heel erg inefficient.
    quote:
    niet te grote kloof tussen arm en rijk
    Is ook niet zo moeilijk als je belastingen enzo gaat heffen en andere dingen waardoor alle rijken het land verlaten, is ook lekker goed voor de economie...
    quote:
    actief meewerken aan humanitaire problemen wereldwijd
    Dat vind ik een goed punt.
    quote:
    inzet voor milieuzaken
    Veel te veel regels, en dat kost miljarden per jaar.
    pi_8479034
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:56 schreef Nyrem het volgende:
    ANTARCTICA:

    McMurdo Station


    HAHAHAHAHAHAHA
    Nou 1 geluk voor mij... daar zal het WEL koud zijn
    Wel stoer trouwens van die mensen daar.
      vrijdag 14 februari 2003 @ 14:48:08 #229
    28640 Sidekick
    Ban the fucker
    pi_8479232
    quote:
    Werkt voor geen meter, in de VS hebben ze in sommige delen zero-tolerance, en dat werkt heel goed. De criminaliteit daalt als een gek in NYC en andere gebieden.
    Wat een zielig figuur ben je (niet persoonlijk bedoelt hoor ), wanneer je bij tolerantie gelijk denkt aan het veiligheidsprobleem.

    Ik zal maar niet over verdraagzaamheid beginnen, zometeen heb je het over Irak die zich niet aan verdragen houdt.

    A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
    Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
    I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
      vrijdag 14 februari 2003 @ 14:49:59 #230
    38496 Perrin
    Toekomst. Made in Europe.
    pi_8479276
    quote:
    Zolang het maar niet rechts is, en als je echt gevaarlijk word, wordt je doodgeschoten (Fortuyn). Als bijvoorbeeld een linkse (milieu) groepering een aanslag pleegt (shell stations, BASF, Makro, en meer) gebeurt er niets tegen ze.
    Ik denk dat je teveel het links-extremisme gebruikt om het hele linkse gedachtengoed te bestempelen.. Net zo onredelijk als alle moslims te beoordelen op de acties van een paar extremisten..

    En ik heb weinig respect voor iedereen die er van overtuigd is dat zijn standpunt het beste is, en daarom niet open staat voor discussie, links of rechts of wat-dan-ook..

    And what rough beast, its hour come round at last,
    Slouches towards Bethlehem to be born?
    pi_8479793
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 14:48 schreef Sidekick het volgende:

    [..]

    Wat een zielig figuur ben je (niet persoonlijk bedoelt hoor ), wanneer je bij tolerantie gelijk denkt aan het veiligheidsprobleem.

    Ik zal maar niet over verdraagzaamheid beginnen, zometeen heb je het over Irak die zich niet aan verdragen houdt.


    I know, maar omdat ik weet dat ik op die manier gelijk heb postte ik het maar. De NL'se tolerantie is heel goed, hoe we met elkaar omgaan enzo(word wel minder ).
    pi_8480450
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 12:32 schreef Maerycke het volgende:

    [..]

    Nou.. als er inderdaad een klein aantal idioten bij zijn die slechts gekomen zijn om te rellen, dan kun je er inderdaad vanuit gaan dat alle mensen die daar zijn om tegen de oorlog te demonstreren eigenlijk oorlogszuchtige machtswellustingen zijn....

    Lijkt me toch niet helemaal een realistische weergave he?

    Dat is ongeveer hetzelfde als alle andere generaliserende opmerkingen die er inmiddels gemaakt zijn ...


    Als de meesten van jullie nou ook zo over de Amerikaanse bevolking gingen denken, komt het nog wel een keer goed met deze Planeet.
    pi_8480465
    quote:
    Ook in Amsterdam demonstratie tegen oorlog in Irak

    AMSTERDAM - De gemeente Amsterdam verwacht zaterdag tien- tot dertigduizend deelnemers aan een demonstratie tegen een oorlog in Irak. Het Platform tegen de Oorlog, dat de betoging organiseert, rekent op zo'n vijftigduizend betogers. Op 15 februari zullen wereldwijd in ruim 350 steden vredesdemonstraties plaatsvinden.

    De manifestatie in Amsterdam begint om 13.00 uur op de Dam, waarna de demonstranten zich via de Raadhuisstraat, de Rozengracht en de Marnixstraat naar het Leidseplein begeven. Om 16.00 uur is in Paradiso het benefietconcert Dansen tegen de oorlog, met optredens van muzikanten, dichters en cabaretiers.

    De binnenstad zal zaterdag voor het verkeer moeilijk bereikbaar zijn . De betogers komen volgens het platform uit alle windstreken; er rijden zestig bussen naar de hoofdstad. De NS zet nog geen extra treinen in, maar heeft een calamiteitenplan paraat.

    Bij het Platform tegen de Oorlog zijn meer dan tweehonderd organisaties aangesloten, waaronder de SP, GroenLinks, de Acht Mei Beweging, Kerk en Vrede en Nederland Bekent Kleur. De betoging wordt ondersteund door de Raad van Kerken in Nederland, Pax Christi, het Iraaks Platform Nederland en Greenpeace.

    Organisator Hans van Heijningen hoopt dat de PvdA en de vakbeweging zich nog aansluiten bij de actie, zo zei hij donderdag. Enkele PvdA-afdelingen hebben volgens hem wel opgeroepen deel te nemen. Gesprekken met CDA-leden - onder wie Dries van Agt - hebben niet geleid tot deelname, aldus Van Heijningen.

    De publieke opinie heeft zich volgens hem de afgelopen week 'razendsnel' ontwikkeld ten gunste van het Platform tegen de Oorlog. 'Daarbij zijn we stevig geholpen door de Amerikaanse regering, die zich weinig aantrekt van de internationale regelgeving. Bovendien ziet de burger dat premier Balkenende een koers vaart die niet wordt gesteund door het Nederlandse volk.'

    http://www.volkskrant.nl/binnenland/1045203318697.html


    pi_8480886
    quote:
    Nederlanders meest oorlogszuchtige Europeanen

    Van onze redactie buitenland

    Nederlanders zijn de meest oorlogszuchtige Europeanen. Ruim tweederde van onze landgenoten vindt het prima als de Verenigde Staten en Groot-Brittannië met instemming van de Verenigde Naties een aanval op Irak lanceren. Uit opiniepeilingen in 12 EU-landen blijkt dat 75 tot 90 procent van de overige Europeanen eigenmachtig ingrijpen afwijst.

    Ook militair ingrijpen mét instemming van de VN stuit op sterk verzet. Van de Nederlanders vindt 31 procent dat het dan nog niet mag. In Frankrijk keurt 77 procent van de bevolking oorlog met VN-mandaat af.

    De Britse regering, de belangrijkste bondgenoot van Washington, verwoordt de gevoelens van de bevolking niet. Negen van de tien Britten zijn mordicus tegen een oorlog zonder dekking van de VN en 45 procent van de bevolking blijft tegen als een oorlog wél wordt gesanctioneerd. Angst speelt daarbij, net als in Frankrijk, een belangrijke rol, denkt het onderzoeksbureau BVA.

    Frankrijk biedt met vijf miljoen moslims onderdak aan de grootste moslimgemeenschap in Europa. ,,Fransen zijn bang voor nationale strubbelingen en terroristische aanslagen als Irak door de VS wordt aangevallen.'' In Spanje is de tegenstelling tussen de regering en de bevolking het scherpst. Premier Aznar steunt het Amerikaanse oorlogsstreven, de bevolking is daar tegen. Ruim 90 procent van de Spanjaarden is tegen een gewapend conflict, 65 procent blijft tegen als de VN zijn zegen geeft. In Australië en de VS stuit oorlog op weinig weerstand. Slechts 20 procent van de Amerikanen en 23 procent van de Australiërs is tegen oorlog met VN-mandaat.

    http://www.ad.nl/artikelen/Nieuws/1045116327974.html


      vrijdag 14 februari 2003 @ 16:10:24 #235
    38042 Maerycke
    Ja, wat nou weer?
    pi_8480910
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 15:45 schreef Disorder het volgende:

    [..]

    Als de meesten van jullie nou ook zo over de Amerikaanse bevolking gingen denken, komt het nog wel een keer goed met deze Planeet.


    Ik denk dat ik gerust kan stellen dat de meesten van ons geen problemen hebben met het Amerikaanse volk, maar slechts met de kortzichtige instelling van de heer Bush en consorten. Integendeel, ik ken vele Amerikanen die het geheel niet eens zijn met de zienswijze van hun eigen President. Overigens ken ik net zoveel Amerikanen die president Bush helemaal geweldig vinden, wat hun goed recht is.

    Maar zolang Bush zijn kortzichtige ideeën rücksichtlos probeert los te laten op de gehele wereld komt het helemaal niet "goed met deze Planeet", als in zijn visie alleen hij kan bepalen wat goed is voor de rest van de wereld.

    De rest van de wereld is nl. (en vergeleken met Bush himself) misschien wel beter in staat in te schatten wat de gevolgen kunnen zijn voor de rest van de wereld als het over deze aankomende oorlog gaat.

    [Dit bericht is gewijzigd door Maerycke op 14-02-2003 16:22]

    pi_8481044
    quote:
    Nederlanders meest oorlogszuchtige Europeanen

    Van onze redactie buitenland

    Nederlanders zijn de meest oorlogszuchtige Europeanen. Ruim tweederde van onze landgenoten vindt het prima als de Verenigde Staten en Groot-Brittannië met instemming van de Verenigde Naties een aanval op Irak lanceren. Uit opiniepeilingen in 12 EU-landen blijkt dat 75 tot 90 procent van de overige Europeanen eigenmachtig ingrijpen afwijst.


    Wat een misleidende eerste alinea...
      vrijdag 14 februari 2003 @ 17:10:03 #237
    37401 M.ALTA
    The Truth is Gold
    pi_8481889
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 09:52 schreef LuQas het volgende:

    [..]

    En als dat zou is, wat zou er mis mee zijn?


    Dan is het flink mis.

    Reden: deze demonstraties zullen worden uitgebuit om zogenaamd nog meer politie-controle af te dwingen o.h.m.v.

    Demonstranten=anti-globalisten=terroristen

    Deze demonstraties komen de Illuminati maar al te goed uit.

    Morgen, dat beloof ik, gaat alles beter. Dan schijnt de zon, en dan zingen de vogels, dan waait er weer een frisse wind. [url]http://www.niburu.nl[/url] * [url]http://www.rense.com[/url] * [url]http://www.daanspeak.com[/url]
      vrijdag 14 februari 2003 @ 17:28:40 #238
    38042 Maerycke
    Ja, wat nou weer?
    pi_8482129
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 17:10 schreef M.ALTA het volgende:

    [..]

    Demonstranten=anti-globalisten=terroristen


    Ja hoor.. elke demonstrant is een terrorist.. Geloof je het zelf? (waarschijnlijk is het antwoord daarop nog eens ja ook)

    Zelden zoiets belachelijks gelezen.

      vrijdag 14 februari 2003 @ 17:49:22 #239
    24099 Tia_Tijger
    Demonisator :)
    pi_8482373
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 17:28 schreef Maerycke het volgende:

    Ja hoor.. elke demonstrant is een terrorist.. Geloof je het zelf? (waarschijnlijk is het antwoord daarop nog eens ja ook)

    Zelden zoiets belachelijks gelezen.


    Heh, moet jij toch eens vaker in OOG kijken, je komt nog gekkere tegen hier
    You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
    pi_8482383
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 17:10 schreef M.ALTA het volgende:

    [..]


    Demonstranten=anti-globalisten=terroristen


    wacht maar tot er weer sprake is van het feit dat de Ov-Studentenkaart wordt afgeschaft dan kom jij ook eens uit je luie bureaustoel.

    Er wordt te weinig gedemonstreerd omdat we allemaal kloterige kapitalisten zijn geworden die zich nergens meer druk om maken.

    Kortom: ik ga ook...

      vrijdag 14 februari 2003 @ 18:00:27 #241
    37401 M.ALTA
    The Truth is Gold
    pi_8482535
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 17:28 schreef Maerycke het volgende:

    [..]

    Ja hoor.. elke demonstrant is een terrorist.. Geloof je het zelf? (waarschijnlijk is het antwoord daarop nog eens ja ook)

    Zelden zoiets belachelijks gelezen.


    IK verzin het niet.

    Het is de politiek die dit ZAL verzinnen.

    Morgen, dat beloof ik, gaat alles beter. Dan schijnt de zon, en dan zingen de vogels, dan waait er weer een frisse wind. [url]http://www.niburu.nl[/url] * [url]http://www.rense.com[/url] * [url]http://www.daanspeak.com[/url]
    pi_8483070
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 17:50 schreef Toffe_Ellende het volgende:

    [..]

    wacht maar tot er weer sprake is van het feit dat de Ov-Studentenkaart wordt afgeschaft dan kom jij ook eens uit je luie bureaustoel.

    Er wordt te weinig gedemonstreerd omdat we allemaal kloterige kapitalisten zijn geworden die zich nergens meer druk om maken.

    Kortom: ik ga ook...


    kloterige kapitalisten?? denk eens na voordat je iets zegt!
    Dezz, koning van Lechland, opperbevelhebber van de Lechlandse Strijdkrachten groet U!
    pi_8484179
    ik topic hierover zoeken niet te vinden, zelf een geopend bleek er wel eentje te zijn. slecht search :S]

    maar goe dik ga dus ook morgen

      vrijdag 14 februari 2003 @ 19:40:38 #244
    16851 Afwezig
    Tuig van de richel
    pi_8484181
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 14:31 schreef NightH4wk het volgende:
    [..]

    Werkt voor geen meter, in de VS hebben ze in sommige delen zero-tolerance, en dat werkt heel goed. De criminaliteit daalt als een gek in NYC en andere gebieden.

    [..]


    Dit argument gaat al vrij snel onderuit, als je kijkt dat in Boston de criminaliteit zonder zero tolerance gelijk is gedaald in een gelijke tijd. Misschien voer voor een ander topic om daar over te discussieren Maargoed, iets anders, demonstranten op een lijn met terroristen zetten .. klopt ook niet helemaal denk je wel? Als we op die manier gaan redeneren kan ik ook nog wel wat rijtjes maken die jij vast niet zo leuk vindt.
    Chuck Norris' hand is the only hand that can beat a royal flush
    pi_8484671
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 18:37 schreef Dezz het volgende:

    [..]

    kloterige kapitalisten?? denk eens na voordat je iets zegt!


    Dan zal ik he even wat nuanceren, egocentrische kapitalisten, die liever niet verder komen dan de knop van de tv om cnn, en rtl 5 voor de beurkoersen aan te zetten.

    Ik ga ook.

      vrijdag 14 februari 2003 @ 21:17:26 #246
    37401 M.ALTA
    The Truth is Gold
    pi_8485909
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 20:11 schreef Basp1 het volgende:

    [..]

    Dan zal ik he even wat nuanceren, egocentrische kapitalisten, die liever niet verder komen dan de knop van de tv om cnn, en rtl 5 voor de beurkoersen aan te zetten.

    Ik ga ook.


    Ik ben evenzo fel tegen de oorlog tegen Irak.

    Ik ga niet, ik doe de knop om en kijk naar CNN hoe er gedemonstreerd wordt
    (zak chips uiteraard erbij en kratje bier).

    Morgen, dat beloof ik, gaat alles beter. Dan schijnt de zon, en dan zingen de vogels, dan waait er weer een frisse wind. [url]http://www.niburu.nl[/url] * [url]http://www.rense.com[/url] * [url]http://www.daanspeak.com[/url]
    pi_8486248
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 20:11 schreef Basp1 het volgende:

    [..]

    Dan zal ik he even wat nuanceren, egocentrische kapitalisten, die liever niet verder komen dan de knop van de tv om cnn, en rtl 5 voor de beurkoersen aan te zetten.


    Wat een onzin, nog generalizerender dan de meeste opmerkingen over Marokkanen hier. Maar goed, ik kijk morgen op tv wel hoe de ME sommigen van jullie een pak slaag geeft
      vrijdag 14 februari 2003 @ 21:37:54 #248
    37401 M.ALTA
    The Truth is Gold
    pi_8486288
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 21:36 schreef Disorder het volgende:

    [..] Maar goed, ik kijk morgen op tv wel hoe de ME sommigen van jullie een pak slaag geeft


    Nou nou nou nou nou nou nou, zo kan die wel weer.

    (daarom zit ik dus ook voor de buis).

    Morgen, dat beloof ik, gaat alles beter. Dan schijnt de zon, en dan zingen de vogels, dan waait er weer een frisse wind. [url]http://www.niburu.nl[/url] * [url]http://www.rense.com[/url] * [url]http://www.daanspeak.com[/url]
    pi_8488473
    quote:
    Op vrijdag 14 februari 2003 21:37 schreef M.ALTA het volgende:

    [..]

    Nou nou nou nou nou nou nou, zo kan die wel weer.

    (daarom zit ik dus ook voor de buis).


    Jij laat je ook opnaaien door die relbeluste pubers
    pi_8492898
    Wel bijzonder dat juist de Nedelandse Irakeze verenigingsraad voor een oorlog tegen Irak is. Op deze vereniging zijn Irakeze 25 subverenigingen aangesloten. Aangezien zij zelf de situatie in Irak beter kennen hecht ik toch veel meer waarde aan een oordeel van een doorsnee Irakees dan dat van een Nederlandse demonstrant. Zeg nou zelf, kunnen zij het niet beter beoordelen? Staan zij niet meer in hun recht om hier iets over te zeggen?
    quote:
    De Iraakse Verenigingenraad Nederland, waarbij 25 Iraakse verenigingen zijn aangesloten, organiseert vandaag een eigen demonstratie; juist om militaire acties tegen Sadam Hussein te eisen.

    Abdul Azak, woordvoerder van de vereniging, zegt bang te zijn dat Irak de grote vredesdemonstratie in Amsterdam voor eigen propaganda gebruikt; ''de Iraakse tv zal de demonstratie niet alleen laten zien als een protest tegen de oorlog, maar vooral als een daad van solidariteit met het Iraakse bewind''. Volgens Azak zal het aantal doden, dat een inval van de VS veroorzaakt, beduidend lager liggen dan de slachtoffers die Hussein de afgelopen tijd onder zijn eigen bevolking heeft gemaakt.

    De demonstratie van de Irakezen zelf is in Den Haag, om 12 uur vanaf het Centraal Station.


    Bron: De Frontpage.
    pi_8493879
    quote:
    Op zaterdag 15 februari 2003 12:54 schreef Disorder het volgende:
    Wel bijzonder dat juist de Nedelandse Irakeze verenigingsraad voor een oorlog tegen Irak is. Op deze vereniging zijn Irakeze 25 subverenigingen aangesloten. Aangezien zij zelf de situatie in Irak beter kennen hecht ik toch veel meer waarde aan een oordeel van een doorsnee Irakees dan dat van een Nederlandse demonstrant. Zeg nou zelf, kunnen zij het niet beter beoordelen? Staan zij niet meer in hun recht om hier iets over te zeggen?
    Nee ik denk niet dat je dat zo kan stellen. Ook zij wonen niet in Irak en hebben vaak allerlei deelbelangen waarop hun mening geinspireerd is. Hun mening is natuurlijk heel erg belangrijk maar niet minder belangrijk dan die van mij of jou. Wij kunnen net zo goed een mening over de oorlog hebben. Ik ben altijd wat beducht voor mensen die dit soort meningen erbij halen als van : zie je wel. Zoals bij Fortuyn, er stemmen ook Marokkanen op hem.............
    pi_8494652
    Jan Marijnissen heeft in een toespraak zich niet alleen tegen Bush, Blair en Balkenende gericht, maar ook tegen Wouter Bos, en hen opgeroepen geen oorlog in Irak te starten. Wat dat betreft is de doelstelling van deze demonstratie duidelijk; sowieso geen oorlog tegen Irak, of het nu onder de vlag van de VS is of onder die van de VN.
    De PvdA is gezien het standpunt dat zij inneemt denk ik dan ook terecht niet aanwezig.

    Nog een stukje uit De Volkskrant van vandaag:

    quote:
    Wel of niet ten oorlog: vredesbeweging verscheurd

    AMSTERDAM - Nederland demonstreert vandaag tegen de oorlog in Irak, maar allerminst in pais en vree. De oorlog legt grote meningsverschillen bloot tussen pacifisten, anti-militaristen en kerkelijke vredesorganisaties.

    In de aanloop naar de oorlog heeft zich een scherp en emotioneel debat ontwikkeld binnen de vredesbeweging. Het Interkerkelijk Vredesberaad (IKV) demonstreert niet mee: Mient-Jan Faber ziet vanwege de onderdrukking van het Iraakse volk de rechtvaardiging voor een oorlog.

    Faber stelt de mensenrechten boven het vredesbelang en vindt dat het Iraakse volk verlost moet worden van de despoot Saddam. Ook Pax Christi en de Raad van Kerken menen dat 'repressief geweld niet categorisch kan worden afgewezen'. Maar anders dan het IKV roepen zij wel op tot demonstratie.

    Faber, die dezer dagen in Irak verblijft om contact te zoeken met de binnenlandse oppositie tegen Saddam, heeft zich met zijn standpunt de woede van de radicale vleugel in de vredesbeweging op de hals gehaald. Hij zegt de afgelopen weken te zijn bestookt met e-mails, brieven en telefoontjes, waarin hij voor verrader wordt uitgemaakt.

    Ook Fabers achterban roert zich. Het IKV ontvangt dagelijks reacties van zielsverwanten die zeggen slapeloze nachten te hebben vanwege het IKV-standpunt. Faber: 'Inmiddels ligt de kwestie ongelooflijk emotioneel. Zo principieel ook, dat bruggen niet meer zijn te slaan.'

    Het Platform tegen de nieuwe oorlog, dat de demonstratie vandaag in Amsterdam organiseert, verwacht vijftigduizend demonstranten. Het moet de eerste grote demonstratie tegen de oorlog worden. De Nederlandse vredesbeweging moet het doen zonder grote actoren als PvdA, IKV en FNV, de brede coalitie die in de jaren tachtig honderdduizenden mobiliseerden tegen de plaatsing van kruisraketten.

    Het Platform tegen de nieuwe oorlog omspant ruim tweehonderd kleinere organisaties, waaronder veel migrantenorganisaties. GroenLinks, zaterdag in Amsterdam bijeen voor een partijcongres, zal stevig zijn vertegenwoordigd in de demonstratie, net als de Socialistische Partij.

    Wereldwijd wordt al weken tegen de oorlogsdreiging te hoop gelopen. Vandaag wordt actie gevoerd in onder meer Rabat, Oslo, Seoul, Ramallah en New York.

    http://www.volkskrant.nl/binnenland/1045290072313.html


    pi_8494686
    quote:
    Op zaterdag 15 februari 2003 14:44 schreef Kozzmic het volgende:
    Jan Marijnissen heeft in een toespraak zich niet alleen tegen Bush, Blair en Balkenende gericht, maar ook tegen Wouter Bos, en hen opgeroepen geen oorlog in Irak te starten. Wat dat betreft is de doelstelling van deze demonstratie duidelijk; sowieso geen oorlog tegen Irak, of het nu onder de vlag van de VS is of onder die van de VN.
    De PvdA is gezien het standpunt dat zij inneemt denk ik dan ook terecht niet aanwezig.
    Ik vind het zeer zwak van de PvdA en ook van het IKV. Je hebt ongelijk met je stelling over de doelstelling. Datgene dat Jan Marijnissen zegt hoeft niet meteen de hele lading te dekken. Lees de uitgangspunten van de demonstratie en dan blijkt dat het doel veel diverser ligt - van pure pacifisten tot gematigder opinies. Het is dan ook nogal laf van de PvdA - ze willen gewoon hun handen niet branden tijdens de formatie. Ik denk dat veel PvdA-stemmers zich nu en de komende weken nog wel eens achter de oren zullen krabben.
    pi_8494873
    quote:
    Op zaterdag 15 februari 2003 14:47 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Ik vind het zeer zwak van de PvdA en ook van het IKV. Je hebt ongelijk met je stelling over de doelstelling. Datgene dat Jan Marijnissen zegt hoeft niet meteen de hele lading te dekken. Lees de uitgangspunten van de demonstratie en dan blijkt dat het doel veel diverser ligt - van pure pacifisten tot gematigder opinies. Het is dan ook nogal laf van de PvdA - ze willen gewoon hun handen niet branden tijdens de formatie. Ik denk dat veel PvdA-stemmers zich nu en de komende weken nog wel eens achter de oren zullen krabben.


    Ik denk dat de PvdA de handen niet wil branden aan deze demonstratie en vereenzelvigd wil worden met de stellingname van in ieder geval een (belangrijk) deel van de organisatie dat er sowieso geen oorlog dient te komen. Met de formatie heeft het weinig te maken, anders had de PvdA ook wel voor de patriots kunnen stemmen.
    pi_8494880
    Ik denk bijna iederedag aan een eventuele oorlog. (is ook niet zo gek als je er elke dag wel iets over leest).
    Maar een eigen standpunt heb ik nog steeds niet kunnen vormen. Ik weet niet meer wat waar is en wat niet. Dat Saddam daar weg moet, dat moge duidelijk zijn. Een oorlog opzich is ook slecht. Maarja, je moet wat uiteindelijk. De gevolgen zijn niet te overzien. Het kan goed uitpakken op de lange termijn, maar of dat het waard is? Dat weet ik niet. Waarschijnlijk is het het waard. Als ik aan Bush denk, dan denk ik aan een arrogante kwal. Ik heb wel vertrouwen in de VN. Een simpel "NEE!" tegen de oorlog gaat er bij mij niet in. Daarom geen demonstratie voor mij vandaag. Mijn vader wilde er wel heen, of ie er ook naartoe is weet ik niet.

    Ik ben benieuwd hoe we hier over 10 jaar op terug kijken.....

    Oh, btw, die mensen die als menselijk schild daar naartoe gaan: veel succes. Maar sta niet raar te kijken als Bush geen rekening met jullie houdt. Er gaan mensen sneuvelen. Iraki's of Nederlanders, dat maakt toch niks uit??

    [Dit bericht is gewijzigd door Svart Rose op 15-02-2003 15:07]

    Sta stil bij elke stap die je zet.
    pi_8495035
    quote:
    Op zaterdag 15 februari 2003 14:47 schreef SCH het volgende:

    [..]

    Ik vind het zeer zwak van de PvdA en ook van het IKV. Je hebt ongelijk met je stelling over de doelstelling. Datgene dat Jan Marijnissen zegt hoeft niet meteen de hele lading te dekken. Lees de uitgangspunten van de demonstratie en dan blijkt dat het doel veel diverser ligt - van pure pacifisten tot gematigder opinies. Het is dan ook nogal laf van de PvdA - ze willen gewoon hun handen niet branden tijdens de formatie. Ik denk dat veel PvdA-stemmers zich nu en de komende weken nog wel eens achter de oren zullen krabben.


    Ik in ieder geval niet, ik ben blij met de opstelling van de PvdA. Hoewel ik vind dat ze niet tegen het sturen van Patriot-raketten hadden moeten zijn. De PvdA is niet per se tegen een oorlog, als dat maar o.l.v. de VN is, en dat is een veel nuchterder standpunt dan dat van klein-links.
    It is much easier to be critical than to be correct.
    pi_8495059
    quote:
    Op zaterdag 15 februari 2003 15:00 schreef Kozzmic het volgende:

    [..]

    Ik denk dat de PvdA de handen niet wil branden aan deze demonstratie en vereenzelvigd wil worden met de stellingname van in ieder geval een (belangrijk) deel van de organisatie dat er sowieso geen oorlog dient te komen. Met de formatie heeft het weinig te maken, anders had de PvdA ook wel voor de patriots kunnen stemmen.


    Binnen het IKV en binnen de PvdA is veel discussie en interne onenigheid omtrent de koers over deze oorlog. Dat zag je ook bij de stellingname rond de patriots. Pax Christi en de Raad van Kerken zitten eigenlijk vrijwel op dezelfde lijn als de PvdA - geen oorlog, tenzij. Dus het heeft vooral met politieke belangen te maken - bang om in een kamp ingedeeld te worden. Het zegt mij wel weer iets over de koers van het PvdA - het gebrek aan lef en daadkracht vooral. En ze laat een grote groep mensen in de steek.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')