Vakantie met de auto doe ik sowieso niet (ook niet post-corona natuurlijk) dus dat zit er niet in. Thuiswerken doe ik nu al niet, ik ga vijf dagen per week naar kantoor. Mijn functie is kantoorgebonden en ik heb vrijstelling van thuiswerken. Dat heb ik meegenomen in mijn overweging van 10K.quote:Op zaterdag 5 december 2020 18:55 schreef exelletor het volgende:
Als een aanbieder een keurmerk private lease heeft, zal het contract redelijk tot prima zijn.
Kijk goed naar de kleine lettertjes zoals meer of minder kilometers, 10k is niet veel als je ooeens bedenkt dat je graag naar Griekenland met de auto wil of je dat je straks niet meer kan thuiswerken om even wat gekke voorbeelden te noemen.
Werk is niet ver inderdaad (zelfde stad), familie/vrienden wel wat verder maar dat zal natuurlijk sporadischbezoek zijn. Ook dat past binnen de 10K na rekenwerk.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:13 schreef Lariekoek het volgende:
10.000 km per jaar is niks. Waarschijnlijk is je werk niet zo ver en wonen je vrienden om de hoek?
Precies waarom ik maar 2 jaar wil leasen, ik heb zelf ook maar een contract van 2 jaar. Daarna wel uitzicht op onbepaalde tijd en dan wil ik pas een hypotheek afsluiten, dat moet wel goedkomenquote:Op zaterdag 5 december 2020 19:13 schreef Lariekoek het volgende:
Mocht je een hypotheek willen afsluiten gedurende de looptijd van je private lease kun je minder geld lenen.
En na 2 jaar heb je geen auto meer nodig?quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:19 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Werk is niet ver inderdaad (zelfde stad), familie/vrienden wel wat verder maar dat zal natuurlijk sporadischbezoek zijn. Ook dat past binnen de 10K na rekenwerk.
[..]
Precies waarom ik maar 2 jaar wil leasen, ik heb zelf ook maar een contract van 2 jaar. Daarna wel uitzicht op onbepaalde tijd en dan wil ik pas een hypotheek afsluiten, dat moet wel goedkomen
Dan zit ik in een andere situatie en wil ik de situatie herbekijken.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:21 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
En na 2 jaar heb je geen auto meer nodig?
Zou je rekenwerk maar opnieuw doen. Zeker als je niet meer dan 10K per jaar rijdt.
Bedankt voor je reactie!quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:22 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Schat het aantal kilometers ruim in en maak een schatting van je worst case en wat je betaalt aan extra kilometers. Houd bij de looptijd zeker ook rekening met mogelijke veranderingen in je situatie. Is dit niet goed in te schatten, kies dan voor een kortere of flexibele looptijd.
Dat is nog niet zeker, het kan maar dat zie ik tegen die tijd wel. Daar kan ik nu nog niets over zeggen. Mijn topic en mijn vraag ziet over nu en 2 jaar. In die periode komt geen hypotheek in beeldquote:
Kan ook prima met een niet nieuwe niet private lease auto.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:22 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Dan zit ik in een andere situatie en wil ik de situatie herbekijken.
Hoezo opnieuw? Ik kom op jaarbasis toch echt onder de 10K uit...
quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:32 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Kan ook prima met een niet nieuwe niet private lease auto.
Alleen die is dan wel van eigendom
En gelijk heeft TS.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:28 schreef CoolGuy het volgende:
dat je kunt zeggen dat je een audi of mercedes rijdt
Zowel treinreiziger als Audirijder.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:37 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Zeg je dit als treinreiziger?
A3 Sportback behoort tot een van de optiesquote:Op zaterdag 5 december 2020 19:38 schreef Socios het volgende:
[..]
Zowel treinreiziger als Audirijder.
Welk model heb je op het oog?
Dus die auto is gewoon zodat je kunt zeggen dat je een nieuwe dikke bak voor de deur hebt staan. Want 10.000km per jaar is gemiddeld per dag 27,4 km, of, als je de weekenden er uit laat, grofweg, 52x 2 is 104 dagen, blijven 261 dagen over. Als je puur alleen op die dagen in de auto zou rijden naar je werk is dat dus 38,31km per dag, dus dan zou je werk op nog geen 20km van je voordeur liggen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:32 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Dat is nog niet zeker, het kan maar dat zie ik tegen die tijd wel. Daar kan ik nu nog niets over zeggen. Mijn topic en mijn vraag ziet over nu en 2 jaar. In die periode komt geen hypotheek in beeld
Dat is ook het gevalquote:Op zaterdag 5 december 2020 19:40 schreef CoolGuy het volgende:
dus dan zou je werk op nog geen 20km van je voordeur liggen.
Ja ik zag dat wit 'gratis' was en andere felle kleuren inderdaad veel duurder zijn per maand!quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:42 schreef simonblue het volgende:
Wat mij opviel toen ik naar private lease keek waren de extra kosten voor iets anders dan het standaard model. Bijvoorbeeld een zwart, grijs of rood model in plaats van wit kostte 10-15 euro per maand extra. Een trekhaak erbij was ook 25 euro per maand.
Nouja veel plezier met geld weggooien dan maar en patsen met een auto.quote:
Stel je de A3 'gewoon' samen op www.audi.nl of via een andere internetpagina?quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:43 schreef ComedyShortsGamer het volgende:
[..]
Ja ik zag dat wit 'gratis' was en andere felle kleuren inderdaad veel duurder zijn per maand!
Naja, daar komt het wel een beetje op neer want voor 10km enkele reis per se in een dikke bak willen rijden (waar een A3 niet bij hoort) dient maar 1 doel en dat is interessant doen ja. Maar ja, TS woont denk ik nog thuis dus dsn is een 2 jarig avontuur om tot een conclusie te koemn, hetzij positief, hetzij negatief misschien niet verkeerd.quote:Op zaterdag 5 december 2020 19:45 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Nouja veel plezier met geld weggooien dan maar en patsen met een auto.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |