quote:
Dank jullie welquote:Op donderdag 15 oktober 2020 19:13 schreef Naardegallemiezen het volgende:
Ten eerste, wat ontzettend goed van je dat je je eigen probleem onderkent. Alleen dat vraagt al veel moeite en zelfinzicht, wat juist het lastigste is bij een verslaving. Omdat wiet ook wordt gezien als onschuldige drug is de drempel hierbij nog hoger.
Ik ken teveel mensen in mijn omgeving die hetzelfde probleem hebben als jij, maar het niet onderkennen.
Ik hoop voor je dat je de periode succesvol doorkomt en vind het interessant dat je ons hier op de hoogte houdt
Dat zou awesome zijn!quote:Op donderdag 15 oktober 2020 19:49 schreef MilkTea het volgende:
Mocht het je lukken en een tijdje clean zijn, stuur mij een berichtje, wellicht kan ik een baan voor je regelen
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als de THC e.d. over een maandje helemaal uit mijn systeem verdwenen zijn is het heus geen probleem om één keertje per week met vrienden recreatief wat te gebruiken denk ik. Maar dat is voorlopig echt nog even glad ijs voor mij.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 19:44 schreef Lonaa het volgende:
Awesome.![]()
Die ontwenningsverschijnselen zijn kut, maar die vertrekken weer. Dat is echt een kwestie van 'uitzitten'.
Rook je normaal ook tabak? Want die ontwenningsverschijnselen klinken als nicotinetekort en zouden anders ook nog daar vandaan kunnen komen.
Verder, wat mij altijd wel geholpen heeft is gewoon de gedachte 'nu niet/deze(keer)niet', want de gedachte 'nooit meer' vind ik persoonlijk altijd vet ingewikkeld.![]()
Een keer per week is echt vaak voor iemand die gevoelig is voor verslaving. Waarom niet gewoon helemaal er mee kappen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:16 schreef DevFreak het volgende:
[..]
Als de THC e.d. over een maandje helemaal uit mijn systeem verdwenen zijn is het heus geen probleem om één keertje per week met vrienden recreatief wat te gebruiken denk ik. Maar dat is voorlopig echt nog even glad ijs voor mij.
Ga ik dus niet aan beginnen de komende maanden.
Poeh, lastige vraag. Heb ik even over na moeten denken.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:18 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Een keer per week is echt vaak voor iemand die gevoelig is voor verslaving. Waarom niet gewoon helemaal er mee kappen.
Is lastig hoor. Dan heb je het toch weer in huis. De drempel om wat te halen heb je dan net platgetrapt. Begrijp je neiging echt wel, maar je pakt zo de oude draad weer op.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:16 schreef DevFreak het volgende:
[..]
Als de THC e.d. over een maandje helemaal uit mijn systeem verdwenen zijn is het heus geen probleem om één keertje per week met vrienden recreatief wat te gebruiken denk ik. Maar dat is voorlopig echt nog even glad ijs voor mij.
Ga ik dus niet aan beginnen de komende maanden.
Ik denk dat je gelijk hebt: een boobytrap ligt duidelijk op de loer. Twee keer per maand wordt drie keer. En dan vier. En dan twee keer per week.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:45 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Is lastig hoor. Dan heb je het toch weer in huis. De drempel om wat te halen heb je dan net platgetrapt. Begrijp je neiging echt wel, maar je pakt zo de oude draad weer op.
Ga iets maken. Je programmeert. Dus je kunt nagenoeg alles maken. Ga maken wat je altijd al wilde maken.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 20:55 schreef DevFreak het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt: een boobytrap ligt duidelijk op de loer. Twee keer per maand wordt drie keer. En dan vier. En dan twee keer per week.
Tijd om deze loop te doorbreken en iets van mijn leven te gaan maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop