Zo grappig om te zien... Jij begint hem precies aan de andere kant dan wat ik gedaan heb 😊quote:Op maandag 1 februari 2021 15:46 schreef Cue_ het volgende:
Beetje donkere foto, maar het begin (2.80 %) van de mini ButterFly Woods is gezet .
Het was even wennen 1 over 1, maar met de borduurring gaat ie wel goed.
Helaas gister van de 750 steken alsnog 125 uit mogen halen, want was echt in de de verkeerde kleur, maarja![]()
[ afbeelding ]
Ahhhh echt super schattig!quote:Op zondag 7 februari 2021 09:41 schreef papillion het volgende:
Even een projectje tussendoor, nog wassen en strijken en dan mag die in een lijstje voor mijn dochter.
Nijntje en Beertje
Je mag eindigen waar ik ben begonnenquote:Op dinsdag 9 februari 2021 14:22 schreef Shandaly het volgende:
Een-na-laatste update van m'n Vlindertjes![]()
[ afbeelding ]
95%De volgende keer is ie af
Een jaar of drie... Da's prima te doen voor zo'n groot werk toch? En er zijn vast stukken bij die sneller gaanquote:Op maandag 22 februari 2021 10:28 schreef Nanuke het volgende:
Ik heb wel ook berekend hoe lang ik er over doe als ik 10 dagen doe over 1%. Beetje demotiverend, dus ik denk er maar niet te veel aan.
Ik doe het nog steeds zonder PK, maar ik streep ook bijna nooit weg op patronen. Ik scan mijn patronen en lees ze dan op mijn tablet of heb gewoon een papieren versie.quote:Op maandag 22 februari 2021 11:07 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Een jaar of drie... Da's prima te doen voor zo'n groot werk toch? En er zijn vast stukken bij die sneller gaan![]()
Het is het borduren zelf wat de lol geeft he, niet het eindproduct![]()
![]()
En idd, pattern keeper is geweldig!!! Kan me niet meer voorstellen hoe ik het ooit zonder deed
Zeker prima, maar ik vrees dat ik dit tempo niet continu kan volhouden. Nou ja we gaan wel zien hoe het gaat. De lol zit inderdaad in het maken.quote:Op maandag 22 februari 2021 11:07 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Een jaar of drie... Da's prima te doen voor zo'n groot werk toch? En er zijn vast stukken bij die sneller gaan![]()
Het is het borduren zelf wat de lol geeft he, niet het eindproduct![]()
![]()
En idd, pattern keeper is geweldig!!! Kan me niet meer voorstellen hoe ik het ooit zonder deed
Ik moet nu eerst de Mario afmaken en dan ga ik ook weer verder met de epic pokemon. 100 jaren project.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 09:15 schreef Lijnloos het volgende:
Ik heb uiteindelijk 2,5 jaar over de pokemon gen I gedaan.... en soms denk ik er zelfs aan om er nog weer een te doen, of net als patapon de all-gen <3 maar ja.... iets met teveel hobbies, patronen, leven en te weinig tijd
Dit, exact dit.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 09:15 schreef Lijnloos het volgende:
Ik heb uiteindelijk 2,5 jaar over de pokemon gen I gedaan.... en soms denk ik er zelfs aan om er nog weer een te doen, of net als patapon de all-gen <3 maar ja.... iets met teveel hobbies, patronen, leven en te weinig tijd
Wow, jij gaat hard!!quote:Op maandag 1 maart 2021 20:05 schreef Cue_ het volgende:
[ afbeelding ]
Wou net mijn voortgang mar eens melden
Afgelopen week veeele zwart gedaan.
Nu de rest van de kleuren binnen dus maar weer bovenaan beginnen met opvullen
Nog even bekijken of ik het zwart nog eens doe, want die is wel erg dun.
Heb die andere idd al ene tijdje opzij liggenquote:Op maandag 1 maart 2021 20:46 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Wow, jij gaat hard!!
Ik kan me nog herinneren dat ik heel veel van dat zwart in een indoor krijspaleis heb gedaan terwijl mijn kinderen aan het spelen waren daar 😊
Oeh, de AC sal! Die wilde ik ook doen maar al die fractionals hebben me ontmoedigd....je maakt die niet op Evenweave?quote:Op zondag 14 maart 2021 14:52 schreef Makayla het volgende:
Ik lurk hier al een tijdje op en af mee, weet ook niet of ik al eens eerder wat heb gepost, maar wat maken jullie mooie dingen![]()
Ikzelf doe sinds (half 2019) mee met de SAL's van The Frosted Pumpkin Stitchery. Deze begint dan ook weer bijna. Ook doe ik de SAL van Animal Crossing dit jaar, hier ben ik pas 2 weken geleden achter gekomen, dus ik ben als een gek aan het inhalen.
Nu wil ik een "tussendoor" projectje en kwam ik gisteren deze tegen: https://www.etsy.com/nl/l(...)-instant?ref=hp_rf-1
Het lijkt me leuk om deze een keer te maken op Evenweave (eerste keer), maar het lijkt me ook leuk om een keer een gekleurd stofje hiervoor te kiezen, maar grijs (zoals op de foto) vind ik hem niet zo mooi op uitkomen, dan zou het echt lichter grijs moeten zijn naar mijn idee. Iemand enige ideeën (en waar ik niet 3 weken op mijn stof hoef te wachten) welke hier misschien leuk bij zijn? Ik zag bij YarnStories op Etsy al een leuke marble-achtige stof die me wel leuk leek... ( https://www.etsy.com/nl/l(...)ntage-zweigart-egels )
Aida lijkt me lastig met al die fractionalsquote:Op zondag 14 maart 2021 18:19 schreef Makayla het volgende:
Nee, ik maak die op Aida, 14ct zelfs! Nu ik bezig ben denk ik wel: oké misschien was die op 16 of 18 of evenweave mooier geweest... maar ik dacht tot een aantal weken geleden nog dat evenweave alleen het echte linnen was en dat leek me nog 3 stappen te ver, hahaha.
Ja, was er al bang voor. Hier in NL best lastig te verkrijgen. Misschien toch maar eens shoppen op Etsy, of toch Casa Cenina en dan meteen een grote bestelling doen, maar ook daar was veel niet op voorraad.
Ja, mijn instagram is Flienequote:Op zondag 14 maart 2021 18:21 schreef Patapon het volgende:
[..]
Aida lijkt me lastig met al die fractionals![]()
Zit je op instagram? Ben wel benieuwd naar je vorderingen.
Ik heb ook fractials al wel gedaan en die vond ik niet heel vervelend, maar misschien was dat inderdaad dan wel het verschil tussen 14 een 18ct.. Maar ik denk ook dat het op Evenweave netter wordtquote:Op zondag 14 maart 2021 18:53 schreef Ceviche het volgende:
Ik ben een Sal aan het doen met fractials op Aïda en ik heb wel een beetje spijt. Vooral omdat het 'zwaar' is voor de handen (lastig om die fractials erin te krijgen tussen de gaatjes door), maar ook een beetje voor het mooie. Zou op evenweave wat netter worden.
Al moet ik zeggen dat dat volgens mij wel Aïda 18 ct is, op 14ct gaat dat vast makkelijker.
Hier bestel ik ook altijd mijn stof. Heel fijne service en snelle levering. En ze hebben best veel keuze moet ik zeggen.quote:Op zondag 14 maart 2021 21:08 schreef Cue_ het volgende:
Ik heb mn stof van:
Handwerk-Atelier Nelly van Es
Het is ook wel een gedoe als je ergens voor kiest en het bevalt dan evt nietquote:Op maandag 15 maart 2021 09:13 schreef Lijnloos het volgende:
Hier bestel ik ook altijd mijn stof. Heel fijne service en snelle levering. En ze hebben best veel keuze moet ik zeggen.
Ik wil ook nog steeds een keer op evenweave proberen, maar elke keer grijp ik toch weer terug naar aida. Gelukkig ben ik nog niet zover dat ik alweer een nieuw project magmaar mijn HP-kat is wel al over de 70% inmiddels dus het schiet lekker op!
Misschien eerst een klein tussendoortje uitproberen op evenweave?quote:Op maandag 15 maart 2021 10:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Moest even opzoeken wat fractionals waren hoor. Ik had dat met dat meisje op het dak. Maar ging nog wel
Ik heb mijn volgende project al uitgezocht:
Deze:
https://heavenandearthdes(...)0f57364cd79e88f1b06e
[ afbeelding ]
Supersized, max colors![]()
Twijfel alleen nog HEEL erg over op welke stof ik het zal gaan doen. Of 18 ct aïda, want ik heb toch alleen maar kruissteken (eindformaat alleen het patroon 141x95 cm) of toch evenweave. Maar nog nooit op evenweave geborduurd en om dat nou uit te gaan proberen met zo'n enorm project... hmz hmz hmz..
Zou wel even goed uitproberen of je 2 over 1 wil of 1 over 1.quote:Op maandag 15 maart 2021 10:58 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja dat is waar. Kan wel eens een klein projectje bestellen en uitproberen op evenweave
. Dat maakt inderdaad op het tijdspad niet zoveel uit.
Als ik het goed uitreken, wordt het op 25ct evenweave 2 over 1 (wat ze aanraden in de chart volgens mij: We recommend you stitch your design on 25 count even weave fabrics using 2 strands of cotton over one fabric
thread.) het eindresultaat ca. 91 x 62 voor alleen het patroon. Wel iets handzamer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |