SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
9 november 2019
André Hazes bevestigt breuk met MoniqueSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bericht van Monique op haar InstagramSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.10 november 2019SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
17 februari 2020
André en Bridget maken bekend dat hun relatie over is (mede mogelijk gemaakt door ons). Onder andere de media en alle negatieve reacties krijgen de schuld.
https://www.glamour.nl/ni(...)maasland-uit-elkaar/quote:André Hazes en Bridget Maasland zijn alweer uit elkaar
Dat maken de twee vanochtend bekend
Door LAURA GOMMANS
17/02/2020
Na een zeer intense relatie van drie maanden hebben Bridget Maasland (45) en Andre Hazes (26) alweer een punt achter hun liefdesverhaal gezet.
Bridget en André zetten punt achter hun relatie
"Door de druk die op onze relatie lag en alle aandacht die ervoor was, hebben we besloten om er een punt achter te zetten," hebben ze laten weten aan RTL Boulevard. In november maakten de twee bekend contact met elkaar te hebben, en vanaf dat moment ging het in sneltreinvaart. Er werd er van de Instagram-daken geschreeuwd hoe ze de liefde in elkaar hadden gevonden. Bridget noemde André vorige maand nog 'de liefde van haar leven' in een emotionele post op Instagram. Alle verliefde posts en de aandacht die daarmee gegenereerd werd, is uiteindelijk dus wat hun relatie de das omdeed.
Valentijnsdag
Rondom Valentijnsdag was het opvallend dat de zo openlijk verliefde Bridget en André geen uitgebreide odes aan elkaar brachten op social media, waardoor velen zich afvroegen of het stel nog wel samen was.
Begin november maakte André Hazes bekend dat hij wegging bij Monique Westenberg, de moeder van zijn zoontje Dré. Monique wist kort daarop te melden dat de breuk te maken had met een andere vrouw. Enkele dagen later verschenen de eerste verliefde foto's van Bridget en André op Instagram.
We'll say it louder for the people in the back: het is verstandig om eerst een paar maandjes privé te kijken of die spannende nieuwe date écht relatiemateriaal is, voordat je alles op social media deelt. Je leeft, je leert. We wensen Bridget en André echter veel sterkte en succes toe in de toekomst.
28 februari:
André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.https://www.telegraaf.nl/(...)voor-altijd-de-jouwequote:André Hazes tegen Monique: ik ben voor altijd de jouwe
Updated 28 feb. 2020
27 feb. 2020 in ENTERTAINMENT
Nadat Privé eerder al met een foto wist te onthullen dat André weer bij hun huis in Berkel en Rodenrijs is gesignaleerd, lijkt het erop dat de zanger donderdagavond bevestigt dat hij en Monique Westenberg weer een stel zijn.
Ⓒ ANP KIPPA
Bij een foto, waarop te zien is dat Monique hem vasthoudt tijdens een romantisch diner in een restaurant in Rotterdam, deelt hij een songtekst van het nummer Faithfully. ,,Ze zeggen dat de weg geen plek is om een familie te starten. Onder de streep is het jou en mij. En van een muzikant houden, gaat niet altijd op de manier die normaal is. Maar girl, blijf bij mij. Ik ben voor altijd de jouwe.” De Engelstalige tekst komt uit een liedje van de band Journey. In de tekst komt ook een zinsnede voor dat een relatie met een muzikant niet altijd is hoe het zou moeten zijn.
Kortstondige romance
Na zijn romance met Bridget Maasland, die officieel nog geen honderd dagen heeft geduurd, werd 17 februari bekend dat ze een punt achter hun kortstondige relatie hebben gezet.
Vlak daarvoor waren zowel André, Monique én Bridget op Curaçao. André had hier een optreden en eerder was al gepland dat Monique en zijn zoontje André daarheen zouden gaan. Later is Bridget ook naar de exotische bestemming afgereisd. Maar wat een romantisch liefdestripje had moeten worden, lijkt uiteindelijk het einde van hun relatie te hebben betekend.
Foto’s van het gezellige samenzijn van André met zijn gezinnetje, waarbij hij Monique hartelijk omhelsde, zouden bij Bridget niet goed gevallen zijn. Uitgerekend op Valentijnsdag kon André zijn spullen ophalen bij Bridgets huis in Amsterdam.
Vorig jaar november maakte het management van André Hazes bekend dat hij en Monique Westenberg uit elkaar waren. Monique reageerde destijds als door een wesp gestoken, liet weten dat de verklaring niet namens haar was en dat er een andere vrouw in het spel zou zijn. Ondanks dat zij geen naam noemde, maakte Privé al snel bekend dat het André gevallen was voor Bridget.
De covers eerste weekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met dank aan rubbereend:
De meest toepasselijke liedjes bij de André Hazes-soap
De diverse instagrams:
AH6: https://instagram.com/andrehazes
Monique: https://instagram.com/moniquenoell
Bridget: https://instagram.com/bridgetmaasland
OP kan aangepast worden![]()
Oh een hologram van Anéén die met Mo naar het altaar loopt, naar zijn kleine jongen.
Met ‘Zij gelooft in mij’ als begeleidend lied.
Dat lijkt me wel wat![]()
![]()
En dat ze op de receptie dat wassen beeld van senior aan de bar zetten.
Zal overigens wel een tsunami aan (uitgestelde) bn’er-bruiloften worden straks. De allemansvrienden onder hen krijgen het er maar druk mee, met alle feestelijkheden aflopen. Wel weer fijne broedplaatsen voor drankingegeven vreemdgaan en opstootjes.
Snobs have more fun!
KLIK!![]()
Er gaat sowieso sentimenteel gedweept worden met overleden vaders, oma's en honden. En daar de vlooien van.![]()
Rachel krijgt een rolberoerte en blijft erin.quote:Op maandag 14 december 2020 10:57 schreef AgnesGru het volgende:
Oh een hologram van Anéén die met Mo naar het altaar loopt, naar zijn kleine jongen.
Met ‘Zij gelooft in mij’ als begeleidend lied.
Dat lijkt me wel wat
Als ze dat doen zit ze over 10 jaar nog als Chief Inspector Dreyfus te flippen bij ieder woord dat met "mo" begint.![]()
Ik denk dat ze überhaupt niet komt.quote:Op maandag 14 december 2020 13:03 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik denk dat Raggel een zwart gewaad aantrekt naar de bruiloft.![]()
Ik denk ergens dat ze wel komt, in de trant van dat ze zich niet wil laten kennen. Mits ze een uitnodiging krijgt uiteraard![]()
![]()
Is er eigenlijk nog geen verslaggever langsgeweest bij Huize Raggel/Rogier om naar haar mening te vragen? ("Het is aan hun. Mag dr niet, maar het is aan hun")![]()
Ja, maar geen reactie gegeven bij Boulevard.quote:Op maandag 14 december 2020 14:21 schreef letmehearyouscream het volgende:
Is er eigenlijk nog geen verslaggever langsgeweest bij Huize Raggel/Rogier om naar haar mening te vragen? ("Het is aan hun. Mag dr niet, maar het is aan hun")
https://www.rtlboulevard.(...)e-op-verloving-andre![]()
Wie is Rogier nou weer?quote:Op maandag 14 december 2020 14:21 schreef letmehearyouscream het volgende:
Is er eigenlijk nog geen verslaggever langsgeweest bij Huize Raggel/Rogier om naar haar mening te vragen? ("Het is aan hun. Mag dr niet, maar het is aan hun")![]()
1 Van die twee mannen van dat stel dat in scheiding ligt. Ik weet ook niet precies wie het zijn, eentje heeft een pruik en is eng en de andere is oud. Rogier woont tijdelijk bij Rag, las ik.quote:![]()
Dat Antwee weer lekker iedereen in de bek gaat zingen.quote:Op maandag 14 december 2020 11:01 schreef Duderinnetje het volgende:
En dat ze op de receptie dat wassen beeld van senior aan de bar zetten.
Zal overigens wel een tsunami aan (uitgestelde) bn’er-bruiloften worden straks. De allemansvrienden onder hen krijgen het er maar druk mee, met alle feestelijkheden aflopen. Wel weer fijne broedplaatsen voor drankingegeven vreemdgaan en opstootjes.** vaccination! **![]()
Ik heb serieus nog geen idee over wie je het hebtquote:Op maandag 14 december 2020 15:54 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
1 Van die twee mannen van dat stel dat in scheiding ligt. Ik weet ook niet precies wie het zijn, eentje heeft een pruik en is eng en de andere is oud. Rogier woont tijdelijk bij Rag, las ik.
kloddert maar een eind weg....
EEN KAMEEL KIJKT NOOIT ACHTEROM.![]()
Ik zelf eigenlijk ook niet.quote:Op maandag 14 december 2020 16:05 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik heb serieus nog geen idee over wie je het hebt
En ik lees nu dat hij eruit is getrapt, op een zeer serieuze website:
https://www.ditjesendatje(...)ogier-haar-huis-uit/
Ik zal voortaan meteen de standaard wetenschappelijke bronnen raadplegen.![]()
Ik had het gegoogled: die jongste van Frank en Rogier, dat stel dat met allerlei kringloopmeuk je huis weer opleukt voor weinig.quote:Op maandag 14 december 2020 16:05 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik heb serieus nog geen idee over wie je het hebt
Ik snap ze niet en kan er niets mee.![]()
Hahaha dat heb ik dus ook. Ik vind vooral die met die pruik zo eng, een aangekoekte Ken.quote:Op maandag 14 december 2020 16:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik had het gegoogled: die jongste van Frank en Rogier, dat stel dat met allerlei kringloopmeuk je huis weer opleukt voor weinig.
[ afbeelding ]
Ik snap ze niet en kan er niets mee.
Ken ze alleen van hun vechtscheiding en dus van Rachel.![]()
Dat is Rogier dan kennelijk.quote:Op maandag 14 december 2020 16:34 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Hahaha dat heb ik dus ook. Ik vind vooral die met die pruik zo eng, een aangekoekte Ken.
Ken ze alleen van hun vechtscheiding en dus van Rachel.![]()
Oh ja, dat had ik net verdrongen. Bedankt maily!quote:Op maandag 14 december 2020 16:03 schreef maily het volgende:
[..]
Dat Antwee weer lekker iedereen in de bek gaat zingen.Snobs have more fun!
KLIK!![]()
Sorryquote:Op maandag 14 december 2020 22:16 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Oh ja, dat had ik net verdrongen. Bedankt maily!
** vaccination! **![]()
Ja Rog woonde bij Rag, maar heeft daar met zijn cokehoofd het huis een beetje verbouwd en toen zei Rag ‘Dag’ met haar looilederen handje.
Oh ik vind het altijd zo héérlijk als gates dooreen lopen. De ene idioot die bij de andere de boel sloopt. Ik knap daar altijd enorm van op.Snobs have more fun!
KLIK!![]()
Oh had ga daar ook altijd lekker op zeker in deze donkere tijden. Ergens hoop ik dan dat André bijvoorbeeld met zijn golftas bij Sylvie langsgaat om het 1 en ander op te vullen. Dat de echt grote Gates lekker intergreren, zeg maar.quote:Op maandag 14 december 2020 22:21 schreef Duderinnetje het volgende:
Ja Rog woonde bij Rag, maar heeft daar met zijn cokehoofd het huis een beetje verbouwd en toen zei Rag ‘Dag’ met haar looilederen handje.
Oh ik vind het altijd zo héérlijk als gates dooreen lopen. De ene idioot die bij de andere de boel sloopt. Ik knap daar altijd enorm van op.![]()
Antwee bij Silvie?!quote:Op maandag 14 december 2020 23:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Oh had ga daar ook altijd lekker op zeker in deze donkere tijden. Ergens hoop ik dan dat André bijvoorbeeld met zijn golftas bij Sylvie langsgaat om het 1 en ander op te vullen. Dat de echt grote Gates lekker intergreren, zeg maar.
** vaccination! **![]()
En dan krijgt Andrie een ezeltje van Belinda voor zijn verjaardag?quote:Op maandag 14 december 2020 23:28 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Oh had ga daar ook altijd lekker op zeker in deze donkere tijden. Ergens hoop ik dan dat André bijvoorbeeld met zijn golftas bij Sylvie langsgaat om het 1 en ander op te vullen. Dat de echt grote Gates lekker intergreren, zeg maar.![]()
Belinda?! Omg @RobdeNijsquote:Op maandag 14 december 2020 23:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
En dan krijgt Andrie een ezeltje van Belinda voor zijn verjaardag?** vaccination! **![]()
Omg @Estellequote:Op maandag 14 december 2020 23:46 schreef Samhain het volgende:
De golftas zat toch in de gate met Estelle?
Anders iets op haar keukentafel?
** vaccination! **![]()
Dat vind ik een hele plausibele!quote:Op maandag 14 december 2020 13:08 schreef Leandra het volgende:
Misschien trouwen ze wel op 30 juni, zou Sr. 70 zijn geworden.
En omdat ik ook mee wil doen aan gate-crossing... misschien komt Roggel wel, maar verstopt ze zich stiekem achter de groene afvalbak.![]()
De grijze kliko!!! Ken je klassiekersquote:Op dinsdag 15 december 2020 09:00 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Dat vind ik een hele plausibele!
En omdat ik ook mee wil doen aan gate-crossing... misschien komt Roggel wel, maar verstopt ze zich stiekem achter de groene afvalbak.
kloddert maar een eind weg....
EEN KAMEEL KIJKT NOOIT ACHTEROM.![]()
quote:Op dinsdag 15 december 2020 09:27 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
De grijze kliko!!! Ken je klassiekers
[ afbeelding ]![]()
![]()
Maar wél waargebeurd! Dat is het mooie. Je hoeft het bij die categorie BN’ers niet eens zelf te verzinnen. Just relax and enjoy the ride.quote:Op maandag 14 december 2020 23:31 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ja ik geef toe, het is vrij random. Maar Rogier die de boel verbouwt bij Rachel is dat ook.
Snobs have more fun!
KLIK!![]()
Zou Bridget ook komen? Als gast van Raggelquote:Op dinsdag 15 december 2020 19:13 schreef Inca het volgende:
Zal Dre vreemd gaan op zijn eigen bruiloft?
** vaccination! **![]()
Je zegt al ‘zal’ in plaats van ‘zou’.quote:Op dinsdag 15 december 2020 19:13 schreef Inca het volgende:
Zal Dre vreemd gaan op zijn eigen bruiloft?
Snobs have more fun!
KLIK!![]()
Wel een heerlijke sneer van Bridget vanmorgen bij 538
https://www.ad.nl/show/br(...)aat-vragen~aea19ebc/
Ik gun ieder zijn geluk, maar de kans dat dit uiteindelijk toch weer helemaal mis gaat is aanwezig. Zodra die corona achter de rug is en Dre weer volle bak gaat optreden ben ik heel benieuwd wat er gaat gebeuren...Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ze kon ook weer niet op tijd haar mond houden hè, gewoon na "Ik vind het heel leuk voor ze".quote:Op woensdag 16 december 2020 12:30 schreef TheVulture het volgende:
Wel een heerlijke sneer van Bridget vanmorgen bij 538
https://www.ad.nl/show/br(...)aat-vragen~aea19ebc/
Ik gun ieder zijn geluk, maar de kans dat dit uiteindelijk toch weer helemaal mis gaat is aanwezig. Zodra die corona achter de rug is en Dre weer volle bak gaat optreden ben ik heel benieuwd wat er gaat gebeuren...
Dit is precies waarom mensen het wel prima vonden toen hij weer naar Monique terug ging: Omdat Bridget nooit naar zichzelf kijkt en er niet vies van is op een nare manier over een ander te oordelen.
Ik snap best dat The Bitch een houding is die haar eea oplevert, maar dan hoef je ook geen sympathie te verwachten als je zelf weer eens iets hebt dat vervelend is.
Even los dat ze weinig recht van spreken heeft in deze, ze wist immers dat hij niet vrijgezel was toen ze wat begonnen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Leandra op 16-12-2020 13:35:14 ]![]()
Voor zover ik weet was ze pas bij Dré toen hij bij haar had aangegeven dat het klaar was met Monique, alleen nog niet als zodanig naar buiten was gebracht.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze kon ook weer niet op tijd haar mond houden hè, gewoon na "Ik vind het heel leuk voor ze".
Dit is precies waarom mensen het wel prima vonden toen hij weer naar Monique terug ging: Omdat Bridget nooit naar zichzelf kijkt en er niet vies van is op een nare manier over een ander te oordelen.
Ik snap best dat The Bitch een houding is die haar eea oplevert, maar dan hoef je ook geen sympathie te verwachten als je zelf weer eens iets hebt dat vervelend is.
Even los dat ze weinig recht van spreken heeft in deze, ze wist immers dat hij niet vrijgezel was toen ze wat begonnen.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Niet eens een sneer. Iedereen weet dat dit gaat gebeuren.quote:Op woensdag 16 december 2020 12:30 schreef TheVulture het volgende:
Wel een heerlijke sneer van Bridget vanmorgen bij 538
https://www.ad.nl/show/br(...)aat-vragen~aea19ebc/
Ik gun ieder zijn geluk, maar de kans dat dit uiteindelijk toch weer helemaal mis gaat is aanwezig. Zodra die corona achter de rug is en Dre weer volle bak gaat optreden ben ik heel benieuwd wat er gaat gebeuren...With love :*![]()
Of wit, juist om de bruid te trollenquote:Op maandag 14 december 2020 13:03 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik denk dat Raggel een zwart gewaad aantrekt naar de bruiloft.
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..![]()
Steekt lekker afquote:Op woensdag 16 december 2020 16:52 schreef rena het volgende:
[..]
Of wit, juist om de bruid te trollen
** vaccination! **![]()
Bridget beweert dat Antwee haar ook ten huwelijk heeft gevraagd:
https://www.rtlboulevard.(...)mij-ook-ten-huwelijk
Het had haar gesierd als ze hierover niks had gezegd, mocht het waar zijn.![]()
Waarom moet zij haar snuit houden?''Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.''![]()
Dat hadden wij dan toch wel geweten?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:39 schreef AgnesGru het volgende:
Bridget beweert dat Antwee haar ook ten huwelijk heeft gevraagd:
https://www.rtlboulevard.(...)mij-ook-ten-huwelijk
[ afbeelding ]
Het had haar gesierd als ze hierover niks had gezegd, mocht het waar zijn.** vaccination! **![]()
Nou dat, elke poep en scheet werd op social media geknald, maar dit toevallig niet?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:46 schreef maily het volgende:
[..]
Dat hadden wij dan toch wel geweten?![]()
Zelfs Raggel heeft er niks over gezegd, die zou dat dan toch van de daken schreeuwen.![]()
Ze heeft niets te verliezen, al zou ik de eer aan mezelf houden. Het komt nu over alsof je de zielige verliezer uithangt.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:45 schreef Declan-Harp het volgende:
Waarom moet zij haar snuit houden?
Bridget is beter af zonder André.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: