Hoe zit het dan met de poelier en de slager? Kunnen ze toch niet maken om die in de periode waar ze het van moeten hebben op slot te gooien.quote:Eerder noemde premier Rutte bijvoorbeeld het sluiten van schoolgebouwen of de winkels, exclusief supermarkten.
Jawel man. Alles moet kapot. Dichtgooien!! Dat helpt. Alles tegen een virusje! Nu!quote:Op zondag 13 december 2020 10:34 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met de poelier en de slager? Kunnen ze toch niet maken om die in de periode waar ze het van moeten hebben op slot te gooien.
Wat dan? In Spanje en andere landen hebben ze het ook maandenlang zonder drogisterij moeten doen dus zo belangrijk zijn die nietquote:Op zondag 13 december 2020 10:35 schreef Eightyone het volgende:
Niet-essentiële winkels? Vallen drogisterijen daar ook onder? Er ligt het nodige wat belangrijk is, en wat de supermarkt niet verkoopt.
Oh noem eens iets.quote:Op zondag 13 december 2020 09:14 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer een kwestie van mentaliteit is? Er zijn gebeurtenissen geweest dat het leven wel langer on hold was. Maar die mensen zijn blijkbaar wat sterker dan de jonge Nederlander van nu?
ja aan de horeca.quote:Op zondag 13 december 2020 11:00 schreef StarmanFR het volgende:
Kunnen ze niet gewoon de detailhandel dichtgooien en dan meteen de horeca open? Ik zou daar wel voor zijn, en dan zie je meteen waar het wellicht eerder aan kan liggen.
Ja, en wat nou als de stijging nou juist niet doorzet dan?quote:
Op basis waarvan zouden de horeca veiliger zijn dan winkels?quote:Op zondag 13 december 2020 11:05 schreef StarmanFR het volgende:
[..]
Ja, en wat nou als de stijging nou juist niet doorzet dan?
Nou sorry, maar ik vind het gewoon logischer en eerlijker om de lasten eerlijker te verdelen. Laat als proef de rest maar dichtgaan en de horeca (beperkt) open/quote:Op zondag 13 december 2020 11:09 schreef Gijscoman het volgende:
[..]
Op basis waarvan zouden de horeca veiliger zijn dan winkels?
Thuiswerken en niet met de hele directie plus aanhang samen eten is drastisch? Okquote:Op zondag 13 december 2020 09:10 schreef nostra het volgende:
[..]
Alle maatregelen in de wind slaan is natuurlijk weer het andere uiterste. Je kan prima afstand houden, elkaar niet onder hoesten en een mondkapje opdoen fwiw. Maar in algemene zin zijn drastische beperkingen gewoon maar beperkt houdbaar. Dat kan je dan onverantwoordelijk of onsaamhorig vinden, maar goed, tegelijkertijd kan je moeilijk van mensen verlangen dat ze hun leven anderhalf jaar op pauze zetten.
Die mogen gewoon open blijven omdat ze levensmiddelen verkopen. Er blijven hier in Duitsland nog altijd heel veel winkels open, het idee is vooral het funshoppen te voorkomen.quote:Op zondag 13 december 2020 10:34 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met de poelier en de slager? Kunnen ze toch niet maken om die in de periode waar ze het van moeten hebben op slot te gooien.
En de bouwmarkt als je dak lekt of de waterleiding springt ..quote:Op zondag 13 december 2020 10:35 schreef Eightyone het volgende:
Niet-essentiële winkels? Vallen drogisterijen daar ook onder? Er ligt het nodige wat belangrijk is, en wat de supermarkt niet verkoopt.
100% thuiswerken en geen enkele gelegenheid om eens een keer iets sociaals te doen met je mensen vind ik inderdaad drastisch.quote:Op zondag 13 december 2020 11:15 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Thuiswerken en niet met de hele directie plus aanhang samen eten is drastisch? Ok
Dingen als een avondklok hebben geen enkele zin maar leveren wel weer restricties op voor burgers en bedrijven.quote:Op zaterdag 12 december 2020 14:44 schreef KillerBee4ever het volgende:
Ik verwacht:
-Milde avondklok (bijv. vanaf 22:00u tot 06:00u) gedurende twee weken, vanaf a.s. woensdag (stopt vlak voor oudjaar)
-Langere kerstvakantie basisscholen (en misschien ook voortgezet onderwijs)
-Niet max. drie, maar nog max. twee bezoekers in huis voor kerst / oudjaar
-Op beide kerstdagen moeten alle winkels (ook supermarkten) dicht blijven
Ik vermoed dat er vlak voor oud & nieuw opnieuw geëvalueerd zal worden.
Ik ben benieuwd!
Op basis waarvan zou de action op zaterdag veiliger zijn dan een restaurant waar mensen op afstand aan tafels zitten?quote:Op zondag 13 december 2020 11:09 schreef Gijscoman het volgende:
[..]
Op basis waarvan zouden de horeca veiliger zijn dan winkels?
Mja, idem. Ik hou er niet zo van om zo iemand te zijn om dan juist de (te verwachten) drukte op te zoeken, maar ik heb toch eigenlijk wel wat nieuwe broeken nodig en nee, ik koop dat soort dingen niet online. Als er echt een serieus risico is dat alles wat niet strikt noodzakelijk is dicht wordt gegooid, ga ik toch echt nog even snel voor dergelijke zaken shoppen.quote:Op zondag 13 december 2020 12:19 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Tja, dat zit er dus dik in dat wij Duitsland gaan volgen. Dan ga ik dinsdag maar nog even op pad voor nieuwe schoenen.
Ik denk dat zonder avondklok alsnog iedereen naar alle buurtbewoners loopt met oud en nieuw om 12 uur. Overal groepjes zoals altijd. En afstand houden zal ook wel weinig gebeuren als er wat gezopen is.quote:Op zondag 13 december 2020 12:17 schreef -XOR- het volgende:
Dingen als een avondklok hebben geen enkele zin maar leveren wel weer restricties op voor burgers en bedrijven.
Lekker omhelzen, huggen, gelukkig nieuwjaar wensen.quote:Op zondag 13 december 2020 12:23 schreef DX11 het volgende:
[..]
Ik denk dat zonder avondklok alsnog iedereen naar alle buurtbewoners loopt met oud en nieuw om 12 uur. Overal groepjes zoals altijd. En afstand houden zal ook wel weinig gebeuren als er wat gezopen is.
Dan voer je desnoods een avondklok in voor oud en nieuw, maar niet voor de hele winter, zo er al besmettingen in de buitenlucht zijn.quote:Op zondag 13 december 2020 12:23 schreef DX11 het volgende:
[..]
Ik denk dat zonder avondklok alsnog iedereen naar alle buurtbewoners loopt met oud en nieuw om 12 uur. Overal groepjes zoals altijd. En afstand houden zal ook wel weinig gebeuren als er wat gezopen is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |