abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_197190644
Pittig duman! Je hoort het vaker dat zoiets gebeurt en vaak is de 'oplossing' idd meer of betere 1 op 1 tijd met oudste. Beetje feestje maken, leuk spelletje met wat lekkers erbij ofzo of filmpje, samen huishouden kan ook (dweilen kunnen kids heel leuk vinden). Hier vindt R van 6 het geweldig maar hij is ouder natuurlijk en is gek op baby's blijkt wel. Nu het nekje niet zo kwetsbaar is, tilt hij hem geregeld en knuffelt hem zelfstandig :X O+ zo schattig samen.

Oke nu vijf maanden oud. Maar die hapjes hé, ik vind het zo'n moment. Eenmaal daar doorheen, is het geen punt meer maar ik ben er zo niet aan toe :X Dan komt er hapjes poep en hapjeskots :'( Iemand een fijne site hoe ik kan beginnen? Ei en pindakaas op een lepeltje is ook belangrijk toch las ik eens? Gekookt ei eten we super vaak dus geen punt en 100% pindakaas heb ik ook. Heb nog een paar potjes in de kast (gekregen in zo'n doos) dus dat eens geven en verder broodkorstjes met boter en stukjes groente/fruit, willekeurig wat het is?
pi_197191138
Het is bedoeling om hier rapley te gaan doen over een maandje. Hoop wel dat er een tandje is gearriveerd. Tot op heden geen signaal...
pi_197191317
quote:
0s.gif Op zondag 3 januari 2021 16:14 schreef Hilmo het volgende:
Oke nu vijf maanden oud. Maar die hapjes hé, ik vind het zo'n moment. Eenmaal daar doorheen, is het geen punt meer maar ik ben er zo niet aan toe :X Dan komt er hapjes poep en hapjeskots :'( Iemand een fijne site hoe ik kan beginnen? Ei en pindakaas op een lepeltje is ook belangrijk toch las ik eens? Gekookt ei eten we super vaak dus geen punt en 100% pindakaas heb ik ook. Heb nog een paar potjes in de kast (gekregen in zo'n doos) dus dat eens geven en verder broodkorstjes met boter en stukjes groente/fruit, willekeurig wat het is?
Ik doe de pindakaas altijd (met margarine) op brood voor d'r. Ei zo los vindt ze niet lekker dus daar ben ik creatief mee. Groot succes tot nu toe is een geklutst ei mengen met een geprakte banaan en in de pan bakken. Pannenkoekjes, vindt ze heerlijk! Vorige week heb ik ook een boterham in stukjes geknipt (las die tip ergens, ging lekker snel haha) en door een geklutst ei geroerd en gebakken. Vond ze ook prima, een soort omeletbroodjes werden het. Misschien heeft iemand hier er nog iets aan.

Brood met Hüttenkäse vindt ze trouwens ook heul lekker.
The rock candy's melted, only diamonds now remain
pi_197193684
@D.U.M.A.N. knuffel voor jou :* , lijkt me een hele lastige situatie! Ik kan je helaas geen advies geven. Hopelijk wordt het met de tijd beter als U. wat meer aan Z. gewend raakt en je wat meer tijd 1 op 1 met U. kan doorbrengen. Maar ik snap dat dat lastig is zeker nu Z. nog zo klein is.
  zondag 3 januari 2021 @ 20:55:31 #205
132477 Zo-is-dat
of nie dan?
pi_197195929
quote:
1s.gif Op zondag 3 januari 2021 16:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Het is bedoeling om hier rapley te gaan doen over een maandje. Hoop wel dat er een tandje is gearriveerd. Tot op heden geen signaal...
Onze oudste had tot voorbij een jaar geen tand en kreeg echt álles weg :D ons rapley talent. Niet dat nummer twee voor hm onder doet, elke dag weer zo leuk :Y)

Heb nu een app groepje met een paar vriendinnen en voor de rest is het de eerste, eentje maakt werkelijk elke dag een feest van alle maaltijden, zo leuk! Nu we een weekje vakantie hebben wil ik ook graag wat meer mijn best doen. Er zijn een paar leuke inspirerende en leerzame instas over trouwens. Bijvoorbeeld Solid starts en baby led wean team :D
pi_197196037
Duman, ik denk dat iedere moeder van 2 dit herkent. Ik kreeg van de vk bij de nacontrole de tip die zij ooit gekregen had om naar peuter nadrukkelijk te benoemen dat ik nu iets met haar zou gaan doen en de baby dan even moet wachten. Want 1 op 1 tijd deed ik wel, maar het opstandige was er toch. Wat dat betreft denk ik dat het gewoon echt even wennen is voor iedereen en een balans vinden als gezin van 4. Het ouder worden van de baby, waardoor er uiteindelijk meer voorspelbaarheid en ritme komt heeft daar bij mij wel heel erg in geholpen en dat heeft tijd nodig.

Ik ben wel benieuwd of dit bij een derde ook weer een issue is SQ en madam? Of dat de oudsten dan meer naar elkaar toe trekken?

Hapjes zijn we ook langzaam mee begonnen! Wilde eigenlijk tot 6 maanden wachten en dan rapley, maar ze zat zo te smakken afgelopen week dat we nu met 5,5 maand maar zijn begonnen met geprakte peer, banaan en mango tot nu toe. Ze vindt het lekker en er gaat wel wat naar binnen, maar het is echt het oefenen natuurlijk.
Over 1,5 week gaan we wel alsnog over naar rapley. ^O^
Ik heb deze link open staan als leidraad voor de hapjes: https://www.borstvoeding.(...)ntroductieschema.pdf

Tandjes zijn hier ook nog niet aanwezig en verwacht ik ook niet snel, maar die zijn idd niet perse nodig om wat binnen te krijgen.
  zondag 3 januari 2021 @ 21:23:26 #207
429226 arvensis
Moeder x 3
pi_197196883
Ik heb die tip vaker gelezen. Zal ‘m eens proberen toe te passen. :)

Die leidraad is handig, inderdaad. Daar hoort natuurlijk wel het boek van Stefan Kleintjes bij: Eten voor de kleintjes.
Ik heb ‘m bij U. niet gelezen, maar ga dat wel doen. Heb ook al het nieuwe Kookboek (Kookboek: eten voor de kleintjes) aangeschaft.
Protège moi de mes désirs.
pi_197196934
quote:
1s.gif Op zondag 3 januari 2021 20:55 schreef Zo-is-dat het volgende:

[..]

Onze oudste had tot voorbij een jaar geen tand en kreeg echt álles weg :D ons rapley talent. Niet dat nummer twee voor hm onder doet, elke dag weer zo leuk :Y)

Heb nu een app groepje met een paar vriendinnen en voor de rest is het de eerste, eentje maakt werkelijk elke dag een feest van alle maaltijden, zo leuk! Nu we een weekje vakantie hebben wil ik ook graag wat meer mijn best doen. Er zijn een paar leuke inspirerende en leerzame instas over trouwens. Bijvoorbeeld Solid starts en baby led wean team :D
Waar ben je toen mee begonnen?
  zondag 3 januari 2021 @ 21:27:33 #209
149959 SQ
snelle trees
pi_197197024
Het ligt heel erg aan je kind hoeveel problemen het geeft denk ik. Nu is mijn oudste al 6 en de middelste bijna 4 en dat is toch écht wel anders dan een tweejarige qua begrip. Maar mijn dochter is nooit jaloers of opstandig geweest, ook niet toen Noud net was geboren en zij dus 2,5 was. Maar Noud accepteert het allemaal een stuk minder makkelijk. Ik denk dat als hij een jaar eerder grote broer was geworden, hij ook wel een terrorist was geworden.
Nu is hij ook een terrorist, maar wel al een iets aanspreekbaardere :+
disclaimer
  zondag 3 januari 2021 @ 21:35:43 #210
149959 SQ
snelle trees
pi_197197308
En verder een dikke knuffel voor duman. Het wordt echt, echt makkelijker, maar daar heb je helemaal niks aan als je er middenin zit. :*
disclaimer
  zondag 3 januari 2021 @ 21:55:25 #211
132477 Zo-is-dat
of nie dan?
pi_197197994
quote:
0s.gif Op zondag 3 januari 2021 21:24 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]

Waar ben je toen mee begonnen?
Een schijfje komkommer met een gat d’r in! :D

Met deze met gestoomde courgette uit oma’s moestuin.

Broccoli is een leuke om mee te beginnen ook
pi_197198361
De overgang van 1 naar 2 vond ik echt enorm groot en ik heb me de eerste tijd echt een enorme faalmoeder gevoeld. Je bent zo gewend om al je aandacht en tijd aan 1 kind te geven en je oudste is ook gewend om alle aandacht te krijgen, dat het voor jullie allebei enorm wennen is dat je je aandacht en tijd ineens moet verdelen. Ik had in het begin constant het gevoel dat ik te kort schoot. Ik kon daardoor ook minder hebben van de oudste, daar reageerde de oudste op door nog meer negatieve aandacht te vragen en dat werd een beetje een vicieuze cirkel. Ik heb echt heel bewust tijd vrijgemaakt voor de oudste, elke avond een halfuurtje echt even samen spelen/lezen/kletsen en in het weekend gingen we wat langer samen wat doen bijvoorbeeld boodschappen doen en even naar de speeltuin. Ik voedde de baby dan voor ik wegging en door de week zorgde ik dat ik af en toe wat kolfde zodat mijn vriend de baby een flesje kon geven als ze toch nog voor een voeding kwam als ik weg was.

De overgang van 2 naar 3 vond ik echt een heel stuk makkelijker. Ik was al gewend om mijn aandacht en tijd te verdelen. En het scheelde ook dat mijn oudste twee al wat ouder zijn. Mijn oudste is 7 en de middelste is nu 5 (was 4 toen kleine dondersteen geboren werd). Ze snappen alles al wat beter en kunnen ook makkelijker dingen zelf doen.
  zondag 3 januari 2021 @ 22:44:54 #213
429226 arvensis
Moeder x 3
pi_197199558
Precies dat, die vicieuze cirkel.
Het tweede kindje went er natuurlijk vanaf het begin al aan dat de aandacht verdeeld wordt, denk dat de overgang van 2 naar 3 daarom ook makkelijker zal zijn.

Ik hoop dat het morgen echt gaat sneeuwen, kunnen we er buiten een leuke dag van maken. De speeltuinen zijn we ook wel beu.
Protège moi de mes désirs.
pi_197200397
Ik lees wat over kraamzorg, de mijne was een kei, regio den haag, zzper met veel humor en flexibiliteit, gevormd door jaren ervaring. Heel erg vanuit het natuurlijke, wat ik niet ben, maar ze zon daar ook goed mee schakelen.
Vertrouwde haar compleet en zou haar bij een Volgend kind direct weer bellen!
pi_197203970
Iemand hier ervaring met het proberen je baby meer dan 1 slaapcyclus te laten slapen? Werkt dat of kan ik maar beter accepteren dat ze maar 3 kwartier slaapt en dus veel slaapjes per dag doet.
Ik ben al heel blij dat ze zelf in slaap valt en duidelijk te lezen is wat slaapsignalen betreft, maar ergens zou ik het haar gunnen een langer slaapje in de middag te kunnen doen. Nu wordt ze steevast na 45 minuten wakker. Ook in de avond, dan ga ik naast haar liggen met hand bij haar hoofdje of krijgt ze haar laatste voeding. Echt in de nacht lukt het haar gelukkig wel.
Peuter heeft ook 99,9% van de slaapjes maar 1 slaapcyclus geslapen overigens. Maar ik vroeg me af of je een baby kunt helpen dit te leren? Door overdag hetzelfde te doen als in de avond misschien? Al heb ik het idee dat ze meteen ‘aan’ staat, als ze me ziet is ze helemaal enthousiast en lachen. Dus vraag me af of het kans van slagen heeft. :+
pi_197204529
@Nolita bij ons is het juist de truc om zo snel mogelijk te reageren wanneer ze wakker begint te worden. Dan krijgt ze haar speen weer. Als de ogen eenmaal open zijn dan is het gedaan.

@D.U.M.A.N. ik ben de eeuwige speeltuintjes ook even zat. Mijn man neemt Banaan soms mee naar buiten. Geen antwoord als ik vraag wil je naar buiten, gedoe met aankleden, nog een plasje moeten doen, of als we net vijf minuten daar zijn dat hij alsnog moet plassen, je moet er maar zin in hebben. ;( En hij vindt dat hij een auto is en op straat mag, dus als ik Poffertje ook bij me heb dan moet ik de regels heel duidelijk maken.

Laat je hem wel genoeg tv kijken? Hij staat hier soms ook meer aan dan ik zou willen maar je moet jezelf (en hem) ook een beetje rust gunnen. :*

Wij hadden vandaag het consultatiebureau, ze is 4,7 kg en 56 cm. De groeilijntjes gaan omhoog, dat is fijn. :) Op haar buik liggen liet ze ook heel mooi zien.

Ik zei ook dat ik niet weet hoeveel voedingen ze krijgt en het ook niet kan schatten. Kreeg ik toch het advies om de kleine hapjes tussendoor niet te doen omdat het haar spijsvertering dan weer extra prikkelt. En dat ga ik misschien ook wel proberen want ze is soms rustiger bij mijn man, die haar niet bij klachten steeds een borst in haar snuffert duwt. :s)
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_197206577
quote:
3s.gif Op maandag 4 januari 2021 11:38 schreef PKM het volgende:
@:Nolita bij ons is het juist de truc om zo snel mogelijk te reageren wanneer ze wakker begint te worden. Dan krijgt ze haar speen weer. Als de ogen eenmaal open zijn dan is het gedaan.
Dan zal ik wel na 40 minuten al naast haar moeten gaan zitten want als ik via de babyfoon merk dat ze wakker is zijn die ogen al meteen wagenwijd open. Dat is ook wat ik ergens op internet las. Maar ben wel benieuwd of iemand hier ervaring ermee heeft.

Mbt peuters en activiteiten. Ik zeg stellig dat we naar buiten gaan en zij mag kiezen hoe (lopen, step, loopfiets, trapfiets of poppenwagen). Gisteren mocht zij de weg wijzen, want ze wilde ‘op vakantie’. Maar mijn peuter herinnert mij eraan dat ik op de stoep moet lopen (op ons doodlopende straatje), zij aan de binnenkant van de stoep moet lopen en verdwijnt nog net niet tussen mijn benen als er een auto in de buurt komt. Het effect van ons rustige buurtje schijnbaar. :')

Van tv wordt mijn peuter erg chagrijnig dus die zet ik het liefst zo min mogelijk in ook al is het soms wel verleidelijk. Uiteindelijk heb ik spijt.
pi_197208129
Vanavond even bijlezen na een paar dagen uitwaaien aan zee. Sowieso helemaal gelukkig, want a) vandaag is onze kleine S. 4 maanden oud. b) Ze krijgt nu al 4 maanden uitsluitend borstvoeding. c) ze sliep na de voeding op de veerboot in, in de auto en heeft het de hele route (~ 2,5 uur) volgehouden, slapend. d) ze kwam 2 v.d. 4 nachten maar één keer tussen 22 en 7. De andere twee nachten brachten het gemiddeld op 3 keer per nacht. e) ze is vrolijk. f) ze lacht steeds meer. g) ze is verliefd op haar tiny love. h) ik ben verliefd op haar. O+
pi_197208266
@PKM Niet de tv, maar wel veel op de iPad. :@ Niks aan te doen.Vandaag gaat het gelukkig al beter. :)

Vergeet niet dat mamahonger ook bestaat, hè? :* Heeft ze zoveel last van krampjes?

@Nolita ken je het boek “droomritme”? Volgens mij houden ze daar maximale wakkertijden aan. 90 min - 3 uur - 90 minuten ofzo. Wellicht dat zo een schema je kan helpen om haar slaapcyclus langer te krijgen?
M’n vriendin was in ieder geval heel tevreden, ik heb er geen ervaring mee. Peuter slaapt nog steeds bagger hier.
Protège moi de mes désirs.
pi_197208325
Z.’s naveltje werd toch rood afgelopen vrijdag. Net konden we langs het cb om het aan te laten stippen. Ook maar meteen gewogen en gemeten...
5400 gr en 57,5 cm. Geen Hollandse glorie, maar Arabische glorie hier. :7

En dat kan je ook mooi zien op de pasfoto die ik net heb laten maken. :+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Protège moi de mes désirs.
  maandag 4 januari 2021 @ 15:34:45 #221
149959 SQ
snelle trees
pi_197208348
Nondeju D.U.M.A.N _O- queen of the spekneks O+
disclaimer
pi_197208808
quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 15:34 schreef SQ het volgende:
Nondeju D.U.M.A.N _O- queen of the spekneks O+
Combinatie van dat stomme Zarakraagje dat niet goed zit, de houding waarin ze werd gehouden en wakker gemaakt worden uit haar slaapje. :+ En de 3 onderkinnen die ze idd heeft. :Y)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Protège moi de mes désirs.
  maandag 4 januari 2021 @ 16:07:14 #223
149959 SQ
snelle trees
pi_197208980
Ja zo valt het nog mee. Stuk knapper, die foto :D

Ik zocht een foto waarop het bij goud ook mee valt maar dat valt dus nog niet mee :')
disclaimer
  Moderator/colorchick maandag 4 januari 2021 @ 16:07:56 #224
382129 crew  Donna
pi_197208995
Hahaha die pasfoto 8)7

Gelukkig is het in real life een echte knapperd.
pi_197209051
Haha wat een geweldige foto! _O_
En wat een stats zeg, ze is 28 november pas geboren! Bubbles was echt maar ietsje langer en een beetje zwaarder toen ze 2 maanden was :P.

NJ wat heerlijk die dagen aan zee, en natuurlijk verdiend na alle drukte deze feestdagen op het werk. En wat fijn dat S. het zo goed doet! O+

Nolita, heb je een whitenoise machine of app ofzo? Wij gebruiken het hier maar en en toe hoor, maar het helpt vaak wel om haar weer in slaap te krijgen!
pi_197209117
quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:07 schreef SQ het volgende:
Ja zo valt het nog mee. Stuk knapper, die foto :D

Ik zocht een foto waarop het bij goud ook mee valt maar dat valt dus nog niet mee :')
_O-
Spekbabies O+
Protège moi de mes désirs.
pi_197209124
Deze kleine meid was afgelopen donderdag 3 maanden (en de donderdag ervoor 12 weken :') ).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_197209212
Lieffie O+

Stom idd, dat tellen in weken en maanden. Wanneer ga je ook al weer over op maanden? :+
Protège moi de mes désirs.
pi_197209225
Hoe werkt dat trouwens bij het cb, gaan jullie de eerste paar maanden elke maand langs om te meten/wegen, of niet? Wij gaan 2 februari weer voor de volgende set vaccinaties maar ik ben eigenlijk ook wel weer benieuwd hoe ze het doet verder!
  Moderator maandag 4 januari 2021 @ 16:40:23 #230
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_197209478
quote:
7s.gif Op zaterdag 2 januari 2021 23:15 schreef Seven. het volgende:
Hier is meneer serieus eenkennig aan het worden, 's avonds slapen kan alleen met mama. We hadden vrienden op bezoek, en ze aten ook mee. Van 7 tot half 10 heeft Colin alleen maar ge(vooral bij mijn man) spookt en gehuild tot ik met hem in bed op schoot ben gaan zitten. 10 minuten later kon ik hem zo in de co-sleeper schuiven. Draakje.
Dat lijkt me best lastig! Ik kan aapie ook iets beter in slaap krijgen dan mijn man maar het lukt hem uiteindelijk ook wel. Hoe doen jullie dat als je een paar uurtjes weg moet en man moet voor hem zorgen?

quote:
1s.gif Op zondag 3 januari 2021 13:14 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
@:sq Wat een onwijze leukerd! Lachende baby’s zijn altijd +1 O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jeetje wat klinkt dit ontzettend pittig. Ten eerste ben je helemaal geen waardeloze moeder! Je kunt jezelf gewoon niet in tweeën splitsen dus qua aandacht zullen beiden het toch echt met minder moeten doen dan wanneer je 1 kind hebt. Mede door dit soort verhalen twijfel ik echt aan een tweede, ik hoor eigenlijk nauwelijks positieve verhalen over de begintijd :@ Je bent dus sowieso niet de enige, ik hoor het eigenlijk van iedereen om me heen. Volgens mij ben je een hartstikke lieve mama :*

quote:
3s.gif Op zondag 3 januari 2021 14:31 schreef PKM het volgende:
Nog de beste wensen. :*

Poffertje sliep vandaag voor het eerst in haar wiegje en is zelf in slaap gevallen. *O*

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zijn de betere mijlpalen *O* Het lukt aapie ook steeds vaker om zelf in zijn bedje in slaap te vallen. Nog wel met zijn muziekegel maar hey, ik ben al lang tevreden :+

quote:
1s.gif Op zondag 3 januari 2021 23:21 schreef wieksel het volgende:
Ik lees wat over kraamzorg, de mijne was een kei, regio den haag, zzper met veel humor en flexibiliteit, gevormd door jaren ervaring. Heel erg vanuit het natuurlijke, wat ik niet ben, maar ze zon daar ook goed mee schakelen.
Vertrouwde haar compleet en zou haar bij een Volgend kind direct weer bellen!
Ik heb zo'n vermoeden dat je in het verkeerde topic post, hier is iedereen in het afgelopen jaar bevallen ;)

quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 15:25 schreef NicolasJoy het volgende:
Vanavond even bijlezen na een paar dagen uitwaaien aan zee. Sowieso helemaal gelukkig, want a) vandaag is onze kleine S. 4 maanden oud. b) Ze krijgt nu al 4 maanden uitsluitend borstvoeding. c) ze sliep na de voeding op de veerboot in, in de auto en heeft het de hele route (~ 2,5 uur) volgehouden, slapend. d) ze kwam 2 v.d. 4 nachten maar één keer tussen 22 en 7. De andere twee nachten brachten het gemiddeld op 3 keer per nacht. e) ze is vrolijk. f) ze lacht steeds meer. g) ze is verliefd op haar tiny love. h) ik ben verliefd op haar. O+
Dat klinkt goed! Hoe beviel jouw nieuwjaarsslaap? :D

quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 15:33 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Z.’s naveltje werd toch rood afgelopen vrijdag. Net konden we langs het cb om het aan te laten stippen. Ook maar meteen gewogen en gemeten...
5400 gr en 57,5 cm. Geen Hollandse glorie, maar Arabische glorie hier. :7

En dat kan je ook mooi zien op de pasfoto die ik net heb laten maken. :+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier moest ik toch wel even om gnorfen, die speknek _O- Op de andere foto is ze stukken charmanter :D

quote:
17s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:15 schreef Smart_ass het volgende:
Deze kleine meid was afgelopen donderdag 3 maanden (en de donderdag ervoor 12 weken :') ).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
3 maanden alweer! Wat is het toch een cutie O+

quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:23 schreef Smart_ass het volgende:
Hoe werkt dat trouwens bij het cb, gaan jullie de eerste paar maanden elke maand langs om te meten/wegen, of niet? Wij gaan 2 februari weer voor de volgende set vaccinaties maar ik ben eigenlijk ook wel weer benieuwd hoe ze het doet verder!
Nu met corona gaat veel telefonisch. De intake was telefonisch, eerste afspraak wel live, tweede telefonisch en derde wel live (want prikjes). Wij hebben zelf een weegschaal aangeschaft om het gewicht van aapie bij te houden. Je kunt ook langsgaan maar een weegschaal kost maar een paar tientjes dus dat vonden wij wel zo makkelijk :)

Ik maak me een beetje zorgen om aapies gewicht. Hij woog vanochtend 5,58 kilo bij 10 weken. Zijn lijntje stijgt niet meer maar gaat nu horizontaal. Eerst zat hij netjes rondom p50, dit is nu p33. Ondanks de JBPM spuugt hij nog best veel, vanochtend kwamen er 3 grote golven uit en ook uit zijn neus. Ik hoop dus dat hij genoeg binnenhoudt om te groeien :X Ik vind het JBPM ook wel gehannes. We hebben een driestandenspeen maar daar komt eerst bijna niets doorheen doordat het te dik is en uiteindelijk wordt het gat weer zo groot dat het binnen 5 minuten naar binnen gaat. Vorige week hebben we nieuwe spenen gekocht en ze zijn nu alweer te groot (vandaar ook dat vele spugen denk ik). Ik word er een beetje moedeloos van, of het gaat langzaam of de fles gaat supersnel -O-

Qua slapen gaat het fantastisch, hij heeft al 3 nachten achter elkaar 9 uur aan een stuk geslapen, steeds van 12 tot 9. Overdag doet hij kleine slaapjes dus dat kan nog wat beter maar hier ben ik al heel erg blij mee O+
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  Moderator maandag 4 januari 2021 @ 16:46:49 #231
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_197209574
Plaatje bij het praatje:

Aapie met z'n aapie


Aapie is druk bezig z'n handjes te ontdekken
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_197209580
quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:10 schreef Smart_ass het volgende:
Haha wat een geweldige foto! _O_
En wat een stats zeg, ze is 28 november pas geboren! Bubbles was echt maar ietsje langer en een beetje zwaarder toen ze 2 maanden was :P.

NJ wat heerlijk die dagen aan zee, en natuurlijk verdiend na alle drukte deze feestdagen op het werk. En wat fijn dat S. het zo goed doet! O+

Nolita, heb je een whitenoise machine of app ofzo? Wij gebruiken het hier maar en en toe hoor, maar het helpt vaak wel om haar weer in slaap te krijgen!
Ik heb de eerste dagen ook (veel te veel) geslapen, zonde van de tijd, maar zo aan toe!

Heb het gevoel dat we met de medicijnen nu de ultieme balans hebben gevonden. Zal zoeken blijven zodra ze weer groeit, of ten tijde van het afbouwen weer... Maar voor nu: verliefde gevoelens.
quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 15:33 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Z.’s naveltje werd toch rood afgelopen vrijdag. Net konden we langs het cb om het aan te laten stippen. Ook maar meteen gewogen en gemeten...
5400 gr en 57,5 cm. Geen Hollandse glorie, maar Arabische glorie hier. :7

En dat kan je ook mooi zien op de pasfoto die ik net heb laten maken. :+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt ons al ingehaald qua gewicht dan! :o Ze gaat goed! *)

quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:21 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Lieffie O+

Stom idd, dat tellen in weken en maanden. Wanneer ga je ook al weer over op maanden? :+
Met 6 maanden, eh, een half jaar? :9

Hier erger ik me er stiekem soms best aan, dat tellen in weken en maanden, dus ik ben stiekem al bezig met "ze is al bijna een half jaar!" Al klopt daar nu natuurlijk ook nog niets van. :9
quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:40 schreef MaJo het volgende:

[..]

Dat klinkt goed! Hoe beviel jouw nieuwjaarsslaap? :D

[..]

Nu met corona gaat veel telefonisch. De intake was telefonisch, eerste afspraak wel live, tweede telefonisch en derde wel live (want prikjes). Wij hebben zelf een weegschaal aangeschaft om het gewicht van aapie bij te houden. Je kunt ook langsgaan maar een weegschaal kost maar een paar tientjes dus dat vonden wij wel zo makkelijk :)

Ik maak me een beetje zorgen om aapies gewicht. Hij woog vanochtend 5,58 kilo bij 10 weken. Zijn lijntje stijgt niet meer maar gaat nu horizontaal. Eerst zat hij netjes rondom p50, dit is nu p33. Ondanks de JBPM spuugt hij nog best veel, vanochtend kwamen er 3 grote golven uit en ook uit zijn neus. Ik hoop dus dat hij genoeg binnenhoudt om te groeien :X Ik vind het JBPM ook wel gehannes. We hebben een driestandenspeen maar daar komt eerst bijna niets doorheen doordat het te dik is en uiteindelijk wordt het gat weer zo groot dat het binnen 5 minuten naar binnen gaat. Vorige week hebben we nieuwe spenen gekocht en ze zijn nu alweer te groot (vandaar ook dat vele spugen denk ik). Ik word er een beetje moedeloos van, of het gaat langzaam of de fles gaat supersnel -O-

Qua slapen gaat het fantastisch, hij heeft al 3 nachten achter elkaar 9 uur aan een stuk geslapen, steeds van 12 tot 9. Overdag doet hij kleine slaapjes dus dat kan nog wat beter maar hier ben ik al heel erg blij mee O+
Fantastisch! Ik ben ergens tussen 20 en 21 gaan slapen geloof ik. Even wakker van het vuurwerk en vervolgens weer doorgepakt. Ik ben niet één keer tussendoor wakker geweest geloof ik. :@ Heb ze nog niet gemist.. Maar, 's ochtends ook gewoon 6u op om tijdig naar de rest toe te gaan. :D

Als je je zorgen maakt om het gewicht, misschien een extra bezoekje CB doen? Die kijken er misschien wat meer van afstand naar, kunnen beoordelen hoe hij er voor staat?

Wij zitten nu met 4 maanden, dus ~ 17 weken een beetje vast op en rond die 5 kilo. Mogen ook wel wat spekjes bij komen...
pi_197209638
quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:46 schreef MaJo het volgende:
Plaatje bij het praatje:

Aapie met z'n aapie
[ afbeelding ]

Aapie is druk bezig z'n handjes te ontdekken
[ afbeelding ]
Aapie wordt groot! O+ O+
pi_197209639
Plaatje(s) bij praatje is een goed plan!





pi_197211537
Wat een heerlijke foto's allemaal O+
pi_197211810
Kleine dondersteen is enorm geïnteresseerd in wat haar zussen op de grond aan het doen zijn. :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Moderator/colorchick maandag 4 januari 2021 @ 19:15:11 #237
382129 crew  Donna
pi_197212060
@MaJo,

Kan je de JBPM niet los geven als papje? Las laatst ergens dat dat ook kan. Als de melk er met zo'n noodgang in gaat, snap ik wel dat hij veel spuugt.
pi_197212105
quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:40 schreef MaJo het volgende:

[..]


3 maanden alweer! Wat is het toch een cutie O+
[..]

Nu met corona gaat veel telefonisch. De intake was telefonisch, eerste afspraak wel live, tweede telefonisch en derde wel live (want prikjes). Wij hebben zelf een weegschaal aangeschaft om het gewicht van aapie bij te houden. Je kunt ook langsgaan maar een weegschaal kost maar een paar tientjes dus dat vonden wij wel zo makkelijk :)

Ik maak me een beetje zorgen om aapies gewicht. Hij woog vanochtend 5,58 kilo bij 10 weken. Zijn lijntje stijgt niet meer maar gaat nu horizontaal. Eerst zat hij netjes rondom p50, dit is nu p33. Ondanks de JBPM spuugt hij nog best veel, vanochtend kwamen er 3 grote golven uit en ook uit zijn neus. Ik hoop dus dat hij genoeg binnenhoudt om te groeien :X Ik vind het JBPM ook wel gehannes. We hebben een driestandenspeen maar daar komt eerst bijna niets doorheen doordat het te dik is en uiteindelijk wordt het gat weer zo groot dat het binnen 5 minuten naar binnen gaat. Vorige week hebben we nieuwe spenen gekocht en ze zijn nu alweer te groot (vandaar ook dat vele spugen denk ik). Ik word er een beetje moedeloos van, of het gaat langzaam of de fles gaat supersnel -O-

Qua slapen gaat het fantastisch, hij heeft al 3 nachten achter elkaar 9 uur aan een stuk geslapen, steeds van 12 tot 9. Overdag doet hij kleine slaapjes dus dat kan nog wat beter maar hier ben ik al heel erg blij mee O+
Dankje! Super lieve foto’s van Aapie ook weer, en leuke kleding!

Weegschaal zou ik inderdaad ook weleens aan kunnen schaffen, zal me er eens in verdiepen. Fijn dat het slapen zo goed gaat! 9u is echt super lang, lekker hoor!

Ik las trouwens dat de gewichtstoename wanneer je borstvoeding geeft op een gegeven moment afvlakt, misschien is dat het geval? Of zou het daar nog een beetje te vroeg voor zijn? Ik heb het idee dat Bubbles ook weinig meer is aangekomen sinds de laatste weging en meting, dat was 5,45kg en 58cm met 2 maanden. Maargoed, Aapie is natuurlijk wel een jongetje en 10 weken dus misschien dat het wat weinig is.. maar opzich is P33 niet zorgwekkend toch? Ik weet het ook niet hoor! Dat vele spugen lijkt me wel echt vervelend!
  maandag 4 januari 2021 @ 19:49:39 #239
132477 Zo-is-dat
of nie dan?
pi_197212687
Ahwww die foto’s allemaal O+


Nicolas zo heerlijk aan zee! Wij zijn nu een weekje op Terschelling *O* ook zo’n plaatje schieten!

Majo wat vervelend dat aapie zo erg blijft spugen. Als je twijfelt over zijn niet zo groeien dan zou ik toch even contact op nemen met het CB, ik zou me persoonlijk toch een beetje zorgen maken dan. De lepeltje vooraf tip klinkt wel als een goeie maar ik heb geen ervaring met zo erg spugen, wellicht heeft het CB nog meer tips.

Hilarisch die pasfoto D.U.M.A.N.! :D en kijk d’r knap zijn vanuit een fortuinlijkere hoek O+

En die krullen van bubbles _O_ O+

Net voor we gister vertrokken besloot onze meid te gaan kruipen en vandaag schuift ze zomaar een krukje voor zich uit en schuifelt d’r achteraan! :o huppetee de vaart d’r in die ontwikkeling :D
pi_197215771
@MaJo ik lees op de facebookpagina wat gaat over reflux goede verhalen over gelilact.

Ik zie trouwens nu dat het meer in België gebruikt wordt dan hier. Het zou invloed hebben op de suiker spiegel. Toch niet zo'n goede tip sorry (ook al lijkt het wel te werken) :@

[ Bericht 44% gewijzigd door Sunshine1982 op 04-01-2021 21:41:35 ]
  Moderator maandag 4 januari 2021 @ 22:05:36 #241
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_197216648
quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:47 schreef NicolasJoy het volgende:

[..]

Ik heb de eerste dagen ook (veel te veel) geslapen, zonde van de tijd, maar zo aan toe!

Heb het gevoel dat we met de medicijnen nu de ultieme balans hebben gevonden. Zal zoeken blijven zodra ze weer groeit, of ten tijde van het afbouwen weer... Maar voor nu: verliefde gevoelens.
[..]

Je hebt ons al ingehaald qua gewicht dan! :o Ze gaat goed! *)
[..]

Met 6 maanden, eh, een half jaar? :9

Hier erger ik me er stiekem soms best aan, dat tellen in weken en maanden, dus ik ben stiekem al bezig met "ze is al bijna een half jaar!" Al klopt daar nu natuurlijk ook nog niets van. :9
[..]

Fantastisch! Ik ben ergens tussen 20 en 21 gaan slapen geloof ik. Even wakker van het vuurwerk en vervolgens weer doorgepakt. Ik ben niet één keer tussendoor wakker geweest geloof ik. :@ Heb ze nog niet gemist.. Maar, 's ochtends ook gewoon 6u op om tijdig naar de rest toe te gaan. :D

Als je je zorgen maakt om het gewicht, misschien een extra bezoekje CB doen? Die kijken er misschien wat meer van afstand naar, kunnen beoordelen hoe hij er voor staat?

Wij zitten nu met 4 maanden, dus ~ 17 weken een beetje vast op en rond die 5 kilo. Mogen ook wel wat spekjes bij komen...
Oh heerlijk zo'n ononderbroken nacht O+

Toen we bij mijn ouders waren heb ik een middagtukkie gedaan. Normaal slaap ik altijd licht omdat ik toch alert ben op de geluiden van aapie maar nu sliep ik zo ontzettend diep, heerlijk! Ik werd alleen wel in paniek wakker omdat ik dacht dat ik op hem was gaan liggen terwijl hij helemaal niet bij ons in de kamer was. Mijn man moest me echt even goed wakker maken, ik bleef maar sorry zeggen :@

Ik kijk het nog een paar dagen aan maar anders neem ik zeker contact op met het CB :Y

Ik bedacht ook zojuist dat er natuurlijk ook een fles weggevallen is nu hij 's nachts doorslaapt. Dit zullen we moeten compenseren met grotere flessen. Hij zal dan nu 6x 165ml krijgen. De laatste week heb ik ook een beetje gerommeld met borst/kolven/kunstvoeding waardoor ik minder zicht had op wat hij binnenkreeg. Daar ga ik nu dus extra op letten :)

quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:51 schreef NicolasJoy het volgende:

[..]

Aapie wordt groot! O+ O+
Ja he? Het is geen newborn meer, hij krijgt steeds meer een eigen gezichtje. En in de lengte groeit hij sowieso want hij zit nu echt wel in maat 62.

quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:51 schreef NicolasJoy het volgende:
Plaatje(s) bij praatje is een goed plan!

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Oh popje O+ Wat kan ze er toch verschillend uitzien per foto!

quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 18:59 schreef madam-april het volgende:
Kleine dondersteen is enorm geïnteresseerd in wat haar zussen op de grond aan het doen zijn. :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat schattig O+ Zijn de zussen ook geïnteresseerd in wat zij in de box doet? :P

quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 19:15 schreef Donna het volgende:
@:MaJo,

Kan je de JBPM niet los geven als papje? Las laatst ergens dat dat ook kan. Als de melk er met zo'n noodgang in gaat, snap ik wel dat hij veel spuugt.
Ja dat kan ik ook eens gaan proberen :Y

Het stomme is alleen dat hij de ene keer alles eruit gegooid en de andere kant weer niks. Je kunt er echt geen peil op trekken. Maar kan inderdaad eens kijken of dit verschil maakt.

quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 19:17 schreef Smart_ass het volgende:

[..]

Dankje! Super lieve foto’s van Aapie ook weer, en leuke kleding!

Weegschaal zou ik inderdaad ook weleens aan kunnen schaffen, zal me er eens in verdiepen. Fijn dat het slapen zo goed gaat! 9u is echt super lang, lekker hoor!

Ik las trouwens dat de gewichtstoename wanneer je borstvoeding geeft op een gegeven moment afvlakt, misschien is dat het geval? Of zou het daar nog een beetje te vroeg voor zijn? Ik heb het idee dat Bubbles ook weinig meer is aangekomen sinds de laatste weging en meting, dat was 5,45kg en 58cm met 2 maanden. Maargoed, Aapie is natuurlijk wel een jongetje en 10 weken dus misschien dat het wat weinig is.. maar opzich is P33 niet zorgwekkend toch? Ik weet het ook niet hoor! Dat vele spugen lijkt me wel echt vervelend!
Ik vind de pakjes ook allemaal zo cute O+ Weer in de uitverkoop bij Jollein wat dingetjes aangeschaft, het is allemaal zo leuk :@

Hmmm dat afvlakken zou kunnen. En p33 is inderdaad niet heel slecht maar tot nu toe volgt hij wel aardig de p50 lijn dus dan vind ik het wel een aardige afwijking. Ik ga eens een paar dagen goed opletten op wat hij precies binnenkrijgt en dan nog eens wegen. Als het blijft stagneren neem ik contact op met het CB. 10 dagen geleden was de laatste afspraak en toen waren ze erg tevreden over zijn stats :)

quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 19:49 schreef Zo-is-dat het volgende:
Ahwww die foto’s allemaal O+

Nicolas zo heerlijk aan zee! Wij zijn nu een weekje op Terschelling *O* ook zo’n plaatje schieten!

Majo wat vervelend dat aapie zo erg blijft spugen. Als je twijfelt over zijn niet zo groeien dan zou ik toch even contact op nemen met het CB, ik zou me persoonlijk toch een beetje zorgen maken dan. De lepeltje vooraf tip klinkt wel als een goeie maar ik heb geen ervaring met zo erg spugen, wellicht heeft het CB nog meer tips.

Hilarisch die pasfoto D.U.M.A.N.! :D en kijk d’r knap zijn vanuit een fortuinlijkere hoek O+

En die krullen van bubbles _O_ O+

Net voor we gister vertrokken besloot onze meid te gaan kruipen en vandaag schuift ze zomaar een krukje voor zich uit en schuifelt d’r achteraan! :o huppetee de vaart d’r in die ontwikkeling :D
Wow die gaat opeens snel dan!

Trouwens nog bedankt voor de tip van het overbroekje over de luier. Aapie had gisteren de hele dag niet gepoept dus ik verwachtte al een volle luier vandaag. Overbroekje eroverheen gedaan voor de zekerheid en ja hoor, het zat buiten de luier maar wel binnen het overbroekje ^O^

quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 21:30 schreef Sunshine1982 het volgende:
@:Majo ik lees op de facebookpagina wat gaat over reflux goede verhalen over gelilact.

Ik zie trouwens nu dat het meer in België gebruikt wordt dan hier. Het zou invloed hebben op de suiker spiegel. Toch niet zo'n goede tip sorry (ook al lijkt het wel te werken) :@
Ik heb even gekeken en volgens mij is dit toch hetzelfde principe als JBPM?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_197219553
In grote lijnen wel Majo, alleen is dit vloeibaar en heeft geen invloed op stoelgang. JBPM kan nog wel eens obstipatie of diarree geven. Ik zou je wel als tip geven om lid te worden van de facebookpagina. In de tijd dat ik dacht dat A reflux had ben ik lid geworden en ik zie dagelijks goede vragen en tips voorbij komen. Hou je Aapie na de voeding rechtop voor minimaal 10 minuten?

Ik dacht dat we de fase van slecht slapen overdag wel achter de rug hadden, gister was het weer prut. Om 14.30 ging hij eindelijk pitten nadat hij al een tijdje huilde van moeheid. Wat ik ook probeerde, hij weigerde te slapen :{ Heel fijn ook met een groter kind die thuis haar schoolwerk moet maken. Gelukkig heeft ze weinig begeleiding nodig, anders had ik niet geweten hoe ik dat moest doen. Hopelijk vandaag een betere dag...

Hier is trouwens de kinderwagen geupgrade naar een wandelwagen :o



[ Bericht 27% gewijzigd door Sunshine1982 op 05-01-2021 08:13:57 ]
pi_197219574
quote:
1s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:23 schreef Smart_ass het volgende:
Hoe werkt dat trouwens bij het cb, gaan jullie de eerste paar maanden elke maand langs om te meten/wegen, of niet? Wij gaan 2 februari weer voor de volgende set vaccinaties maar ik ben eigenlijk ook wel weer benieuwd hoe ze het doet verder!
Ik had gelukkig alle afspraken fysiek en dan werd ze gewogen en gemeten. Afgelopen afspraak (9 maanden) wilden ze eigenlijk telefonisch doen maar omdat ik toch graag wegen en meten wilde mocht ik gewoon komen. Ik ben nooit tussendoor geweest maar dat is ook omdat het weegmoment op dinsdag is en dan werken we allebei.

Mijn meissie is ivm gesloten kinderopvang en werken al sinds zondag bij opa en oma. Ik mis d'r echt ;( Vanavond komt ze weer thuis, snel veel knuffelen voor ze naar bed moet.
The rock candy's melted, only diamonds now remain
pi_197220193
Je schrijft altijd zo liefdevol NJ O+ En die foto's O+

@D.U.M.A.N. Die paspoortfoto :D
En verder sterkte met de overgang van 1 naar 2. Ik vind het ook erg zwaar, zeker nu met de lockdown :@ Grote zus is 4 en begint school echt te missen. En ik mis school ook :')

Die krullen @Smart_ass O+
Mijn man is nu elke keer naar het CB geweest (door corona mag nog maar 1 ouder mee). Maar ze wegen en meten elke keer, en dan stellen ze wat vragen of je ergens tegen aan loopt enzo, ze doen wat "testjes" (bijvoorbeeld buikligging).

@MaJo
De oudste had hier ook een afvlakking, maar ik weet niet meer precies wanneer. 3 of 4 maanden. Loempia vlakt nu ook af, maar die is zo dik dat ik mij geen zorgen maak :') (Nu ruim 7kg). Bij de oudste heb ik toen een borstvoedingscurve opgezocht en haar stats daar ingevoerd. Dat zag er opeens een stuk beter uit dan de curve van het CB. Uiteindelijk ging ze op de CB curve van de middenlijn naar de -1 lijn en is daar gebleven. (Al kreeg M. wel volledig BV, dus niet helemaal vergelijkbaar met jouw situatie)
Leuke foto's O+ Loempia is ook erg druk met zijn handen. Hij trekt nu ook weleens zijn speen uit zijn mond en gooit hem dan per ongeluk weg :')

@Sunshine1982
Succes met het slapen, hopelijk gaat het vandaag beter inderdaad! Wat lijkt hij groot zo in de wandelwagen :9

Hier eindelijk een redelijke nacht gehad O+ (2 keer gekomen in plaats van zo vaak dat ik de tel kwijt raak :+). Weet niet wat er was afgelopen tijd, maar slapen was drama. Huilen, huilen, huilen en vaak wakker. Normaal gesproken deed ik mijn voedingsbh altijd weer netjes dicht na een nachtvoeding, maar afgelopen tijd liet ik maar alles hangen, stuk makkelijker :') Hopelijk is het nu voorbij met die prutnachten :O
pi_197221564
Helemaal bijgelezen maar weinig tijd want drukke peutet. Maar wel een O+ voor al jullie baby's. En in het bijzonder die van @D.U.M.A.N. voor de oncharmante pasfoto. O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_197221980
Al die foto’s. O+ Wat een schatjes! En van die kleintjes krijg ik rammelende eierstokken hoor, te cute. Dan is mijn meisje met haar 9 maanden alweer zo groot!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_197227098
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2021 08:10 schreef LastRequest het volgende:

[..]

Ik had gelukkig alle afspraken fysiek en dan werd ze gewogen en gemeten. Afgelopen afspraak (9 maanden) wilden ze eigenlijk telefonisch doen maar omdat ik toch graag wegen en meten wilde mocht ik gewoon komen. Ik ben nooit tussendoor geweest maar dat is ook omdat het weegmoment op dinsdag is en dan werken we allebei.

Mijn meissie is ivm gesloten kinderopvang en werken al sinds zondag bij opa en oma. Ik mis d'r echt ;( Vanavond komt ze weer thuis, snel veel knuffelen voor ze naar bed moet.
Wel fijn dat je dan toch kunt komen. Ik heb dat tijdens mijn zwangerschap met verloskundigeafspraken ook weleens gehad. Kon soms ook digitaal maar ik vond het toch fijn dat ze even voelden en luisterden. Dus ik snap wel dat je wil dat de kleine gemeten en gewogen wordt hoor, zou ik ook willen!

Ahh jeetje wat een gemis! Strakjes lekker knuffelen O+.

Leuke foto’s ook weer! @Miezziej wanneer komt er weer eentje van Loempia? :@
pi_197228197
Schattig @PKM O+

Ze is altijd zo vrolijk op de foto's @QuattroF O+ Sterkte donderdag en vrijdag! :*

Your wish is my command @Smart_ass :+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet niet of het het lot van de tweede is, of de extra drukte van M. door de vakantie en lockdown, maar ik maak echt weinig foto's van loempia de laatste tijd :@
pi_197229321
Haha heerlijke foto’s weer, hij heeft echt een mooie bolle toet O+.

En heel veel sterkte en succes donderdag en vrijdag Quattro!
  dinsdag 5 januari 2021 @ 20:00:51 #250
277627 Seven.
We are Borg.
pi_197232316
quote:
0s.gif Op maandag 4 januari 2021 16:46 schreef MaJo het volgende:
Plaatje bij het praatje:

Aapie met z'n aapie
[ afbeelding ]

Aapie is druk bezig z'n handjes te ontdekken
[ afbeelding ]
Agos, wat een lief kereltje is het toch! Guitig koppie O+
Resistance is futile.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')