quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dus premier Rutte betaalt mensen om 'sprookjes' over Corona te verkondigen...
En dat doet hij precies, omdat?
Leg eens uit.quote:
tja in elke groep heb je gekken.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die zie ik hier niet in Nederland. Wel complotdenkers die dingen slopen, verzorgingstehuizen lastigvallen en politici bedreigen.
Alleen blijven die andere groepen kennelijk thuis, in Nederland.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:39 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
tja in elke groep heb je gekken.
Ben ik met je eens. Niet alleen bij complotten overigens. Iets ongewenst aan iemand opdringen is een no-go.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Tot op heden gaan vooral complotdenkers op 'bezoek' bij mensen die ze niet aanstaan. Of bij hele instituten. Zie Engel's troepen.
Overigens is het dit soort paranoia die complotdenken niet alleen voedt, het is wat het op een gegeven moment ook gevaarlijk maakt voor derden.
Tijdens de BLM protesten waren het mijn inziens geen complotdenkers.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Alleen blijven die andere groepen kennelijk thuis, in Nederland.
Uhm, getuige de 'Institutional Racism' en 'White Privilege' - dogmatiek dunkt mij dat het complotdenken (de grote boze witte man) het ook daar heel goed doet.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:41 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Tijdens de BLM protesten waren het mijn inziens geen complotdenkers.
Ik snap wat je bedoelt. Ik denk dat ze het meer ziens als een voldongen feit dan dat ze geloven dat er een complot achter schuil gaat.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Uhm, getuige de 'Institutional Racism' en 'White Privilege' - dogmatiek dunkt mij dat het complotdenken (de grote boze witte man) het ook daar heel goed doet.
Als je na maanden BNW nog steeds zulke basisvragen stelt ben je gewoon een troll.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:42 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Het is een terechte vraag van Otto.
Als het een basisvraag is, moet er ook een vrij simpel antwoord voor zijn medunkt.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als je na maanden BNW nog steeds zulke basisvragen stelt ben je gewoon een troll
Dat mag je aan ons overlatenquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Als je na maanden BNW nog steeds zulke basisvragen stelt ben je gewoon een troll
Beide opgezet organisaties zijn.imoquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 18:36 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
bedoel je groepen als Antifa en BLM?
Huilen dat het lullig is dat Lubach mensen zoals Bange Frans pest.quote:Op maandag 9 november 2020 07:38 schreef ludovico het volgende:
Slecht te lezen OP, hak op de tak, wat is het doel van dit topic?
Neuh, Lubach mag Franske pesten.quote:Op maandag 9 november 2020 12:55 schreef illusions het volgende:
[..]
Huilen dat het lullig is dat Lubach mensen zoals Bange Frans pest.
Je vraagt wat het doel is, niet of het mag of niet.quote:Op maandag 9 november 2020 15:19 schreef ludovico het volgende:
[..]
Neuh, Lubach mag Franske pesten.
Ik vind het wel lame dat Youtube het hele account van Franske cancelt omdat hij een onwelgevallige mening heeft.
quote:Op maandag 9 november 2020 15:20 schreef illusions het volgende:
[..]
Je vraagt wat het doel is, niet of het mag of niet.
YouTube heeft hem verwijderd na een soort 3-strike-out regel, hij had al een aantal waarschuwingen gehad, en gaat vervolgens zeggen dat het beter is om Rutte te liquideren. Dan had je beter zelf van tevoren kunnen nadenken en die shitshow van een podcast op een apart account gevoerd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |