En ook mooi dat Eenhoorn niet moeilijk doet over de afkoopsom. Gratis is altijd goed.quote:Op zaterdag 5 december 2020 11:53 schreef Idisrom het volgende:
AZ moet nog twee keer tegen Feyenoord spelen. Dus inderdaad, Arne Slot heeft veel te vroeg gepraat met zijn nieuwe werkgever. Dat is niet 'done'.
Robert Eenhoorn heeft gelijk, dan maar gelijk weg. Trouwens grappig dat Feyenoord nog een jaar geleden bijna alles deed om Robert Eenhoorn zelf binnen te halen.
Mag toch hopen dat dat niet gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jij wil Heitinga voor de groep bij Ajax?
Uitdaging? Het is gewoon een hele armoedige club waar niks mee te bereiken valt momenteel. Hij gaat echt veel te vroeg weg, had geduld moeten bewaren voor Ajax. Nu staat hij volgend jaar weer onder druk, omdat de Kuip weer veel te veel verwacht.quote:Op zaterdag 5 december 2020 11:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, zo kun je alles wel recht lullen. Heeft AZ Europees ooit eens echt iets gewonnen bijvoorbeeld? Het blijft toch gewoon een club die qua achterland niet eens groter is dan de Vitesses van deze wereld. Ik zie de uitdaging wel
Lijkt me wel vervelend dat AZ nu moet wachten totdat de competitie is afgelopen voordat ze trainers gaan benaderen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:14 schreef GGMM het volgende:
Ik ben benieuwd of ze voortaan ook de spelers gaan ontslaan als ze met andere clubs praten.
Je hebt in Nederland qua aandacht en achterban Ajax en Feyenoord, dan een gapend gat waarna PSV verschijnt.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:15 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Uitdaging? Het is gewoon een hele armoedige club waar niks mee te bereiken valt momenteel. Hij gaat echt veel te vroeg weg, had geduld moeten bewaren voor Ajax. Nu staat hij volgend jaar weer onder druk, omdat de Kuip weer veel te veel verwacht.
Ik ben benieuwd of Forum Admins altijd kortzichtig en schijtlollig proberen te zijn.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:14 schreef GGMM het volgende:
Ik ben benieuwd of ze voortaan ook de spelers gaan ontslaan als ze met andere clubs praten.
Ze gaan natuurlijk voor een transfervrije trainer. En als dat niet zo is, gaan ze eerst toestemming vragen aan de andere club om trainer te mogen benaderen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Lijkt me wel vervelend dat AZ nu moet wachten totdat de competitie is afgelopen voordat ze trainers gaan benaderen.
Ik vrees met grote vrezen voor oppercalimero Van Bommelquote:Op zaterdag 5 december 2020 13:41 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ze gaan natuurlijk voor een transfervrije trainer. En als dat niet zo is, gaan ze eerst toestemming vragen aan de andere club om trainer te mogen benaderen.
Je vergeet kroonprins van het Nederlands voetbal!quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:36 schreef Ronald-Koeman het volgende:
• Gio
• Cocu
• Van Bommel
• Verbeek
• Buijs
• Van der Looi
• Heitinga
• Van der Gaag
• Stam
• Seedorf
• een Duitser
Zeg het maar jongens
AZ is in niks de club die Feyenoord is, al denken ze blijkbaar zelf van wel. Ze presteren nu beter en hebben betere spelers. Maar schijnbaar heeft Arnesen wel een plan met mogelijkheden, want anders doe je het niet.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Je hebt in Nederland qua aandacht en achterban Ajax en Feyenoord, dan een gapend gat waarna PSV verschijnt.
Een spliksplinternieuw jeugdcomplex (vorig jaar opgeleverd) waar ook nog eens hervormingen in plaatsvinden, de scouting die ook wordt geherstructureerd en op de achtergrond investeerders die erin gaan stappen.
Ja, ik zie de uitdaging wel. Nog even los van het feit dat Feyenoord in vrijwel alles een grotere club is.
ik moet daar wel een beetje om gniffelen inderdaad, net zo min dat Feyenoord snel topclub af zal zijn ondanks de prestaties kan AZ zich geen topclub noemen, daar hebben ze gewoon te weinig voor gewonnen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 13:50 schreef fetX het volgende:
[..]
AZ is in niks de club die Feyenoord is, al denken ze blijkbaar zelf van wel. Ze presteren nu beter en hebben betere spelers. Maar schijnbaar heeft Arnesen wel een plan met mogelijkheden, want anders doe je het niet.
Europees doet AZ het wel wat beter (al valt dat in de ranking wel mee), maar nationaal gezien presteert Feyenoord de afgelopen decennia gewoon beter ook. Dus snap eigenlijk niet waar die misplaatste arrogantie vandaan komt.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik moet daar wel een beetje om gniffelen inderdaad, net zo min dat Feyenoord snel topclub af zal zijn ondanks de prestaties kan AZ zich geen topclub noemen, daar hebben ze gewoon te weinig voor gewonnen.
Stukje media he. Die lopen al vanaf Scheringa zo'n beetje te roepen dat AZ echt bij de top 4 hoort en al dat soort ongein.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:15 schreef fetX het volgende:
[..]
Europees doet AZ het wel wat beter (al valt dat in de ranking wel mee), maar nationaal gezien presteert Feyenoord de afgelopen decennia gewoon beter ook. Dus snap eigenlijk niet waar die misplaatste arrogantie vandaan komt.
Ambitie is natuurlijk niks mis mee en ik vind het ook knap wat er is neergezet sinds het vertrek van Scheringa, iedereen had verwacht dat AZ in zou storten.quote:Op zaterdag 5 december 2020 14:15 schreef fetX het volgende:
[..]
Europees doet AZ het wel wat beter (al valt dat in de ranking wel mee), maar nationaal gezien presteert Feyenoord de afgelopen decennia gewoon beter ook. Dus snap eigenlijk niet waar die misplaatste arrogantie vandaan komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |