Ja, lekker gaan staan filmen daar.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 14:52 schreef Frutsel het volgende:
[ twitter ]
wel bijzonder om te zien hoe ver het water zich terug trekt.
Blijft lastig om te zien hoe lang dit geleden is
Doet me denken aan die serie "Drain the Oceans"
Jonguh, ik krijg betaald per edit en per verwijderde post, snap dat dan.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 14:50 schreef RipCity het volgende:
[..]
vrijheids van meningsuiting is aan het verdwijnenFrutsel is de lange arm van Ankara
(geintje frutsel!)
Tuurlijk, ik wil het vervolg ook zienquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 14:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, lekker gaan staan filmen daar.
Dat zal sowieso nog op gaan lopen. Er liggen nog mensen onder het puin.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 16:44 schreef Uizichtloos het volgende:
Heftig, het tot nu toe gemelde dodental valt extreem mee. Als je al die gebouwen ziet instorten, verwacht ik dat het nog ver gaat oplopen.
Ja dat kan niet anders dan nog flink oplopenquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 16:44 schreef Uizichtloos het volgende:
Heftig, het tot nu toe gemelde dodental valt extreem mee. Als je al die gebouwen ziet instorten, verwacht ik dat het nog ver gaat oplopen.
Natuurlijk niet.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:32 schreef BeriBeri het volgende:
Wel lief dat Frankrijk hulp heeft aangeboden, of heeft Erdolf dat geweigerd?
Mijn familielid moest rennen voor haar leven zegt ze. Meesten overnachten in hun auto of buiten.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 21:01 schreef Kyran het volgende:
Net even gesproken met mijn moeder. Zij komt zelf uit Manisa (woont wel in Nederland trouwens) en heeft veel vrienden en kennissen in Izmir. Heeft gelukkig iedereen kunnen bereiken. Schijnt chaotisch te zijn daar, maar van de andere kant lijkt het gelukkig ook wel mee te vallen qua dodental.
Net wat beelden gezien van een zus der die telefonisch contact heeft met haar zusje die onder een gebouw ligt. Respect hoe kalm zij bleef. Je zou toch helemaal flippen man.
Vrouw in het rood is een reddingswerker die contact blijft houden met het zusje (Buse). Als ik het goed begrijp is zij ook niet alleen daar, maar heeft wat andere familieleden bij zich. Zij hebben nu een reddingshond gestuurd en hier roepen ze dat de hond de slachtoffers heeft gevonden.
Er zijn ook beelden dat een minister met haar belt en zij zegt "stuur de honden, ik doe wel een kat na"![]()
Pff, lijkt mij onwerkelijk. Vooral als ook nog eens gewoon je huis voor je ogen, of onder je voeten, in elkaar stort.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 21:14 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Mijn familielid moest rennen voor haar leven zegt ze. Meesten overnachten in hun auto of buiten.
Wij hebben dat toen in 97 ook gedaan, was toen nog klein, maar ik weet nog hoe trots ik was dat 1 dag later het leven weer op gang kwam.
Goddank wel, ze leven. Huis staat er nog, inboedel niet meer.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 21:16 schreef Kyran het volgende:
[..]
Pff, lijkt mij onwerkelijk. Vooral als ook nog eens gewoon je huis voor je ogen, of onder je voeten, in elkaar stort.
Alles goed met je familie verder dus?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |