quote:Op woensdag 6 januari 2021 10:39 schreef Phoebster het volgende:
Zodat de dames zich kunnen identificeren met iemand die een wereldster aan de haak heeft geslagen. Ze hadden het zomaar zelf kunnen zijn
quote:Op woensdag 6 januari 2021 12:24 schreef AgnesGru het volgende:
Mo is natuurlijk wel de power vrouw die iedereen als vriendin wil.
Wat doet zij dan zelf de hele dag?quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:39 schreef Phoebster het volgende:
Vandaag zelfs in haar story te zien dat ze iemand heeft die de kerstversiering voor haar komt afbreken
Columns schrijvenquote:Op donderdag 7 januari 2021 17:42 schreef girlnextdoor. het volgende:
[..]
Wat doet zij dan zelf de hele dag?
Kan me niet voorstellen dat ze daar geen ghostwriter bij heeft.quote:
Dat ook niet. Maar is normaal als bekende mensen een boek of column schrijven. Dat ze iemand hebben die het stuk 'herschrijft' Of dat ze samenwerkenquote:
Snap ik wel, weet niet of je foto's gezien hebt, ze hadden echt veel feestverlichting aan dat huis hangen. Was wel mooi gedaan, dat dan weer wel!!quote:Op donderdag 7 januari 2021 17:39 schreef Phoebster het volgende:
Vandaag zelfs in haar story te zien dat ze iemand heeft die de kerstversiering voor haar komt afbreken
Oh in deze ben ik wel jaloers hoor, het liefst gooi ik de kerstboom met versiering en al buitenquote:Op donderdag 7 januari 2021 20:12 schreef soapie het volgende:
[..]
Snap ik wel, weet niet of je foto's gezien hebt, ze hadden echt veel feestverlichting aan dat huis hangen. Was wel mooi gedaan, dat dan weer wel!!
Yes, zo gaat dat echt. De Bekende Vrouw draagt een onderwerp aan en als de redactie dat oké vindt, zegt ze in grote lijnen wat ze wil vertellen. En dat wordt dan door een redacteur in een column gegoten.quote:Op donderdag 7 januari 2021 18:24 schreef Ole het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat ze daar geen ghostwriter bij heeft.
En waar ligt dan het talent?quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:30 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Yes, zo gaat dat echt. De Bekende Vrouw draagt een onderwerp aan en als de redactie dat oké vindt, zegt ze in grote lijnen wat ze wil vertellen. En dat wordt dan door een redacteur in een column gegoten.
Dat laatste is zeker waar!quote:Op donderdag 7 januari 2021 20:53 schreef Phoebster het volgende:
[..]
Oh in deze ben ik wel jaloers hoor, het liefst gooi ik de kerstboom met versiering en al buiten![]()
Maar het is niet heel 'ik-ben-maar-een-vrouw-als-alle-anderen'.
Allemaal niet belangrijk...quote:Op vrijdag 8 januari 2021 00:07 schreef vencodark het volgende:
[..]
En waar ligt dan het talent?Of de persoonlijke touch?
![]()
Net als bij al die ex-voetballers met een column.quote:Op donderdag 7 januari 2021 23:30 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Yes, zo gaat dat echt. De Bekende Vrouw draagt een onderwerp aan en als de redactie dat oké vindt, zegt ze in grote lijnen wat ze wil vertellen. En dat wordt dan door een redacteur in een column gegoten.
Een boost voor dit topic, het kakte een beetje in.quote:Op vrijdag 8 januari 2021 17:45 schreef Ole het volgende:
je zal er niet ver naast zitten! Kunnen we heerlijk al die columns hier van commentaar gaan voorzien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |