SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 47% gewijzigd door #ANONIEM op 26-11-2020 09:33:03 ]
Vast ooit wel op hetzelfde moment ergens.quote:Op donderdag 26 november 2020 09:33 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Ik kan mij niet heugen dat wij samen rond het knikkerputje hebben gestaan.
quote:Op donderdag 26 november 2020 09:34 schreef Coco het volgende:
[..]
Vast ooit wel op hetzelfde moment ergens.
@aTypisch @El-Stinhoquote:Op donderdag 26 november 2020 10:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Bitcoin is aan het instorten zo te zien
@onlogisch wees me er al op. Mooi nieuws.quote:
@Buitendam en ik hebben een pittige mening over mensen in Nederland die Amerikaanse feestdagen vieren.quote:
Dat is niet verbodenquote:Op donderdag 26 november 2020 10:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
@:buitendam en ik hebben een pittige mening over mensen in Nederland die Amerikaanse feestdagen vieren.
quote:Op donderdag 26 november 2020 10:51 schreef fetX het volgende:
Godsamme, zometeen maar even WNL terugkijken dan.
Dit is toch precies de onzin die hij wilde terugkijken?quote:Op donderdag 26 november 2020 10:55 schreef Scrummie het volgende:
[..]
[ twitter ]
Zo, nu kan je wat nuttigs gaan doen ipv die onzin terug te gaan kijken.
Ja, maar in anderhalve minuut (ofzo) ipv een complete uitzending!quote:Op donderdag 26 november 2020 10:59 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dit is toch precies de onzin die hij wilde terugkijken?
Hij komt wel erg over als de bedrogen echtgenoot. Terwijl hij zelf met een stel leeghoofdige golddiggers in zee is gegaan.quote:Op donderdag 26 november 2020 10:55 schreef Scrummie het volgende:
[..]
[ twitter ]
Zo, nu kan je wat nuttigs gaan doen ipv die onzin terug te gaan kijken.
Ben jij kamp Baudet of ben jij kamp Bestuur?quote:Op donderdag 26 november 2020 10:59 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, maar in anderhalve minuut (ofzo) ipv een complete uitzending!
Dat is als kiezen tussen 2 dodelijke ziektes...quote:Op donderdag 26 november 2020 11:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ben jij kamp Baudet of ben jij kamp Bestuur?
Geen van beide (zo goed volg ik het niet). Baudet doet gek met z'n complot theorietjes maar snap ook wel weer dat hij de partij die hij heeft opgericht wil behouden. Bestuur doet logisch door Baudet eruit te willen trappen, maar had dit verzet ook wel kunnen incalculeren.quote:Op donderdag 26 november 2020 11:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ben jij kamp Baudet of ben jij kamp Bestuur?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |