Als afstraffing tegen de Armenen hoort Azerbaijan zichzelf met Turkije te verbinden door dat kleine stukje Armeense grondgebied te bezetten. Eventueel met een militaire aanval vanuit Turkije als Rusland of Iran zich daarmee zouden bemoeien. Dus soort van sandwich maken van dat gebied. Nahcivan en Azerbaijan verbinden met elkaar moet de doelstelling zijn en niet alleen Karabagh.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:35 schreef polderturk het volgende:
Hevige artillerie aanvallen rond Qubadlı. Ze gaan nu langs de Armeense grens omhoog, richting Lachin.
Als Lachin valt, dan stopt de aanvoer van voedsel, brandstof, wapens, soldaten etc naar Karabakh.
[ twitter ]
Zijn het eigenlijk alleen aanslagen als Armenië het doet en succesvolle aanvallen als Azerbeidzjan het doet of hoe werkt die ongein?quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:31 schreef polderturk het volgende:
Weer een video met drone aanslagen.
[ twitter ]
Dat video toon Azerbaijan drones die Armenen doden. Hoe je het ook noemt , drones die doden. Drones nemen geen prisoners of war. Je gaat hoe dan ook dood en maakt geen kans op gevangenschap om ooit weer vrijgelaten te worden. Als je opgemerkt wordt is het einde verhaal.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zijn het eigenlijk alleen aanslagen als Armenië het doet en succesvolle aanvallen als Azerbeidzjan het doet of hoe werkt die ongein?
Het is hier net het senaat van de VS.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zijn het eigenlijk alleen aanslagen als Armenië het doet en succesvolle aanvallen als Azerbeidzjan het doet of hoe werkt die ongein?
Treurige beelden inderdaad.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:51 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Dat video toon Azerbaijan drones die Armenen doden. Hoe je het ook noemt , drones die doden.
Het zijn geen aanslagen maar 100% legitieme millitaire doelen!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:31 schreef polderturk het volgende:
Weer een video met drone aanslagen.
[ twitter ]
Niks 30 jaar. Gewoon voorgoed inpikken net zoals de Israëliërs de Golan Hoogte hebben ingepikt! Ze kunnen de Israëliërs om advies vragen, die weten wel hoe je een gebied moet annexeren en hoe ermee weg te komen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:48 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Als afstraffing tegen de Armenen hoort Azerbaijan zichzelf met Turkije te verbinden door dat kleine stukje Armeense grondgebied te bezetten. Eventueel met een militaire aanval vanuit Turkije als Rusland of Iran zich daarmee zouden bemoeien. Dus soort van sandwich maken van dat gebied. Nahcivan en Azerbaijan verbinden met elkaar moet de doelstelling zijn en niet alleen Karabagh.
Armenen hebben Azeri grondgebied voor 30 jaar bezet. Dan mogen de Azeri's ook voor 30 jaar Armeense grondgebied bezetten.
Het zijn er minder als een miljoen want er zijn. Rond de 300.000 Azeris vermoord. Men lijkt die genocide door de vieze Armenen te zijn vergeten.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:00 schreef sintnicolaascandy het volgende:
Vluchtelingen die oorspronkelijk afkomstig zijn uit Zengilan mogen vanaf nu terug keren naar hun oorspronkelijk geboorteplek.
Er zijn 1 miljoen vluchtelingen die vandaag de dag in Baku leven en nog steeds wachten op de bevrijding van hun geboortesteden en dorpen in Karabakh. Armeense onrechtplegers hebben dat gehele regio gezuiverd en omgedoopt in een christelijke gebied. Armenië betekend niets meer in deze regio. Hopelijk gaan ze nog hun eigen grondgebieden ook verliezen puur om hen af te straffen voor wat zij hadden geflikt.
De Armenen zijn de agressors en bezetters. Dus Azerbajian is de bevrijder in deze oorlog!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zijn het eigenlijk alleen aanslagen als Armenië het doet en succesvolle aanvallen als Azerbeidzjan het doet of hoe werkt die ongein?
Dat weet ik. Waar de Turken militair binnentreden gaan ze ook nooit meer weg. Daadwerkelijke doelstelling is niet de bevrijding van Karabakh maar het verbinden van Azerbaijan met Turkije. Er moet een directe landverbinding komen. Alleen dan kunnen we spreken van het einde van imperialistische spelletjes in dat kleine gebied. Dat zou dan een eerste start zijn.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:02 schreef BartEhrman het volgende:
[..]
Niks 30 jaar. Gewoon voorgoed inpikken net zoals de Israëliërs de Golan Hoogte hebben ingepikt! Ze kunnen de Israëliërs om advies vragen, die weten wel hoe je een gebied moet annexeren en hoe ermee weg te komen.
En Azerbeidzjan is de agressor en bezetter, dus Armenië is de bevrijder in deze oorlog!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:04 schreef BartEhrman het volgende:
[..]
De Armenen zijn de agressors en bezetters. Dus Azerbajian is de bevrijder in deze oorlog!
Tegen een bezettingsmacht vind ik het prima! Iedere Armeen in NK en de bezette gebieden eromheen is per definitie een terrorist!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:51 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Dat video toon Azerbaijan drones die Armenen doden. Hoe je het ook noemt , drones die doden. Drones nemen geen prisoners of war. Je gaat hoe dan ook dood en maakt geen kans op gevangenschap om ooit weer vrijgelaten te worden. Als je opgemerkt wordt is het einde verhaal.
Gewoon kijken naar de VN resoluties. Daarin wordt gemeld dat Armenië moet inpakken en wegwezen. Mja wie luistert nou naar internationale recht. Alleen zij die (militair) sterk zijn krijgen wat ze willen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En Azerbeidzjan is de agressor en bezetter, dus Armenië is de bevrijder in deze oorlog!
Ja, nee, een realistisch antwoord ga je van iemand die een duidelijke voorkeur heeft niet krijgen.
Ik zou het fantastisch vinden!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:06 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Dat weet ik. Waar de Turken militair binnentreden gaan ze ook nooit meer weg. Daadwerkelijke doelstelling is niet de bevrijding van Karabakh maar het verbinden van Azerbaijan met Turkije. Er moet een directe landverbinding komen. Alleen dan kunnen we spreken van het einde van imperialistische spelletjes in dat kleine gebied. Dat zou dan een eerste start zijn.
Wie niet horen wilt moet maar voelen. Ik heb 0 medelijden met de Armenen!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:07 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Gewoon kijken naar de VN resoluties. Daarin wordt gemeld dat Armenië moet inpakken en wegwezen. Mja wie luistert nou naar internationale recht. Alleen zij die (militair) sterk zijn krijgen wat ze willen.
Het gaat nu allemaal wel heel snel. Het Armeense verzet lijkt gebroken!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:07 schreef polderturk het volgende:
Er is nog een dronevideo gepubliceerd. Ga ik niet delen.
Vandaag is Azerbeidzjan van 18% herovering naar 28% gegaan.
Het is echt om te janken. Talloze slaap en nieuwe account die overduidelijk gekleurd zijn die hier even een digitale proxy oorlog komen voeren.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En Azerbeidzjan is de agressor en bezetter, dus Armenië is de bevrijder in deze oorlog!
Ja, nee, een realistisch antwoord ga je van iemand die een duidelijke voorkeur heeft niet krijgen.
Armenië is ook maar een strontlandje met 2 miljoen inwoners. Was te verwachten.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:09 schreef BartEhrman het volgende:
[..]
Het gaat nu allemaal wel heel snel. Het Armeense verzet lijkt gebroken!
Zoals Duitsland Nederland heeft bevrijd en het verzet terroristen waren volgens de Nazi's dan.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En Azerbeidzjan is de agressor en bezetter, dus Armenië is de bevrijder in deze oorlog!
Ja, nee, een realistisch antwoord ga je van iemand die een duidelijke voorkeur heeft niet krijgen.
Hoezo noem je dit een proxy oorlog. Mogen mensen zich niet uiten? Moeten we allen ons mening in ons strot houden? Dat kan alleen op de werkvloer.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:09 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is echt om te janken. Talloze slaap en nieuwe account die overduidelijk gekleurd zijn die hier even een digitale proxy oorlog komen voeren.
Ik heb het over hier, op het forum..quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:11 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Hoezo noem je dit een proxy oorlog. Mogen mensen zich niet uiten? Moeten we allen ons mening in ons strot houden? Dat kan alleen op de werkvloer.
3 miljoen inwoners. Dat het een strontlandje is ben ik met je eens!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:10 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Armenië is ook maar een strontlandje met 2 miljoen inwoners. Was te verwachten.
Aan de kwaliteit van sommige posts te zien - dus nog buiten de toon - vermoed ik dat Erdogan zelf zo nu en dan op z'n toetsenbord zit te piemelen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:09 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is echt om te janken. Talloze slaap en nieuwe account die overduidelijk gekleurd zijn die hier even een digitale proxy oorlog komen voeren.
Armenië heeft niet alleen Karabakh gepakt, ze hebben ook de omringende Azerbeidzjaanse gebieden gepakt en etnisch gezuiverd. In totaal zijn er 800.000 Azerbeidzjanen weggejaagd. Al deze gebieden zijn officieel Azerbeidzjaans grondgebied. In Karabakh en de omliggende 7 regio's leefden 950.000 mensen. 800.000 Azerbeidzjanen zijn weggejaagd en de 150.000 Armeniërs waren overgebleven.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En Azerbeidzjan is de agressor en bezetter, dus Armenië is de bevrijder in deze oorlog!
Ja, nee, een realistisch antwoord ga je van iemand die een duidelijke voorkeur heeft niet krijgen.
Een Azerbeidzjaanse nieuwslezeres die huilend het nieuws voor zit te lezen, het is lachwekkend dat mensen erin trappen. Maar ja, in Noord-Korea laat men natuurlijk al decennialang zien dat dat in dergelijke dictaturen, wat Azerbeidzjan uiteraard is (lijkt me dat we daar niet over twijfelen hier), gewoon werkt om de bevolking mee te krijgen. Guttegut, meid toch.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:16 schreef polderturk het volgende:
[..]
Armenië heeft niet alleen Karabakh gepakt, ze hebben ook de omringende Azerbeidzjaanse gebieden gepakt en etnisch gezuiverd. In totaal zijn er 800.000 Azerbeidzjanen weggejaagd. Al deze gebieden zijn officieel Azerbeidzjaans grondgebied. In Karabakh en de omliggende 7 regio's leefden 950.000 mensen. 800.000 Azerbeidzjanen zijn weggejaagd en de 150.000 Armeniërs waren overgebleven.
De volledige Azerbeidzjaanse bevolking van Zengilan was in 1993 verdreven door Armeniërs
[ twitter ]
Vandaag is Zengilan heroverd. Deze mevrouw komt uit Zengilan. Ze huilde toen ze het nieuws voorlas.
[ twitter ]
Volk van Azerbaijan wilt oorlog tot de laatste centimeter grond is heroverd. Dat is allang al bekend. Met de steun van Erdogan gaat dat gebeuren ook nog is. Niemand in dat regio die iets durft te doen hiertegen. Ook Rusland en Iran willen hun vingers hier ook niet aan verbranden.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een Azerbeidzjaanse nieuwslezeres die huilend het nieuws voor zit te lezen, het is lachwekkend dat mensen erin trappen. Maar ja, in Noord-Korea laat men natuurlijk al decennialang zien dat dat in dergelijke dictaturen, wat Azerbeidzjan uiteraard is (lijkt me dat we daar niet over twijfelen hier), gewoon werkt om de bevolking mee te krijgen. Guttegut, meid toch.
sintnicolaascandy = warwarandwar = BartEhrman.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:13 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Aan de kwaliteit van sommige posts te zien - dus nog buiten de toon - vermoed ik dat Erdogan zelf zo nu en dan op z'n toetsenbord zit te piemelen.
Die vrouw is samen met haar familie weggejaagd uit Zengilan door Armeniërs. Vandaag is de stad heroverd. Ik kan me voorstellen dat iemand daardoor geëmotioneerd raakt.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een Azerbeidzjaanse nieuwslezeres die huilend het nieuws voor zit te lezen, het is lachwekkend dat mensen erin trappen. Maar ja, in Noord-Korea laat men natuurlijk al decennialang zien dat dat in dergelijke dictaturen, wat Azerbeidzjan uiteraard is (lijkt me dat we daar niet over twijfelen hier), gewoon werkt om de bevolking mee te krijgen. Guttegut, meid toch.
Joh, dat krijg je met een volledig geïndoctrineerd volk. Het Noord-Koreaanse volk zal ook heilig geloven dat zij recht hebben op alles want dat zegt ome Kim.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:20 schreef sintnicolaascandy het volgende:
[..]
Volk van Azerbaijan wilt oorlog tot de laatste centimeter grond is heroverd.
Je kan iets willen , maar of je het ook daadwerkelijk krijgt is de vraag. Met een ome Erdogan achter je krijg je wat je wilt.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Joh, dat krijg je met een volledig geïndoctrineerd volk. Het Noord-Koreaanse volk zal ook heilig geloven dat zij recht hebben op alles want dat zegt ome Kim.
Niet! Ik ben een Kaascouse! Die andere twee zijn Turken, dat kan je zien aan de fouten in de taal m.b.t. dit en dat. Doen bijna alle Turken.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:20 schreef polderturk het volgende:
[..]
sintnicolaascandy = warwarandwar = BartEhrman.
Nooit gedacht dat er Armenen zouden zijn die dat zouden toegeven!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:30 schreef sintnicolaascandy het volgende:
Armeense burgers in Karabakh, die nu vluchteling zijn geworden:
''We hebben een fout gemaakt om op andermans grondgebied te settelen. We deden alsof er niets aan de hand was.''
[ twitter ]
De raketten waarmee deze dingen worden neergehaald, laten gewoon geen spaan heel van ze, waardoor de Armenen vaak niks kunnen tonen. Niet zo raar ook, dit soort raketten zijn gemaakt om grote, zware, vliegende objecten neer te halen. Zo'n drone is dan peanuts wanneer er eenmaal een hit is.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 18:30 schreef polderturk het volgende:
Voorspelling;
Nu er een TB2 is neergehaald gaat Armenië de TB2 naar verschillende plekken slepen en elke dag claimen een nieuwe TB2 neergehaald te hebben. Dit gebeurde ook in Libië.
They can read it.quote:The camera of the Turkish Bayraktar TB2 UAV which was hit by the air defense yesterday, is an L-3 WESCAM CMX-15D model. It was manufactured in June 2020 by the Canadian company WESCAM and installed on Bayraktar TB2 in September 2020.
The total work hours was 31.
Inderdaad in 1000 stukken. Is te zien aan de foto’s.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:58 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
De raketten waarmee deze dingen worden neergehaald, laten gewoon geen spaan heel van ze, waardoor de Armenen vaak niks kunnen tonen. Niet zo raar ook, dit soort raketten zijn gemaakt om grote, zware, vliegende objecten neer te halen. Zo'n drone is dan peanuts wanneer er eenmaal een hit is.
Die dronetjes barsten gewoon in duizenden stukken uit. Een impressie van wat er met dit Derde Turkse Rijk zal gebeuren. Daar zorgt Erdo wel voor. Hoe zit het met de Lira?
Hier een van de zeldzaam intact gebleven gevalletjes.
[ twitter ]
[ twitter ]
[..]
They can read it.
[ twitter ]
Geproduceerd in juni, geplaatst in september en maar 31 uur gewerkt. Vandaar al die transportvluchten. De Bayraktars raken op.
Antwoord staat in de post. Een van de zeldzaam intact gebleven gevalletjes.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 20:12 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Inderdaad in 1000 stukken. Is te zien aan de foto’s.
Hoe komen ze aan 31 uur draaiuren, stond dat er ook op?
Of heeft heel dat ding een raket aanval overleefd en werkt het nog gewoon?
Ik zal er wel overheen lezen dan.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 20:13 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Antwoord staat in de post. Een van de zeldzaam intact gebleven gevalletjes.
In 31 uur waarschijnlijk meerdere Armeense doelen uitgeschakeld, dus hij heeft zich al zwaar terugverdiend!quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 20:12 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Inderdaad in 1000 stukken. Is te zien aan de foto’s.
Hoe komen ze aan 31 uur draaiuren, stond dat er ook op?
Of heeft heel dat ding een raket aanval overleefd en werkt het nog gewoon?
De Armenen kunnen vaak niks tonen omdat ze voornamelijk in hun dromen/fantasieën die drones neerschieten.quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 19:58 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
De raketten waarmee deze dingen worden neergehaald, laten gewoon geen spaan heel van ze, waardoor de Armenen vaak niks kunnen tonen.
In een oorlog sneuvelt de waarheid als eerst. VROEGAH kon je als overheid wegkomen mwt heel veel leugens,aar nu met.social media moet je wel heel erg je bestbdoen om propaganda te slikken voor zoete koek, hoewel propaganda wel lekkerder is dan the awful truth, wat er dan weer voor zorgt dat mensen propaganda graag tot zich nemen zelfsquote:Op dinsdag 20 oktober 2020 20:08 schreef sintnicolaascandy het volgende:
Als ik de Armeense televisie kanalen moet geloven zijn de Armenen aan het winnen. Ergens komt mij dit bekend voor....Rusland die aan de grenzen van Berlijn kwam en Hitlers media bleef tot de laatste seconde schreeuwen dat Duitsland aan de winnende hand was.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |