abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_196568511
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 december 2020 17:30 schreef WethouderHekking het volgende:

[..]

Die vroege ochtendshow gaat hem niet in de koude kleren zitten.
7 uur begint het geloof ik? dan wordt ie half zes ofzo wakker

nee dankje.
graag op anoniem
  zondag 6 december 2020 @ 14:41:20 #96
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_196581446
Koemans Barcelona afgemaakt in Spaanse media: 'Het leek wel een komische film’

Ronald Koeman had na de 2-1-nederlaag bij Cádiz forse kritiek op de instelling van zijn spelers. Volgens de coach van Barcelona lag dat aan de instelling van de spelers. ,,De houding van de spelers was niet goed. Ik ben heel teleurgesteld.” Ook de Spaanse media waren niet mals in hun kritieken. ,,Philippe Coutinho liep erbij alsof hij meedeed aan een wedstrijdje voor veteranen van het WK 1954.”

Na alweer de vierde nederlaag in La Liga, gisteravond in Cádiz, drijft FC Barcelona verder af. De Catalanen staan zevende met twaalf punten achterstand op koploper Atlético Madrid. Maar dat is nog het goede nieuws, schrijft El Desmarque. ,,Het is ook maar drie punten voor op nummer achttien Osasuna.” Barcelona moet nu niet al flink vrezen voor de titel, zelfs een Champions League-ticket staat nu al op het spel, aldus de Spaanse sportkrant. ,,Titels worden niet gewonnen in de eerste maanden van het seizoen, maar kunnen daar wel verloren worden. En dat is precies wat Koeman en Barcelona dreigt te gebeuren. En wat als Barcelona de Champions League niet haalt? Koploper Atlético heeft al een voorsprong van twaalf punten en Barça kan vandaag gepasseerd worden door Granada, Eibar, Alavés, Elche en zelfs nummer zestien Real Betis....”

Alle Spaanse media vallen over het geklungel in de defensie, dat Cádiz de 2-1 opleverde. Negatieve hoofdrollen waren er voor voor Jordi Alba, Clément Lenglet en doelman Ter Stegen (zie video hieronder), waarna Álvaro Negredo de trekker over haalde. ,,Het leek wel een komische film‘’, schreef AS. ,,Met Alba, Lenglet en Ter Stegen in de hoofdrol.” Marca: ,,Dit was schoolvoetbal.” Diario Sport: ,,Barcelona nam alvast een voorschot op carnaval.”

Koeman zelf stond erbij en begreep de wereld eve niet meer. ,,Het is ongelooflijk dat we verliezen door zo'n doelpunt", mopperde de coach. ,,Het is een fout waarvan je niet verwacht dat dit team 'm maakt. Het toont aan dat we niet geconcentreerd waren.” Volgens Koeman lag dat aan de instelling van de spelers. ,,De houding van de spelers was niet goed. Ik ben heel teleurgesteld.”

Barcelona had eigenlijk net zo goed thuis kunnen blijven
Diario Sport

Dat was precies wat sportkrant AS ook constateerde. ‘Barcelona pleegt zelfmoord in Cádiz’, zo kopte de krant boven een analyserend artikel. ,,Lionel Messi en Antoine Griezmann liepen elkaar hinderlijk in de weg en Sergio Busquets en Frenkie de Jong hadden geen idee wat ze moesten doen.” Philippe Coutinho kreeg er helemaal van langs. ,,Hij liep erbij alsof hij meedeed aan een wedstrijdje voor veteranen van het WK 1954.”

Volgens Sergio Busquets heeft de ploeg vooral veel punten verspeeld door individuele fouten. ,,Er is geen sprake van dat de houding of de betrokkenheid van de spelers niet goed is, maar als je aan een wedstrijd begint zoals wij vandaag deden, dan wordt elke wedstrijd heel lastig." Diario Sport: ,,De persoonlijke fouten zijn een structureel probleem aan het worden. Barcelona had eigenlijk net zo goed thuis kunnen blijven.”

Dembélé
Aanvaller Ousmane Dembélé van Barcelona heeft bij zijn invalbeurt in Cádiz een blessure opgelopen. De Fransman heeft volgens zijn club een hamstringblessure in het rechterbeen. Koeman bracht Dembélé na rust in het veld voor Philippe Coutinho. De 23-jarige vleugelspits speelde de wedstrijd uit, maar uit tests bleek zondag dat hij zijn hamstring heeft verrekt. Tegen Cádiz speelde de Franse vleugelspeler zijn twaalfde wedstrijd van het seizoen. Hij scoorde vier keer. Koeman complimenteerde Dembélé in de aanloop naar het duel met de nieuwkomer in de Spaanse competitie nog vanwege diens recente vorm.

https://www.ad.nl/buitenl(...)ische-film~a08653b0/

Ik pak de popcorn en ga er maandag eens lekker voor zitten :P
pi_196586307
hebben jullie nou trouwens ook dat wanneer helene hendriks aan t einde van de youtube filmpjes van VI t over een hoogtepunt heeft, je denkt van "ik zou wel graag een hoogtepunt op jouw gezicht willen hebben"?
pi_196586358
quote:
6s.gif Op zaterdag 5 december 2020 08:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
Twitter gaat weer los op grofgebekte Sint in Veronica Inside :D

Het is inmiddels een traditie: Marco Louwerens, directeur televisie bij Talpa Network, die als grofgebekte Sinterklaas een bezoek brengt aan Veronica Inside. En op deze vrijdagavond, zo vlak voor pakjesavond, is het weer zover en Twitter gaat helemaal los op zijn bezoek aan de mannen van Veronica Inside. Hieronder een greep uit de vele Tweets:

https://www.shownieuws.nl(...)nt-in-veronica-insie

_O- _O-
wat een ontzettende tyfuswebsite is dat zeg. tering.
  zondag 6 december 2020 @ 21:48:47 #99
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_196590455
En nog een onderwerp voor maandag :D

Kevin Blom in het nauw: zaak van 36.000 euro

Kevin Blom lijkt een groot probleem te hebben. De scheidsrechter wordt namelijk onderzocht door de zogenaamde Belangenvereniging Scheidsrechters Betaald Voetbal (BSBV). Blom zou voor 7000 euro aan omstreden kosten hebben gedeclareerd en de verenigingskas aangewend hebben voor advocaatkosten.

De Telegraaf onthult op zondagavond: "Een financiële rel, die zich afspeelt rond Eredivisie-arbiter Kevin Blom, houdt de scheidsrechters in het betaalde voetbal bezig. Een intern onderzoek bij de Belangenvereniging Scheidsrechters Betaald Voetbal (BSBV) moet duidelijkheid brengen over beschuldigingen dat Blom ten onrechte advocaatkosten van ruim 29.000 euro zou hebben laten betalen door de BSBV. Ook zou hij volgens aantijgingen voor 7000 euro omstreden kosten hebben gedeclareerd."

Blom zelf is niet zo onder de indruk: "Ik betwist de ongefundeerde en anonieme aantijgingen." De Eredivisie-arbiter rept van 'een storm in een glas water die inmiddels een orkaan is geworden'.

Een van de betrokkenen reageert in de krant: "Het is vreemd en jammer. Dit is een in drie maanden gedeclareerd bedrag, dat bestuurders voorheen niet eens in een heel jaar indienden. De BSBV bestaat volgend jaar vijftig jaar. Met een bijna lege kas wordt het vast geen groot feest. Er is niemand die Kevin tegen zichzelf in bescherming heeft kunnen nemen. En als je niet wilt luisteren, dan moet je op een gegeven moment maar voelen."

https://www.soccernews.nl(...)-zaak-van-36000-euro

Ik pak de popcorn *O*
pi_196590620
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 18:51 schreef TheGentleman het volgende:

[..]

wat een ontzettende tyfuswebsite is dat zeg. tering.
Daarom mediacourant

@De_Kraam
pi_196590637
quote:
1s.gif Op zondag 6 december 2020 21:58 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Daarom mediacourant

@:de_kraam
https://www.mediacourant.(...)n-ranziger-dan-ooit/
Courantgoden.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_196591778
quote:
Geklikt voor de comments. Genot.
  maandag 7 december 2020 @ 09:53:36 #103
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_196594911
En nog een onderwerp voor vanavond :P

Danny Vera over nummer 2 in Top 4000: dit is bizar
Danny Vera noemt zijn tweede plek in de Top 4000 van Radio 10 "bizar". Maandagochtend werd de Zeeuwse zanger door dj Gerard Ekdom aan zijn voordeur in Middelburg verrast met het nieuws.

"Er staat een mand met 'ik ben papa nummer 1'", vertelt Vera wanneer hij de voordeur opent. De 43-jarige zanger verwacht in december zijn eerste kindje met zijn vrouw Escha. Daarop vraagt Ekdom hem het rompertje in de mand om te draaien. "Papa is nummer 2 in de Top 4000 van Radio 10. Dat is toch niet normaal. Dat is niet normaal zeg", reageert Vera verbaasd.

Met zijn nummer Roller Coaster staat Vera tussen Bohemian Rhapsody van Queen en Hotel California van The Eagles in. "Bizar zeg", lacht hij wanneer Ekdom hem dat vertelt.
Radio 10 begon vrijdag al met het uitzenden van de Top 4000, maar hield tot nu toe de top 10 geheim. Danny Vera is de enige Nederlander bij de eerste tien. Miss Montreal staat met Door De Wind op nummer dertien en is daarmee de hoogste nieuwe binnenkomer. De Top 4000 is tot 24 december te beluisteren.

https://www.shownieuws.nl(...)op-4000-dit-is-bizar

Popcorn dus en genieten vanavond *O*
  maandag 7 december 2020 @ 09:54:19 #104
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_196594917
quote:
6s.gif Op maandag 7 december 2020 09:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
En nog een onderwerp voor vanavond :P

Danny Vera over nummer 2 in Top 4000: dit is bizar
Danny Vera noemt zijn tweede plek in de Top 4000 van Radio 10 "bizar". Maandagochtend werd de Zeeuwse zanger door dj Gerard Ekdom aan zijn voordeur in Middelburg verrast met het nieuws.

"Er staat een mand met 'ik ben papa nummer 1'", vertelt Vera wanneer hij de voordeur opent. De 43-jarige zanger verwacht in december zijn eerste kindje met zijn vrouw Escha. Daarop vraagt Ekdom hem het rompertje in de mand om te draaien. "Papa is nummer 2 in de Top 4000 van Radio 10. Dat is toch niet normaal. Dat is niet normaal zeg", reageert Vera verbaasd.

Met zijn nummer Roller Coaster staat Vera tussen Bohemian Rhapsody van Queen en Hotel California van The Eagles in. "Bizar zeg", lacht hij wanneer Ekdom hem dat vertelt.
Radio 10 begon vrijdag al met het uitzenden van de Top 4000, maar hield tot nu toe de top 10 geheim. Danny Vera is de enige Nederlander bij de eerste tien. Miss Montreal staat met Door De Wind op nummer dertien en is daarmee de hoogste nieuwe binnenkomer. De Top 4000 is tot 24 december te beluisteren.

https://www.shownieuws.nl(...)op-4000-dit-is-bizar

Popcorn dus en genieten vanavond *O*
Nederland is een smakeloos land.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_196595892
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 09:54 schreef Caland het volgende:

[..]

Nederland is een smakeloos land.
Ik klikte even op The Smiths, maar die staan niet eens in de Top 4000.
  maandag 7 december 2020 @ 11:44:16 #106
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_196596370
twitter


GEKOLONISEERD

@Coco @Wereldgozer @Zipportal
graag op anoniem
pi_196596390
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 11:44 schreef KingRoland het volgende:
[ twitter ]

GEKOLONISEERD

@:coco @:wereldgozer @:zipportal
Zijn er daar wel NIGGAKAPPERS
  maandag 7 december 2020 @ 11:55:41 #108
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
  maandag 7 december 2020 @ 11:58:48 #109
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_196596606
Hopelijk komt gerard joling dit jaar weer. De beste uitzending van het jaar
graag op anoniem
pi_196598184
quote:
6s.gif Op maandag 7 december 2020 09:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
En nog een onderwerp voor vanavond :P

Danny Vera over nummer 2 in Top 4000: dit is bizar
Danny Vera noemt zijn tweede plek in de Top 4000 van Radio 10 "bizar". Maandagochtend werd de Zeeuwse zanger door dj Gerard Ekdom aan zijn voordeur in Middelburg verrast met het nieuws.

"Er staat een mand met 'ik ben papa nummer 1'", vertelt Vera wanneer hij de voordeur opent. De 43-jarige zanger verwacht in december zijn eerste kindje met zijn vrouw Escha. Daarop vraagt Ekdom hem het rompertje in de mand om te draaien. "Papa is nummer 2 in de Top 4000 van Radio 10. Dat is toch niet normaal. Dat is niet normaal zeg", reageert Vera verbaasd.

Met zijn nummer Roller Coaster staat Vera tussen Bohemian Rhapsody van Queen en Hotel California van The Eagles in. "Bizar zeg", lacht hij wanneer Ekdom hem dat vertelt.
Radio 10 begon vrijdag al met het uitzenden van de Top 4000, maar hield tot nu toe de top 10 geheim. Danny Vera is de enige Nederlander bij de eerste tien. Miss Montreal staat met Door De Wind op nummer dertien en is daarmee de hoogste nieuwe binnenkomer. De Top 4000 is tot 24 december te beluisteren.

https://www.shownieuws.nl(...)op-4000-dit-is-bizar

Popcorn dus en genieten vanavond *O*
Vorig jaar al 4 dus niet zo bizar toch ?
  maandag 7 december 2020 @ 13:39:05 #111
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_196598240
Kevin Blom heeft voor komend weekeinde geen Eredivisie-duel toegewezen gekregen door de KNVB.

De arbiter is in opspraak geraakt nadat De Telegraaf zondag onthulde dat de Belangenvereniging Scheidsrechters Betaald Voetbal (BSBV) een intern onderzoek is gestart vanwege ’buitenproportionele uitgaven’.

Of Blom door de KNVB in bescherming wordt genomen, is niet duidelijk. Arbiters hebben af en toe een vrij weekeinde.

Volgende week keert de 46-jarige scheidsrechter uit Gouda weer terug op het veld. Hij fluit dan het bekerduel tussen FC Emmen en FC Groningen, zo is al duidelijk.

Blom zou als bestuurslid (inmiddels is hij opgestapt) :D ten onrechte advocaatkosten van ruim 29.000 euro hebben laten betalen door de BSBV. Ook zou hij volgens aantijgingen voor 7.000 euro omstreden kosten hebben gedeclareerd. Het nieuwe bestuur neemt daarom de financiële handel en wandel van Blom onder de loep.

https://www.telegraaf.nl/(...)e-niet-in-eredivisie

*nieuwe beker popcorn halen*
pi_196603432
https://www.ad.nl/show/da(...)n-top-2000~a8a664ab/

Danny Vera nummer 1 in de Top 2000.

Nederland is echt een smakeloos landje
pi_196603476
quote:
2s.gif Op maandag 7 december 2020 18:07 schreef Evertjan het volgende:
https://www.ad.nl/show/da(...)n-top-2000~a8a664ab/

Danny Vera nummer 1 in de Top 2000.

Nederland is echt een smakeloos landje
Waar staan de cactus blossoms?
pi_196603497
Alleen mensen zonder verstand van muziek bepalen die top 2000.
Zonder wrijving geen glans
  Moderator maandag 7 december 2020 @ 18:10:55 #115
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_196603528
Heeeeere we goooooooo

On this roller coaster liiiiife i knoooow’
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 7 december 2020 @ 18:14:11 #116
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_196603617
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 18:09 schreef Haags het volgende:
Alleen mensen zonder verstand van muziek bepalen die top 2000.
Dan staat René le Blanc op nummer één :+
  Moderator maandag 7 december 2020 @ 18:14:20 #117
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_196603618
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 18:09 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Waar staan de cactus blossoms?
Ik mis ook Lonny Mack. (De broer van Big Mac)
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG en OWS
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_196603725
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 18:09 schreef Haags het volgende:
Alleen mensen zonder verstand van muziek bepalen die top 2000.
Op wie heb jij gestemd dan
pi_196603776
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 13:35 schreef macca728 het volgende:

[..]

Vorig jaar al 4 dus niet zo bizar toch ?
Montreal op dertien, ik heb het al vaker gezegd maar we leven in een smakeloos land Wilfred. Ik wil niet eens weten wat voor hoempapa nummer nou weer op een staat. Doe mij maar gewoon John Hiatt weetjewel daar krijg ik nou een brok in de keel van.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2020 18:22:45 ]
pi_196603807
mensen in het top 2000 topic zijn ziedend dat Danny Vera op 1 staat
pi_196603967
quote:
2s.gif Op maandag 7 december 2020 18:22 schreef Evertjan het volgende:
mensen in het top 2000 topic zijn ziedend dat Danny Vera op 1 staat
Mooi die rollercoaster voor dat elitaire polonaisevolk.
  maandag 7 december 2020 @ 18:32:53 #122
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_196604013
quote:
2s.gif Op maandag 7 december 2020 18:22 schreef Evertjan het volgende:
mensen in het top 2000 topic zijn ziedend dat Danny Vera op 1 staat
Mensen die naar dat boomergezwel luisteren moet je sowieso een spuitje geven. En dan heb ik het niet over het coronavaccin.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_196604026
quote:
2s.gif Op maandag 7 december 2020 18:22 schreef Evertjan het volgende:
mensen in het top 2000 topic zijn ziedend dat Danny Vera op 1 staat
VBL ON TOUR
  maandag 7 december 2020 @ 18:37:05 #124
375452 AFCNiels
#STAYSTRONGKNUT
pi_196604121
Op woensdag 8 augustus 2012 08:47 schreef onlogisch het volgende:
Over 2 jaar stopt Xavi bij Barça, dan kan ie mooi voor 25 of 30 miljoen daar naar toe 8-)
Mag hij Messi bedienen :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')