abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_195836897
Macron! *O*
pi_195836917
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 20:41 schreef hardcorejackets het volgende:

[..]

Die fascinerend en tof volk bestaat niet. Mustafa Kemal is aan de macht gezet door het westen. Meer niet. Hij is nooit gekozen. Hij was een brute dictator die alles deed wat het westen wou.
Hij was een Jonge Turk, je weet wel, van die genocide. Echt iemand om mee te dwepen dus. _O_
pi_195836994
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 23:44 schreef Rupibma het volgende:
Verlicht? De tijd dat vrouwen in hoofddoek geen opleiding mochten volgen? Dat mensen hun geloof niet altijd vrij konden beleven? De tijd dat Turkije arm was?
Tja, als je ziet waar een vrije geloofsbeweging betrokken op islam toe leidt.. :')
pi_195837017
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 23:49 schreef Iblardi het volgende:
Boos zijn mag altijd. Maar als je je als immigrant ergert aan het feit dat Europeanen zich niet aan jouw groepsmores houden, is het ook een optie om niet in Europa te gaan wonen.
Dan vergeet je alleen wel dat tallozen niet slechts hier geboren zijn maar hun ouders dat ook zijn en ze gewoon een europese nationaliteit hebben. :')

Dat we er onder het mom van asiel- en overig immigratiebeleid niet nog meer moeten importeren mag voor zich spreken.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:08:15 #80
168739 Red_85
'echt wel'
pi_195837023
Team Macron in deze.

En hoop dat de hele eu eindelijk die lijn gaan volgen naar turkije. Gewoon afbreken die banden en nooit meer over hebben.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_195837032
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 20:22 schreef halfway het volgende:
Het is begonnen, het is begonnen.
Ik neem aan dat je op een oorlog duidt oid?

Oorlogen beginnen zelden met het beledigen van een democratisch gekozen staatshoofd. Tussen wat Erdogan roept en wat de Fransen als verweer gebruiken zitten flink wat filters en Macron gaat geen persoonlijke belediging vergelden, net als dat Erdogan de Fransen niet in de target heeft.

Dit wordt een ander verhaal als het een Trump-Erdogan conflict zou zijn ,maar ook dan denk ik niet dat het meer wordt dan wat gerommel.

De aanslag op het WTC was imho het enige ten tijde van Fok waarvan sommigen dachten "het is begonnen" maar vind de nasleep op het geklooi in Irak en Syrie na en het ontstaan van IS behoorlijk mild vergeleken met een WO3.

Daarbij is het Erdogan meer te doen als signaal naar zn achterban dan als signaal naar Frankrijk.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:13:59 #82
338319 ZarB
Piña colada
pi_195837099
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:02 schreef Hamzoef het volgende:
Erdoğan heeft het misschien iets te scherp aangezet, maar zo is zijn punt in ieder geval wel duidelijk, en onderwerp van gesprek.

Wat er in Frankrijk gebeurt is, is verschrikkelijk. Maar Macron plaatst een hele grote minderheid nu in een verdomhoekje en dat kan ook niet.
Nee echt zielig voor die radicale hufters :'(
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:16:47 #83
483379 Repentless
Live fast, on high
pi_195837131
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:34 schreef rutger05 het volgende:
Corrupte Erdogan en zijn kliek heeft ontzettend veel schade toegebracht aan Turkije en de Turkse bevolking. De Turkse bevolking doet er goed aan te zorgen dat ze zo snel mogelijk van deze machtswellusteling af komen.

Triest voor Turkije, maar (het onderontwikkelde gedeelte van) de Turkse bevolking heeft telkens weer voor deze onbeschofte idioot gekozen, dus eigen schuld.
Het treurige is dat hij voor de winst afhankelijk is van de drie miljoen Turken in West-Europa, o.a. uit Duitsland en Nederland. Ik kan er echt met mijn pet niet bij dat je je landgenoten dat aandoet terwijl je er zelf niet woont.

Lekker van je vrijheden hier genieten en ondertussen je landgenoten daar opzadelen met je grote held, vanuit een zwaar misplaatst nationalisme. Niet dat er iets mis is met nationalisme, maar ga dan alsjeblieft ook wonen in het land waar je zo van houdt, onder het regime dat je zo adoreert.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:22:36 #84
493164 MetDeDeur
in huis vallen
pi_195837211
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 23:45 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Erdogan maakt het persoonlijk. Wat heeft Macron hem misdaan?
Meer dan een miljard mensen kwetsen (in die mate dat het enkelingen aanzet tot krankzinnige daden) is niet persoonlijk?

quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 22:42 schreef Harlon het volgende:

[..]

Bull. Shit. Onderzoek liet ook zien dat een groot deel vond dat de cartoons niet geplaatst hadden mogen worden en dat je de profeet niet mag beledigen. Mensen die boos worden vanwege een paar cartoons zijn gewoon extremisten die je niet in je land wil hebben. Eindelijk is er tenminste een europees land dat aangeeft dat het genoeg is geweest en het tuig de les gaat lezen.
In dit geval is Macron de extremist, aangezien hij niet tegen kritiek kan van iemand die dat uit in zijn eigen land (Turkije).

En als je baas (of als je nog op school zit, je leraar) 'boos' wordt omdat je hem/haar beledigd, en je zelfs ontslaat (of van school schorst), is hij dan ook een "extremist"? Of is het onbeschoft van jou en heb je het zelf uitgelokt?

Er is een verschil tussen "beledigen" en "kritiek" uiten. Deze Fransen en andere onbeschaafden kennen het verschil hiertussen niet. En het is goed dat Erdogan dit heeft laten zien door de hypocrisie bloot te leggen van degenen die altijd de mond vol hebben van "vrijheid van meningsuiting".
pi_195837220
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:02 schreef Hamzoef het volgende:
Erdoğan heeft het misschien iets te scherp aangezet, maar zo is zijn punt in ieder geval wel duidelijk, en onderwerp van gesprek.

Wat er in Frankrijk gebeurt is, is verschrikkelijk. Maar Macron plaatst een hele grote minderheid nu in een verdomhoekje en dat kan ook niet.
Leraren onthoofden kan ook niet. Het is geen toeval dat die islamitische aanslagen steeds weer in Frankrijk plaatsvinden. Die hebben het gewoon niet onder controle.

Extremisme is wat dat betreft net corona, als je het niet snel uittrapt wordt het steeds lastiger om dat alsnog te doen en moet je naar steeds zwaardere middelen grijpen om het toch onder controle te krijgen. Dat is wellicht niet goed maar wel pure noodzaak, zowel voor de openbare veiligheid als voor de gematigde moslim...
zie email 27 oktober
pi_195837237
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 21:03 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Dat zou betekenen dat Nederland ook kernwapens zou hebben. Dat is niet het geval, het is van de VS en dat is ook meteen de enige natie die ze kan inzetten. Ze zullen nooit maar dan ook nooit onder een Turks toestel komen te hangen.
Is het hele idee van die bommen niet dat zodra de pleuris uitbreekt ze onder Nederlandse vliegtuigen gaan? Ik heb wel eens ergens vernomen dat zodra ze zijn vastgemaakt aan een Nederlandse F16 ze onder nederlands gezag vallen.
zie email 27 oktober
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:28:59 #87
493164 MetDeDeur
in huis vallen
pi_195837273
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 oktober 2020 23:49 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Boos zijn mag altijd. Maar als je je als immigrant ergert aan het feit dat Europeanen zich niet aan jouw groepsmores houden, is het ook een optie om niet in Europa te gaan wonen.
In dit geval is het Erdogan die in zijn eigen land slechts 1 persoon uit een andere land beledigd, opeens is dat "onbeschoft", "onaanvaardbaar" en "buitensporig". Dan ben je toch gewoon diep en diep triest als je juist net daarvoor bent opgekomen voor "vrijheid". Ik zie Fransen ook altijd bijeenkomsten verlaten wanneer Turken kritiek op hun beleid uiten, terwijl andersom de Turken de kritiek van de Fransen altijd aanhoren. Dat gedrag zie je ook bij de VS overigens wanneer Iran kritiek uit op hun beleid tijdens bijv. VN-bijeenkomsten. Typisch die landen die altijd de mond vol hebben van democratie, diplomatie, vrijheid, enz. het zijn niets anders dan holle slogans om andere landen ermee om de oren te slaan meer niet.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:33:57 #88
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_195837320
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:22 schreef MetDeDeur het volgende:

[..]

Meer dan een miljard mensen kwetsen (in die mate dat het enkelingen aanzet tot krankzinnige daden) is niet persoonlijk?
Nee. Erdogan is een persoon, hij is niet meer dan een miljard mensen (los van de vraag of dat getal klopt) die gestoken zijn door het feit dat iemand (niet Macron, een andere persoon) in Frankrijk een afbeelding van hun profeet produceert.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:37:27 #89
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_195837361
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:28 schreef MetDeDeur het volgende:

[..]

In dit geval is het Erdogan die in zijn eigen land slechts 1 persoon uit een andere land beledigd
Ja, een staatshoofd dat een ander staatshoofd persoonlijk beledigt. Dat is inderdaad vrij onbeschoft. Waarom voel je je geroepen zulk onbehoorlijk gedrag te verdedigen?
pi_195837472
quote:
10s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:06 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]

Tja, als je ziet waar een vrije geloofsbeweging betrokken op islam toe leidt.. :')
Vertel maar.
  zondag 25 oktober 2020 @ 00:54:55 #91
493164 MetDeDeur
in huis vallen
pi_195837504
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:33 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Nee. Erdogan is een persoon, hij is niet meer dan een miljard mensen (los van de vraag of dat getal klopt) die gestoken zijn door het feit dat iemand (niet Macron, een andere persoon) in Frankrijk een afbeelding van hun profeet produceert.
Of het persoonlijk is kunnen alleen die miljard moslims over spreken en niet jij (of ik). Hun geloof is persoonlijk. Het feit dat de meesten dit zich wel persoonlijk aantrekken en voelen spreekt je tegen.

Ik kan verder hetzelfde zeggen als jij en je een spiegel voorhouden: Macron is een persoon, hij is niet meer dan de Fransen, die gestoken is/zijn door het feit dat Erdogan zegt dat Macron psychisch onderzocht moet worden.

Het zijn overigens geen afbeeldingen van hun profeet, weet wel zeker dat die droedelaars niet weten hoe Mohammed eruit heeft gezien. Het zijn hun eigen gedachten en ze leggen met die krabbels slechts hun eigen geest bloot: Die van onbeschoftheid en haat en minachting voor andere mensen/volkeren. Getuigt niet van beschaving, net zo min als je er met geweld op reageert. .... We verdienen dus elkaar.
  zondag 25 oktober 2020 @ 01:06:43 #92
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_195837568
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:54 schreef MetDeDeur het volgende:

[..]

Ik kan verder hetzelfde zeggen als jij en je een spiegel voorhouden: Macron is een persoon, hij is niet meer dan de Fransen, die gestoken is/zijn door het feit dat Erdogan zegt dat Macron psychisch onderzocht moet worden.
Het gaat in dit geval juist niet om een collectief van Fransen dat gestoken is omdat iemand hun voorman beledigt of om een collectief van moslims dat gestoken is omdat iemand hun voorman tekent. Het gaat om een concrete interactie tussen twee individuen, Erdogan en Macron, waarbij de eerste de tweede aanvalt op zijn mentale capaciteiten. Dat is bij uitstek persoonlijk.

Maar goed, het is allemaal al gezegd en ik heb op dit tijdstip geen zin in oeverloze discussies. Ik wens iedereen hier een goede nacht.
pi_195837578
Frankrijk > turkije :)
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
  zondag 25 oktober 2020 @ 01:11:08 #94
493164 MetDeDeur
in huis vallen
pi_195837595
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:37 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Ja, een staatshoofd dat een ander staatshoofd persoonlijk beledigt. Dat is inderdaad vrij onbeschoft. Waarom voel je je geroepen zulk onbehoorlijk gedrag te verdedigen?
Moet ook kunnen, als je hierom "boos" wordt, je ambassadeur terugtrekt (of als je het verder laat escaleren en een oorlog start, omdat Erdogan gebruik maakt van zijn "vrijheid van meningsuiting") dan ben je geen haar beter dan die Tsjetsjeen (zelfs erger).

Omdat ik zie dat er met twee maten gemeten wordt. Dit is geen voetbalwedstrijd waarbij ik 'onvoorwaardelijk' achter mijn club ga staan. Wat jij (en sommige anderen) wel doet. Erdogan heet Macron een spiegel voorgehouden, en het masker, waarachter ze zich schuilhouden om andere bevolkingsgroepen te schofferen, is gevallen.
pi_195837640
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 00:22 schreef MetDeDeur het volgende:

[..]

Meer dan een miljard mensen kwetsen (in die mate dat het enkelingen aanzet tot krankzinnige daden) is niet persoonlijk?
[..]

I
Worden 1 miljars mensen gekwetst als er wordt gezegd dat de extremisten worden aangepakt?
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_195837663
quote:
Op zondag 25 oktober 2020 00:54 schreef MetDeDeur het volgende:

(...)

Het zijn overigens geen afbeeldingen van hun profeet, weet wel zeker dat die droedelaars niet weten hoe Mohammed eruit heeft gezien. Het zijn hun eigen gedachten en ze leggen met die krabbels slechts hun eigen geest bloot: Die van onbeschoftheid en haat en minachting voor andere mensen/volkeren. Getuigt niet van beschaving, net zo min als je er met geweld op reageert. .... We verdienen dus elkaar.
Nee. Een tekeningetje maken is van een héél andere orde dan geweld gebruiken.
Als je dat toch op één lijn stelt ben je simpelweg een extremist.
pi_195837695
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 01:11 schreef MetDeDeur het volgende:

[..]

Moet ook kunnen, als je hierom "boos" wordt, je ambassadeur terugtrekt (of als je het verder laat escaleren en een oorlog start, omdat Erdogan gebruik maakt van zijn "vrijheid van meningsuiting") dan ben je geen haar beter dan die Tsjetsjeen (zelfs erger).

Omdat ik zie dat er met twee maten gemeten wordt. Dit is geen voetbalwedstrijd waarbij ik 'onvoorwaardelijk' achter mijn club ga staan. Wat jij (en sommige anderen) wel doet. Erdogan heet Macron een spiegel voorgehouden, en het masker, waarachter ze zich schuilhouden om andere bevolkingsgroepen te schofferen, is gevallen.
Macron en Erdogan bedienen zich beiden van de vrijheid van meningsuiting. Zolang er geen geweld wordt gebruikt is geen van beiden hypocriet.

Dat jij die term wel van toepassing vindt op1 van beiden (Macron) maakt dat ik jouw in een extremistische hoek zal moet plaatsen, en de plaats van die hoek maakt dat ik vind dat jij niet thuishoort in mijn maatschappij van Vvmu, begrip en tolerantie.

Rot aub op uit West Europa en ga wonen in het land van JOUW idealisme, Turkije.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_195837711
Misschien doet Erdogan wel meer dan Wilders en Baudet bij elkaar *O*

Het gaat gewoon niet werken met de islam in Europa en het wordt steeds meer duidelijk :Y
  zondag 25 oktober 2020 @ 01:44:02 #99
493164 MetDeDeur
in huis vallen
pi_195837739
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 01:20 schreef marsan het volgende:

[..]

Worden 1 miljars mensen gekwetst als er wordt gezegd dat de extremisten worden aangepakt?
Ik had het daar niet specifiek over Macron, maar hij heeft wel meer dingen over moslims/islam geroepen en kwam op voor Charlie Hebdo en "vrijheid", maar wat hij Erdogan ontzegt. Best hypocriet als je het mij vraagt.

quote:
6s.gif Op zondag 25 oktober 2020 01:27 schreef Treinhomo het volgende:

[..]

Nee. Een tekeningetje maken is van een héél andere orde dan geweld gebruiken.
Als je dat toch op één lijn stelt ben je simpelweg een extremist.
Kun je ook zeggen over de reactie van Frankrijk op de uitspraak van Erdogan, waar het topic over gaat.

Beledigen is beledigen, er zijn miljarden mensen (niet-moslims) die wanneer ze niet 1 keer, of 2 keer, maar keer op keer beledigd worden er op een gegeven moment iets in hun knapt en dan geweld gebruiken. Is menselijk en te begrijpen, beledigen kan meer pijn doen dan lichamelijk geweld, het is geestelijk geweld. Zoals ik eerder aangaf, als je je baas of leraar beledigd, kun je het ook niet gooien op "vrijheid van meningsuiting" of "ja, moet je maar tegen kunnen", je wordt gewoon ontslagen of geschorst. Is je baas dan een "extremist" of ben jij dan gewoon onbeschoft en heb je het uitgelokt?
pi_195837756
quote:
0s.gif Op zondag 25 oktober 2020 01:11 schreef MetDeDeur het volgende:

[..]

Moet ook kunnen, als je hierom "boos" wordt, je ambassadeur terugtrekt (of als je het verder laat escaleren en een oorlog start, omdat Erdogan gebruik maakt van zijn "vrijheid van meningsuiting") dan ben je geen haar beter dan die Tsjetsjeen (zelfs erger).

Omdat ik zie dat er met twee maten gemeten wordt. Dit is geen voetbalwedstrijd waarbij ik 'onvoorwaardelijk' achter mijn club ga staan. Wat jij (en sommige anderen) wel doet. Erdogan heet Macron een spiegel voorgehouden, en het masker, waarachter ze zich schuilhouden om andere bevolkingsgroepen te schofferen, is gevallen.
Vrijheid van meningsuiting betekent enkel dat de staat je niet mag verbieden een mening te uiten. En hij is niet eens onbegrensd. Zo is belediging gewoon strafbaar. Daarnaast behelst de vrijheid van meningsuiting niet het recht om gehoord te worden en is het ook geen vrijwaring van consequenties.

Als jij mijn beledigt mag ik je ook mijn huis uit zetten of besluiten geen zaken meer met je te doen. Dat heeft werkelijk niks met de vrijheid van meningsuiting te maken.
zie email 27 oktober
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')