Staat er gewoon naast als iedereen fit isquote:Op zondag 22 november 2020 17:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Zahavi is ook niet zo heel goed hè?
Speelt ongelukkig vandaag.quote:Op zondag 22 november 2020 17:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Zahavi is ook niet zo heel goed hè?
Dat was toch een topaankoop door een goal tegen Rosenborg? @PSVCLquote:Op zondag 22 november 2020 17:33 schreef VEM2012 het volgende:
Kan die Zahavi niet permanent gaan banken? Die klootzak kan er echt geen pepernoot van.
Nope, hij staat op de voet van Madueke.quote:
Sinds hij corona heeft gehad heeft hij nog geen knikker geraakt.quote:Op zondag 22 november 2020 17:34 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Dat was toch een topaankoop door een goal tegen Rosenborg? @:psvcl
Hoeveel heeft hij gespeeld sindsdien?quote:Op zondag 22 november 2020 17:34 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Sinds hij corona heeft gehad heeft hij nog geen knikker geraakt.
Toch al weer een flink aantal minuten en allemaal bar slecht.quote:Op zondag 22 november 2020 17:36 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hoeveel heeft hij gespeeld sindsdien?
Toch niet heel veel.
Is een goeie 12e man, extra aanvaller als je een doelpunt nodig hebt.quote:Op zondag 22 november 2020 17:34 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Dat was toch een topaankoop door een goal tegen Rosenborg? @:psvcl
In mijn ogen was dit een ongelukkige botsing tussen twee spelers, zoals zo vaak gebeurt tijdens wedstrijden. Totaal geen penalty.quote:Op zondag 22 november 2020 17:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nope, hij staat op de voet van Madueke.
Hoe die daar komt of wat de intentie is, is niet relevant. Geel is overdreven, de pingel niet.
Als een verdediger een bal wegtrapt, en in z’n uitzwaai een aanvaller vol op de knie raakt, is het ook ongelukkig. Maar ook gewoon een pingel.quote:Op zondag 22 november 2020 17:40 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
In mijn ogen was dit een ongelukkige botsing tussen twee spelers, zoals zo vaak gebeurt tijdens wedstrijden. Totaal geen penalty.
Zahavi speelt wel ruk inderdaad. Verder iets teveel egoïsme voorin.
Waarschijnlijk niet maar dat speelde nu ook niet?quote:Op zondag 22 november 2020 17:44 schreef tja77 het volgende:
[..]
Als een verdediger een bal wegtrapt, en in z’n uitzwaai een aanvaller vol op de knie raakt, is het ook ongelukkig. Maar ook gewoon een pingel.
Ik sta te juichen als dit met de hakken over de sloot gewonnen wordtquote:Op zondag 22 november 2020 18:24 schreef RipCity het volgende:
Begin langzamerhand steeds meer te irriteren aan dit team... Als je niet met fatsoenlijke positie winterstop ingaat ben je begin februari helemaal uitgespeeld met beetje pech.
Zelfs Feyenoord wint wekelijks met 10 man. Wij telkens met hakken over sloot. Nooit eens een relaxte match die al ver voor rust beslist is.
quote:
quote:Op zondag 22 november 2020 17:15 schreef PSVCL het volgende:
Voor het eerst een fitte selectie, muv Gotze.. en gelijk het beste voetbal van NL op de mat leggen
Jij deed ons geloven alsof jullie er eindelijk wat van konden, maar weer in januari uitgeschakeld voor alles.quote:Op zondag 22 november 2020 18:40 schreef PSVCL het volgende:
Het was weer een topseizoen boys, tot volgend jaar
Ging 55 minuten lekker en als je er dan gewoon 4 maakt dan heeft niemand het over het feit dat de tank wat leeg is naderhand. Nu kon je eigenlijk na 45 minuten de TV uitzetten want dit is een scenario wat natuurlijk iedereen wel bekend is.quote:
Beetje een dooddoener dit hoor. Mensen lijken soms wel eens te vergeten dat het om doelpunten maken gaat, hoe kun je dan in hemelsnaam stellen dat PSV het prima gedaan heeft?quote:Op zondag 22 november 2020 18:47 schreef GwaiLow het volgende:
Psv gewoon prima gedaan, vooral de 1e helft natuurlijk. Twente mag god op de blote knieën danken. Hier kan je iig mee verder als PSV zijnde
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |