Vind je dat zelf niet ook een beetje kort door de bocht?quote:Op woensdag 9 december 2020 09:11 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
Groen links maar omdopen naar NSDAP ?
Nee.quote:Op woensdag 9 december 2020 09:14 schreef babylon het volgende:
[..]
Vind je dat zelf niet ook een beetje kort door de bocht?
"In haar verklarende tweets zegt Kauthar Bouchallikht dat de ’demonstratie pas kon beginnen nadat afschuwelijke vlaggen op last van de burgemeester werden verwijderd.’"quote:Op woensdag 9 december 2020 09:17 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Gewoon roepen dat je een verkeerde inschatting hebt gemaakt.. en dat waarschijnlijk meerdere malen want echt spontaan mee gaan lopen, zo werkt het niet.n.
Wat jammer dat Groen Links die enge partij langzaam maar zeker ontmaskerd wordt.quote:Op woensdag 9 december 2020 09:22 schreef babylon het volgende:
[..]
Nee, ik ook niet. Ik vind je heel erg enorm super zwaar kort door de bocht
Heb je die vlaggen wel gezien?quote:Op woensdag 9 december 2020 09:14 schreef timmmmm het volgende:
Ik snap nooit zo goed waarom tegen handelingen van het land Israel zijn antisemitisme is.
Om dan vergelijkingen met de tweede wereldoorlog te maken is natuurlijk niet zo fris maar dat lijkt haast schering en inslag tegenwoordig
Oh, dat één kandidaat op een protest met nazi-vlaggen stond, is de eerste stap in het proces om aan te tonen dat GL eigenlijk de NSDAP is.quote:Op woensdag 9 december 2020 09:24 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Wat jammer dat Groen Links die enge partij langzaam maar zeker ontmaskerd wordt.
Topic geopend nav nieuw artikel in de krantquote:Op woensdag 9 december 2020 09:27 schreef Bocaj het volgende:
We waren hier al bezig...
NWS / Jesse Klaver (GL) staat nog steeds achter kandidaat Bouchallikht
Ja hoe duidelijk wil je het hebben?quote:Op woensdag 9 december 2020 09:29 schreef babylon het volgende:
[..]
Oh, dat één kandidaat op een protest met nazi-vlaggen stond, is de eerste stap in het proces om aan te tonen dat GL eigenlijk de NSDAP is.
Wow...
1) het is niet bij GLquote:Op woensdag 9 december 2020 09:31 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Ja hoe duidelijk wil je het hebben?
Nazivlag is Nazivlag.
Of is Nazivlag bij Groen Links nu ineens niet een Nazivlag?
Er loopt duidelijk te zien een GL prominent onder een Nazivlag mee te demonstreren.quote:Op woensdag 9 december 2020 09:33 schreef babylon het volgende:
[..]
1) het is niet bij GL
2) zie punt 1
Ik geef het op. Mensen kunnen ondertussen goed genoeg zien hoe dom jouw redenatie is.quote:Op woensdag 9 december 2020 09:35 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Er loopt duidelijk te zien een GL prominent onder een Nazivlag mee te demonstreren.
Iemand dom noemen indien je hun mening niet kan waarderen is lekker slim.quote:Op woensdag 9 december 2020 09:41 schreef babylon het volgende:
[..]
Ik geef het op. Mensen kunnen ondertussen goed genoeg zien hoe dom jouw redenatie is.
Ja ik zie De Israëlische vlag = nazivlag en een Palestijnse vlag met daarop 'Doe niet wat Hitler deed'quote:Op woensdag 9 december 2020 09:27 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Heb je die vlaggen wel gezien?
Ok jesse. Dit gaat je wel zetels kosten zoquote:Op woensdag 9 december 2020 09:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ja ik zie De Israëlische vlag = nazivlag en een Palestijnse vlag met daarop 'Doe niet wat Hitler deed'
Dat vind ik niet antisemitisch, geen haat op Joden wegens hun geloof of naar het Joodse volk, dat is een wat onsmakelijke manier om Israël te confronteren met, in de ogen van de demonstranten, bijzonder slechte handelingen van Israël.
Een godwin, want dat is het in feite, is niet antisemitisch, ook niet als het lijdend voorwerp een land is waar veel joden wonen
Ik gun je heus wel 'The two minutes of fame' my friend!quote:Op woensdag 9 december 2020 09:30 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Topic geopend nav nieuw artikel in de krant
Sterke inhoudelijke reactiequote:Op woensdag 9 december 2020 09:50 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Ok jesse. Dit gaat je wel zetels kosten zo
Wat valt er verder nog op te reageren. Als een clown als baudet ergens een dubieuze uitspraak doet staat iedereen (terecht) in de rij om er schande over te spreken, en als iemand van de deugende inner circle het doet wordt er net zo lang omheen gedraaid tot ze zelf geloven in de gecreëerde waarheid waarbinnen alles wel meevalt. Een gemiddelde kiezer prikt daar vast wel doorheen en dus denk ik dat dat zeker stemmen gaat kosten jaquote:
Zie je echt het verschil niet tussen de uitspraken van Baudet (specifiek gericht op het Joodse volk) en deze demonstratie (Gericht op het handelen van Israel en niet op joden) niet?quote:Op woensdag 9 december 2020 09:56 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Wat valt er verder nog op te reageren. Als een clown als baudet ergens een dubieuze uitspraak doet staat iedereen (terecht) in de rij om er schande over te spreken, en als iemand van de deugende inner circle het doet wordt er net zo lang omheen gedraaid tot ze zelf geloven in de gecreëerde waarheid waarbinnen alles wel meevalt. Een gemiddelde kiezer prikt daar vast wel doorheen en dus denk ik dat dat zeker stemmen gaat kosten ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |