quote:Op dinsdag 15 december 2020 18:35 schreef Moonlight het volgende:
[ afbeelding ]
Zo leuk dit. Weet niet waar ik moet beginnen
Wat triest om te lezen dat het slecht met haar gaat, maar wat geeft dit ook goed de gedachte van deze actie weer. Lichtpuntjes in donkere dagenquote:Op dinsdag 15 december 2020 18:28 schreef superkimmi het volgende:
Een van de ontvangers van het kerstpakket was Slaapmeisje. @:KapiteinIglo en @:BE hebben geregeld dat zij en haar zoon een pakket zouden krijgen en dit is door de moeder van een FOK!ker (weet niet of die bekend wil worden) samengesteld. Slaapmeisje kan helaas zelf niet meer reageren doordat het niet goed gaat, maar langs deze weg wil ik namens haar even aangeven dat ze genoten heeft vh uitpakken, net als haar moeder en zoon. Dit soort dingen maakt ook deze actie
Heb het aan m'n moeder doorgegeven, thanks voor je berichtjequote:Op dinsdag 15 december 2020 18:28 schreef superkimmi het volgende:
Een van de ontvangers van het kerstpakket was Slaapmeisje. @:KapiteinIglo en @:BE hebben geregeld dat zij en haar zoon een pakket zouden krijgen en dit is door de moeder van een FOK!ker (weet niet of die bekend wil worden) samengesteld. Slaapmeisje kan helaas zelf niet meer reageren doordat het niet goed gaat, maar langs deze weg wil ik namens haar even aangeven dat ze genoten heeft vh uitpakken, net als haar moeder en zoon. Dit soort dingen maakt ook deze actie
Wel knap dat het op 9 december en op 15 december ontvangen kan worden, versturen ze het naar zichzelf om hun in deze drukke tijd nog meer bezig te houden?quote:9 december 18:57
Zending is ontvangen door PostNL
11 december 4:15
Sorry, bezorgmoment is bijgewerkt
12 december 3:30
Wegens grote drukte is je zending vertraagd. Deze zal binnen 3 werkdagen worden bezorgd
15 december 13:44
Zending is ontvangen door PostNL
Bezorgtijd nog onbekend
Nog vreemder is dat ik afgelopen middag een kerstpakket heb verzonden met PostNL, en die staat voor komende middag al op de planning om afgeleverd te worden.quote:Op woensdag 16 december 2020 01:56 schreef Rafeiro het volgende:
Wel bijzonder dat PostNL
[..]
Wel knap dat het op 9 december en op 15 december ontvangen kan worden, versturen ze het naar zichzelf om hun in deze drukke tijd nog meer bezig te houden?
De 14e wat dingetjes besteld via Amazon en die waren er gisteren al via DHL, Oké 1 pakketje komt vermoedelijk vandaag, maar dan 3 binnen 2 dagen. Nichtje moet toch wat van verjaardagsspul krijgen en ze is tussen kerst en oud en nieuw jarig. En kan dus niet meer echt naar de winkel. En mede door het hierboven genoemde nu toch maar vast besteld, Maar dat DHL het wel kan en postnl niet snap ik dan niet,quote:Op woensdag 16 december 2020 02:11 schreef Viv het volgende:
[..]
Nog vreemder is dat ik afgelopen middag een kerstpakket heb verzonden met PostNL, en die staat voor komende middag al op de planning om afgeleverd te worden.
De reden dat DHL het iets makkelijker heeft dan PostNL is natuurlijk omdat de meeste particulieren via PostNL versturen net als een deel van de bedrijven als het om een laag gewicht gaat.quote:Op woensdag 16 december 2020 02:30 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
De 14e wat dingetjes besteld via Amazon en die waren er gisteren al via DHL, Oké 1 pakketje komt vermoedelijk vandaag, maar dan 3 binnen 2 dagen. Nichtje moet toch wat van verjaardagsspul krijgen en ze is tussen kerst en oud en nieuw jarig. En kan dus niet meer echt naar de winkel. En mede door het hierboven genoemde nu toch maar vast besteld, Maar dat DHL het wel kan en postnl niet snap ik dan niet,![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, daar ga je dan, eindelijk.quote:Op woensdag 16 december 2020 12:35 schreef Rafeiro het volgende:
OEH net even F5 gedaan en er is een update:
16 december 11:27
Zending is gesorteerd
Bezorgtijd: vandaag tussen 14:15 en 16:45
Spannend/Spammend
Stuiterdestuiter, haha.
Persoonlijk heb ik het met TNT verstuurd en dat was de volgende werkdag bij de ontvanger binnen.quote:Op woensdag 16 december 2020 11:35 schreef MevrouwCactus het volgende:
Al mijn pakketten zijn de volgende dag bezorgd. Behalve die van Guanabana, want die verzond ik op zaterdag. Die stond op de planning voor dinsdag, maar werd maandag al bezorgd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oké imgur werkt dus ook nog
You sound reasonable...Time to up my medication.
Flauwquote:Op woensdag 16 december 2020 15:37 schreef Rafeiro het volgende:
Die haarband geef ik maar aan mijn nichtje op haar verjaardag, haha. Daar zie ik me zelf niet mee lopen![]()
Had ook niet verwacht dat dat heel serieus was. Met normale kerst of oud en nieuw had ik hem misschien nog wel opgezet ook. Maar nu allemaal beetje dooie boel en dan hoop ik dat zij er om kan lachenquote:Op woensdag 16 december 2020 16:05 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Flauw
Die had ik erbij gedaan voor de gein haha
Maar veel plezier ermee!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |