Maar wèl gewoon neukenquote:Op woensdag 18 november 2020 10:10 schreef Geennaam7190 het volgende:
Ik zou absoluut niet tongzoenen of pijpen als ik niet in een relatie zit.
maar wel gebeft willen worden.., veel ergerquote:Op woensdag 18 november 2020 14:40 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Maar wèl gewoon neukenWat ongezellig!
Doet ze het goed... beschouwt ze haar prestatie als iets vervelendsquote:Op woensdag 18 november 2020 19:44 schreef Ekte_majones het volgende:
Niet willen tongzoenen vind ik opmerkelijk, dat is mijns inziens toch zo'n beetje het eerste wat je gaat doen als je intiem(er) wordt met iemand. Ik heb één keer meegemaakt dat een vrouw niet wilde pijpen, naar eigen zeggen omdat ze 'ooit iets vervelends had meegemaakt op dat gebied', maar ze ondernam überhaupt geen actie en liet mij al het werk doen, dus dat was op een gegeven moment wel klaar.
Afgezien daarvan heb ik het nooit met scharrels/dates meegemaakt dat er niet werd gezoend en gepijpt als ik met ze in bed lag.
Haha, tja, als iemand zoiets aangeeft heb ik daar begrip voor, maar los daarvan had ze nogal last van prinsessengedrag, dus het was snel klaar. Als ik nu een vrouw zou treffen die niet wil pijpen zou ik er trouwens ook snel klaar mee zijn.quote:Op woensdag 18 november 2020 20:54 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Doet ze het goed... beschouwt ze haar prestatie als iets vervelends
Zonder gevoelens heb ik er geen zin in om er in te investerenquote:Op woensdag 18 november 2020 14:40 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Maar wèl gewoon neukenWat ongezellig!
Wat ongezellig.quote:Op woensdag 18 november 2020 09:55 schreef Brybry het volgende:
Tongzoenen vind ik echt onwijs ranzig
Heerlijkquote:Op woensdag 18 november 2020 09:55 schreef Brybry het volgende:
Tongzoenen vind ik echt onwijs ranzig
quote:Op zondag 22 november 2020 14:32 schreef Nico987 het volgende:
[..]
wel stoppen voor de schrale lippen.
Fijn dat je de leeftijd er even bij zet, anders denken ze misschien (want er staat ouder) dat ik het was.quote:Op zaterdag 7 november 2020 10:11 schreef 01100101 het volgende:
Op basis van je wat hier soms post over vrouwen, heb ik het idee dat die gedachtegang niet tot het internet beperkt blijft. Daarnaast, ben je zelf iemand die aan voorspel doet ? Ik kan mij voorstellen dat de vrouwen waarmee je date geen zin hebben om zoiets te doen wanneer je a) zo denkt zoals je op Fok overkomt en b) zelf nauwelijks aan voorspel doet. Het is wellicht laf dat deze vrouwen dat niet in je gezicht zeggen, maar van de andere kant, je bent oud en wijs genoeg om te weten dat het zo niks gaat worden.![]()
Had laatst iemand afgewezen die mij op een nogal onprettige manier benaderde via de mail voor een date. Was ook veel ouder dan ik en heb hem meteen afgewezen. Niet uitgelegd waarom, maar alleen gezegd dat ik het niet zag zitten. Later vervolgens de vraag gekregen waarom. Geen antwoord op gegeven, omdat ik van anderen al had vernomen dat dit zijn modus operandi is bij vrouwen en ik iemand van dik in de 30 niet hoef te zeggen dat dat niet gepast is.
Nou ja, in jouw geval is het toch ook zo.quote:Op dinsdag 24 november 2020 15:14 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Fijn dat je de leeftijd er even bij zet, anders denken ze misschien (want er staat ouder) dat ik het was.
Ja dat de seks frequentie afneemt snap ik wel, maar tongzoenen is zoiets "kleins" en een mooie aanzet (maar moet niet). Gewoon elkaar soms eens vastpakken en passioneel kussen. Ik zou er in ieder geval niet tevreden mee zijn met geen tongzoenen.quote:Op zondag 8 november 2020 13:00 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
In de meeste relaties neemt de seksfrequentie sterk af als het nieuwe van de relatie er een beetje vanaf is. Uiteraard is dat geen abrupte overgang, maar ik denk dat veel mensen na zeg 5 jaar letterlijk een factor 10 keer minder seks hebben dan tijdens de eerste maanden.
In het begin is 4 keer per week heel normaal. Uiteindelijk is het eerder 2 keer per maand (niet 1 keer per week, maar 1 keer in de 2 weken blijkt het Nederlands gemiddelde te zijn voor mensen in een relatie).
Ik denk niet dat mensen die zo weinig met elkaar naar bed gaan, overlopen van verlangen naar elkaar en regelmatig passioneel met elkaar tongzoenen. Als je daar zin in hebt, dan wil je ook met elkaar naar bed, zou ik zeggen.
Heb je daar nooit over gesproken dan? Ik zou toch uitmaken als mijn vriend niet meer met mij zou willen kussen. Allz ik ben wel jonger dan 45 j, misschien vinden mensen boven 40 (en die al 10j samen zijn) dit ook normaal en heb ik rare eisen.quote:Op dinsdag 10 november 2020 10:23 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
In mijn ervaring wel, mijn ex wilde op een gegeven moment ook vrijwel nooit meer tongzoenen. In het begin van de relatie wel, maar dat werd steeds minder, tot op het laatst misschien nog eens 2x per jaar als ik geluk had. Elk initiatief daartoe van mijn kant uit kapte ze bruut af. Dat was voor mij ook echt een afknapper op seksgebied, want tongzoenen is voor mij echt een hele goede opwarmer. Orale seks dan nog wel af en toe, maar daar was ze niet zo geweldig goed in
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |