Ik denk inderdaad dat mensen die werkelijk ongeschikt zijn voor het ouderschap het recht tot voortplanting ontnomen dient te worden.quote:Op zaterdag 14 november 2020 06:49 schreef asco het volgende:
Een van de extremere voorbeelden welke toont dat niet iedereen zich maar zo zou mogen voortplanten. 👎
Helaas lees ik elke dag veel van zulke voorbeelden. Gelukkig meestal wel in mildere vorm. 😳
Dat deze mensen geen kinderen horen te krijgen, daar ben ik het helemaal mee eens. Maar dat tokkies geen kind een mogen krijgen, die snap ik niet helemaal. Waar komen de aannames vandaan dat kinderen niet op hun ouders kunnen rekenen, ze geen goede toekomst kunnen krijgen of geen fijne jeugd kunnen hebben? Dit zijn allemaal zaken die te maken hebben met een kind aandacht geven en dat staat los van een tokkie zijn of niet.quote:Op zaterdag 14 november 2020 07:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat mensen die werkelijk ongeschikt zijn voor het ouderschap het recht tot voortplanting ontnomen dient te worden.
Dit is inderdaad zo'n geval. Maar ook Tokkies zouden het recht tot voortplanting ontzegd moeten worden. Het is namelijk in het belang van het kind dat het ouders heeft waar het kind op kan rekenen, die het kind een fijne jeugd kunnen geven en een goede toekomst.
Kan je dat niet, dan vervalt het recht op voortplanting. In het belang van het kind lijkt me dit een uitstekende maatregel.
Mooi. Nu die man nog.quote:Op vrijdag 13 november 2020 14:31 schreef Nober het volgende:
[..]
Ze is stervende.
[ twitter ]
[ twitter ]
Dit ja.quote:Op zaterdag 14 november 2020 07:50 schreef roos94 het volgende:
Je zou deze wandelende tumoren maar moeten verdedigen als advocaat. Ik zou het niet kunnen
Misschien wilde ze dat zelf?quote:Op zaterdag 14 november 2020 08:26 schreef Fer het volgende:
Op HvN trouwens 2 stukjes waarbij andere slachtoffers (niet de dochters) hun verklaring voor herkenbaar voor de camera voorlezen.
Is zoiets gebruikelijk, verplicht? Heb het nog nooit gezien in Nederland eigenlijk.
Daarom ben je denk ik ook geen strafrecht advocaat gok ik zo. Als je ervan uitgaat dat het OM toch een beetje fatsoenlijk werk aflevert, dan ben je het merendeel van je tijd echte misdadigers aan het verdedigen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 10:00 schreef Scheepskok het volgende:
Ronduit ziek dit. Als ik advocaat was zou ik nooit deze monsters willen verdedigen.
Ja, dan kies je er niet voor. Als ik zulke klanten zou hebben als strafpleiter (ben ik niet gelukkig) zou ik ze naar de keel grijpen vanachter mijn advocatenbureau. (Heb ik ook niet trouwens)quote:Op zaterdag 14 november 2020 10:04 schreef nixxx het volgende:
[..]
Daarom ben je denk ik ook geen strafrecht advocaat gok ik zo. Als je ervan uitgaat dat het OM toch een beetje fatsoenlijk werk aflevert, dan ben je het merendeel van je tijd echte misdadigers aan het verdedigen.
Ze is stervende aan toneelspel ja. Als het echt zo erg was zou justitie dat heus wel serieus nemen. En dan een advocaat die kennelijk om haar gaat lopen snikken.. wat een gestoord zooitje. De slachtoffers is waar het om gaat en die voor het leven zijn beschadigd.quote:Op vrijdag 13 november 2020 14:31 schreef Nober het volgende:
[..]
Ze is stervende.
[ twitter ]
[ twitter ]
Niemand die dit verhaal gelezen heeft gaat nog naar een picknicktafel daar in de buurtquote:Op zaterdag 14 november 2020 10:26 schreef Idisrom het volgende:
Jullie zitten jullie allemaal druk te maken over die Zeeuwse garagehouder en zijn vriendin.
Maar ik zit te denken, wie zijn die vrienden? En niemand van hen die dat dan destijds tegenhoudt.
Dat vind ik ook opmerkelijk. Ik las in een tweet dat die man had geappt naar zijn vrienden in een groepsapp dat 1 van die meisjes seks had gehad met 5 mannen - weer verkrachting dus. En niemand die er wat aan deed van die mannen. Sterker nog: die vrienden gingen 1 meisje nog appen namens die man, terwijl de man al in de gevangenis zat.quote:Op zaterdag 14 november 2020 10:26 schreef Idisrom het volgende:
Jullie zitten jullie allemaal druk te maken over die Zeeuwse garagehouder en zijn vriendin.
Maar ik zit te denken, wie zijn die vrienden? En niemand van hen die dat dan destijds tegenhoudt.
Altijd die Pascalsquote:Op zaterdag 14 november 2020 11:45 schreef nixxx het volgende:
Kan nou ook niet meer zonder walging naar Bløf luisteren..
“ Hier aan de kust, de Zeeuwse kust, waar de mensen onbewust, zin in mossel feesten krijgen”
Het arme kind heeft ook nog eens een schuldgevoel naar haar vriendinnen toe omdat ze het obscene gedoe een halt heeft geroepenquote:Op zaterdag 14 november 2020 10:12 schreef letmehearyouscream het volgende:
https://www.hartvannederl(...)efdochters-pascal-p/
Dat filmpje met die vriendin van de meisjes...zo dapper.
Dat viel mij ook op inderdaad.quote:Op zaterdag 14 november 2020 12:51 schreef Alaianaya het volgende:
Wel apart dat die oudste dochter haar moeder helemaal niets verwijt, in tegenstelling tot haar andere dochter..
Jongste dochter:quote:Ondanks alles wat er is gebeurd, blijft Naomi achter haar moeder staan, zo vertelde ze vrijdag via haar advocaat in de rechtbank. “Ze heeft mij nooit met een vinger aangeraakt”, zegt ze. “Ik maak me heel erg zorgen om mijn moeder. Bij elk telefoontje denk ik dat ze dood is. Ik heb haar meer dan ooit nodig. Ik wil dat ze thuiskomt. Ik kan niet zonder haar. Ik hou van haar met heel mijn hart. Zonder haar zal ik het nooit kunnen verwerken.”
Uit https://www.hartvannederl(...)efdochters-pascal-p/quote:Haar jongere zusje Michelle kijkt heel anders naar hun moeder. Zij verwijt Tanja D. betrokkenheid bij het misbruik. “Mama, je bent het niet waard”, zei ze via haar advocaat. “Jullie hebben mijn jeugd afgepakt. Jullie hebben mij verkocht, als speelgoed in de winkel. Mijn eigen vader is nu bang om mij in de armen te nemen. Ik wilde een gewone jeugd hebben.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |