https://www.telegraaf.nl/(...)akt-voor-steekpartijquote:AMSTERDAM - Ajax-aanvaller Quincy Promes is vanochtend door de politie gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij een ernstige steekpartij. Die vond eind juli plaats in een loods in Abcoude. Een familielid raakte zwaargewond en liep onder anderen zeer ernstig knieletsel op.
Promes wordt verdacht van mishandeling met zwaar lichamelijk letsel tot gevolg, een delict waar maximaal vier jaar gevangenisstraf op staat.
De arrestatie is zondagochtend bevestigd door politiewoordvoerder Jelmer Geerds. Promes is direct na de arrestatie in verzekering gesteld en zit in de cel. In verzekering wil zeggen dat hij maximaal drie dagen in de cel moet blijven. Daarna kan de voorlopige hechtenis nog eens worden verlengd.
De politie bevestigt alleen dat een 28-jarige Amsterdammer is aangehouden voor het steekincident en wil niets zeggen over de achtergrond van de verdachte.
Familiefeest
Eind juli gaf de aanvaller van Ajax en Oranje een groot familiefeest in een loods van zijn eigen bedrijf in Abcoude. Tijdens het feest kreeg hij om onduidelijke redenen hevige ruzie met een familielid. Hij zou hem toen hebben gestoken met een mes en het slachtoffer raakte flink gewond. Omstanders kwamen meteen tussen het slachtoffer en Promes en hebben volgens getuigen erger kunnen voorkomen. De man deed een maand geleden aangifte van de steekpartij.
Het is onduidelijk waarom Promes niet eerder werd opgepakt. De politie ontkent dat is rekening gehouden met het speelschema van Ajax. „We hoorden pas een maand geleden van het incident. Daarna is een onderzoek gestart en dat heeft vanochtend tot een arrestatie geleid”, aldus Geerds.
Promes kwam in 2019 van Sevilla FC naar Ajax, dat vijftien miljoen euro voor hem betaalde. Eerder kwam hij uit voor Spartak Moskou, Go Ahead Eagles en FC Twente. Promes debuteerde in 2014 in het Nederlands elftal.
Lekker bezig moderator van fok.quote:Op zondag 13 december 2020 11:24 schreef Haags het volgende:
Wat een lieverdje zeg
Doet zeker aan rappen?
Hopelijk pakken ze dit Vraagstuk ook nog even mee in het Catshuisoverleg.quote:Op zondag 13 december 2020 11:25 schreef fetX het volgende:
Ze zijn ook allemaal hetzelfde.
@:zipportal
Lol @Coco@wereldgozerquote:Op zondag 13 december 2020 11:25 schreef fetX het volgende:
Ze zijn ook allemaal hetzelfde.
@:zipportal
Dit sneue sujet is Quincy Promes? Jeetje.quote:
Het neergestoken familielid niet waarna promes goed anticipeerde en het probleem verhielpquote:Op zondag 13 december 2020 11:26 schreef maily het volgende:
Een groot famiefeest in coronatijd![]()
Dat familielid wou zeker geen mondkapje dragen?
Of hield geen afstand ...
quote:
quote:Op woensdag 9 december 2020 16:16 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Daar doet deze FOK Influencer niet aan.
Niet nodig want beroemd en al genoeg gestraft door aantasting van goede naam door negatieve persberichten.quote:Op zondag 13 december 2020 11:40 schreef Zipportal het volgende:
Kantoor Ficq zal wel weer klaarstaan.
Laten we dan maar extra blij zijn dat Kanon het niet was.quote:Op zondag 13 december 2020 11:51 schreef VacaLoca het volgende:
Gelukkig betrof het Promes en niet Van der Gun.
Roethof toch? @Lenny_Leonardquote:Op zondag 13 december 2020 11:40 schreef Zipportal het volgende:
Kantoor Ficq zal wel weer klaarstaan.
quote:Op zondag 13 december 2020 11:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Laten we dan maar extra blij zijn dat Kanon het niet was.
Of Sarin.quote:Op zondag 13 december 2020 11:51 schreef VacaLoca het volgende:
Gelukkig betrof het Promes en niet Van der Gun.
Als zoiets gebeurt kan je ook Promes afpersen ofzoquote:Op zondag 13 december 2020 12:08 schreef Dejannn het volgende:
Apart verhaal. Dit komt dan zes maanden later pas boven water? Je zou zeggen dat er direct een onderzoek wordt gestart als er iemand zwaar gewond raakt, helemaal als zoiets op een feest gebeurt, waar er de nodige getuigen zijn.
Binnenkort weer een paar notes bijschrijven.quote:Op zondag 13 december 2020 12:09 schreef Zipportal het volgende:
Promes haalt uit naar Johan Derksen: ‘Grootste clown in de voetbalwereld’
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=354856
(lol)
[..]
Of Sarin.
Hohhohohohohho, wat zeg je nu toch allemaal weer, Zipportal?
Check dit @:fetx
Gezellige dag van makenquote:Op zondag 13 december 2020 12:12 schreef fetX het volgende:
[..]
Binnenkort weer een paar notes bijschrijven.
quote:Op zondag 13 december 2020 11:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Laten we dan maar extra blij zijn dat Kanon het niet was.
Remember the promes you made!quote:Op zondag 13 december 2020 12:28 schreef JeMoeder het volgende:
I promes you this is going to be fine.
Ze hebben anders nog best wat wedstrijden te gaan de komende weken..quote:Op zondag 13 december 2020 12:34 schreef Idisrom het volgende:
Anderen hebben het ook al opgemerkt. Maar het tijdstip blijft opmerkelijk. Opgepakt vlak na de groepsfase van de CL en vlak na wedstrijd tegen PEC.
Hebben de lizard people en de joden dat geregeld?quote:Op zondag 13 december 2020 12:34 schreef Idisrom het volgende:
Anderen hebben het ook al opgemerkt. Maar het tijdstip blijft opmerkelijk. Opgepakt vlak na de groepsfase van de CL en vlak na wedstrijd tegen PEC.
@Paul vindt dit leuk.quote:Op zondag 13 december 2020 12:38 schreef FOKoffieleut het volgende:
welke voetballer werkt er in zijn vrije tijd nog aan zijn techniek, steekpass?
Is dit je laatste, of...?quote:Op zondag 13 december 2020 12:43 schreef Zorro het volgende:
Hij vocht zijn duels ook al niet meer uit op het scherpst van de snede, wat misschien ook wel de reden is dat hij niet meer als een mes door de boter door de verdediging ging. Ja en dan moet je niet raar opkijken als je reserve wordt. Dat steekt natuurlijk.
Hangt er vanaf wat je insteek is. Snijdt het geen hout dan?quote:
Sommige mensen zijn gewoon een beetje prikkelbaar. Niet zo vreemd in deze mesjogge tijd.quote:Op zondag 13 december 2020 12:45 schreef Zorro het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat je insteek is. Snijdt het geen hout dan?
Ben benieuwd wanneer hij bij Ajax aan de kant wordt geschoven, ik kan mij goed voorstellen dat ze de toets van de r-c en een voorlopige hechtenis van veertien dagen afwachten.quote:Op zondag 13 december 2020 12:27 schreef RensAjacied het volgende:
Kan gebeuren in een opwelling
Nee, bij veroordeling einde carrière. Weg 18 miljoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |