Cijfers zijn het probleem niet zo. Niemand snapt echt waar je stopt met kijken naar de cijfers en start met kijken het maatschappelijke en collectieve welzijn. Oh jeej maatwerk, context, achtergronden....bah dat klinkt allemaal maar oneerlijk.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:38 schreef Weltschmerz het volgende:
Lubach is ook niet zo goed in cijfers. Recidiveverwachting is juist wat de rechters taakstraffen doet opleggen, dus die cijfers zijn een omgekeerde selffulfilling prophecy.
Beetje een schot voor open doel zou ik denken, maar toch hoor ik dit geluid bar weinig.quote:
Hugo de Jonge, Thierry Baudet en Mark Rutte werden even aangepakt.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:47 schreef Koffieplanter het volgende:
Arjen Lubach van de linkse VPRO hakt in op het sympathieke rechts, objectiviteit is ver te zoeken.
Net als dat linkse Sesamstraat, waar ze steeds maar blijven doorzagen over cijfers en letters en de jeugd niet vertellen wie er werkelijk de oorzaak zijn van de toeslagenaffaire. Of dat framende Heel Holland bakt.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:47 schreef Koffieplanter het volgende:
Arjen Lubach van de linkse VPRO hakt in op het sympathieke rechts, objectiviteit is ver te zoeken.
Hij laat zich niet testen zonder klachten mag je dan toch in België verblijven?quote:Op zondag 7 februari 2021 21:47 schreef Ronald het volgende:
Rutte moet na 10 jaar toch zelf ook eens concluderen dat het tijd wordt om wat anders te gaan doen. Er is vast wel een baantje in Brussel te vinden.
Precies. Wij hebben daar als kiezer toch helemaal niks over te zeggen?quote:Op zondag 7 februari 2021 21:47 schreef Ronald het volgende:
Rutte moet na 10 jaar toch zelf ook eens concluderen dat het tijd wordt om wat anders te gaan doen. Er is vast wel een baantje in Brussel te vinden.
Het is wel weer duidelijk welke politieke agenda er doorgedrukt moet worden, heel naar.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:53 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hugo de Jonge, Thierry Baudet en Mark Rutte werden even aangepakt.
Niemand van linkse signatuur werd aangepakt.
Ach, Lubach had op zich best punten.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:55 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het is wel weer duidelijk welke politieke agenda er doorgedrukt moet worden, heel naar.
Daar heb je de telegraaf voor en Harrie Mens.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:53 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hugo de Jonge, Thierry Baudet en Mark Rutte werden even aangepakt.
Niemand van linkse signatuur werd aangepakt.
Geen idee, je mag België niet in zonder test?quote:Op zondag 7 februari 2021 21:54 schreef Nober het volgende:
[..]
Hij laat zich niet testen zonder klachten mag je dan toch in België verblijven?
Kaag is vorig seizoen volgens mij al eens gefileerd. Zal deze vast ook weer voorbij komenquote:Op zondag 7 februari 2021 21:56 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ach, Lubach had op zich best punten.
Echter denk ik niet dat het toeval is dat Kaag met haar film niet voorbij kwam...
Dit is onzin, Lubach heeft ook vaak genoeg onderwerpen waar linkse partijen bekritiseerd worden.quote:Op zondag 7 februari 2021 21:56 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ach, Lubach had op zich best punten.
Echter denk ik niet dat het toeval is dat Kaag met haar film niet voorbij kwam...
Ik denk dat als je het in een grafiek zet, wie allemaal kritische items krijgen, de balans ver zoek is. Zelfs als je het corrigeert met waarmee de kranten vol staan (Lubach bedenkt de onderwerpen ook niet zelf).quote:Op zondag 7 februari 2021 21:58 schreef Ronald het volgende:
[..]
Dit is onzin, Lubach heeft ook vaak genoeg onderwerpen waar linkse partijen bekritiseerd worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |