Ah ik las dat ene stukje op zijn facebook, maar dan is hij dus wel een doctor.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dezelfde bron: My PhD focused on the development of open learning resources for nurses nationally and internationally.
En toch is bij hun de tweede golf ook dusdanig uit de klauwen gelopen dat overal in Duitsland de grenswaarden ruimschoots overschreden worden. Rarara hoe kan dat.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:09 schreef Gretzl het volgende:
[..]
En toch heeft Duitsland nog steeds 5x zoveel inwoners als Nederland en hadden ze bij de eerste golf in het voorjaar minder COVID-19 oversterfte dan Nederland. Rarara hoe kan dat.
https://www.hln.be/dossie(...)ar-fase-2a~ab7f84fc/quote:20:04
Meer dan 40.000 nieuwe besmettingen in Frankrijk
In Frankrijk zijn er op 24 uur tijd meer dan 40.000 nieuwe besmettingen met het coronavirus opgetekend, een record, zo is donderdag officieel meegedeeld.
De Franse premier kondigde eerder vandaag aan dat de avondklok, die nu al geldt in enkele steden tussen 21.00 uur en 6.00 uur, wordt uitgebreid naar in totaal 55 departementen.
Misschien is het toch weer en veranderd gedrag daarbij, want overal in Europa loopt het weer op en ook in Amerika weer op sommige plekken. Vraag mij af hoe het zit met die kleine bult in augustus bij ons.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:11 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En toch is bij hun de tweede golf ook dusdanig uit de klauwen gelopen dat overal in Duitsland de grenswaarden ruimschoots overschreden worden. Rarara hoe kan dat.
Geen BREAKING dit keer?quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:13 schreef Momo het volgende:
NEW: Spain reports nearly 21,000 new coronavirus cases, by far the biggest one-day increase on record
- New cases: 20,986
- Positivity rate: 12.4% (+1.5)
- In hospital: 14,160 (+462)
- In ICU: 1,966 (+36)
- New deaths: 155
Onmogelijk, daar zijn de Duitsers vl te gedisciplineerd voor.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Misschien is het toch weer en veranderd gedrag daarbij, want overal in Europa loopt het weer op en ook in Amerika weer op sommige plekken. Vraag mij af hoe het zit met die kleine bult in augustus bij ons.
Wanneer ga jij eens inzien dat Duitsland nog altijd ruim betere cijfers heeft dan vrijwel alle andere landen op het Europese vasteland omdat ze een slimmer beleid voeren? De verschillen zijn nog altijd gigantisch. Ga anders even kijken op welke waardes Tsjechi, Frankrijk en Belgi nu zitten.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:11 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En toch is bij hun de tweede golf ook dusdanig uit de klauwen gelopen dat overal in Duitsland de grenswaarden ruimschoots overschreden worden. Rarara hoe kan dat.
Het blijft nog een beetje gissen. Toen ik eerder vandaag de cijfers van Duitsland aan het bekijken was viel me op dat ook zij eind augustus een dip hadden. Sterker nog, je zag eenzelfde patroon in een aantal andere landen: Polen, Belgi en Tsjechi, bv. (allemaal landen die vrij nauw oplopen met de trend van NL). Allemaal hadden ze eind augustus even een afvlakking en daarna ging het snel omhoog.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Misschien is het toch weer en veranderd gedrag daarbij, want overal in Europa loopt het weer op en ook in Amerika weer op sommige plekken. Vraag mij af hoe het zit met die kleine bult in augustus bij ons.
Misschien moet ik mezelf maar Dr. Claudia_x gaan noemen om meer respect te krijgen.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:11 schreef Momo het volgende:
[..]
Ah ik las dat ene stukje op zijn facebook, maar dan is hij dus wel een doctor.
Op het moment dat jij gaat erkennen dat Duitsland helemaal geen heilig gidsland is en het daar k gewoon uit de hand aan het lopen is. Een vergelijking met hier geeft alleen maar aan dat het minder slecht gaat. Alsof je met een 4 thuiskomt en dan tegen je moeder zegt 'maar anderen hebben een 2'.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:14 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Wanneer ga jij eens inzien dat Duitsland nog altijd ruim betere cijfers heeft dan vrijwel alle andere landen op het Europese vasteland omdat ze een slimmer beleid voeren?
Dus bij alle landen waar het slecht gaat komt het door een falend overheidsbeleid, maar alleen Duitsland heeft de pech dat er allerlei grensverkeer is en een groep wappies? Ik denk het ook...quote:De verschillen zijn nog altijd gigantisch. Ga anders even kijken op welke waardes Tsjechi, Frankrijk en Belgi nu zitten.
Duitsland kan zichzelf alleen niet in een vacum laten verdwijnen. En helaas heb je bij de oosterburen ook te veel wappies rondlopen die denken dat corona een hoax is of nog steeds evenveel voorstelt als een 'griepje'.
Ja ik blijf het zelf ook raar vinden dat die motie is uitgebleven. Had ik graag anders gezien.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 19:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Waar was dan de motie van wantrouwen van Asscher? Waarom duurde het zolang tot er een coronawet was?
geloof verpleegkundige met veel ervaringquote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:06 schreef capricia het volgende:
Even een vraagje:
Die dr. Campbell in de OP.
Die is geen Dr.?
En dan zo'n spannend verpleegsterspakje aantrekkenquote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Misschien moet ik mezelf maar Dr. Claudia_x gaan noemen om meer respect te krijgen.
Een verpleger dus. Inderdaad, geen medische dokter.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Hello Everyone,
My name is John Campbell and I am a retired Nurse Teacher and A and E nurse based in England. I also do some teaching in Asia and Africa when time permits. These videos are to help students to learn the background to all forms of health ca
Als ik zo lees heeft hij geen PhD.
Bedoel je nu eigenlijk dat ze geen eiland zijn? En het beleid van Nieuw Zeeland/Japan onvoldoende werkt in die omstandigheden?quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:14 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Duitsland kan zichzelf alleen niet in een vacum laten verdwijnen.
Dit 100%. En het realisme is heel ver te zoeken in het beleid van de overheid, iedereen die op straat komt ziet dat het er druk is en dat geen hond zich aan de maatregelen houdt maar toch blijven ze stug proberen om de boel aan te scherpen. Dat werkt natuurlijk niet, maar ja anders moet je gaan toegeven dat je de regie volledig kwijt bentquote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:17 schreef ozzietukker het volgende:
Het grootste probleem voor de regeringen binnen Europa is dat een groot deel van de bevolking inmiddels wel weet dat zij zelf niet het grootste risico lopen.
In Maart en April was ik dagelijks op pad, en in het begin was het echt rustig op straat, gaanderweg kwamen meer mensen op straat, en die merkten dat ze niet direct dood neervielen, en ook niet een week later.
Die groep kijkt ook naar de cijfers en ziet echt wel waar het risico zit en trekt daaruit de conclusies.
En dat is natuurlijk gedrag, want je kunt wel roepen dat men solidair moet zijn, dat kan prima even volgehouden worden, maar als er geen licht aan het einde van de tunnel is, en daar lijkt het qua cijfers nu wel op waardoor nog meer beperkingen dreigen trekt men dus zijn eigen plan en gaat gewoon zijn eigen gang.
De media probeert van alles, ophitsende nieuwsberichten over toegenomen besmettingen, dat ook relatief jonge mensen getroffen worden, maar uiteindelijk ben je een hele grote groep in Europa al kwijt die echt wel weten dat de kans dat deze groep zelf ernstige complicaties krijgt zeer klein is. Dus het onbegrip voor de maatregelen wordt groter en stil verzet neemt meer en meer toe.
De corona wet moest eerst uitvoerig worden herschreven omdat er bijvoorbeeld in stond dat de politie op last van de burgermeester gewoon bij je binnen mocht komen om daar te controleren. Dat soort Chinese politie staat achtige troep moest er eerst uit. Verder nog een flink aantal andere aanpassingen.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 19:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Waar was dan de motie van wantrouwen van Asscher? Waarom duurde het zolang tot er een coronawet was?
Je doelt vast op het aanbevelingsrapport 'Veilige heropening van scholen', dat in augustus uit kwam. Maar daarin werd helemaal niet gesteld dat de scholen niet open konden gaan. C19 Red Team adviseerde (samenvatting) wel om scholen nkel verantwoord open te gooien als ze aan de drie onderstaande voorwaarden voldeden:quote:Op donderdag 22 oktober 2020 19:31 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Mij staat me bij dat hij destijds sterkere bewoordingen heeft gebruikt. Ik kan het zo gauw niet opzoeken.
Zie ook:quote:Scholen moeten open. Maar wel veilig. Scholen kunnen verantwoord open als aan drie voorwaarden is voldaan:
1. Zo veel mogelijk voorkomen dat besmette kinderen op school komen. Dit is afhankelijk van het gedrag van de burger en de effectiviteit van het testbeleid, het bron-en contactonderzoek en niet-vrijblijvende quarantaine van mogelijk besmette personen.
2. Zo snel mogelijk ontdekken als er toch een besmet kind op school komt door preventief testen. Kinderen kunnen zonder klachten toch besmet zijn en ook zonder klachten besmettelijk zijn voor anderen. Dit testen is met name van belang in die regio’s met een hoog percentage besmettingen, waardoor er gerede kans is dat er een besmet(telijk) kind op school komt. Alle kinderen en leerkrachten worden in zo’n regio regelmatig en proactief getest.
3. Voorkmen dat een besmet kind anderen kan besmetten. Hiertoe dienen de maatregelen van afstand houden, groepsgrootte, mondkapjes dragen waar afstand houden niet mogelijk is en veilige ventilatie. De intensiteit hiervan is afhankelijk van het aantal besmettingen in de regio. In een groene regio kan de school volledig open met slechts basale voorzorgsmaatregelen. In een rode regio wordt volledig onderwijs op afstand gegeven.
Ik verwacht zelf nog steeds dat het Duitsland met haar duurzame containmentstrtegie gaat lukken om het tij te keren voordat het echt ernstig uit de hand loopt. In principe hetzelfde was ze in het voorjaar is gelukt. Verwacht dat de Duitse ziekenhuizen bij lange na niet in de problemen gaat komen.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:19 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Op het moment dat jij gaat erkennen dat Duitsland helemaal geen heilig gidsland is en het daar k gewoon uit de hand aan het lopen is. Een vergelijking met hier geeft alleen maar aan dat het minder slecht gaat. Alsof je met een 4 thuiskomt en dan tegen je moeder zegt 'maar anderen hebben een 2'.
Beter gaan de scholen in een overkoepelend orgaan nu werken aan thuisonderwijs zodat dat straks landelijk gegeven kan worden. Want de kans dat de scholen volgende week of volgende maand op slot moeten is levensgroot en dan kan je maar beter voorbereid zijn.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:26 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Je doelt vast op het adviesrapport 'Veilige scholen', dat in augustus uit kwam. Maar daarin werd helemaal niet gesteld dat de scholen niet open konden gaan. C19 Red Team adviseerde wel om scholen nkel verantwoord open te gooien als ze aan drie voorwaarden voldeden:
[..]
Zie ook:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Dat heeft dan ook niet zozeer te maken met hun virusaanpak, maar met hun belachelijke ziekenhuisvoorraad die nu in deze tijd handig uitpakt.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:29 schreef Gretzl het volgende:
Verwacht dat de Duitse ziekenhuizen bij lange na niet in de problemen gaat komen.
Dat heeft natuurlijk vrij weinig met de aanpak van het virus te maken.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:29 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ik verwacht zelf nog steeds dat het Duitsland met haar duurzame containmentstrtegie gaat lukken om het tij te keren voordat het echt ernstig uit de hand loopt. In principe hetzelfde was ze in het voorjaar is gelukt. Verwacht dat de Duitse ziekenhuizen bij lange na niet in de problemen gaat komen.
Die laatste zin heb je zeker van Lubach geleend?![]()
(even opzoeken wat ie nu ook alweer precies zei over Joey)
Ook tijdens de eerste golf had Duitsland in verhouding 5x zo weinig doden en ziekenhuisopnames als Nederland. Dus de kwantiteit van hun zorgsysteem is geen argument in deze.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:31 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat heeft dan ook niet zozeer te maken met hun virusaanpak, maar met hun belachelijke ziekenhuisvoorraad die nu in deze tijd handig uitpakt.
En waar zou dat precies goed voor zijn?quote:Op donderdag 22 oktober 2020 20:21 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
En dan zo'n spannend verpleegsterspakje aantrekken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |