En dat was al bar en boos. Kan je nagaan...quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Jammer dat de agressie tegen hulpverleners ook zo is toegenomen sinds Corona...
Die uitgestelde zorg en gigantische economische krimp komt ook gedeeltelijk doordat het weer zo op is kunnen lopen. Mensen en de overheid hebben het zelf verpest.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Tjah, je moet bij het maken van dat beleid er geen gezicht bij hebben/bedenken. Maar aan de andere kant wordt ook geen rekening gehouden met de gigantische economische krimp, uitgestelde zorg, minder kansen door afgeschaald onderwijs. Maar he, dat heeft geen gezicht.
Juridisch is er veel mogelijk, dat hebben we de afgelopen maanden wel gezien.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:06 schreef Tijger_m het volgende:
Het komt er gewoon op neer dat dit soort voorstellen kansloos zijn in Nederland, de overheid wil het sowieso niet vanwege de praktische onwerkbaarheid en de juridische onhaalbaarheid van dit soort maatregelen.
Of het zou werken kan ik niet zeggen, mischien wel maar ik betwijfel het ten sterkste omdat de economie meer omvat dan alleen degenen die niet in een risico groep vallen.
Natuurlijk wordt daar wel rekening mee gehouden. Sterker nog, dat is waar al die maatregelen überhaupt voor zijn ingesteld. Want als je het virus maar op z'n beloop laat, is de schade aan de dingen die je noemt al helemaal niet te overzien.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Maar aan de andere kant wordt ook geen rekening gehouden met de gigantische economische krimp, uitgestelde zorg, minder kansen door afgeschaald onderwijs. Maar he, dat heeft geen gezicht.
Als je die mensen zo hoort is het wel veel erger geworden hierdoor.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:08 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is niet iets van corona, helaas.
Helaas niet, nee. En ik snap best de emoties die mensen hebben maar het is altijd zo kansloos om dat op hulpverleners bot te vierenquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:08 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is niet iets van corona, helaas.
Daar ging het niet over. Het is voor niemand een probleem om buiten te staan.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:07 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Buiten is het risico erg klein, de straat oversteken is gevaarlijker.
Meer emotie is meer afreageren. En mensen zijn tegenwoordig niet erg...respectvol meer tegenover hulpverleners.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Als je die mensen zo hoort is het wel veel erger geworden hierdoor.
En die mensen niet snappen dat die hulpverleners gewoon hun werk doen. Hoezo iemand belagen als hij vraagt om je mondkapje op te zetten. Dat is zijn taak. Primaten..quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:10 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Meer emotie is meer afreageren. En mensen zijn tegenwoordig niet erg...respectvol meer tegenover hulpverleners.
Ik zit het te luisteren. En ik snap het zo dat veel mensen uberhaupt zich afvragen of ze hun werk nog wel willen doen. Maar hoe erg is dat?!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Als je die mensen zo hoort is het wel veel erger geworden hierdoor.
Misschien is dit wel aardig om te lezen: Via peilingen laten leraren, aannemers en andere beroepsgroepen van zich horen. Hoe stevig zijn die cijfers?. Een passage:quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Jammer dat de agressie tegen hulpverleners ook zo is toegenomen sinds Corona...
Asocialen hebben de wereld....quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:12 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik zit het te luisteren. En ik snap het zo dat veel mensen uberhaupt zich afvragen of ze hun werk nog wel willen doen. Maar hoe erg is dat?!
Ah ja. Dat is helemaal sneu.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Als je die mensen zo hoort is het wel veel erger geworden hierdoor.
Duidelijk ja. En vraag me af hoe lang het nog duurt voordat hier eens grof op ingegrepen kan worden. Het is van den gekke dat men geen gezag meer heeft. Geef de politie maar rubber kogels ofzo. Los het op want we raken zo steeds verder van huis.quote:
Sowieso een goede aanleiding om hier goed onderzoek naar te doen. Ik hoor het ook van een buschauffeur. Van die mensen die in de bus komen zonder mondkapje en boos worden als je ze aanspreekt of ze negeren. Hoeveel buschauffeurs zouden het maar gewoon laten gaan dan? Je hebt toch geen zin om klappen te krijgen van dat soort parels.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Misschien is dit wel aardig om te lezen: Via peilingen laten leraren, aannemers en andere beroepsgroepen van zich horen. Hoe stevig zijn die cijfers?. Een passage:
Neem de zorgpersoneelsenquête die het tv-programma Op1 haalde over agressie op het werk, van beroepsvereniging NU’91. De website vermeldt allerlei zorgwekkende percentages in een persbericht, maar een onderzoeksrapport ontbreekt. Op onze herhaaldelijke verzoeken er een toe te sturen, blijft het stil.
Zo blijft onduidelijk wie er op de peiling afkwam, en of bijvoorbeeld de vragen neutraal genoeg geformuleerd waren. Uit een negatieve vragenlijst zal eerder een negatief beeld rollen.
@phpmystyle, ik wacht nog op een antwoord. Ga je op de IC dan coronapatienten weigeren met die keiharde grens aan de capaciteit?!Of een vol=vol handhaven, ongeacht waarom je er arriveert?quote:Op maandag 19 oktober 2020 23:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De IC-grens voor coronapatienten? Of uberhaupt voor iedereen?
Wat ik zo bijzonder vind, is dat mensen die voor dit systeem zijn, zelf heel graag weer alles bij het oude willen en sociale contacten willen, maar tegelijkertijd het wel acceptabel vinden om een grote groep mensen precies dat op te leggen waar ze zelf niet mee kunnen leven.
Ik heb er ook nog een paar openstaanquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
@:phpmystyle, ik wacht nog op een antwoord
In Frankrijk is een aantal maanden geleden een buschauffeur doodgeslagen om die reden.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Sowieso een goede aanleiding om hier goed onderzoek naar te doen. Ik hoor het ook van een buschauffeur. Van die mensen die in de bus komen zonder mondkapje en boos worden als je ze aanspreekt of ze negeren. Hoeveel buschauffeurs zouden het maar gewoon laten gaan dan? Je hebt toch geen zin om klappen te krijgen van dat soort parels.
Jakkie, 2 stomme dingen achter elkaar!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:22 schreef miss_sly het volgende:
Ik ga ook slapen. 7 uur de wekker en om 8 uur hardlopen.
Tot morgen!
Kind moet naar school. Basisschool nog, dus tja...quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:24 schreef Tijn het volgende:
Ik was al nooit zo van de wekker, maar sinds thuiswerken de norm is maakt het me ook geen bal meer uit hoe laat ik eruit kom
We kunnen niet allemaal zoveel geluk hebben als ikquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Kind moet naar school. Basisschool nog, dus tja...
Veel te veel tijd en moeite om op meerdere tegelijk te reageren, en eens worden we het nietquote:
Slecht nieuws... middelbare begint nog vroeger. Hoef je niet eens het huis uit om hard te lopen!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Kind moet naar school. Basisschool nog, dus tja...
Het is niet alleen een kwestie van het eens worden. Over feiten valt niet te twisten.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Veel te veel tijd en moeite om op meerdere tegelijk te reageren, en eens worden we het niet
Dan kan ze zelf. Moet ze toch lerenquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:26 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Slecht nieuws... middelbare begint nog vroeger. Hoef je niet eens het huis uit om hard te lopen!
Jammer.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Veel te veel tijd en moeite om op meerdere tegelijk te reageren, en eens worden we het niet
Hup, jij ging naar bed!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Veel te veel tijd en moeite om op meerdere tegelijk te reageren, en eens worden we het niet
De ic is nu ook verdeeld in Covid en non covid, non covid heeft normaliter geen capaciteitsproblemen dus voor die doelgroep verandert er niks.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
@:phpmystyle, ik wacht nog op een antwoord. Ga je op de IC dan coronapatienten weigeren met die keiharde grens aan de capaciteit?!Of een vol=vol handhaven, ongeacht waarom je er arriveert?
Wat liefquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:27 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Hup, jij ging naar bed!![]()
Of moet ik je komen instoppen soms?!
Of je trekt de stekker eruit bij degene die er het langste ligt.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:28 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De ic is nu ook verdeeld in Covid en non covid, non covid heeft normaliter geen capaciteitsproblemen dus voor die doelgroep verandert er niks.
Om eerlijk te zijn zul je een grens moeten trekken, houdt dus inderdaad in dat er een patient komt die dan geweigerd moet worden. Maar daarmee creëer je wel bewustzijn bij die groep mensen waardoor die risicomijdend worden.
Ja, of je doet dat bij degene die dit beleid aanhangt.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:30 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Of je trekt de stekker eruit bij degene die er het langste ligt.
Welk beleid? Als het vol ligt zullen er keuzes gemaakt moeten wordenquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:31 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ja, of je doet dat bij degene die dit beleid aanhangt.
De enige stekker die je er bij mij uit kunt trekken is die van de Iphone Charger.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:31 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ja, of je doet dat bij degene die dit beleid aanhangt.
Nou, dat beleid dus.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:33 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Welk beleid? Als het vol ligt zullen er keuzes gemaakt moeten worden
Ben je nu nog niet in de standby-modus?quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De enige stekker die je er bij mij uit kunt trekken is die van de Iphone Charger.
Nee, en ik moet nog nieuwsuur terugkijken en gtstquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:36 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ben je nu nog niet in de standby-modus?![]()
Het kabinet nog wel.... Ik denk nooit. Het RIVM wel en die staat er niet achter. In 2008 na onderzoek nog wel overigens.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:36 schreef leolinedance het volgende:
Is het al bekend wanneer het kabinet nu eindelijk mondkapjes gaat laten testen?
gtst... jaaaa hoor!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nee, en ik moet nog nieuwsuur terugkijken en gtst
Aanvulling. Hoogleraar/geriater Rudi Westendorp, lid van het Deense OMT, werd in de Volkskrant geïnterviewd over de voortvarende aanpak van Denemarken (mild getroffen in de eerste golf en nu weer op tijd om de curve om te buigen): https://www.volkskrant.nl/a-b39b0742equote:Op maandag 19 oktober 2020 20:30 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Het programma OVT (NPO Radio 1, VPRO) heeft in hun laatste podcast een leerzaam item over de vermeende Nederlandse volkaard die hier in deze topicreeks regelmatig ter sprake komt. Joep Leersen, cultuurhistoricus, nationalisme-expert en hoogleraar Europese Studies aan de UvA heeft er een interessant betoog over:
[..]
[..]
Luister terug via Spotify/Apple Podcast of de VPRO 1-website:
[ twitter ]
Dat is niet nodig, het gaat om de signaalwerking.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:36 schreef leolinedance het volgende:
Is het al bekend wanneer het kabinet nu eindelijk mondkapjes gaat laten testen?
Weer die discussie...nee natuurlijk gaat het kabinet dit niet zelf doen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:38 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Het kabinet nog wel.... Ik denk nooit. Het RIVM wel en die staat er niet achter. In 2008 na onderzoek nog wel overigens.
Japie in ieder geval niet. Maar zoveel onderzoeken, zoveel meningen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:41 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Weer die discussie...nee natuurlijk gaat het kabinet dit niet zelf doen.
Maar het RIVM staat dus niet achter mondkapjes? Waarom wordt het verplicht dan? Ik zag Marijnissen bij Kassa, en die gaf aan dat het goed zou zijn als er onderzoek gedaan zou worden.
Zoals hiv het denken over vrije seks compleet heeft veranderd, zo zal corona het vrije sociale verkeer voor altijd aan banden leggen, denkt Westendorp. Corona is ook een soa, zegt hij, maar dan geen seksueel maar een sociaal overdraagbare aandoening. 'Van de aidsepidemie hebben we geleerd dat we het aantal seksuele partners moeten beperken en geen onbeschermde seks moeten hebben. Nu leren we dat we niet in steeds wisselende groepen moeten samenzijn en dat we ons tegen elkaar moeten beschermen, met mondkapjes, door geen handen te schudden. De seks zoals we die in de jaren zeventig hadden, is nooit teruggekomen. Ik denk dat hetzelfde gaat gelden voor onze sociale relaties.'quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 00:40 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Aanvulling. Hoogleraar/geriater Rudi Westendorp, lid van het Deense OMT, werd in de Volkskrant geïnterviewd over de voortvarende aanpak van Denemarken (mild getroffen in de eerste golf en nu weer op tijd om de curve om te buigen): https://www.volkskrant.nl/a-b39b0742e
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |