Ik was er ooit toen er nog een muur stond ... Zag er toch wel anders uit ...quote:Op donderdag 28 januari 2021 10:27 schreef erikb667 het volgende:
Checkpoint Charlie Berlijn
Vroeg me af wat die padvinder daar te zoeken had, maar het bleek een Russische soldaat te zijn
De 48000 jaar oude "piramide" zou energie uitstralen met die frequentie........quote:Op donderdag 28 januari 2021 12:58 schreef Nico_S. het volgende:
Laatst een aardig filmpje over gezien. Er wordt beweerd dat het de oudste door de mens gemaakte piramiden zijn, maar er is geen enkel geologisch bewijs dat het iets anders dan een natuurlijke formatie is.
Vraag me wel af waar dat 28.300Hz op slaat?
Yes. "Het doet helemaal niets" klopt niet helemaal. At random, maar gemiddeld eens in de 3 weken komt er 25 seconden lang een grote steekvlam uit het midden gespoten.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 20:29 schreef erikb667 het volgende:
Herning Denemarken
Duidelijk kunstwerk maar kostte nogal wat tijd om de juiste zoektermen te vinden: "large sculptures dome"
Iemand schrijft: "Elia - world's most frustrating Work of Art"
Tijdens mijn zoektocht ben ik deze tropische bol al tegengekomen dus ik laat 'm aan anderen.quote:Op vrijdag 29 januari 2021 21:19 schreef Nico_S. het volgende:
Als we het dan toch in de bolvorm zoeken (PhotoSphere, geen SV in de buurt):
[ link | afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |