quote:
Beste WS, vertel jij dan eens even hoe jij het zou duiden puur op basis van de letterlijke woorden die Trump heeft gezegd. Of als je dat niet wilt of daar niet toe in staat bent, dat dan ook even laten weten.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:05 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is dan ook een nogal stompzinnige vraag. Zijn vermeende bedoeling bepaalt immers niet wat hij letterlijk gezegd heeft.
Dus wil je wat hij bedoelde afleiden uit zijn woorden of uit woorden die hem in de mond gelegd zijn?
Trump riep "stop voting" en bedoelde daarmee dat nieuwe biljetten die nog gevonden zouden worden als het ware te late stemmen zijn die niet geteld zouden mogen worden. Wat onzinnig is, want het zijn gewoon legitieme biljetten die op tijd op de bus zijn gedaan (er staat een datum op).quote:Op donderdag 5 november 2020 12:25 schreef Weltschmerz het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom de NPO en de rest van het mediakartel al twee dagen lang 'stop voting' met 'stop het tellen' vertaalt? Niet alleen als Trump het zegt maar ook als, uiteraard extreem-rechtse, demonstranten het scanderen? Kunnen ze daar nou echt geen Engels?
Je kunt gewoon doortellen, ook met mensen voor de ramen.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:04 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als mensen zich rustig houden is dit niet nodig. Hebben ze aan zichzelf te danken.
quote:Op donderdag 5 november 2020 13:05 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is dan ook een nogal stompzinnige vraag. Zijn vermeende bedoeling bepaalt immers niet wat hij letterlijk gezegd heeft.
Dus wil je wat hij bedoelde afleiden uit zijn woorden of uit woorden die hem in de mond gelegd zijn?
Werkt toch super verstorend lijkt me? Maar ben het met je eens dat het achteraf niet slim was, jij begint er ook maar steeds weer over bijvoorbeeld. Leermomentje voor de volgende keer dat er mensen staan te demonstreren bij een telkantoorquote:Op donderdag 5 november 2020 13:08 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je kunt gewoon doortellen, ook met mensen voor de ramen.
Daarbij is het vanuit mediaoogpunt helemaal oliedom. Welke indruk laat je nu achter?
Het gaat er niet om hoe ik het zou duiden, het gaat erom dat een duiding tot een onjuiste vertaling en daarmee tot een vals citaat wordt gemaakt.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:06 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Beste WS, vertel jij dan eens even hoe jij het zou duiden puur op basis van de letterlijke woorden die Trump heeft gezegd. Of als je dat niet wilt of daar niet toe in staat bent, dat dan ook even laten weten.
Prima, maar dan is dat jouw duiding van zijn woorden. Dat is heel wat anders dan jouw duiding tot zijn woorden te maken. Dat is gewoon fake news.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Trump riep "stop voting" en bedoelde daarmee dat nieuwe biljetten die nog gevonden zouden worden als het ware te late stemmen zijn die niet geteld zouden mogen worden. Wat onzinnig is, want het zijn gewoon legitieme biljetten die op tijd op de bus zijn gedaan (er staat een datum op).
Misschien moet je in plaats van elke keer hetzelfde zeggen ook eens reageren op de argumenten die er tegenover worden gezet?quote:Op donderdag 5 november 2020 13:08 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je kunt gewoon doortellen, ook met mensen voor de ramen.
Daarbij is het vanuit mediaoogpunt helemaal oliedom. Welke indruk laat je nu achter?
Er zijn gewoon controleurs van beide partijen aanwezig bij het tellen, dus dit slaat ook weer nergens op.quote:Op donderdag 5 november 2020 12:52 schreef Ensiferum het volgende:
Misschien maakt dit twitter draadje het duidelijker:
[ twitter ]
[ twitter ]
Waar is nou je interesse voor veilig briefstemmen in Nederland heen, waar je net nog zo'n ontzettend oprechte en helemaal niet sturende vraag over stelde? Je bent er nog niet op teruggekomen, dat vind ik jammer. Of ben je intussen bezig met het bestuderen van de plannen en procedures eromheen?quote:
De argumenten?quote:Op donderdag 5 november 2020 13:12 schreef VoMy het volgende:
[..]
Misschien moet je in plaats van elke keer hetzelfde zeggen ook eens reageren op de argumenten die er tegenover worden gezet?
Dat zijn dus acteurs, gr grquote:Op donderdag 5 november 2020 13:13 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Tenzij jij natuurlijk berichten kan linken waarbij er geteld wordt zonder waarnemers van de GOP.
Iedereen heeft zn eigen waarheid - Tisjeboyjay (2020)quote:Op donderdag 5 november 2020 13:13 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Er zijn gewoon controleurs van beide partijen aanwezig bij het tellen, dus dit slaat ook weer nergens op.
Tenzij jij natuurlijk berichten kan linken waarbij er geteld wordt zonder waarnemers van de GOP. Dat kan overigens, maar dat wil ik graag zien dan.
nou ik ben wel benieuwd naar jouw duiding, dus kom maar door.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het gaat er niet om hoe ik het zou duiden, het gaat erom dat een duiding tot een onjuiste vertaling en daarmee tot een vals citaat wordt gemaakt.
Je mag ook stemmen tellen in een gebouw zonder ramen, dus je mag ook de ramen afdekken als je meer rust wil hebben. Doet verder totaal niet terzake dus.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
De argumenten?
Ik hoor alleen maar dat het irritant is. En ja, ideaal is het niet, maar je kunt wel gewoon doorwerken, het is niet zo dat je per se de ramen af moet dekken.
Misschien is de media toch minder partijdig dan soms verondersteldquote:Op donderdag 5 november 2020 13:14 schreef Drxx het volgende:
Ik vind het opvallend dat FOX AZ al aan Biden geeft, terwijl CNN er nog mee wacht. Had het eerder andersom verwacht.
Dat weet je natuurlijk niet want noch jij noch ik waren daar stemmen aan het tellen, dus we hebben geen idee hoe storend of niet storend het was. Maar okee.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
De argumenten?
Ik hoor alleen maar dat het irritant is. En ja, ideaal is het niet, maar je kunt wel gewoon doorwerken, het is niet zo dat je per se de ramen af moet dekken.
quote:Op donderdag 5 november 2020 13:15 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je mag ook stemmen tellen in een gebouw zonder ramen, dus je mag ook de ramen afdekken als je meer rust wil hebben. Doet verder totaal niet terzake dus.
Zoals je in die link kunt zien is dat de duiding van House Minority Leader Kevin McCarthy.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Prima, maar dan is dat jouw duiding van zijn woorden. Dat is heel wat anders dan jouw duiding tot zijn woorden te maken. Dat is gewoon fake news.
nu maak je het wel heel ingewikkeld voor WSquote:Op donderdag 5 november 2020 13:17 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zoals je in die link kunt zien is dat de duiding van House Minority Leader Kevin McCarthy.
Bovendien wordt zowel stop voting als stop counting geroepen door Republikeinen. Als stop voting dan ook stop counting betekent kun je het gewoon bij stop counting houden i.p.v. allebei te benoemen of te vertalen.
quote:Op donderdag 5 november 2020 13:18 schreef Nielsch het volgende:
[..]
nu maak je het wel heel ingewikkeld voor WS
Dus dan mag er zomaar valselijk geciteerd worden? Jij vind het prima om in de maling genomen te worden als het maar namens jouw voorkeur is of zo?quote:Op donderdag 5 november 2020 13:17 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zoals je in die link kunt zien is dat de duiding van House Minority Leader Kevin McCarthy.
Bovendien wordt zowel stop voting als stop counting geroepen door Republikeinen. Als stop voting dan ook stop counting betekent kun je het gewoon bij stop counting houden i.p.v. allebei te benoemen of te vertalen.
Het haalt het nieuws en we hebben het er nu hier zelfs over. Genoeg beeldvorming dus.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:19 schreef VoMy het volgende:
Er is verder ook geen beeldvorming, alleen maar gejank van een clubje beroepsverliezers.
dit is echt extreem vermoeiendquote:Op donderdag 5 november 2020 13:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dus dan mag er zomaar valselijk geciteerd worden? Jij vind het prima om in de maling genomen te worden als het maar namens jouw voorkeur is of zo?
Wat voor bureaustoel heb jij? Ik wil er ook eentje hebben waarin je je zo goed in onmogelijke bochten kunt wringen.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het gaat er niet om hoe ik het zou duiden, het gaat erom dat een duiding tot een onjuiste vertaling en daarmee tot een vals citaat wordt gemaakt.
[..]
Prima, maar dan is dat jouw duiding van zijn woorden. Dat is heel wat anders dan jouw duiding tot zijn woorden te maken. Dat is gewoon fake news.
Nouja, gezien het feit dat Trump voor de verkiezingen al over fraude begon te praten hadden ze dit achteraf misschien anders aan moet pakken. Je ziet hoe heftig mensen die denken dat er gefraudeerd is vasthouden aan die pizzadozen.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:19 schreef VoMy het volgende:
[..]
Nee de mensen daar zijn bezig met zo goed mogelijk stemmen tellen. Dat is het. Er is verder ook geen beeldvorming, alleen maar gejank van een clubje beroepsverliezers.
Even voor de duidelijkheid: welk punt probeer je te maken in dit topic? Ik lees al een paar pagina's mee maar ik zie vooral gezemel over interpretatie.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dus dan mag er zomaar valselijk geciteerd worden? Jij vind het prima om in de maling genomen te worden als het maar namens jouw voorkeur is of zo?
Zeg dat wel. Wat een idioten hier.quote:
We hebben het er niet over, jij begint er elke keer weer over om vervolgens blind en doof voor de tegenargumenten hetzelfde gemekker een half uurtje later nog een keer te herhalenquote:Op donderdag 5 november 2020 13:21 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Het haalt het nieuws en we hebben het er nu hier zelfs over. Genoeg beeldvorming dus.
Heb je trouwens die bron van de NOS. Ik vind wat je zegt vergezocht. Maar het zou mooi zijn om in het NOS-journaal Trump iets te horen zeggen met een verkeerde ondertiteling eronder (een ondertiteling die hen goed uitkomt).quote:Op donderdag 5 november 2020 13:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dus dan mag er zomaar valselijk geciteerd worden? Jij vind het prima om in de maling genomen te worden als het maar namens jouw voorkeur is of zo?
#pizzagatequote:Op donderdag 5 november 2020 13:22 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Nouja, gezien het feit dat Trump voor de verkiezingen al over fraude begon te praten hadden ze dit achteraf misschien anders aan moet pakken. Je ziet hoe heftig mensen die denken dat er gefraudeerd is vasthouden aan die pizzadozen.
Dat kantoor in Georgia dat net op CNN was, doet het handiger. Die zitten op hogere verdiepingen zo te zienquote:Op donderdag 5 november 2020 13:22 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Nouja, gezien het feit dat Trump voor de verkiezingen al over fraude begon te praten hadden ze dit achteraf misschien anders aan moet pakken. Je ziet hoe heftig mensen die denken dat er gefraudeerd is vasthouden aan die pizzadozen.
COMET PING PONG CONFIRMEDquote:
Tegenargumenten. Ja, ze kunnen niet werken. Nou, poehpoeh waarschijnlijk is die zuchtende collega irritanter dan wat mensen voor de ramen.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:22 schreef VoMy het volgende:
[..]
We hebben het er niet over, jij begint er elke keer weer over om vervolgens blind en doof voor de tegenargumenten hetzelfde gemekker een half uurtje later nog een keer te herhalen
Dat weet je dus niet, net zoals wij het niet weten.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Tegenargumenten. Ja, ze kunnen niet werken. Nou, poehpoeh waarschijnlijk is die zuchtende collega irritanter dan wat mensen voor de ramen.
Interpretatie van de uitspraak van Trump of interpretatie van de woorden die hem in de mond gelegd zijn?quote:Op donderdag 5 november 2020 13:22 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid: welk punt probeer je te maken in dit topic? Ik lees al een paar pagina's mee maar ik zie vooral gezemel over interpretatie.
sorry Thierry, we hebben niet allemaal de Uil van Minerva op onze schouder.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:22 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Zeg dat wel. Wat een idioten hier.
Als het zo is, wat doet het er toe en wat is het jou waard?quote:Op donderdag 5 november 2020 13:24 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Interpretatie van de uitspraak van Trump of interpretatie van de woorden die hem in de mond gelegd zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |