quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
Ik heb vanzelfsprekend geen pretstudie gekozen, want wil wel af en toe op vakantie. Maar vond het wel leuk om te zeggen.quote:
Hij gooit wel alles op tafelquote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:09 schreef Pisces29 het volgende:
Hij is wel een beetje socially awkward
Ik wilde zelf ook ooit geschiedenis gaan studeren. Vandaarquote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:08 schreef Bugno3 het volgende:
Ik heb vanzelfsprekend geen pretstudie gekozen, want wil wel af en toe op vakantie. Maar vond het wel leuk om te zeggen.
Genoeg edjes hierquote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:10 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik vond het wel zielig voor Ed, geef die man een FOK! account, hier is hij welkom
Nog even een soatje erbij gooien en de date is compleet.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:09 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Hij gooit wel alles op tafel
Zolang hij niet in de hoek gaat schijten.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:09 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Hij gooit wel alles op tafel
Hebben we het over dezelfde? Ik bedoelde die date met dat hele lichte meisje. “Ze ging doordrammen”quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:09 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Hij gooit wel alles op tafel
Ja wacht, bedoelde harry..ed kwam niet zo verquote:Op [
[b]Op woensdag 14 oktober 2020 20:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hebben we het over dezelfde? Ik bedoelde die date met dat hele lichte meisje. “Ze ging doordrammen”
BLACKED?quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:13 schreef NoCigar het volgende:
🎶Ik was vijftien en jij was vierendertig.🎵
normaal eindigt dat op een parkeerplaats langs de a7.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:12 schreef Sapstengel het volgende:
Ja, goede gay date deze. Helaas geen goede afloop.
Succes met je toekomstige stalker dude.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:13 schreef Sapstengel het volgende:
Haha lekker man, bipolair is juist mijn type. Nu vind ik haar nog leuker.
Heerlijk man.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:13 schreef Sapstengel het volgende:
Haha lekker man, bipolair is juist mijn type. Nu vind ik haar nog leuker.
Dubbele kansenquote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:13 schreef Sapstengel het volgende:
Haha lekker man, bipolair is juist mijn type. Nu vind ik haar nog leuker.
Alleen als ze up,is.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 20:13 schreef Sapstengel het volgende:
Haha lekker man, bipolair is juist mijn type. Nu vind ik haar nog leuker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |