2007 begon ik op FOK! met Freddiemercury1990 toch Braddie 1.0 t/m 4.0 Daarna Vallendbroodjebanaan, Mister-Bradge, DoItRIght en als laatste DeBraad en nu dan deze, DeBraat.
Na de topicreeks die door mijzelf is geopend als ludieke AMA voor FOK!kers door een FOK!kers is het een paar topics goed gegaan, maar het ging al weer snel de trollende, verkeerde, irritante, kant op.
Het is dan ook deze maal, 3 November 2020 het definitieve afscheid.
Het jaar begon met Corona, en eindigt met een voor mij einde van een 13 jaar lang FOK! Tijdperk. Mensen, het was voor een deel gezellig. Maar na een hele hoop ellende, een hoop gezeik aan m'n kop, veel gezeik met zelfvertrouwen, want ik krijg nogal niet naar mijn kop, is het klaar. Anders blijf ik terugkomen en komen er meer tirades en komt er meer gezeik.
De mensen die ik via FOK! ken en ook daadwerkelijk spreek buiten FOK! Ben ik heel dankbaar voor

Maar de rest is vooral anoniem schijtlollig iemand belachelijk aan het maken en iemand pijn aan het doen. Dat is niet oke. Hoop dat FOK! over een jaar of 2 op zwart gaat, zou een hoop gedoe schelen voor niet alleen mij, maar ook meer mensen zoals mij.
Klacht: Weg van FOK!
Klacht 2: Het is een definitief afscheid
Klacht 3: Nooit meer FOK!
Klacht 4: Eindelijk rust