De volledige versie is:quote:
Ja? Ik ken een aantal BOA's hier in de omgeving van vroeger, woonden bij me in de wijk. Dat zijn van 't type die even binnen willen kijken omdat ze je niet zo aardig vinden. Of even binnen kijken omdat je ze vorige week geen hoi gezegd hebt. De beelden die ik de afgelopen weken voorbij heb zien komen over BOA's zijn niet heel positief.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:21 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Behalve dat agenten en boa's niet 'zomaar je huis binnenkomen om te controleren'. Dit is gewoon een onterecht angstbeeld. Ze kunnen acteren op meldingen, zoals vrijwel altijd.
Maar wat we willen zien is een daling. Elke dag 10k positieve tests erbij is ook niet vol te houden.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:23 schreef Elan het volgende:
Eigenlijk mag je alleen maar concluderen dat de exponentiele groei reeds een halt is toegebracht, op basis van de vorige maatregelen dus.
Wij staan (gelukkig) niet aan het roer.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:23 schreef DireStraits7 het volgende:
Ja, mensen hebben duidelijk het advies ter harte genomen om niet te varen op de dagkoersen.
Prima, we kunnen steggelen over de precieze handhaving.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja? Ik ken een aantal BOA's hier in de omgeving van vroeger, woonden bij me in de wijk. Dat zijn van 't type die even binnen willen kijken omdat ze je niet zo aardig vinden. Of even binnen kijken omdat je ze vorige week geen hoi gezegd hebt. De beelden die ik de afgelopen weken voorbij heb zien komen over BOA's zijn niet heel positief.
Politie kan ik me ergens nog in vinden, door de (strengere) training en achtergrond die ze hebben. BOA's daarentegen, nee.
Een maatje van me werkt bij de politie. Als zij naar een melding toe moeten waar BOA's zijn wordt er al gezucht, omdat de situatie standaard escaleert.
Ik ken wat winkels die vooral bezig zijn met pakjes inpakken voor online verkoop er waar vervolgens amper mensen binnen mogen. Die kunnen zo blijven draaien door het online deel.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:23 schreef RipCity het volgende:
Krijgen we een intelligente lockdown of wat voor iets?! Winkels dicht? Hotels dicht?
Is toch mooi, op naar de 20,000 en dan als hoofdprijs de 100,000.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:24 schreef Elvi het volgende:
Mooit dat we over de 10.000 gaan in topic 1000. Hier moet ik gepost hebben.
Er zijn ook nog allemaal private partijen die in steeds grotere mate tests afnemen. Zonder percentage positief en cijfers over de testdruk is helemaal niet in te schatten hoe je deze cijfers moet duiden.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dacht gister ergens te hebben gelezen dat 30% van de cijfers (van gisteren) ook echt afkomstig was van de laatste 48 uur, zoiets zal het vandaag ook wel zijn.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:21 schreef Tijn het volgende:
[..]
We zijn nog niet eens op de helft ben ik bang
Ik vind eerder de teneur in dit topic zorgwekkend.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:25 schreef stapoetiepe het volgende:
[..]
Wij staan (gelukkig) niet aan het roer.
Deze cijfers zijn toch gewoon zorgwekkend..
De overheid wil de zorg niet over laten lopen. Dat is momenteel al gaande. Derhalve zijn meer maatregelen gewoon nodig.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:24 schreef VoMy het volgende:
[..]
De volledige versie is:
Gerapporteerde besmettingen ???? Besmettingen > Opnames > Doden.
Waar kijkt iedereen naar? Dat stuk voor de ????. Waar zou je ook naar kunnen kijken maar is iets minder spectaculair? Opnames.
Ja, wilde eerst voorstellen om te proosten op het 1000e topic, maar wordt meer de kater wegspoelen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:23 schreef Simmertje het volgende:
Ik heb besloten, dat wordt bier drinken vanavond.
Hier in Twente heeft de GGD een inhaalslag gemaakt met de registraties.quote:Op vrijdag 23 oktober 2020 14:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Misschien zijn er wel veel meer mensen getest? Hebben we die cijfers ook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |