Per 31-10 zijn de online servers gesloten. Weet niet of dat veel uitmaakt.quote:Op donderdag 5 november 2020 12:57 schreef Dopekoe het volgende:
Weet iemand of Mad Max de moeite waard is ? Is nu in de store voor een kleine juut verkrijgbaar...
Ik heb nog nooit een Batman game gespeeldquote:Op donderdag 5 november 2020 13:10 schreef Sabata het volgende:
[..]
Combat is vrijwel gelijk aan Arkham Games, car combat is wel erg leuk
Ik ben een fan van de films dus ik was automatisch geīnteresseerd in een Mad Max game. Ik vond m erg leuk, veel focus op męlee combat (je kan ook met max' overbekende shotgun aan de slag mits je de patronen vindt) en de car combat geeft er een leuke extra dimensie aan.quote:Op donderdag 5 november 2020 13:17 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een Batman game gespeeld
Arkham Knight is ook in de sale momenteel
Is ook voor pc-gamersquote:Op donderdag 5 november 2020 13:36 schreef DKUp het volgende:
Gaming tafel met LED-verlichting
@:Notorious_Roy
Daar past onze OLED-tv toch niet op
#SonyFAILquote:
Gat gezanik over 1440Pquote:Op donderdag 5 november 2020 14:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Is ook voor pc-gamers
[..]
#SonyFAIL
Waarom nog een PS5 kopen? Is de enige reden straks echt een remaster van een PS3-game? De echte toppers komen ook voor PS4, zoals Horizon 2.
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (¤2,37)quote:Op donderdag 5 november 2020 14:23 schreef Drankster het volgende:
Alle Guacamelee! 1 & 2 DLC kost nu iets van ¤3,- in totaal. Mocht iemand binnenkort de online multiplayer trophies willen halen dan holla (kan ook alleen maar samen is leuker) .
Mooi, dan hoef ik mijn tvkast dit jaar nog niet te verbouwen om die ufo erin te zettenquote:
Idd, hetzelfde hier.quote:Op donderdag 5 november 2020 15:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Mooi, dan hoef ik mijn tvkast dit jaar nog niet te verbouwen om die ufo erin te zetten
Als er meer games uit zijn, lijkt me idd handiger. Ik ga iig niet me debiel F5'en op allerlei sites deze maand. Jammer voor Demon's Souls, ik wil wel eens zien wat ze ervan gemaakt hebben (heb het origineel in het Japans gespeeldquote:Op donderdag 5 november 2020 15:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Idd, hetzelfde hier.
Ik wacht wel tot februari/maart ofzo denk ik.
Voor Guac 2 wel, deel 1 heeft geen complete edition, de dlc van deel 1 kost los ¤1,25quote:Op donderdag 5 november 2020 15:21 schreef KennyPowers het volgende:
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (¤2,37)
Guacamelee! 2 Compleet (¤5,51)
dan heb ik alles?
Waar is geelquote:Op donderdag 5 november 2020 15:47 schreef Jimbo het volgende:
Demon's Souls allows you to customise your appearance with up to 16 million permutations.
Yes, you will be spending hours just in the character creator.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
even sjw en alle kleurtjes laten zien
Goeie deal, maar één van de twee was ook een plus game een tijdje gerug geloof ikquote:Op donderdag 5 november 2020 15:21 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (¤2,37)
Guacamelee! 2 Compleet (¤5,51)
dan heb ik alles?
Geen boob sliderquote:Op donderdag 5 november 2020 15:47 schreef Jimbo het volgende:
Demon's Souls allows you to customise your appearance with up to 16 million permutations.
Yes, you will be spending hours just in the character creator.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
even sjw en alle kleurtjes laten zien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |