Ja en laten we er een schepje bovenop doen door vuurwerkgooiende tokkies ook maar neer te schieten. Het liefst ook gelijk tussen de ogen, met het bloed tegen de gezichten van de familieleden en voor de ogen van de kinderen. Dat zal ze leren!quote:Op woensdag 23 december 2020 23:40 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als iemand vlucht valt er moeilijk wat te vragen heAls hij gewoon had meegewerkt, dan hadden ze direct gezien dat ze de verkeerde hadden. Vluchten voof de politie moet je gewoon niet doen
Als hij een vuurwapen op zak heeft wel. Zeker gezien de melding waar de agenten op af zijn gegaan.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:43 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Als iemand vlucht vormt hij ook geen directe dreiging dus dan is het nog debieler dat ze hem neer hebben geschoten.
Je vindt Poetin ook een toffe peer, iemand die mensen wil doden die hem stinkeye geven, dus ik neem jouw hypocriete mening sowieso niet serieus.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:44 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Iemand die andere mensen verwondingen wil toebrengen gun ik wel een gaatje ja.
Tokkies die vuurwerk gooien naar de politie. Leuk voorbeeld voor de kinderen ja, voor hun ogen vuurwerk gooien naar de politiequote:Op woensdag 23 december 2020 23:45 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Ja en laten we er een schepje bovenop doen door vuurwerkgooiende tokkies ook maar neer te schieten. Het liefst ook gelijk tussen de ogen, met het bloed tegen de gezichten van de familieleden en voor de ogen van de kinderen. Dat zal ze leren!
Wat een clown ben je
Lol ja met enig cynisme dus.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Astronautjes waren vanaf dit jaar sowieso al verboden. Voor de handhaving was het namelijk moeilijk om "de cobra's met de kracht van een handgranaat" te onderscheiden van een rotje dat je veilig in je hand kan laten afgaan. De opleiding tot politieagent duurt 3-4 jaar en is hbo niveau.
Maar dat had hij dus niet. Dus je kunt je debiele valse dilemma wel weg laten.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:46 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als hij een vuurwapen op zak heeft wel. Zeker gezien de melding waar de agenten op af zijn gegaan.
En wat als ze hem hadden laten lopen en hij wel de dader bleek te zijn? Dan was je komen janken dat de politie zomaar de dader van een moord laat lopen.
Precies, gewoon voor hun ogen doodschieten. En als ze beginnen te huilen de wapenstok eroverheen. Het liefst nog de moeders handboeien en in hun mond plassen. Dat ze hun plek mogen kennen! Teringvolkquote:Op woensdag 23 december 2020 23:47 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Tokkies die vuurwerk gooien naar de politie. Leuk voorbeeld voor de kinderen ja, voor hun ogen vuurwerk gooien naar de politie
Dat hij niet idd. Maar dat is achterafquote:Op woensdag 23 december 2020 23:48 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Maar dat had hij dus niet. Dus je kunt je debiele valse dilemma wel weg laten.
Agenten zijn mbo'ers bro. Niveau 2 of 4 afhankelijk of ze hoofdagent of surveillant zijn.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:43 schreef Glazenmaker het volgende:
De opleiding tot politieagent duurt 3-4 jaar en is hbo niveau.
Heb je weleens de beelden uit Den Haag gezien of Utrecht? Dat tuig gun ik wel een keiharde aanpak met vuurwapens.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:48 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Precies, gewoon voor hun ogen doodschieten. En als ze beginnen te huilen de wapenstok eroverheen. Het liefst nog de moeders handboeien en in hun mond plassen. Dat ze hun plek mogen kennen! Teringvolk
Ja daarom is het ook belangrijk dat ze zich eerst vergewissen van de feiten en niet handelen op verkeerde aannames. Helemaal bij dit soort acties.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:49 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat hij niet idd. Maar dat is achteraf
Heb je wel eens de gevolgen van vuurwapens gezien?quote:Op woensdag 23 december 2020 23:50 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Heb je weleens de beelden uit Den Haag gezien of Utrecht? Dat tuig gun ik wel een keiharde aanpak met vuurwapens.
Vandalisten verdienen de doodstraf. Iedereen weet dat.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Heb je wel eens de gevolgen van vuurwapens gezien?
Wat hadden ze dan moeten doen? Iemand die mogelijk bewapend is laten lopen?quote:Op woensdag 23 december 2020 23:51 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ja daarom is het ook belangrijk dat ze zich eerst vergewissen van de feiten en niet handelen op verkeerde aannames. Helemaal bij dit soort acties.
Waarom stoppen bij gewone vuurwapens nikonlover? Waarom dan niet gewoon letterlijk vuurwapens? Beter gewoon gelijk met een vlammenwerper eroverheen. Kun je hele volksstammen aan tokkie mensen in één lange veeg uitroeien. Dat is pas keihard!quote:Op woensdag 23 december 2020 23:50 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Heb je weleens de beelden uit Den Haag gezien of Utrecht? Dat tuig gun ik wel een keiharde aanpak met vuurwapens.
Nu ik erover nadenk snap ik je punt wel ja.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:51 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Vandalisten verdienen de doodstraf. Iedereen weet dat.
Ja dat is de enige andere optie natuurlijk. Iemand neerschieten of laten lopen.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:52 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Wat hadden ze dan moeten doen? Iemand die mogelijk bewapend is laten lopen?
Ja. Lijkt mij prima. Dan laten ze het rellen de volgende keer wel uit hun hoofd.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Heb je wel eens de gevolgen van vuurwapens gezien?
Hij is toch niet dood. Jank niet zo.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:53 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ja dat is de enige andere optie natuurlijk. Iemand neerschieten of laten lopen.
Bom erop toch?quote:Op woensdag 23 december 2020 23:52 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Waarom stoppen bij gewone vuurwapens nikonlover? Waarom dan niet gewoon letterlijk vuurwapens? Beter gewoon gelijk met een vlammenwerper eroverheen. Kun je hele volksstammen aan tokkie mensen in één lange veeg uitroeien. Dat is pas keihard!
Oke dan is het goed.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:54 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Hij is toch niet dood. Jank niet zo.
We weten allemaal dat tokkies uit bepaalde wijken komen. Gewoon hek eromheen en zeggen dat er 's nachts in het midden van de wijk een mooie show zal zijn zonder coronaregels.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:52 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Waarom stoppen bij gewone vuurwapens nikonlover? Waarom dan niet gewoon letterlijk vuurwapens? Beter gewoon gelijk met een vlammenwerper eroverheen. Kun je hele volksstammen aan tokkie mensen in één lange veeg uitroeien. Dat is pas keihard!
Hij prikt gewoon dwars door je achterlijkheid heen.quote:Op woensdag 23 december 2020 23:54 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Hij is toch niet dood. Jank niet zo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |